Superveteránská liga


Top 20 - brankáři

Top 20 - brankáři

1. 60 min. - Bohumil Karafiát (Stará Garda SUP, S3C)
2. 60 min. - Tomáš Krátký (SG Malešice, S2B)
3. 60 min. - Jan Severa (Trops 1.SK SUP, S3C)
4. 60 min. - Jaroslav Černoch (Klika CFA SUP, S3B)
5. 60 min. - Tomáš Coufal (Indus SUP, S1)
6. 60 min. - Roman Jungwirth (Javorák plus, S2A)
7. 60 min. - Richard Bednář (Podolka FC SUP, S2A)
8. 60 min. - Karel Hynek (Defect SUP, S1)
9. 60 min. - Petr Votruba (Dehet Old 1.FC SUP, S3C)
10. 58 min. - Tomáš Kutal (Ladronka, S2A)
11. 56 min. - Petr Kubín (Pražačka seniors A, S1)
12. 56 min. - Michal Antonický (Úderka Žižkov SUP, S2B)
13. 53 min. - Marek Panáček (Kickers 1990 ČFC, S3B)
14. 52 min. - Ladislav Košťál (Čechie 12° SUP, S2A)
15. 52 min. - Petr Lédl (Veget FC SUP, S2B)
16. 49 min. - Miroslav Václavík (Ortopedie, S2A)
17. 48 min. - Tomáš Běloch (Felix club super, S2A)
18. 48 min. - Jiří Nehasil (Endoprotéza, S3C)
19. 47 min. - George Kisugite (Lucián FC SUP, S2B)
20. 45 min. - Evžen Krajina (Blesk VK SUP, S2B) 

Top 20 - střelci

Top 20 - střelci

1. 4 góly - Jaroslav Dvořák (Ladronka, S2A)
2. 3 góly - Jan Koller (Torzo AFZ, S2B)
3. 3 góly - Vladimír Mrázek (1.FC RUM SUP, S2A)
4. 3 góly - Michal Stejskal (SG Malešice, S2B)
5. 3 góly - Petr Novotný (Rychlé pípy SUP, S3B)
6. 3 góly - František Koubek (Berušky A, S1)
7. 3 góly - Petr Krištůfek (Berušky A, S1)
8. 2 góly - Karel Riedl (Ortopedie, S2A)
9. 2 góly - Pavel Šnor (Rokoska SUP, S3B)
10. 2 góly - Gustav Ondrejčík (Berušky A, S1)
11. 2 góly - Jan Syrovátka (Pražačka seniors B, S3C)
12. 2 góly - Jiří Balcar (Ortopedie, S2A)
13. 2 góly - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
14. 2 góly - Slavomír Voženílek (DP Xaverov SUP, S1)
15. 2 góly - Miloslav Skalický (DP Xaverov SUP, S1)
16. 2 góly - Jaromír Vydra (Úderka Žižkov SUP, S2B)
17. 2 góly - Miroslav Kvasnička (Domácí potřeby SUP, S2B)
18. 2 góly - Luboš Řeháček (Zelená liška TJ SUP A, S1)
19. 2 góly - Milan Husák (Tučňáci SUP A, S1)
20. 2 góly - Petr Maňas (Tučňáci SUP B, S2B) 

Top 20 - útok

Top 20 - útok

1. 8 gólů - Berušky A, S1
2. 7 gólů - Stará Garda SUP, S3C
3. 7 gólů - Rychlé pípy SUP, S3B
4. 6 gólů - DP Xaverov SUP, S1
5. 6 gólů - Pražačka seniors A, S1
6. 6 gólů - Indus SUP, S1
7. 5 gólů - Domácí potřeby SUP, S2B
8. 5 gólů - Čechie 12° SUP, S2A
9. 5 gólů - Ladronka, S2A
10. 5 gólů - 1.FC RUM SUP, S2A
11. 5 gólů - Ortopedie, S2A
12. 4 góly - SG Malešice, S2B
13. 4 góly - Sedm zbabělých SUP, S3C
14. 4 góly - Torzo AFZ, S2B
15. 4 góly - Super Naděje B, S3C
16. 3 góly - Rokoska SUP, S3B
17. 3 góly - Trops 1.SK SUP, S3C
18. 3 góly - Tučňáci SUP B, S2B
19. 3 góly - Klokan Perón club SUP, S1
20. 3 góly - Veget FC SUP, S2B 

Top 20 - obrana

Top 20 - obrana

1. žádný gól - Podolka FC SUP, S2A
2. žádný gól - Trops 1.SK SUP, S3C
3. žádný gól - Dehet Old 1.FC SUP, S3C
4. žádný gól - Stará Garda SUP, S3C
5. žádný gól - Defect SUP, S1
6. žádný gól - SG Malešice, S2B
7. žádný gól - Klika CFA SUP, S3B
8. žádný gól - Indus SUP, S1
9. žádný gól - Javorák plus, S2A
10. 1 gól - Pražačka seniors A, S1
11. 1 gól - Rokoska SUP, S3B
12. 1 gól - Veget FC SUP, S2B
13. 1 gól - Klokan Perón club SUP, S1
14. 1 gól - Super Naděje A, S1
15. 1 gól - 1.FC RUM SUP, S2A
16. 1 gól - Felix club super, S2A
17. 1 gól - Endoprotéza, S3C
18. 1 gól - Ortopedie, S2A
19. 1 gól - Ladronka, S2A
20. 1 gól - Kickers 1990 ČFC, S3B