Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 260 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8F)
2. 234 min. - David Horníček (Champions FC, 7G)
3. 227 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 8A)
4. 217 min. - Stanislav Kodet (Pogo Praha FC, 7J)
5. 213 min. - Jakub Kovář (One Team, One Dream, 6E)
6. 211 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
7. 181 min. - Karel Ochman (Real Spořilov, 8D)
8. 176 min. - Jakub Kovář (Indus, 5F)
9. 174 min. - Jaroslav Janda (Crossed sausages FC, 6J)
10. 163 min. - Jaroslav Šmiták (Horsis heads, 8M)
11. 160 min. - Matěj Hejtmánek (Řepští sršni, 8C)
12. 157 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 6C)
13. 150 min. - Matěj Kovář (Los Niňos M.B., 8M)
14. 149 min. - Martin Bursík (Misch Masch, 8I)
15. 146 min. - Vojtěch Janků (FBC KFC, 8N)
16. 146 min. - Radek Dán (Gang of Jan Palach, 7L)
17. 145 min. - Matyáš Vališ (Vožralý pandy, 8H)
18. 144 min. - Karel Diviš (Ekonom WT, 3A)
19. 144 min. - Ondřej Dušek (OrangeBoom, 8I)
20. 143 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 6K)
21. 142 min. - David Jiroušek (Alvarez D.C., 6K)
22. 142 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 6I)
23. 139 min. - Jan Korostenski (Defect Praha, 5G)
24. 138 min. - Petr Drozd (Sean team B, 8H)
25. 138 min. - Richard Zandt (Strážci Pomeranče, 5I)
26. 137 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 7K)
27. 137 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5I)
28. 136 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 6K)
29. 135 min. - František Roub (M - Bubo A, 8G)
30. 134 min. - The Anh Nguyen (Parádníci, 6A)
31. 131 min. - Tomáš Fryč (Řežem to United, 3D)
32. 130 min. - Jan Nováček (Youngsters FC, 3D)
33. 130 min. - Jan Kubr (AG team, 6D)
34. 130 min. - Jan Ungerman (Basta fidli B, 8M)
35. 130 min. - Ondřej Koláček (Lokál United, 7C)
36. 129 min. - Karel Suchan (Legends are back, 6A)
37. 128 min. - Jan Petřík (STS Chvojkovice - Brod, 5E)
38. 128 min. - Vsevolod Balunov (Taggart, 6J)
39. 126 min. - Jiří Brožík (GoGo 1.NC, 6I)
40. 125 min. - Tomáš Libora (Ústavan 01 KK, 8B)
41. 125 min. - Miroslav Tošner (Black Ballet, 7E)
42. 124 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 6F)
43. 124 min. - Tomáš Malina (Černý pumy, 6K)
44. 122 min. - David Souček (Kerata Chíjos, 8E)
45. 122 min. - Marcel Zýta (Flyers Jinonice FC, 5F)
46. 121 min. - Ondřej Soukup (GFC Regent A, 4C)
47. 121 min. - Tomáš Plevka (Kapr tým 86 B, 5H)
48. 121 min. - Vratislav Hromádko (Tlakové galoše, 6B)
49. 120 min. - Tomáš Kříž (Prastará dáma, 6D)
50. 120 min. - Tomáš Matějek (Regio Team, 6I) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 30 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8J)
2. 24 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 4A)
3. 21 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 8B)
4. 21 gólů - Jakub Ács (Lipodur FC A, 8N)
