Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 186 min. - Jakub Adam (Zmaštěný stroje SC, 8A)
2. 180 min. - Jakub Appelt (Válcovny plechu MS FC, 8E)
3. 180 min. - Lukáš Petrus (Pivson a Pofel, 5H)
4. 178 min. - Arnošt Havrlant (J.R.Club B, 7D)
5. 175 min. - Petr Kubín (Pražačka seniors A, S2A)
6. 170 min. - Jan Pradáč (Barclays, 5D)
7. 168 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 7C)
8. 167 min. - Richard Lottring (Balabuška Old TJ, V4D)
9. 165 min. - Josef Opluštil (Czech line, 8G)
10. 163 min. - Jiří Maroušek (Plameňáci 1.FC A, 5H)
11. 160 min. - Miloslav Špaček (Klika CFA, 8I)
12. 152 min. - Petr Víšek (Klokan club Perón V, V1)
13. 151 min. - Tomáš Zdeněk (Paradentol 1990, V4D)
14. 150 min. - Jan Krutský (Atlanta Žižkov FC, 6I)
15. 148 min. - Petr Beer (Demoliční četa, 5C)
16. 143 min. - Jan Markalous (Na zdraví p.Macháčka, 7K)
17. 140 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 8F)
18. 139 min. - Ondřej Machů (Blaženka spiders, 6C)
19. 138 min. - Jakub Kuchař (Proradost FK, 8C)
20. 136 min. - Vladimír Nedvídek (4 TD Ala Bundy B, 8E)
21. 132 min. - Radek Sojka (Zavináč FC, 6H)
22. 132 min. - Štěpán Havel (Květák, 7L)
23. 130 min. - Michal Šebek (Gumídci Méďové FC, 5F)
24. 129 min. - Petr Kobrle (KáGéčko A, 6A)
25. 127 min. - René Turecký (SS Hábula, V4E)
26. 127 min. - Tomáš Plevka (Sokol Picasso, 3C)
27. 126 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
28. 123 min. - Jakub Seifert (Pod parou, 8G)
29. 121 min. - Mykola Frydrak (Traktor Humus SUP, S3A)
30. 121 min. - Michal Srnec (Šejk Peterka, 7G)
31. 120 min. - Josef Hochman (H.K. 12, 6D)
32. 120 min. - Ondřej Zeman (Laxní přístup, 8M)
33. 120 min. - Lev Seidl (Mamissero, 8N)
34. 120 min. - Luboš Koudelka (United clans, 4E)
35. 120 min. - Jiří Lopata (Borussia Dortšpunt B, 6H)
36. 120 min. - Jakub Hrdlička (Praetorians FC A, 7F)
37. 120 min. - Karel Erben (Vládci Prahy, 3C)
38. 119 min. - Jiří Hálek (Radouč FC B, S2A)
39. 117 min. - Petr Slíva (SportHES, 8B)
40. 117 min. - Karel Koschin (Senioři Praha B, 8C)
41. 117 min. - Martin Houdek (Kuřátka FC, V2B)
42. 116 min. - Jiří Kubeš (FELace FK, 8E)
43. 115 min. - Milan Svoboda (A - klub 90, 8I)
44. 115 min. - Milan Dostál (Prohibice FKK SUP, S2A)
45. 115 min. - Tadeáš Herčík (1.FC Žižkov, 5A)
46. 115 min. - Filip Hurník (Speciál Bráník B, 4B)
47. 115 min. - Jan Pekárek (Sokol Vysočany B, 5I)
48. 114 min. - Martin Mráz (Úžas 1. FFS, 5I)
49. 113 min. - Ondřej Novák (Jardovi Hřebíci, 6A)
50. 113 min. - Daniel Mareš (Yellow Dildos A, 5F) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 17 gólů - Peter Teniak (UTS Vršovice VET, V3A)
2. 17 gólů - Lukáš Kalenda (Bulánci, 6E)
3. 17 gólů - Jaroslav Šamánek (Slawoj Břevnov, V3A)
4. 14 gólů - Patrik Grygera (Bohnice 2016, 8K)
5. 14 gólů - Tomáš Souček (Vládci Prahy, 3C)
