Superveteránská liga


Top 20 - brankáři

Top 20 - brankáři

1. 123 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
2. 111 min. - Antonín Buriánek (Houbaři, S3C)
3. 93 min. - Jan Severa (Trops 1.SK SUP, S3C)
4. 85 min. - Robert Martišek (Super Calvados, S3A)
5. 80 min. - Petr Votruba (Dehet Old 1.FC SUP, S3B)
6. 80 min. - Tomáš Coufal (Indus SUP, S1)
7. 80 min. - Ladislav Košťál (Čechie 12° SUP, S2A)
8. 75 min. - Dušan Melíšek (Gold La Plate, S2B)
9. 74 min. - Zdeněk Rožánek (Jawa-Suprtechno B, S2A)
10. 72 min. - Zdeněk Krejčí (Javorák plus, S2A)
11. 71 min. - Václav Kohout (Lucián FC SUP, S2A)
12. 69 min. - Vladimír Hora (Jawa-Suprtechno A, S2B)
13. 69 min. - David Pokorný (PFC Kodymka SUP A, S3C)
14. 66 min. - Vratislav Feigel (Starci na chmelu SUP B, S2A)
15. 66 min. - Daniel Mautska (Sokol Vysočany SUP, S3C)
16. 66 min. - Pavel Gaper (Berger club SUP, S3A)
17. 66 min. - Jaroslav Kostříž (Flamengo FC SUP, S2A)
18. 65 min. - Miroslav Václavík (Kolotouš FC SUP, S2A)
19. 64 min. - Miroslav Chloupek (Valník, S3A)
20. 62 min. - Libor Panenka (Endoprotéza, S2A) 

Top 20 - střelci

Top 20 - střelci

1. 10 gólů - Petr Voplatek (Lomíci, S2B)
2. 9 gólů - David Ronn (Klokan Perón club SUP, S1)
3. 8 gólů - Ivan Včelička (Torzo AFZ, S2B)
4. 6 gólů - Petr Regal (Sokol Vysočany SUP, S3C)
5. 6 gólů - Aleš Vrana (Podolka FC SUP, S3C)
6. 6 gólů - Viktor Pařízek (Klokan Perón club SUP, S1)
7. 6 gólů - Vladimír Chrástecký (Tycho de Brahe SUP, S3B)
8. 6 gólů - Sergey Greshnyakov (Starci na chmelu SUP B, S2A)
9. 5 gólů - Pavel Šnor (Rokoska SUP, S3B)
10. 5 gólů - Jan Koller (Torzo AFZ, S2B)
11. 5 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
12. 5 gólů - Michal Rod (Tučňáci SUP A, S1)
13. 5 gólů - Zbyněk Mareš (Defect SUP, S1)
14. 5 gólů - Petr Mácha (Kolotouš FC SUP, S2A)
15. 4 góly - Karel Kristen (Klokan Perón club SUP, S1)
16. 4 góly - Michael Teplý (Gold La Plate, S2B)
17. 4 góly - Petr Janíček (Torzo AFZ, S2B)
18. 4 góly - Jan Toman (Defect SUP, S1)
19. 4 góly - Jiří Kuděj (Lucián FC SUP, S2A)
20. 4 góly - Jan Adámek (Socra SUP, S3A) 

Top 20 - útok

Top 20 - útok

1. 24 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
2. 18 gólů - Gold La Plate, S2B
3. 18 gólů - Torzo AFZ, S2B
4. 18 gólů - Defect SUP, S1
5. 13 gólů - Tučňáci SUP A, S1
6. 13 gólů - Indus SUP, S1
7. 12 gólů - Lomíci, S2B
8. 12 gólů - Rokoska SUP, S3B
9. 11 gólů - Starci na chmelu SUP B, S2A
10. 11 gólů - Podolka FC SUP, S3C
11. 11 gólů - Valník, S3A
12. 11 gólů - 1.FC RUM SUP, S3B
13. 10 gólů - Flamengo FC SUP, S2A
14. 10 gólů - Real Prd SUP, S3C
15. 10 gólů - Socra SUP, S3A
16. 10 gólů - Sen ČM PG supervet, S1
17. 10 gólů - Sokol Vysočany SUP, S3C
18. 10 gólů - Veget FC SUP, S2B
19. 10 gólů - Kapr tým SUP, S3A
20. 10 gólů - Lucián FC SUP, S2A 

Top 20 - obrana

Top 20 - obrana

1. žádný gól - Kickers 1990 ČFC, S3B
2. žádný gól - Podolka FC SUP, S3C
3. žádný gól - Bílý lev CF SUP, S3A
4. 1 gól - Cormoran FC SUP, S2A
5. 1 gól - Houbaři, S3C
6. 1 gól - Super Calvados, S3A
7. 1 gól - Dehet Old 1.FC SUP, S3B
8. 1 gól - PFC Kodymka SUP A, S3C
9. 2 góly - Klokan Perón club SUP, S1
10. 2 góly - DP Xaverov SUP, S1
11. 3 góly - Benda All Stars FC, S2B
12. 3 góly - Caroil SUP, S3B
13. 3 góly - Socra SUP, S3A
14. 3 góly - Rychlé pípy SUP, S3A
15. 3 góly - Real Prd SUP, S3C
16. 3 góly - Trops 1.SK SUP, S3C
17. 3 góly - Javorák plus, S2A
18. 4 góly - Kapr tým SUP, S3A
19. 4 góly - Tycho de Brahe SUP, S3B
20. 4 góly - Ortopedie, S2A