5. 20 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2B)
6. 19 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
7. 18 gólů - Pavel Gold (Paraguay, 6L)
8. 18 gólů - Filip Vymyslický (Hubertův Tuřín, 7A)
9. 17 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 7A)
10. 16 gólů - Jakub Bokri (Strašný kouře FC, 8O)
11. 16 gólů - Marián Prchlík (Misch Masch, 8I)
12. 16 gólů - Michal Batryn (GRPD Battloš, 8D)
13. 15 gólů - Jiří Růžička (Koloušci AK, 6B)
14. 15 gólů - Antonín Kec (Athletico Spořilov, 8N)
15. 15 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
16. 15 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 6J)
17. 15 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 5F)
18. 14 gólů - Matěj Slavíček (Rozmetadlo FC, 8K)
19. 14 gólů - Dominik Dlugoš (Šrot FC, 5B)
20. 14 gólů - Ondřej Štefančik (Pozdní sběr II, 4C)
21. 14 gólů - Tomáš Kudláček (Integrita Jinonice, 6B)
22. 14 gólů - Michael Repetný (Gente - Yeti FC, 4B)
23. 14 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 7C)
24. 14 gólů - Jakub Svoboda (Flyers Jinonice FC, 5F)
25. 14 gólů - Tomáš Beneš (Atlético Cerveza, 8H)
26. 14 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 5A)
27. 14 gólů - Tomáš Kuchta (Primitivové, 7I)
28. 14 gólů - Adam Kubát (Kvantanámo, 3C)
29. 14 gólů - Miroslav Malý (Gólostroje FC, 5B)
30. 14 gólů - Lukáš Salachna (PAPE Dejvice, 2A)
31. 14 gólů - Marek Vilánek (Punisher FC, 8J)
32. 14 gólů - Martin Štancl (Alkohol Vršovice FC, 5B)
33. 13 gólů - Antonín Vaníček (GRPD Battloš, 8D)
34. 13 gólů - Karel Pusch (Flyers Jinonice FC, 5F)
35. 13 gólů - Nicolai Cojocari (Bohemia Roztyly, 8O)
36. 13 gólů - Lukáš Novák (FC 1869, 8J)
37. 13 gólů - Tomáš Bečvář (Klapzubova jedenáctka, 6B)
38. 13 gólů - Tomáš Lipan (Torpédo Řepy, 6B)
39. 13 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 6J)
40. 13 gólů - Jiří Uchytil (Deportivo bez Coruna B, 6J)
41. 13 gólů - Anatolie Rusu (MC Sarmat, 6K)
42. 13 gólů - Pavel Nápravník (Executors United, 6E)
43. 13 gólů - Patrik Machytka (Blue Debils, 7C)
44. 13 gólů - Luboš Bláha (DDR FC, 8O)
45. 13 gólů - Arnošt Korecký (Dynamo R.U.M. A, 5B)
46. 13 gólů - Artur Pana (Spirit bar FC B, 5E)
47. 13 gólů - Filip Laník (Indus, 5F)
48. 12 gólů - Martin Štrajt (Boss United, 8K)
49. 12 gólů - Přemysl Dušek (Tycho de Brahe FC A, 5B)
50. 12 gólů - David Česal (Skleňák AC, 8I) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 70 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
2. 66 gólů - GRPD Battloš, 8D
3. 66 gólů - Punisher FC, 8J
4. 57 gólů - Indus, 5F
5. 54 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
6. 53 gólů - Blue Debils, 7C
7. 51 gólů - M - Bubo A, 8G
8. 48 gólů - Úžas 1.FFS, 4F
9. 48 gólů - TJ Spoje Praha, 1
10. 47 gólů - SČZP, 8O
11. 46 gólů - VAR AC, 8B
12. 46 gólů - DDR FC, 8O
13. 45 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
14. 45 gólů - Audi United FC, 2B
