Superveteránská liga


Top 20 - brankáři

Top 20 - brankáři

1. 106 min. - Bohumil Karafiát (Stará Garda SUP, S3C)
2. 86 min. - Lubomír Brychta (Felix club super, S2A)
3. 73 min. - Jiří Rakovan (Gold La Plate, S3C)
4. 70 min. - Petr Lexa (Torzo AFZ, S2B)
5. 67 min. - Miroslav Konečný (Sokol Vysočany SUP, S3C)
6. 64 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
7. 63 min. - Zdeněk Krejčí (Javorák plus, S2B)
8. 60 min. - Jan Havránek (Cormoran FC SUP, S3A)
9. 60 min. - Tomáš Zach (Kings of Kent B.O., S2A)
10. 60 min. - Robert Martišek (Super Calvados, S3A)
11. 60 min. - Ladislav Rokyta (Kapr tým SUP, S3A)
12. 60 min. - Jiří Landa (Super Naděje A, S1)
13. 59 min. - Jaroslav Marek (Rokoska SUP, S2B)
14. 56 min. - Tomáš Krátký (SG Malešice, S1)
15. 55 min. - Evžen Vacek (Berušky B, S2A)
16. 54 min. - Lumír Kübel (Indus SUP, S1)
17. 53 min. - Milan Dostál (Prohibice FKK SUP, S2B)
18. 53 min. - Evžen Krajina (Úderka Žižkov SUP, S2B)
19. 52 min. - Richard Hradec (Podolka FC SUP, S2A)
20. 52 min. - Karel Kulhánek (Veget FC SUP, S2A) 

Top 20 - střelci

Top 20 - střelci

1. 9 gólů - Vasil Boev (DP Xaverov SUP, S1)
2. 7 gólů - Radek Škarda (Trops 1.SK SUP, S3C)
3. 6 gólů - Zoran Jovanoski (DP Xaverov SUP, S1)
4. 6 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
5. 5 gólů - František Bečvář (Oblouci 81 AFC SUP, S1)
6. 5 gólů - Pavel Brož (Kapr tým SUP, S3A)
7. 5 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
8. 5 gólů - Michal Stejskal (SG Malešice, S1)
9. 5 gólů - Michael Teplý (Gold La Plate, S3C)
10. 5 gólů - Vlastimil Schwarz (Domácí potřeby SUP, S2B)
11. 5 gólů - Stanislav Krejčík (Veget FC SUP, S2A)
12. 5 gólů - Petr Voplatek (Lomíci, S3C)
13. 5 gólů - Luboš Řeháček (Lucián FC SUP, S2A)
14. 4 góly - Zdeněk Foubík (Flamengo FC SUP, S2A)
15. 4 góly - Milan Studecký (Felix club super, S2A)
16. 4 góly - Michal Dufek (Indus SUP, S1)
17. 4 góly - Roman Vavro (Traktor Humus SUP, S3A)
18. 4 góly - Jan Hobík (Starci na chmelu SUP B, S2B)
19. 4 góly - Zbyněk Mareš (Defect SUP, S1)
20. 4 góly - Pavel Bulín (Kings of Kent B.O., S2A) 

Top 20 - útok

Top 20 - útok

1. 24 gólů - DP Xaverov SUP, S1
2. 15 gólů - Indus SUP, S1
3. 14 gólů - Gold La Plate, S3C
4. 14 gólů - Defect SUP, S1
5. 13 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
6. 12 gólů - Trops 1.SK SUP, S3C
7. 11 gólů - Kings of Kent B.O., S2A
8. 11 gólů - Lucián FC SUP, S2A
9. 9 gólů - Stará Garda SUP, S3C
10. 9 gólů - Lomíci, S3C
11. 9 gólů - Kapr tým SUP, S3A
12. 8 gólů - Oblouci 81 AFC SUP, S1
13. 8 gólů - Rokoska SUP, S2B
14. 8 gólů - Domácí potřeby SUP, S2B
15. 8 gólů - Berušky B, S2A
16. 7 gólů - SG Malešice, S1
17. 7 gólů - Felix club super, S2A
18. 7 gólů - Blesk VK SUP, S3C
19. 7 gólů - Prohibice FKK SUP, S2B
20. 7 gólů - Veget FC SUP, S2A 

Top 20 - obrana

Top 20 - obrana

1. žádný gól - Super Calvados, S3A
2. žádný gól - Cormoran FC SUP, S3A
3. žádný gól - Kapr tým SUP, S3A
4. 1 gól - Garáže Klíčov, S3A
5. 1 gól - Jawa-Suprtechno B, S3A
6. 1 gól - Stará Garda SUP, S3C
7. 2 góly - Pražačka seniors B, S3C
8. 2 góly - Javorák plus, S2B
9. 2 góly - Klokan Perón club SUP, S1
10. 2 góly - Kings of Kent B.O., S2A
11. 2 góly - Defect SUP, S1
12. 2 góly - Úderka Žižkov SUP, S2B
13. 2 góly - Daltonové SUP, S3A
14. 2 góly - Indus SUP, S1
15. 3 góly - Veget FC SUP, S2A
16. 3 góly - Rychlé pípy SUP, S3A
17. 3 góly - Socra SUP, S3A
18. 3 góly - Flamengo FC SUP, S2A
19. 4 góly - Trops 1.SK SUP, S3C
20. 4 góly - Lucián FC SUP, S2A