Superveteránská liga


Top 20 - brankáři

Top 20 - brankáři

1. 173 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
2. 168 min. - Miroslav Václavík (Kolotouš FC SUP, S3B)
3. 163 min. - Tomáš Zach (Kings of Kent B.O., S2A)
4. 147 min. - Jiří Landa (Super Naděje A, S1)
5. 146 min. - Jaroslav Pilecký (Tycho de Brahe SUP, S3B)
6. 131 min. - Pavel Škirda (1.FC RUM SUP, S3B)
7. 128 min. - Jaroslav Třešňák (Lomíci, S3C)
8. 127 min. - Petr Řezáč (VV Vokra SV, S3B)
9. 127 min. - Bohumil Přibyl (DP Xaverov SUP, S1)
10. 127 min. - Lubomír Brychta (Felix club super, S2A)
11. 123 min. - Miroslav Kos (Koliba F.C.V., S3B)
12. 112 min. - Libor Panenka (Endoprotéza, S3B)
13. 109 min. - Vladimír Mádr (Pražačka seniors B, S3C)
14. 106 min. - Bohumil Karafiát (Stará Garda SUP, S3C)
15. 104 min. - Lumír Kübel (Indus SUP, S1)
16. 100 min. - Milan Dostál (Prohibice FKK SUP, S2B)
17. 99 min. - František Novotný (Čechie 12° SUP, S2A)
18. 92 min. - Tomáš Mládek (SuperNova L.F.C., S3C)
19. 90 min. - Jaroslav Marek (Rokoska SUP, S2B)
20. 90 min. - Pavel Smolák (Tučňáci SUP A, S1) 

Top 20 - střelci

Top 20 - střelci

1. 29 gólů - Vasil Boev (DP Xaverov SUP, S1)
2. 22 gólů - Petr Voplatek (Lomíci, S3C)
3. 22 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
4. 20 gólů - Jan Syrovátka (Pražačka seniors B, S3C)
5. 19 gólů - Petr Krištůfek (Berušky B, S2A)
6. 16 gólů - Petr Bačovský (Socra SUP, S3A)
7. 16 gólů - Jaromír Vydra (Úderka Žižkov SUP, S2B)
8. 16 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
9. 15 gólů - Vlastimil Schwarz (Domácí potřeby SUP, S2B)
10. 14 gólů - Milan Mrázek (1.FC RUM SUP, S3B)
11. 13 gólů - Michael Teplý (Gold La Plate, S3C)
12. 13 gólů - Leoš Sommer (Benda All Stars FC, S2B)
13. 13 gólů - Zoran Jovanoski (DP Xaverov SUP, S1)
14. 12 gólů - Martin Lafek (Klokan Perón club SUP, S1)
15. 12 gólů - Václav Jebousek (Úderka Žižkov SUP, S2B)
16. 12 gólů - Miroslav Petržilka (Gold La Plate, S3C)
17. 12 gólů - Radek Škarda (Trops 1.SK SUP, S3C)
18. 11 gólů - Jan Toman (Defect SUP, S1)
19. 11 gólů - Petr Havelka (Gold La Plate, S3C)
20. 11 gólů - Tomáš Andrle (Blesk VK SUP, S3C) 

Top 20 - útok

Top 20 - útok

1. 74 gólů - Gold La Plate, S3C
2. 71 gólů - DP Xaverov SUP, S1
3. 60 gólů - Defect SUP, S1
4. 51 gólů - Lomíci, S3C
5. 50 gólů - Indus SUP, S1
6. 49 gólů - Pražačka seniors B, S3C
7. 47 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
8. 43 gólů - Berušky B, S2A
9. 41 gólů - Úderka Žižkov SUP, S2B
10. 39 gólů - Kapr tým SUP, S3A
11. 38 gólů - Domácí potřeby SUP, S2B
12. 37 gólů - Super Calvados, S3A
13. 35 gólů - Javorák plus, S2B
14. 35 gólů - Garáže Klíčov, S3A
15. 35 gólů - Torzo AFZ, S2B
16. 35 gólů - Kings of Kent B.O., S2A
17. 34 gólů - Stará Garda SUP, S3C
18. 33 gólů - Trops 1.SK SUP, S3C
19. 33 gólů - Ortopedie, S2B
20. 33 gólů - Socra SUP, S3A 

Top 20 - obrana

Top 20 - obrana

1. 4 góly - Klokan Perón club SUP, S1
2. 9 gólů - Kolotouš FC SUP, S3B
3. 11 gólů - VV Vokra SV, S3B
4. 11 gólů - DP Xaverov SUP, S1
5. 11 gólů - Indus SUP, S1
6. 12 gólů - Kings of Kent B.O., S2A
7. 13 gólů - Endoprotéza, S3B
8. 13 gólů - Felix club super, S2A
9. 14 gólů - Gold La Plate, S3C
10. 14 gólů - Tycho de Brahe SUP, S3B
11. 15 gólů - Torzo AFZ, S2B
12. 16 gólů - Socra SUP, S3A
13. 16 gólů - Cormoran FC SUP, S3A
14. 17 gólů - Benda All Stars FC, S2B
15. 18 gólů - Úderka Žižkov SUP, S2B
16. 18 gólů - Jawa-Suprtechno B, S3A
17. 19 gólů - 1.FC RUM SUP, S3B
18. 19 gólů - Radouč FC B, S3B
19. 20 gólů - Koliba F.C.V., S3B
20. 21 gólů - Javorák plus, S2B