15. 45 gólů - Šrot FC, 5B
16. 44 gólů - Klapzubova jedenáctka, 6B
17. 44 gólů - Smutný potapěči, 2B
18. 43 gólů - Oratoř Kobylisy, 5B
19. 43 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
20. 42 gólů - Stará dáma, 4C
21. 42 gólů - Gang of Jan Palach, 7L
22. 42 gólů - Velký špatný, 7A
23. 42 gólů - Misch Masch, 8I
24. 42 gólů - Primitivové, 7I
25. 42 gólů - Hertha ZMZ, 2A
26. 42 gólů - Domácí potřeby A, 3A
27. 41 gólů - Notorkros FK, 7D
28. 41 gólů - Legion Aliena, 5G
29. 41 gólů - Lucián FC A, 2A
30. 41 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
31. 41 gólů - Integrita Jinonice, 6B
32. 40 gólů - HeyMed, 8L
33. 39 gólů - Sean team A, 4A
34. 39 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
35. 39 gólů - Fotbaloví bozi, 6E
36. 39 gólů - Klucy PFS, 7I
37. 39 gólů - Paraguay, 6L
38. 39 gólů - Homunculus, 4D
39. 39 gólů - Admira 97, 4A
40. 39 gólů - President FC, 4E
41. 39 gólů - Speciál Bráník A, 3A
42. 38 gólů - A.G.Č.V., 3B
43. 38 gólů - Koloušci AK, 6B
44. 38 gólů - Czech Inn Hotels, 7F
45. 38 gólů - Deportivo bez Coruna B, 6J
46. 38 gólů - Prastará dáma, 6D
47. 37 gólů - One Team, One Dream, 6E
48. 37 gólů - Turbosršni CF, 5A
49. 37 gólů - Blesk VK A, 5A
50. 37 gólů - Torpédo Řepy, 6B 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 1 gól - Lokomotiva DP, 8F
2. 4 góly - Pivní draci, 8L
3. 5 gólů - Friends Prague, 6C
4. 5 gólů - Holosmetky FC A, 1
5. 5 gólů - Řepští sršni, 8C
6. 6 gólů - M - Bubo A, 8G
7. 6 gólů - Laxní přístup, 8M
8. 6 gólů - GRPD Battloš, 8D
9. 7 gólů - CFG Suchdol, 8J
10. 7 gólů - Nova LFC B, 8D
11. 7 gólů - HeyMed, 8L
12. 7 gólů - Ekonom WT, 3A
13. 7 gólů - Fiasko, 7K
14. 7 gólů - Parádníci, 6A
15. 8 gólů - Youngsters FC, 3D
16. 8 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
17. 8 gólů - SAS fans, 6J
18. 8 gólů - Torpédo Hulín FC, 6A
19. 8 gólů - Prastará dáma, 6D
20. 8 gólů - Misch Masch, 8I
21. 8 gólů - Střílíme veverky FC, 8B
22. 8 gólů - Indus, 5F
23. 8 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
24. 8 gólů - Ústavan 01 KK, 8B
25. 8 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
26. 8 gólů - Erectico TBC, 6A
27. 8 gólů - Cerveza 18.FC, 5D
28. 8 gólů - FBC KFC, 8N
29. 9 gólů - Gang of Jan Palach, 7L
30. 9 gólů - Borussia Dortšpunt B, 6H
31. 9 gólů - Zde je místo ..., 6J
32. 9 gólů - Pod parou, 8D
33. 9 gólů - Na zdraví p.Macháčka, 6I
34. 9 gólů - Holota FC, 7G
35. 9 gólů - Víťazný február FK, 5C
36. 9 gólů - Lesser Side FC, 6K
37. 9 gólů - Los Niňos M.B., 8M
38. 10 gólů - Karcinogenní, 5C
39. 10 gólů - Nulová šance, 8L
40. 10 gólů - Kříženeček, 5C
41. 10 gólů - Díky čau Pirelli FC, 6A
42. 10 gólů - ONBLACK, 8G
43. 10 gólů - United clans, 4F
44. 10 gólů - Strašný kouře FC, 8O
45. 10 gólů - Tajfun AC, 7A
46. 10 gólů - Champions FC, 7G
47. 10 gólů - Crossed sausages FC, 6J
48. 10 gólů - Pivson a Pofel, 5C
49. 10 gólů - Real Spořilov, 8D
50. 10 gólů - VAR AC, 8B