Superveteránská liga


Top 20 - brankáři

Top 20 - brankáři

1. 186 min. - Karel Kulhánek (Veget FC SUP, S2B)
2. 154 min. - Milan Mašín (Defect SUP, S1)
3. 151 min. - Vladimír Hora (Jawa-Suprtechno B, S3C)
4. 132 min. - Vratislav Feigel (Starci na chmelu SUP B, S2A)
5. 128 min. - Milan Höllge (Vibromax 2012, S3B)
6. 123 min. - Patrik Kheml (Kickers 1990 ČFC, S2A)
7. 121 min. - Jaroslav Pilecký (Tycho de Brahe SUP, S3C)
8. 117 min. - Bohumil Přibyl (DP Xaverov SUP, S1)
9. 116 min. - Luboš Kubelka (Ladronka, S2B)
10. 113 min. - David Pokorný (PFC Kodymka SUP A, S3C)
11. 111 min. - Tomáš Zach (Kings of Kent B.O., S2B)
12. 98 min. - Tomáš Kutal (Ladronka, S2B)
13. 96 min. - Milan Dostál (Prohibice FKK SUP, S3A)
14. 95 min. - Jan Tyl (Lomíci, S3C)
15. 95 min. - Petr Kubín (Pražačka seniors A, S1)
16. 94 min. - Petr Lexa (Torzo AFZ, S2A)
17. 89 min. - Tomáš Mládek (SuperNova L.F.C., S3B)
18. 89 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
19. 88 min. - Miloslav Špaček (Klika CFA SUP, S3B)
20. 86 min. - Antonín Buriánek (Houbaři, S2B) 

Top 20 - střelci

Top 20 - střelci

1. 20 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP B, S3C)
2. 19 gólů - Vasil Boev (DP Xaverov SUP, S1)
3. 18 gólů - Jan Šobr (Bílý lev CF SUP, S2A)
4. 17 gólů - Antonín Novotný (Radouč FC B, S3B)
5. 16 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
6. 15 gólů - Vladimír Chrástecký (Tycho de Brahe SUP, S3C)
7. 13 gólů - Martin Jeřábek (Bítovská SUP, S3B)
8. 12 gólů - Jaromír Vydra (Úderka Žižkov SUP, S2B)
9. 12 gólů - Michal Sojka (Tycho de Brahe SUP, S3C)
10. 11 gólů - Pavel Fligl (Úderka Žižkov SUP, S2B)
11. 11 gólů - Pavel Janeček (Torzo AFZ, S2A)
12. 11 gólů - Jan Uhlíř ml. (SuperNova L.F.C., S3B)
13. 11 gólů - Jan Koller (Torzo AFZ, S2A)
14. 11 gólů - Petr Hlásný (Starci na chmelu SUP B, S2A)
15. 10 gólů - Dalibor Bátrla (Bítovská SUP, S3B)
16. 10 gólů - Ivan Včelička (Torzo AFZ, S2A)
17. 10 gólů - Petr Voplatek (Lomíci, S3C)
18. 10 gólů - Petr Novák (Starci na chmelu SUP B, S2A)
19. 10 gólů - David Kafuněk (Kickers 1990 ČFC, S2A)
20. 10 gólů - Daniel Veselý (Jawa-Suprtechno B, S3C) 

Top 20 - útok

Top 20 - útok

1. 50 gólů - Torzo AFZ, S2A
2. 47 gólů - Defect SUP, S1
3. 43 gólů - Starci na chmelu SUP B, S2A
4. 42 gólů - Indus SUP A, S1
5. 38 gólů - Úderka Žižkov SUP, S2B
6. 38 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
7. 38 gólů - Tycho de Brahe SUP, S3C
8. 37 gólů - Bítovská SUP, S3B
9. 36 gólů - Indus SUP B, S3C
10. 36 gólů - VV Vokra SV, S3B
11. 36 gólů - DP Xaverov SUP, S1
12. 32 gólů - Berušky B, S2A
13. 32 gólů - Radouč FC B, S3B
14. 30 gólů - Super Naděje B, S2B
15. 30 gólů - Kings of Kent B.O., S2B
16. 28 gólů - Bílý lev CF SUP, S2A
17. 28 gólů - Starci na chmelu SUP A, S2B
18. 27 gólů - SG Malešice, S2B
19. 26 gólů - Domácí potřeby SUP, S3B
20. 24 gólů - Veget FC SUP, S2B 

Top 20 - obrana

Top 20 - obrana

1. 5 gólů - Prohibice FKK SUP, S3A
2. 5 gólů - Kickers 1990 ČFC, S2A
3. 7 gólů - Kbelák FC SUP, S3A
4. 7 gólů - Socra SUP, S3A
5. 8 gólů - DP Xaverov SUP, S1
6. 8 gólů - Tycho de Brahe SUP, S3C
7. 9 gólů - Lomíci, S3C
8. 9 gólů - Bítovská SUP, S3B
9. 9 gólů - Super Calvados, S3A
10. 10 gólů - Valník, S2A
11. 10 gólů - Defect SUP, S1
12. 10 gólů - Veget FC SUP, S2B
13. 11 gólů - Jawa-Suprtechno B, S3C
14. 11 gólů - Stará Garda SUP, S2B
15. 11 gólů - Indus SUP B, S3C
16. 11 gólů - Torzo AFZ, S2A
17. 12 gólů - Ortopedie, S2A
18. 13 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
19. 15 gólů - Gold La Plate, S1
20. 15 gólů - Radouč FC B, S3B