Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 222 min. - Viktor Vorlíček (Tropa de Elite, 8M)
2. 200 min. - Robert Hájek (Skleňák AC, 8J)
3. 181 min. - Marek Hubička (A.G.Č.V., 3B)
4. 179 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 7K)
5. 175 min. - Pavel Knob (Sipral Stars, 7F)
6. 168 min. - Jiří Klečka (Ramutant CF, 5D)
7. 167 min. - Lukáš Fremut (Perros FC, 8A)
8. 163 min. - Ladislav Nezbeda (Torpedo Ohrobec SKA, 3B)
9. 162 min. - Kamil Vícha (Městská policie, 4E)
10. 162 min. - Karel Musil (Hubertův Tuřín, 7B)
11. 156 min. - Lukáš Kubásek (Litrpůl FC, 8B)
12. 156 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 6C)
13. 155 min. - Jakub Liška (Rebel Circus, 6D)
14. 155 min. - Tomáš Fulín (Lokál United, 7C)
15. 153 min. - Marek Petráček (VZ, 8H)
16. 151 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 8F)
17. 151 min. - Jan Chrbolka (SLPČ FK, 8F)
18. 148 min. - Milan Svoboda (A - klub 90, 7B)
19. 148 min. - Jaroslav Veselý (Felix club, 5C)
20. 147 min. - Jakub Stehno (TJ Spoje Praha, 1)
21. 146 min. - Kamil Papež (Malvazinky 1.FC, 7L)
22. 146 min. - Ondřej Soukup (GFC Regent A, 4D)
23. 145 min. - Radek Stránský (Petrohradská BFK A, 4D)
24. 144 min. - Roman Švrčina (Shooters Morava FC, 6E)
25. 143 min. - Miroslav Bajer (Senioři Praha A, 8A)
26. 142 min. - Jan Kroj (Nova LFC B, 8F)
27. 141 min. - Jakub Skála (Modrá vopice TJ, 6C)
28. 141 min. - Miroslav Tošner (Black Ballet, 7B)
29. 141 min. - Jan Šlapák (Vlci samotáři, 8E)
30. 141 min. - Radek Mališ (Sedm zbabělých B, 4E)
31. 141 min. - Vít Klupák (Demoliční četa, 4C)
32. 139 min. - Jan Němec (Kelímci 3.FC, 7G)
33. 138 min. - Karel Klíma (Kolomajzna TJ, 8N)
34. 135 min. - Prokop Vopařil (Babočka Admirál FC A, 6E)
35. 133 min. - Petr Havel (Old Mosquitos, 8M)
36. 132 min. - Jozef Ščury (Co je?, 5G)
37. 132 min. - Jan Poruba (Pražský axiom, 8I)
38. 132 min. - Michal Hulala (Morna to zařídí FC, 8N)
39. 131 min. - Jan Vágner (Power WCC, 5I)
40. 130 min. - Vojtěch Hejma (Dropa FC B, 8K)
41. 130 min. - Filip Ondruš (S.T.R.U.P., 6L)
42. 129 min. - Jan Šubrt (Hodkovičky United FC, 3D)
43. 129 min. - Jakub Rýdl (Veselá Kráva TJ, 7B)
44. 128 min. - David Horníček (Champions FC, 8H)
45. 128 min. - Jakub Jágl (Lipnice, 7B)
46. 128 min. - Jan Vorel (Kluci bez budoucnosti, 8B)
47. 128 min. - Jiří Krofta (Šílené veverky, 8L)
48. 128 min. - Adam Široký (Exilová šatna, 7C)
49. 127 min. - Václav Michovský (Raiffani, 4C)
50. 125 min. - Petr Bešta (1.FC Žižkov, 4A) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 26 gólů - Martin Junek (Weekend Warriors FC, 5B)
2. 25 gólů - David Snop (Měcholupská střeva, 8E)
3. 25 gólů - Jáchym Jalůvka (Tempo 01 HFC, 6K)
4. 24 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 5B)
