Superveteránská liga


Top 20 - brankáři

Top 20 - brankáři

1. 223 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
2. 190 min. - Miroslav Václavík (Kolotouš FC SUP, S3B)
3. 163 min. - Tomáš Zach (Kings of Kent B.O., S2A)
4. 147 min. - Jiří Landa (Super Naděje A, S1)
5. 146 min. - Jaroslav Pilecký (Tycho de Brahe SUP, S3B)
6. 131 min. - Pavel Škirda (1.FC RUM SUP, S3B)
7. 128 min. - Jaroslav Třešňák (Lomíci, S3C)
8. 127 min. - Lubomír Brychta (Felix club super, S2A)
9. 127 min. - Petr Řezáč (VV Vokra SV, S3B)
10. 127 min. - Bohumil Přibyl (DP Xaverov SUP, S1)
11. 123 min. - Miroslav Kos (Koliba F.C.V., S3B)
12. 123 min. - Ladislav Rokyta (Kapr tým SUP, S3A)
13. 112 min. - Libor Panenka (Endoprotéza, S3B)
14. 110 min. - Zdeněk Rožánek (Jawa-Suprtechno B, S3A)
15. 109 min. - Vladimír Mádr (Pražačka seniors B, S3C)
16. 106 min. - Bohumil Karafiát (Stará Garda SUP, S3C)
17. 104 min. - Lumír Kübel (Indus SUP, S1)
18. 100 min. - Milan Dostál (Prohibice FKK SUP, S2B)
19. 99 min. - František Novotný (Čechie 12° SUP, S2A)
20. 92 min. - Tomáš Mládek (SuperNova L.F.C., S3C) 

Top 20 - střelci

Top 20 - střelci

1. 32 gólů - Vasil Boev (DP Xaverov SUP, S1)
2. 24 gólů - Jan Syrovátka (Pražačka seniors B, S3C)
3. 22 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
4. 22 gólů - Petr Bačovský (Socra SUP, S3A)
5. 22 gólů - Petr Voplatek (Lomíci, S3C)
6. 20 gólů - Petr Krištůfek (Berušky B, S2A)
7. 17 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
8. 16 gólů - Vlastimil Schwarz (Domácí potřeby SUP, S2B)
9. 16 gólů - Jaromír Vydra (Úderka Žižkov SUP, S2B)
10. 16 gólů - Leoš Sommer (Benda All Stars FC, S2B)
11. 15 gólů - Andrey Abroskin (Kapr tým SUP, S3A)
12. 14 gólů - Milan Mrázek (1.FC RUM SUP, S3B)
13. 13 gólů - Michael Teplý (Gold La Plate, S3C)
14. 13 gólů - Ladislav Sedlák (Jawa-Suprtechno B, S3A)
15. 13 gólů - Václav Jebousek (Úderka Žižkov SUP, S2B)
16. 13 gólů - Radek Škarda (Trops 1.SK SUP, S3C)
17. 13 gólů - Zoran Jovanoski (DP Xaverov SUP, S1)
18. 13 gólů - Petr Morávek (Cormoran FC SUP, S3A)
19. 12 gólů - Oldřich Mácha (Kolotouš FC SUP, S3B)
20. 12 gólů - Petr Havelka (Gold La Plate, S3C) 

Top 20 - útok

Top 20 - útok

1. 82 gólů - DP Xaverov SUP, S1
2. 78 gólů - Gold La Plate, S3C
3. 63 gólů - Defect SUP, S1
4. 59 gólů - Indus SUP, S1
5. 57 gólů - Pražačka seniors B, S3C
6. 53 gólů - Berušky B, S2A
7. 53 gólů - Kapr tým SUP, S3A
8. 52 gólů - Lomíci, S3C
9. 52 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
10. 46 gólů - Kolotouš FC SUP, S3B
11. 45 gólů - Úderka Žižkov SUP, S2B
12. 43 gólů - 1.FC RUM SUP, S3B
13. 42 gólů - Super Calvados, S3A
14. 41 gólů - Socra SUP, S3A
15. 40 gólů - Stará Garda SUP, S3C
16. 39 gólů - Garáže Klíčov, S3A
17. 39 gólů - Domácí potřeby SUP, S2B
18. 38 gólů - Lucián FC SUP, S2A
19. 38 gólů - Bítovská SUP, S3B
20. 38 gólů - Bílý lev CF SUP, S3A 

Top 20 - obrana

Top 20 - obrana

1. 5 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
2. 9 gólů - Kolotouš FC SUP, S3B
3. 12 gólů - VV Vokra SV, S3B
4. 13 gólů - DP Xaverov SUP, S1
5. 13 gólů - Felix club super, S2A
6. 14 gólů - Gold La Plate, S3C
7. 16 gólů - Endoprotéza, S3B
8. 17 gólů - Indus SUP, S1
9. 17 gólů - Kings of Kent B.O., S2A
10. 17 gólů - Tycho de Brahe SUP, S3B
11. 17 gólů - Benda All Stars FC, S2B
12. 19 gólů - Socra SUP, S3A
13. 19 gólů - Torzo AFZ, S2B
14. 19 gólů - Jawa-Suprtechno B, S3A
15. 20 gólů - Úderka Žižkov SUP, S2B
16. 22 gólů - Radouč FC B, S3B
17. 23 gólů - PFC Kodymka SUP A, S2A
18. 24 gólů - 1.FC RUM SUP, S3B
19. 24 gólů - Stará Garda SUP, S3C
20. 25 gólů - Veget FC SUP, S2A