Superveteránská liga


Top 20 - brankáři

Top 20 - brankáři

1. 223 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
2. 168 min. - Miroslav Václavík (Kolotouš FC SUP, S3B)
3. 163 min. - Tomáš Zach (Kings of Kent B.O., S2A)
4. 147 min. - Jiří Landa (Super Naděje A, S1)
5. 146 min. - Jaroslav Pilecký (Tycho de Brahe SUP, S3B)
6. 131 min. - Pavel Škirda (1.FC RUM SUP, S3B)
7. 128 min. - Jaroslav Třešňák (Lomíci, S3C)
8. 127 min. - Bohumil Přibyl (DP Xaverov SUP, S1)
9. 127 min. - Petr Řezáč (VV Vokra SV, S3B)
10. 127 min. - Lubomír Brychta (Felix club super, S2A)
11. 123 min. - Miroslav Kos (Koliba F.C.V., S3B)
12. 112 min. - Libor Panenka (Endoprotéza, S3B)
13. 109 min. - Vladimír Mádr (Pražačka seniors B, S3C)
14. 106 min. - Bohumil Karafiát (Stará Garda SUP, S3C)
15. 104 min. - Lumír Kübel (Indus SUP, S1)
16. 100 min. - Milan Dostál (Prohibice FKK SUP, S2B)
17. 99 min. - František Novotný (Čechie 12° SUP, S2A)
18. 92 min. - Tomáš Mládek (SuperNova L.F.C., S3C)
19. 90 min. - Petr Lexa (Torzo AFZ, S2B)
20. 90 min. - Jaroslav Marek (Rokoska SUP, S2B) 

Top 20 - střelci

Top 20 - střelci

1. 32 gólů - Vasil Boev (DP Xaverov SUP, S1)
2. 24 gólů - Jan Syrovátka (Pražačka seniors B, S3C)
3. 22 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
4. 22 gólů - Petr Voplatek (Lomíci, S3C)
5. 20 gólů - Petr Krištůfek (Berušky B, S2A)
6. 19 gólů - Petr Bačovský (Socra SUP, S3A)
7. 17 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
8. 16 gólů - Jaromír Vydra (Úderka Žižkov SUP, S2B)
9. 15 gólů - Vlastimil Schwarz (Domácí potřeby SUP, S2B)
10. 14 gólů - Milan Mrázek (1.FC RUM SUP, S3B)
11. 13 gólů - Radek Škarda (Trops 1.SK SUP, S3C)
12. 13 gólů - Michael Teplý (Gold La Plate, S3C)
13. 13 gólů - Zoran Jovanoski (DP Xaverov SUP, S1)
14. 13 gólů - Leoš Sommer (Benda All Stars FC, S2B)
15. 12 gólů - Václav Jebousek (Úderka Žižkov SUP, S2B)
16. 12 gólů - Miroslav Petržilka (Gold La Plate, S3C)
17. 12 gólů - Martin Lafek (Klokan Perón club SUP, S1)
18. 12 gólů - Petr Havelka (Gold La Plate, S3C)
19. 12 gólů - Petr Morávek (Cormoran FC SUP, S3A)
20. 12 gólů - Zdeněk Foubík (Flamengo FC SUP, S2A) 

Top 20 - útok

Top 20 - útok

1. 82 gólů - DP Xaverov SUP, S1
2. 78 gólů - Gold La Plate, S3C
3. 60 gólů - Defect SUP, S1
4. 59 gólů - Indus SUP, S1
5. 57 gólů - Pražačka seniors B, S3C
6. 53 gólů - Berušky B, S2A
7. 52 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
8. 52 gólů - Lomíci, S3C
9. 42 gólů - Kapr tým SUP, S3A
10. 41 gólů - Úderka Žižkov SUP, S2B
11. 40 gólů - Stará Garda SUP, S3C
12. 39 gólů - Kolotouš FC SUP, S3B
13. 39 gólů - Super Calvados, S3A
14. 38 gólů - Domácí potřeby SUP, S2B
15. 38 gólů - Lucián FC SUP, S2A
16. 37 gólů - Socra SUP, S3A
17. 37 gólů - Kings of Kent B.O., S2A
18. 37 gólů - 1.FC RUM SUP, S3B
19. 37 gólů - Bílý lev CF SUP, S3A
20. 36 gólů - Trops 1.SK SUP, S3C 

Top 20 - obrana

Top 20 - obrana

1. 5 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
2. 9 gólů - Kolotouš FC SUP, S3B
3. 12 gólů - VV Vokra SV, S3B
4. 13 gólů - Endoprotéza, S3B
5. 13 gólů - Felix club super, S2A
6. 13 gólů - DP Xaverov SUP, S1
7. 14 gólů - Tycho de Brahe SUP, S3B
8. 14 gólů - Gold La Plate, S3C
9. 15 gólů - Torzo AFZ, S2B
10. 17 gólů - Cormoran FC SUP, S3A
11. 17 gólů - Kings of Kent B.O., S2A
12. 17 gólů - Indus SUP, S1
13. 17 gólů - Benda All Stars FC, S2B
14. 18 gólů - Socra SUP, S3A
15. 18 gólů - Úderka Žižkov SUP, S2B
16. 18 gólů - Jawa-Suprtechno B, S3A
17. 21 gólů - Radouč FC B, S3B
18. 21 gólů - Javorák plus, S2B
19. 23 gólů - 1.FC RUM SUP, S3B
20. 23 gólů - PFC Kodymka SUP A, S2A