Superveteránská liga


Top 20 - brankáři

Top 20 - brankáři

1. 120 min. - Jiří Landa (Super Naděje A, S1)
2. 120 min. - Tomáš Zach (Kings of Kent B.O., S2A)
3. 111 min. - Miroslav Kos (Koliba F.C.V., S3B)
4. 106 min. - Bohumil Karafiát (Stará Garda SUP, S3C)
5. 100 min. - Milan Dostál (Prohibice FKK SUP, S2B)
6. 99 min. - František Novotný (Čechie 12° SUP, S2A)
7. 99 min. - Petr Řezáč (VV Vokra SV, S3B)
8. 92 min. - Lumír Kübel (Indus SUP, S1)
9. 92 min. - Tomáš Mládek (SuperNova L.F.C., S3C)
10. 90 min. - Petr Lexa (Torzo AFZ, S2B)
11. 90 min. - Jaroslav Marek (Rokoska SUP, S2B)
12. 88 min. - Bohumil Přibyl (DP Xaverov SUP, S1)
13. 86 min. - Lubomír Brychta (Felix club super, S2A)
14. 84 min. - Jan Klíma (Klokan Perón club SUP, S1)
15. 83 min. - Ladislav Rokyta (Kapr tým SUP, S3A)
16. 82 min. - Dušan Melíšek (Gold La Plate, S3C)
17. 79 min. - František Hubr (Socra SUP, S3A)
18. 78 min. - Karel Kulhánek (Veget FC SUP, S2A)
19. 76 min. - Jiří Lokvenc (Garáže Klíčov, S3A)
20. 73 min. - Jiří Rakovan (Gold La Plate, S3C) 

Top 20 - střelci

Top 20 - střelci

1. 16 gólů - Vasil Boev (DP Xaverov SUP, S1)
2. 12 gólů - Petr Krištůfek (Berušky B, S2A)
3. 9 gólů - Zoran Jovanoski (DP Xaverov SUP, S1)
4. 9 gólů - Luboš Řeháček (Lucián FC SUP, S2A)
5. 9 gólů - Jan Syrovátka (Pražačka seniors B, S3C)
6. 8 gólů - Michael Teplý (Gold La Plate, S3C)
7. 8 gólů - Vlastimil Schwarz (Domácí potřeby SUP, S2B)
8. 8 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
9. 8 gólů - Radek Škarda (Trops 1.SK SUP, S3C)
10. 8 gólů - Zdeněk Foubík (Flamengo FC SUP, S2A)
11. 7 gólů - Petr Voplatek (Lomíci, S3C)
12. 7 gólů - Marek Čermák (Blesk VK SUP, S3C)
13. 6 gólů - Roman Vavro (Traktor Humus SUP, S3A)
14. 6 gólů - Miroslav Průžek (Pražačka seniors B, S3C)
15. 6 gólů - Tomáš Andrle (Blesk VK SUP, S3C)
16. 6 gólů - Miroslav Petržilka (Gold La Plate, S3C)
17. 6 gólů - Michal Dufek (Indus SUP, S1)
18. 6 gólů - Roman Pučelík (Berušky B, S2A)
19. 6 gólů - Radek Štěpán (Garáže Klíčov, S3A)
20. 6 gólů - Jan Calta (Prohibice FKK SUP, S2B) 

Top 20 - útok

Top 20 - útok

1. 41 gólů - DP Xaverov SUP, S1
2. 32 gólů - Gold La Plate, S3C
3. 29 gólů - Berušky B, S2A
4. 24 gólů - Indus SUP, S1
5. 24 gólů - Blesk VK SUP, S3C
6. 22 gólů - Defect SUP, S1
7. 22 gólů - Lucián FC SUP, S2A
8. 21 gólů - Super Calvados, S3A
9. 21 gólů - Lomíci, S3C
10. 21 gólů - Pražačka seniors B, S3C
11. 20 gólů - Flamengo FC SUP, S2A
12. 19 gólů - Garáže Klíčov, S3A
13. 18 gólů - Bílý lev CF SUP, S3A
14. 16 gólů - Kapr tým SUP, S3A
15. 16 gólů - Kings of Kent B.O., S2A
16. 16 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
17. 15 gólů - Domácí potřeby SUP, S2B
18. 15 gólů - Prohibice FKK SUP, S2B
19. 15 gólů - Kolotouš FC SUP, S3B
20. 15 gólů - Trops 1.SK SUP, S3C 

Top 20 - obrana

Top 20 - obrana

1. 3 góly - Klokan Perón club SUP, S1
2. 3 góly - Koliba F.C.V., S3B
3. 3 góly - Indus SUP, S1
4. 4 góly - Endoprotéza, S3B
5. 4 góly - VV Vokra SV, S3B
6. 5 gólů - Kings of Kent B.O., S2A
7. 5 gólů - Slepí koně SUP, S3B
8. 6 gólů - Socra SUP, S3A
9. 6 gólů - DP Xaverov SUP, S1
10. 6 gólů - Super Calvados, S3A
11. 6 gólů - Tycho de Brahe SUP, S3B
12. 6 gólů - Pražačka seniors B, S3C
13. 6 gólů - Kolotouš FC SUP, S3B
14. 7 gólů - Cormoran FC SUP, S3A
15. 7 gólů - Veget FC SUP, S2A
16. 7 gólů - Kapr tým SUP, S3A
17. 7 gólů - Defect SUP, S1
18. 7 gólů - Úderka Žižkov SUP, S2B
19. 7 gólů - Gold La Plate, S3C
20. 8 gólů - Benda All Stars FC, S2B