6. 14 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
7. 12 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 8J)
8. 12 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 4F)
9. 12 gólů - Sergiu Miron (Rumové pralinky FC, 8N)
10. 12 gólů - Jaroslav Cígler (Vyprahlo FC VET, V3A)
11. 12 gólů - Roman Krsek (KTB B, 4E)
12. 11 gólů - Jan Rudolf (SoClose United, 6J)
13. 11 gólů - Filip Tvrzický (Prague St. Gentlemen, 7A)
14. 11 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 7I)
15. 11 gólů - Václav Socher (Defect, V1)
16. 11 gólů - Tomáš Vlček (Borussia Bubeneč, 4A)
17. 11 gólů - Zdeněk Tichý (Indus VET, V3C)
18. 11 gólů - Vojtěch Engelmann (Stará dáma, 4A)
19. 11 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
20. 11 gólů - Martin Mrukwia (Old Bayern Prag, V3B)
21. 10 gólů - Josef Horký (Lokomotiva DP, 8K)
22. 10 gólů - Ondřej Bílý (United clans, 4E)
23. 10 gólů - Tomáš Lisko (Hertha ZMZ VET, V3C)
24. 10 gólů - Lubomír Kmoch (Elita národa TJ, 8J)
25. 10 gólů - Lukáš Černý (Stodůlecký piráti, 7J)
26. 10 gólů - Martin Bláha (Rumpra Praha FC, 4A)
27. 10 gólů - Štěpán Brabec (Notorkros FK VET, V2B)
28. 10 gólů - Antero Eerik Joly (Vlci Praha, 8I)
29. 10 gólů - Lukáš Krajči (Gambrinus VH VET, V1)
30. 10 gólů - Adam Hrníčko (Hajduk Hůrka A, 5G)
31. 10 gólů - Jiří Feitl (Double United, V4B)
32. 10 gólů - Zdeněk Šimek (1.FC Žižkov, 5A)
33. 10 gólů - Arnošt Korecký (Dynamo R.U.M. A, 6B)
34. 10 gólů - Petr Hoch (Dynamo R.U.M. A, 6B)
35. 10 gólů - Lukáš Srb (TJ Bohemia Chips 1980, 8J)
36. 10 gólů - Matěj Žežulka (Holota FC, 7E)
37. 10 gólů - Pavel Gruda (Batalion 91 A, 4B)
38. 10 gólů - Petr Hlásný (Starci na chmelu A, V3A)
39. 10 gólů - Ondřej Cafourek (Hajduk Hůrka A, 5G)
40. 10 gólů - Lukáš Mádr (Šnek FC B, 7I)
41. 10 gólů - Jacob Šimek (Co je?, 5G)
42. 9 gólů - Tomáš Sadílek (Premiéra TV - Nowatron, V3A)
43. 9 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 3B)
44. 9 gólů - Vladimír Burian (Tatarský biftek VET, V4B)
45. 9 gólů - David Helma (WRP, 8H)
46. 9 gólů - Lukáš Bartoš (A - klub 90, 8I)
47. 9 gólů - Jan Calta (Prohibice FKK SUP, S2A)
48. 9 gólů - Daniel Smejtek (Orange Predators A, 3A)
49. 9 gólů - Nikola Sklenář (JUDr. Brouk Pytlík, 7D)
50. 9 gólů - Adam Nejezchleba (Real Prd, 8J) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 35 gólů - UTS Vršovice VET, V3A
2. 35 gólů - Klokan club Perón V, V1
3. 34 gólů - Slawoj Břevnov, V3A
4. 33 gólů - AC SK FC, 6F
5. 32 gólů - Defect SUP, S1
6. 32 gólů - Bulánci, 6E
7. 31 gólů - Green shock FC, 6B
8. 31 gólů - Hajduk Hůrka A, 5G
9. 31 gólů - Kuřátka FC, V2B
10. 30 gólů - Indus SUP, S1
11. 30 gólů - Šnek FC B, 7I
12. 30 gólů - Orange Predators A, 3A
13. 30 gólů - MVS Recycled, V4C
14. 29 gólů - Rumpra Praha FC, 4A
15. 29 gólů - Yellow Dildos A, 5F
16. 29 gólů - Blok D, 8G
