Superveteránská liga


Top 20 - brankáři

Top 20 - brankáři

1. 60 min. - Pavel Gaper (Berger club SUP, S3A)
2. 60 min. - Robert Martišek (Super Calvados, S3A)
3. 60 min. - Milan Nový (Ortopedie, S2A)
4. 60 min. - Miroslav Chloupek (Valník, S3A)
5. 60 min. - Jan Zahradník (Socra SUP, S3A)
6. 60 min. - Ladislav Rokyta (Kapr tým SUP, S3A)
7. 60 min. - Dušan Melíšek (Gold La Plate, S2B)
8. 59 min. - Vladislav Kašpar (Cormoran FC SUP, S2A)
9. 58 min. - Miroslav Václavík (Kolotouš FC SUP, S2A)
10. 57 min. - Patrik Vágner (Benda All Stars FC, S2B)
11. 50 min. - Václav Kohout (Lucián FC SUP, S2A)
12. 50 min. - Zdeněk Krejčí (Javorák plus, S2A)
13. 47 min. - Vladimír Hora (Jawa-Suprtechno A, S2B)
14. 47 min. - Evžen Trexler (Defect SUP, S1)
15. 47 min. - Petr Volf (Sen ČM PG supervet, S1)
16. 46 min. - Milan Dostál (Prohibice FKK SUP, S2A)
17. 45 min. - Libor Panenka (Endoprotéza, S2A)
18. 43 min. - Petr Kubín (Pražačka seniors A, S1)
19. 42 min. - Mykola Frydrak (Traktor Humus SUP, S3A)
20. 39 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1) 

Top 20 - střelci

Top 20 - střelci

1. 5 gólů - Jan Koller (Torzo AFZ, S2B)
2. 4 góly - Ivan Včelička (Torzo AFZ, S2B)
3. 4 góly - Michal Rod (Tučňáci SUP A, S1)
4. 4 góly - Viktor Pařízek (Klokan Perón club SUP, S1)
5. 3 góly - Petr Bačovský (Socra SUP, S3A)
6. 3 góly - Pavel Brož (Kapr tým SUP, S3A)
7. 3 góly - Petr Mácha (Kolotouš FC SUP, S2A)
8. 3 góly - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
9. 3 góly - Rudolf Formánek (Rychlé pípy SUP, S3A)
10. 3 góly - Martin Rampach (Jawa-Suprtechno A, S2B)
11. 3 góly - Petr Janíček (Torzo AFZ, S2B)
12. 3 góly - Jan Adámek (Socra SUP, S3A)
13. 2 góly - Jan Syrovátka (Pražačka seniors A, S1)
14. 2 góly - Petr Vlasák (Javorák plus, S2A)
15. 2 góly - Vladislav Kašpar (Cormoran FC SUP, S2A)
16. 2 góly - Martin Boháč (Kbelák FC SUP, S3A)
17. 2 góly - Marek Stoupal (Benda All Stars FC, S2B)
18. 2 góly - Jaroslav Horel (Gold La Plate, S2B)
19. 2 góly - Josef Holas (Cormoran FC SUP, S2A)
20. 2 góly - Jiří Kuděj (Lucián FC SUP, S2A) 

Top 20 - útok

Top 20 - útok

1. 12 gólů - Torzo AFZ, S2B
2. 8 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
3. 8 gólů - Defect SUP, S1
4. 7 gólů - Kapr tým SUP, S3A
5. 7 gólů - Socra SUP, S3A
6. 7 gólů - Gold La Plate, S2B
7. 7 gólů - Tučňáci SUP A, S1
8. 6 gólů - Kolotouš FC SUP, S2A
9. 5 gólů - Benda All Stars FC, S2B
10. 5 gólů - Cormoran FC SUP, S2A
11. 5 gólů - Jawa-Suprtechno A, S2B
12. 4 góly - Javorák plus, S2A
13. 4 góly - Valník, S3A
14. 4 góly - Berušky B, S2B
15. 4 góly - Lucián FC SUP, S2A
16. 3 góly - Super Naděje B, S2B
17. 3 góly - Kings of Kent B.O., S2B
18. 3 góly - Domácí potřeby SUP, S2B
19. 3 góly - Flamengo FC SUP, S2A
20. 3 góly - Rychlé pípy SUP, S3A 

Top 20 - obrana

Top 20 - obrana

1. žádný gól - Super Calvados, S3A
2. žádný gól - Valník, S3A
3. žádný gól - Ortopedie, S2A
4. žádný gól - Socra SUP, S3A
5. žádný gól - Berger club SUP, S3A
6. žádný gól - Gold La Plate, S2B
7. 1 gól - Jawa-Suprtechno A, S2B
8. 1 gól - Endoprotéza, S2A
9. 1 gól - Cormoran FC SUP, S2A
10. 1 gól - Kapr tým SUP, S3A
11. 1 gól - Super Naděje B, S2B
12. 1 gól - Klokan Perón club SUP, S1
13. 1 gól - Javorák plus, S2A
14. 1 gól - Benda All Stars FC, S2B
15. 1 gól - Pražačka seniors A, S1
16. 1 gól - DP Xaverov SUP, S1
17. 1 gól - Defect SUP, S1
18. 1 gól - Kolotouš FC SUP, S2A
19. 2 góly - Indus SUP, S1
20. 2 góly - Lucián FC SUP, S2A