Superveteránská liga


Top 20 - brankáři

Top 20 - brankáři

1. 60 min. - Jiří Landa (Super Naděje A, S1)
2. 60 min. - Tomáš Zach (Kings of Kent B.O., S2A)
3. 60 min. - Jiří Rakovan (Gold La Plate, S3C)
4. 60 min. - Bohumil Karafiát (Stará Garda SUP, S3C)
5. 59 min. - Jaroslav Marek (Rokoska SUP, S2B)
6. 55 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
7. 53 min. - Evžen Krajina (Úderka Žižkov SUP, S2B)
8. 49 min. - Patrik Kheml (Kickers 1990 ČFC, S2B)
9. 49 min. - Jiří Šmejc (Tučňáci SUP B, S2B)
10. 47 min. - Zdeněk Krejčí (Javorák plus, S2B)
11. 45 min. - František Novotný (Čechie 12° SUP, S2A)
12. 43 min. - Vladimír Mádr (Pražačka seniors B, S3C)
13. 43 min. - Martin Zatkal (Domácí potřeby SUP, S2B)
14. 41 min. - Pavel Brož (Flamengo FC SUP, S2A)
15. 37 min. - Jan Tyl (Lomíci, S3C)
16. 37 min. - Josef Brada (Oblouci 81 AFC SUP, S1)
17. 36 min. - Miloš Vaněk (Ortopedie, S2B)
18. 36 min. - Miloslav Špaček (Klika CFA SUP, S3C)
19. 35 min. - Lubomír Brychta (Felix club super, S2A)
20. 35 min. - Miroslav Konečný (Sokol Vysočany SUP, S3C) 

Top 20 - střelci

Top 20 - střelci

1. 5 gólů - Radek Škarda (Trops 1.SK SUP, S3C)
2. 4 góly - Vasil Boev (DP Xaverov SUP, S1)
3. 3 góly - Dalibor Slezák (DP Xaverov SUP, S1)
4. 3 góly - Milan Studecký (Felix club super, S2A)
5. 3 góly - Vlastimil Schwarz (Domácí potřeby SUP, S2B)
6. 3 góly - Luboš Řeháček (Lucián FC SUP, S2A)
7. 3 góly - Miroslav Petržilka (Gold La Plate, S3C)
8. 3 góly - Stanislav Krejčík (Veget FC SUP, S2A)
9. 3 góly - Zbyněk Mareš (Defect SUP, S1)
10. 3 góly - Petr Voplatek (Lomíci, S3C)
11. 3 góly - František Bečvář (Oblouci 81 AFC SUP, S1)
12. 3 góly - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
13. 3 góly - Luboš Kasa (Čechie 12° SUP, S2A)
14. 2 góly - Robert Nykl (Sen ČM PG supervet, S1)
15. 2 góly - Tomáš Voldán (Super Naděje B, S2A)
16. 2 góly - Jiří Balcar (Ortopedie, S2B)
17. 2 góly - Milan Nový (Ortopedie, S2B)
18. 2 góly - Petr Venhauer (Oblouci 81 AFC SUP, S1)
19. 2 góly - Martin Lančarič (Javorák plus, S2B)
20. 2 góly - Michael Teplý (Gold La Plate, S3C) 

Top 20 - útok

Top 20 - útok

1. 10 gólů - Defect SUP, S1
2. 9 gólů - DP Xaverov SUP, S1
3. 7 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
4. 7 gólů - Indus SUP, S1
5. 7 gólů - Gold La Plate, S3C
6. 7 gólů - Trops 1.SK SUP, S3C
7. 6 gólů - Lucián FC SUP, S2A
8. 6 gólů - Domácí potřeby SUP, S2B
9. 6 gólů - Oblouci 81 AFC SUP, S1
10. 6 gólů - Kings of Kent B.O., S2A
11. 5 gólů - Veget FC SUP, S2A
12. 5 gólů - Čechie 12° SUP, S2A
13. 5 gólů - Felix club super, S2A
14. 4 góly - Ortopedie, S2B
15. 4 góly - Rokoska SUP, S2B
16. 4 góly - Stará Garda SUP, S3C
17. 3 góly - Super Naděje A, S1
18. 3 góly - Javorák plus, S2B
19. 3 góly - Super Naděje B, S2A
20. 3 góly - Sokol Vysočany SUP, S3C 

Top 20 - obrana

Top 20 - obrana

1. žádný gól - Stará Garda SUP, S3C
2. žádný gól - Gold La Plate, S3C
3. žádný gól - Super Naděje A, S1
4. žádný gól - Kings of Kent B.O., S2A
5. 1 gól - Pražačka seniors B, S3C
6. 1 gól - Defect SUP, S1
7. 1 gól - Domácí potřeby SUP, S2B
8. 1 gól - Čechie 12° SUP, S2A
9. 1 gól - Ortopedie, S2B
10. 1 gól - Indus SUP, S1
11. 1 gól - Kickers 1990 ČFC, S2B
12. 1 gól - Sokol Vysočany SUP, S3C
13. 1 gól - Úderka Žižkov SUP, S2B
14. 1 gól - Flamengo FC SUP, S2A
15. 1 gól - Klokan Perón club SUP, S1
16. 2 góly - Rokoska SUP, S2B
17. 2 góly - Lomíci, S3C
18. 2 góly - Tučňáci SUP B, S2B
19. 2 góly - Oblouci 81 AFC SUP, S1
20. 2 góly - Veget FC SUP, S2A