Superveteránská liga


Top 20 - brankáři

Top 20 - brankáři

1. 99 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
2. 85 min. - Robert Martišek (Super Calvados, S3A)
3. 71 min. - Václav Kohout (Lucián FC SUP, S2A)
4. 66 min. - Pavel Gaper (Berger club SUP, S3A)
5. 64 min. - Miroslav Chloupek (Valník, S3A)
6. 61 min. - Petr Volf (Sen ČM PG supervet, S1)
7. 61 min. - Jan Zahradník (Socra SUP, S3A)
8. 60 min. - Richard Bednář (Podolka FC SUP, S3C)
9. 60 min. - Ladislav Rokyta (Kapr tým SUP, S3A)
10. 60 min. - Patrik Kheml (Kickers 1990 ČFC, S3B)
11. 60 min. - Dušan Melíšek (Gold La Plate, S2B)
12. 60 min. - Michal Vodička (Bílý lev CF SUP, S3A)
13. 60 min. - David Pokorný (PFC Kodymka SUP A, S3C)
14. 60 min. - Milan Nový (Ortopedie, S2A)
15. 60 min. - Pavel Smolák (Tučňáci SUP A, S1)
16. 59 min. - Vladislav Kašpar (Cormoran FC SUP, S2A)
17. 59 min. - Jiří Zelinka (Caroil SUP, S3B)
18. 58 min. - Miroslav Václavík (Kolotouš FC SUP, S2A)
19. 57 min. - Patrik Vágner (Benda All Stars FC, S2B)
20. 55 min. - Jiří Landa (Super Naděje A, S1) 

Top 20 - střelci

Top 20 - střelci

1. 6 gólů - Petr Voplatek (Lomíci, S2B)
2. 5 gólů - David Ronn (Klokan Perón club SUP, S1)
3. 5 gólů - Jan Koller (Torzo AFZ, S2B)
4. 5 gólů - Aleš Vrana (Podolka FC SUP, S3C)
5. 4 góly - Karel Kristen (Klokan Perón club SUP, S1)
6. 4 góly - Viktor Pařízek (Klokan Perón club SUP, S1)
7. 4 góly - Michal Rod (Tučňáci SUP A, S1)
8. 4 góly - Ivan Včelička (Torzo AFZ, S2B)
9. 4 góly - Sergey Greshnyakov (Starci na chmelu SUP B, S2A)
10. 4 góly - Milan Bartoš (Valník, S3A)
11. 4 góly - Jan Adámek (Socra SUP, S3A)
12. 4 góly - Jiří Kuděj (Lucián FC SUP, S2A)
13. 3 góly - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
14. 3 góly - Petr Bačovský (Socra SUP, S3A)
15. 3 góly - Petr Červenka (1.FC RUM SUP, S3B)
16. 3 góly - Petr Bošnakov (Kbelák FC SUP, S3A)
17. 3 góly - Andrey Abroskin (Kapr tým SUP, S3A)
18. 3 góly - Martin Rampach (Jawa-Suprtechno A, S2B)
19. 3 góly - Petr Mácha (Kolotouš FC SUP, S2A)
20. 3 góly - Zbyněk Mareš (Defect SUP, S1) 

Top 20 - útok

Top 20 - útok

1. 17 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
2. 12 gólů - Torzo AFZ, S2B
3. 11 gólů - Valník, S3A
4. 10 gólů - Lucián FC SUP, S2A
5. 10 gólů - Tučňáci SUP A, S1
6. 10 gólů - Kapr tým SUP, S3A
7. 10 gólů - Socra SUP, S3A
8. 10 gólů - Podolka FC SUP, S3C
9. 9 gólů - Kbelák FC SUP, S3A
10. 9 gólů - 1.FC RUM SUP, S3B
11. 9 gólů - Defect SUP, S1
12. 8 gólů - Super Naděje A, S1
13. 8 gólů - DP Xaverov SUP, S1
14. 8 gólů - Indus SUP, S1
15. 7 gólů - Lomíci, S2B
16. 7 gólů - Gold La Plate, S2B
17. 7 gólů - Sen ČM PG supervet, S1
18. 6 gólů - Rokoska SUP, S3B
19. 6 gólů - Real Prd SUP, S3C
20. 6 gólů - Bílý lev CF SUP, S3A 

Top 20 - obrana

Top 20 - obrana

1. žádný gól - Podolka FC SUP, S3C
2. žádný gól - PFC Kodymka SUP A, S3C
3. žádný gól - Bílý lev CF SUP, S3A
4. žádný gól - Kickers 1990 ČFC, S3B
5. žádný gól - Gold La Plate, S2B
6. 1 gól - Jawa-Suprtechno A, S2B
7. 1 gól - Houbaři, S3C
8. 1 gól - Super Naděje B, S2B
9. 1 gól - Benda All Stars FC, S2B
10. 1 gól - Super Calvados, S3A
11. 1 gól - Dehet Old 1.FC SUP, S3B
12. 1 gól - Klokan Perón club SUP, S1
13. 1 gól - Caroil SUP, S3B
14. 1 gól - Cormoran FC SUP, S2A
15. 1 gól - Kolotouš FC SUP, S2A
16. 2 góly - DP Xaverov SUP, S1
17. 2 góly - Tycho de Brahe SUP, S3B
18. 2 góly - Real Prd SUP, S3C
19. 2 góly - Trops 1.SK SUP, S3C
20. 2 góly - Javorák plus, S2A