2018 / jaro
4. hrací týden
9.4. - 15.4.
8.Jliga

EXŠemíci rozdrtili Deziluzy a i po třech kolech suverénně vévodí tabulce skupiny J. Poprvé naopak zaváhali Nekopnem si, kteří jen remizovali s KáGéčkem a zůstávají bod za lídrem. Prohru s EXŠemíky z minulého kola napravili Emergency, kteří smetli FC FC. Prvního vítězství se na třetí pokus dočkali GJS proti Vocasuně a vůbec první body vybojoval Hajduk Hůrka v neuvěřitelné přestřelce s Bohemia Chips.

Top 20 - střelci

1. 8 gólů - Jan Řezáč (EXŠemíci)
2. 6 gólů - Bohumil Šišpera (EXŠemíci)
3. 5 gólů - Nathan Kračunov (Hajduk Hůrka B)
4. 4 góly - Tomáš Rájecký (TJ Bohemia Chips 1980)
5. 4 góly - Tomáš Srb (TJ Bohemia Chips 1980)
6. 4 góly - Oskar Plechatý (GJS FK)
7. 4 góly - Oleksij Šutko (EXŠemíci)
8. 3 góly - Tomáš Zahrádka (TJ Bohemia Chips 1980)
9. 3 góly - Jakub Hendrych (Nekopnem si FC)
10. 3 góly - Jakub Šíma (FC FC)
11. 3 góly - Jan Doubek (Elita národa TJ)
12. 3 góly - Jonáš Stoilov (Vocasuna CA)
13. 3 góly - Lukáš Mach (Emergency)
14. 2 góly - Šimon Podpěra (Vocasuna CA)
15. 2 góly - Filip Chudoba (Vocasuna CA)
16. 2 góly - Jakub Černý (Nekopnem si FC)
17. 2 góly - Jakub Zelenka (Hajduk Hůrka B)
18. 2 góly - Igor Bondar (Emergency)
19. 2 góly - Juraj Kuka (Emergency)
20. 2 góly - Adam Tůma (Vocasuna CA)

Top 5 - brankáři

1. 60 min. - Mikuláš Zbořil (Nekopnem si FC)
2. 59 min. - Lukáš Bricín (Emergency)
3. 59 min. - Vojtěch Müller (KáGéčko C)
4. 57 min. - Adam Šivec (KáGéčko C)
5. 53 min. - Vojtěch Chocholouš (GJS FK)

Top 5 - útok

1. 22 gólů - EXŠemíci
2. 14 gólů - TJ Bohemia Chips 1980
3. 13 gólů - Emergency
4. 10 gólů - Vocasuna CA
5. 10 gólů - Hajduk Hůrka B

Top 5 - obrana

1. 2 góly - Nekopnem si FC
2. 2 góly - KáGéčko C
3. 4 góly - EXŠemíci
4. 7 gólů - Elita národa TJ
5. 8 gólů - GJS FK

Příští kolo

20.4. 17:45 - TJ Bohemia Chips 1980 - KáGéčko C (ZABEH) (Tak dort jo)
20.4. 18:15 - Emergency - GJS FK (DEKAN) (Omlékované Sojky)
20.4. 18:15 - Deziluzy LS - FC FC (HANSP) (SP Clif)
20.4. 18:15 - Elita národa TJ - EXŠemíci (LITVI) (Úderka Žižkov junioři)
20.4. 19:30 - Vocasuna CA - Hajduk Hůrka B (STOD) (Rošťáci)
27.4. 18:00 - Nekopnem si FC - TJ Bohemia Chips 1980 (ZAK) (Tvar VD)