5. 22 gólů - Anatolie Rusu (Monolity Sarmat, 7K)
6. 21 gólů - Miroslav Madej (Troll FC, 6J)
7. 20 gólů - Karel Pusch (Flyers Jinonice FC, 6H)
8. 19 gólů - David Reinštein (Babočka Admirál FC A, 6E)
9. 18 gólů - Theodor Tichý (Bee Well Čelákovice, 8A)
10. 18 gólů - Igor Tumbaš (Yugo FC, 6I)
11. 17 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 3B)
12. 17 gólů - Daniel Dostál (Blue Debils, 8D)
13. 17 gólů - Filip Babický (Tempo 01 HFC, 6K)
14. 17 gólů - Petr Pohorský (Dynamo R.U.M. A, 6B)
15. 16 gólů - Matěj Blažek (Flyers Jinonice FC, 6H)
16. 16 gólů - Ondřej Brusch (Stará dáma, 5B)
17. 16 gólů - Tomáš Bečvář (Klapzubova jedenáctka, 7D)
18. 16 gólů - Lukáš Černý (Stodůlecký piráti, 7K)
19. 16 gólů - Ondřej Libra (Tropa de Elite, 8M)
20. 16 gólů - Pavel Bartoš (Real Oranjes, 8I)
21. 15 gólů - Tomáš Prejsa (KTB B, 5G)
22. 15 gólů - Šimon Kulakowski (GFC, 6H)
23. 15 gólů - David Veselý (Unreal Students FC, 5D)
24. 15 gólů - Jan Zima (Champions FC, 8H)
25. 15 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 6H)
26. 15 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 8D)
27. 15 gólů - Petr Hošek (Warrior MAC, 7E)
28. 15 gólů - David Srb (Fiasko, 8M)
29. 15 gólů - Lukáš Beníšek (Velký špatný, 8G)
30. 15 gólů - Jan Turínek (Holosmetky FC B, 4D)
31. 15 gólů - Leo Búžik (Rumpra Praha FC, 4A)
32. 15 gólů - Michal Roubal (Drsný šrouby, 6K)
33. 15 gólů - Lukáš Novák (FC 1869, 8A)
34. 15 gólů - Tadeáš Madej (EXŠemíci, 6G)
35. 14 gólů - Jan Vokřínek (Cvrčci FC, 6B)
36. 14 gólů - Mark Litvinov (Komety FC B, 6K)
37. 14 gólů - René Charvát (Buzuluk Úvaly FC, 8N)
38. 14 gólů - Miroslav Krivosheev (Homunculus, 5F)
39. 14 gólů - Tomáš Rothe (Pfefrs FC, 5I)
40. 14 gólů - Jakub Horký (Bedna 98 FC, 2A)
41. 14 gólů - Tomáš Kanaval (Saens 1.FC A, 2B)
42. 14 gólů - Jan Malý (Tropa de Elite, 8M)
43. 14 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 8G)
44. 14 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 6I)
45. 14 gólů - Miloš Zrnić (Yugo FC, 6I)
46. 14 gólů - Tomáš Tichý (K+K Fotbal Team, 8L)
47. 14 gólů - Michal Klouda (Amfora restaurant, 3C)
48. 14 gólů - Jan Zahrádka (Polnohospodár Praha, 8D)
49. 14 gólů - Dominik Pechar (Hodkovičky United FC, 3D)
50. 14 gólů - Pavel Kubal (Tutto bene A, 6I) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 86 gólů - Flyers Jinonice FC, 6H
2. 76 gólů - Tempo 01 HFC, 6K
3. 72 gólů - Blue Debils, 8D
4. 60 gólů - Vlci samotáři, 8E
5. 59 gólů - KTB B, 5G
6. 59 gólů - Stará dáma, 5B
7. 58 gólů - Black Fellaz FC, 8K
8. 57 gólů - Real Oranjes, 8I
9. 56 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
10. 53 gólů - Holosmetky FC B, 4D
11. 52 gólů - Amfora restaurant, 3C
12. 52 gólů - Typos FC, 2A
13. 50 gólů - Troll FC, 6J
14. 50 gólů - Weekend Warriors FC, 5B
