Superveteránská liga


Top 20 - brankáři

Top 20 - brankáři

1. 130 min. - Tomáš Kutal (Ladronka, S2B)
2. 123 min. - Zdeněk Krejčí (Javorák plus, S2A)
3. 108 min. - Jiří Landa (Zelená liška TJ SUP A, S1)
4. 106 min. - Jiří Mašát (Cormoran FC SUP, S2B)
5. 97 min. - Evžen Krajina (Blesk VK SUP, S3B)
6. 94 min. - Jaroslav Kostříž (Flamengo FC SUP, S2A)
7. 91 min. - Miloš Vaněk (Ortopedie, S2A)
8. 79 min. - Petr Kubín (Pražačka seniors A, S2A)
9. 78 min. - Zdeněk Potůček (Kbelák FC SUP, S2B)
10. 76 min. - Richard Bednář (Podolka FC SUP, S3C)
11. 75 min. - Pavel Hájek (Vibromax 2012, S3B)
12. 71 min. - Pavel Matoušek (Real Prd SUP, S2B)
13. 70 min. - George Kisugite (Lucián FC SUP, S2B)
14. 70 min. - Miroslav Kos (Koliba F.C.V., S3B)
15. 68 min. - Tomáš Coufal (Indus SUP, S1)
16. 63 min. - Martin Valent (Sokol Vysočany SUP, S3C)
17. 63 min. - Libor Petřina (Bítovská SUP, S3B)
18. 62 min. - Michal Antonický (Úderka Žižkov SUP, S3B)
19. 61 min. - Marek Poláček (Super Naděje A, S1)
20. 61 min. - Vladimír Mádr (Pražačka seniors B, S3C) 

Top 20 - střelci

Top 20 - střelci

1. 9 gólů - Martin Jeřábek (Bítovská SUP, S3B)
2. 8 gólů - Michal Stejskal (SG Malešice, S3B)
3. 7 gólů - Milan Nový (Ortopedie, S2A)
4. 7 gólů - Petr Jelínek  (Starci na chmelu SUP A, S2B)
5. 7 gólů - Petr Mácha (Kolotouš FC SUP, S3C)
6. 6 gólů - Miloslav Skalický (DP Xaverov SUP, S1)
7. 5 gólů - Jan Syrovátka (Pražačka seniors B, S3C)
8. 5 gólů - František Koubek (Berušky A, S1)
9. 5 gólů - Jiří Bursík (Torzo AFZ, S2B)
10. 5 gólů - Alexandr Kurz (Javorák plus, S2A)
11. 4 góly - Michal Bedrna (Podolka FC SUP, S3C)
12. 4 góly - Martin Hradec (Podolka FC SUP, S3C)
13. 4 góly - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
14. 4 góly - Jaromír Vydra (Úderka Žižkov SUP, S3B)
15. 4 góly - Miroslav Kvasnička (Domácí potřeby SUP, S2B)
16. 4 góly - Jan Kára (Torzo AFZ, S2B)
17. 4 góly - Jan Hanžl (Benda All Stars FC, S2B)
18. 4 góly - Jan Dvořák (Super Naděje B, S3C)
19. 4 góly - Roman Mruvčinský (Javorák plus, S2A)
20. 4 góly - David Krejdl (Čechie 12° SUP, S2A) 

Top 20 - útok

Top 20 - útok

1. 21 gólů - Javorák plus, S2A
2. 15 gólů - Podolka FC SUP, S3C
3. 15 gólů - Ortopedie, S2A
4. 14 gólů - SG Malešice, S3B
5. 13 gólů - DP Xaverov SUP, S1
6. 13 gólů - Indus SUP, S1
7. 12 gólů - Bítovská SUP, S3B
8. 12 gólů - Felix club super, S3A
9. 12 gólů - Kolotouš FC SUP, S3C
10. 11 gólů - Torzo AFZ, S2B
11. 11 gólů - Benda All Stars FC, S2B
12. 11 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
13. 11 gólů - Valník, S2A
14. 10 gólů - Pražačka seniors B, S3C
15. 10 gólů - Ladronka, S2B
16. 10 gólů - Starci na chmelu SUP A, S2B
17. 9 gólů - Super Naděje B, S3C
18. 9 gólů - Endoprotéza, S3B
19. 9 gólů - Domácí potřeby SUP, S2B
20. 9 gólů - Berušky A, S1 

Top 20 - obrana

Top 20 - obrana

1. žádný gól - Sebranca 2018, S3A
2. žádný gól - Felix club super, S3A
3. 1 gól - Jawa-Suprtechno B, S3A
4. 1 gól - Zelená liška TJ SUP A, S1
5. 1 gól - Podolka FC SUP, S3C
6. 1 gól - Trops 1.SK SUP, S3C
7. 1 gól - Bílý lev CF SUP, S3A
8. 2 góly - Ladronka, S2B
9. 2 góly - Berger club SUP, S3A
10. 2 góly - Javorák plus, S2A
11. 2 góly - Sen ČM PG supervet, S1
12. 3 góly - Enzian, S3A
13. 3 góly - Slepí koně SUP, S3A
14. 3 góly - Indus SUP, S1
15. 3 góly - Blesk VK SUP, S3B
16. 3 góly - Pražačka seniors A, S2A
17. 4 góly - 1.FC RUM SUP, S2A
18. 4 góly - Super Naděje A, S1
19. 4 góly - Kolotouš FC SUP, S3C
20. 4 góly - Tučňáci SUP A, S1