17. 29 gólů - Tatra Smíchov, 8N
18. 29 gólů - Damned CF, V1
19. 29 gólů - Restaurace U Pecků A, 1
20. 29 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
21. 28 gólů - Orosený Paragraf, 7C
22. 28 gólů - Defect, V1
23. 28 gólů - KTB B, 4E
24. 28 gólů - AC Tylen, 8L
25. 28 gólů - Beerchester United, 8N
26. 27 gólů - Palmeiras Prosek, 7L
27. 27 gólů - Tutto Barbuto FC, 8K
28. 27 gólů - Ducksicks, 8J
29. 27 gólů - Batalion 91 A, 4B
30. 26 gólů - Nádhera, 6J
31. 26 gólů - STG Milovice, V3D
32. 26 gólů - Stodůlecký piráti, 7J
33. 26 gólů - Traktor humus A, 1
34. 26 gólů - Co je?, 5G
35. 26 gólů - Literpool United, 7E
36. 25 gólů - Vojenské lesy VET, V1
37. 25 gólů - Indus VET, V3C
38. 25 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
39. 25 gólů - Concur 1.FC, 6G
40. 25 gólů - Vyprahlo FC VET, V3A
41. 25 gólů - OrangeBoom, 8E
42. 25 gólů - Partizan Praha, 7D
43. 25 gólů - Princ Praha FC, 7K
44. 25 gólů - Huňáč PK, 7I
45. 25 gólů - Premiéra TV - Nowatron, V3A
46. 25 gólů - Tatarský biftek VET, V4B
47. 25 gólů - Deportivo bez Coruna B, 7I
48. 25 gólů - Santa Dominica, 1
49. 24 gólů - Prague Gunners, 4F
50. 24 gólů - Dvacítka, 5B 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - Ya Basta! A, 8C
2. 1 gól - Válcovny plechu MS FC, 8E
3. 1 gól - Bum bar VET, V3D
4. 2 góly - Pavilon 8 AHC, 4D
5. 2 góly - Mamissero, 8N
6. 2 góly - Sculpturo FC, 7H
7. 2 góly - England United FC, 8A
8. 2 góly - Pivson a Pofel, 5H
9. 2 góly - Lucián FC SUP, S3B
10. 2 góly - Deportivo Estudiantil FC A, 4D
11. 2 góly - Berušky B, S3A
12. 2 góly - 4 TD Ala Bundy B, 8E
13. 2 góly - J.R.Club B, 7D
14. 3 góly - Koliba F.C.V., S3B
15. 3 góly - Speciál Bráník B, 4B
16. 3 góly - Pivojs s.r.o.1.FC, 8I
17. 3 góly - 4 TD Ala Bundy A, 5A
18. 3 góly - Pražačka seniors A, S2A
19. 3 góly - Social Members FC, 6I
20. 3 góly - Fugas CF B, 7A
21. 3 góly - Orosený Paragraf, 7C
22. 3 góly - Barclays, 5D
23. 3 góly - Ministerstvo obrany VET, V4B
24. 3 góly - Atlanta Žižkov FC, 6I
25. 4 góly - Plameňáci 1.FC A, 5H
26. 4 góly - 1.FP Praha, 6D
27. 4 góly - Pneuservis-Bartoušek, 4D
28. 4 góly - Ústavan 01 KK, 8A
29. 4 góly - Prague St. Gentlemen, 7A
30. 4 góly - Traktor Humus SUP, S3A
31. 4 góly - Alej FK A, 3D
32. 4 góly - Nova LFC B, 7C
33. 4 góly - Estudiantes VET B, V4D
34. 4 góly - Ladronka, S2A
35. 4 góly - Šnek FC A, 8J
36. 4 góly - Sokol Vysočany SUP, S3C
37. 4 góly - Nejistá sezóna SUP, S3A
38. 4 góly - Pralinky F.C.K., V4B
39. 4 góly - Valník, S2A
40. 4 góly - S.N.F. A, 3D
41. 4 góly - Touš KK, V4A
42. 4 góly - Proradost FK, 8C
43. 4 góly - A - klub 90, 8I
44. 4 góly - The Hamptons, 8F
45. 5 gólů - Banana Chiquíta, 5F
46. 5 gólů - DP Xaverov SUP, S1
47. 5 gólů - ALT 1.AK, 5E
48. 5 gólů - Notorkros FK, 6D
49. 5 gólů - Inter Lotyšák VET, V3C
50. 5 gólů - Javorák plus, S2A