15. 49 gólů - Velký špatný, 8G
16. 48 gólů - Valícíse Kojoti, 6I
17. 48 gólů - Tropa de Elite, 8M
18. 48 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
19. 47 gólů - Žlutá křídla, 7I
20. 46 gólů - Admira 97, 5B
21. 46 gólů - Babočka Admirál FC A, 6E
22. 45 gólů - Smutný potapěči, 2A
23. 45 gólů - Bee Well Čelákovice, 8A
24. 45 gólů - Dropa FC B, 8K
25. 45 gólů - Palouk SK, 4C
26. 45 gólů - ABCOM, 6J
27. 44 gólů - Papaya Royal Club, 8G
28. 44 gólů - Yugo FC, 6I
29. 44 gólů - Talent Praha FC, 7K
30. 44 gólů - OOO FC, 6J
31. 43 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
32. 43 gólů - Yellow Dildos A, 6A
33. 43 gólů - Felix club, 5C
34. 43 gólů - Pajzovna FC, 5D
35. 42 gólů - Cvrčci FC, 6B
36. 42 gólů - Lunochod 1.MFK B, 8J
37. 41 gólů - Inter Lotyšák A, 2A
38. 41 gólů - Sokol Vysočany C, 7L
39. 41 gólů - Botič FC, 4F
40. 41 gólů - Měcholupská střeva, 8E
41. 40 gólů - Vokra VV, 4B
42. 40 gólů - Gambrinus VH, 6B
43. 40 gólů - Batalion 91 A, 5B
44. 40 gólů - Tutto bene A, 6I
45. 39 gólů - Lucián FC A, 2A
46. 39 gólů - Monolity Sarmat, 7K
47. 39 gólů - Herbal Fusion, 7L
48. 38 gólů - Saens 1.FC A, 2B
49. 38 gólů - Městská policie, 4E
50. 38 gólů - Výstavby KK, 8F 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 4 góly - Litrpůl FC, 8B
2. 4 góly - Flyers Jinonice FC, 6H
3. 4 góly - Sipral Stars, 7F
4. 5 gólů - Dvacítka, 3B
5. 5 gólů - Raiffani, 4C
6. 5 gólů - Felix club, 5C
7. 6 gólů - Monolity Sarmat, 7K
8. 6 gólů - Výlov 0.FC, 6L
9. 6 gólů - Lesser Side FC, 7J
10. 7 gólů - Žlutá křídla, 7I
11. 7 gólů - Champions FC, 8H
12. 7 gólů - Kult žlutého míče, 7D
13. 7 gólů - Kluci bez budoucnosti, 8B
14. 7 gólů - Tropa de Elite, 8M
15. 8 gólů - Jägerteam, 8H
16. 8 gólů - Vlci samotáři, 8E
17. 8 gólů - Red Leads, 7C
18. 8 gólů - Nova LFC B, 8F
19. 8 gólů - The Hamptons, 8F
20. 9 gólů - Indus, 5F
21. 9 gólů - Cerveza 18.FC, 6F
22. 9 gólů - VZ, 8H
23. 9 gólů - Perros FC, 8A
24. 9 gólů - Pětapůl TJ, 8B
25. 9 gólů - TJ Spoje Praha, 1
26. 9 gólů - 64! FC Kobylisy A, 6F
27. 9 gólů - Jacobs, 6D
28. 9 gólů - Vo, 8D
29. 9 gólů - GFC Regent A, 4D
30. 10 gólů - 1.FC Žižkov, 4A
31. 10 gólů - Czech Inn Hotels, 8G
32. 10 gólů - Hlavonožci na niti FC, 5D
33. 10 gólů - AC Tylen, 7H
34. 10 gólů - Velký špatný, 8G
35. 10 gólů - Ol´school Fellas BK, 7H
36. 10 gólů - Kliďas FC, 4D
37. 10 gólů - Real Oranjes, 8I
38. 11 gólů - Tajfun AC, 8J
39. 11 gólů - Kovárna PC, 7E
40. 11 gólů - Skleňák AC, 8J
41. 11 gólů - Yugo FC, 6I
42. 11 gólů - Krabice, 7K
43. 11 gólů - Airconquest F.F.C., 8C
44. 11 gólů - Fernet team Říčany, 6L
45. 11 gólů - GE Team, 6G
46. 11 gólů - Continental FC, 6F
47. 11 gólů - UNYP´s Blazers, 8C
48. 11 gólů - Santovi Sobi, 5A
49. 11 gólů - Yellow Dildos A, 6A
50. 11 gólů - Lokál United, 7C