2019 / podzim
5. hrací týden
30.9. - 6.10.
1.Aliga

Top 20 - střelci

1. 11 gólů - Karel Kocian (Defect SUP)
2. 11 gólů - Jan Toman (Defect SUP)
3. 10 gólů - David Ronn (Klokan Perón club SUP)
4. 9 gólů - Michal Rod (Tučňáci SUP A)
5. 8 gólů - Zbyněk Mareš (Defect SUP)
6. 6 gólů - Viktor Pařízek (Klokan Perón club SUP)
7. 6 gólů - Vasil Boev (DP Xaverov SUP)
8. 5 gólů - Michal Stejskal (SG Malešice)
9. 4 góly - Jiří Richter (Úderka Žižkov SUP)
10. 4 góly - Karel Kristen (Klokan Perón club SUP)
11. 4 góly - Petr Vašíček (Indus SUP)
12. 4 góly - Marcel Kučera (Zelená liška TJ SUP A)
13. 4 góly - Martin Lafek (Klokan Perón club SUP)
14. 3 góly - Jan Malypetr (Tučňáci SUP A)
15. 3 góly - Jiří Kopecký (Tučňáci SUP A)
16. 3 góly - Karel Janďourek (Tučňáci SUP A)
17. 3 góly - Jan Syrovátka (Pražačka seniors A)
18. 3 góly - Ladislav Kurucz (Indus SUP)
19. 3 góly - Milan Musil (Felix club super)
20. 3 góly - Ivan Habrun (DP Xaverov SUP)

Top 5 - brankáři

1. 123 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP)
2. 88 min. - Lumír Kübel (Indus SUP)
3. 85 min. - Lubomír Brychta (Felix club super)
4. 80 min. - Tomáš Coufal (Indus SUP)
5. 73 min. - Bohumil Přibyl (DP Xaverov SUP)

Top 5 - útok

1. 35 gólů - Defect SUP
2. 28 gólů - Klokan Perón club SUP
3. 26 gólů - Tučňáci SUP A
4. 18 gólů - Indus SUP
5. 17 gólů - DP Xaverov SUP

Top 5 - obrana

1. 2 góly - Klokan Perón club SUP
2. 5 gólů - DP Xaverov SUP
3. 6 gólů - Indus SUP
4. 10 gólů - Sen ČM PG supervet
5. 10 gólů - Tučňáci SUP A

Příští kolo

7.10. 19:00 - Super Naděje A - Tučňáci SUP A (MIKU1) (PH Servis)
7.10. 19:30 - DP Xaverov SUP - Pražačka seniors A (BECH) (SuperNova L.F.C.)
8.10. 19:00 - Klokan Perón club SUP - Zelená liška TJ SUP A (MIKU1) (Lord Mayor Idiot)
10.10. 19:00 - Indus SUP - SG Malešice (ZABEH) (Steve)
10.10. 19:30 - Defect SUP - Sen ČM PG supervet (BECH) (Slawoj Břevnov)
15.10. 18:15 - Pražačka seniors A - Felix club super (HOSTI) (VV Vokra SV)
18.10. 19:00 - Úderka Žižkov SUP - Super Naděje A (ZABEH) (Socra SUP)