Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 200 min. - Robert Hájek (Skleňák AC, 8J)
2. 180 min. - Viktor Vorlíček (Tropa de Elite, 8M)
3. 179 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 7K)
4. 175 min. - Pavel Knob (Sipral Stars, 7F)
5. 168 min. - Jiří Klečka (Ramutant CF, 5D)
6. 167 min. - Lukáš Fremut (Perros FC, 8A)
7. 163 min. - Ladislav Nezbeda (Torpedo Ohrobec SKA, 3B)
8. 162 min. - Kamil Vícha (Městská policie, 4E)
9. 156 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 6C)
10. 156 min. - Lukáš Kubásek (Litrpůl FC, 8B)
11. 155 min. - Jakub Liška (Rebel Circus, 6D)
12. 152 min. - Karel Musil (Hubertův Tuřín, 7B)
13. 151 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 8F)
14. 151 min. - Jan Chrbolka (SLPČ FK, 8F)
15. 148 min. - Jaroslav Veselý (Felix club, 5C)
16. 147 min. - Jakub Stehno (TJ Spoje Praha, 1)
17. 146 min. - Kamil Papež (Malvazinky 1.FC, 7L)
18. 145 min. - Radek Stránský (Petrohradská BFK A, 4D)
19. 144 min. - Roman Švrčina (Shooters Morava FC, 6E)
20. 143 min. - Miroslav Bajer (Senioři Praha A, 8A)
21. 141 min. - Vít Klupák (Demoliční četa, 4C)
22. 141 min. - Jan Šlapák (Vlci samotáři, 8E)
23. 139 min. - Jan Němec (Kelímci 3.FC, 7G)
24. 139 min. - Marek Petráček (VZ, 8H)
25. 135 min. - Prokop Vopařil (Babočka Admirál FC A, 6E)
26. 134 min. - Marek Hubička (A.G.Č.V., 3B)
27. 133 min. - Petr Havel (Old Mosquitos, 8M)
28. 132 min. - Milan Svoboda (A - klub 90, 7B)
29. 132 min. - Michal Hulala (Morna to zařídí FC, 8N)
30. 131 min. - Jan Vágner (Power WCC, 5I)
31. 130 min. - Filip Ondruš (S.T.R.U.P., 6L)
32. 130 min. - Vojtěch Hejma (Dropa FC B, 8K)
33. 129 min. - Jakub Rýdl (Veselá Kráva TJ, 7B)
34. 129 min. - Jan Šubrt (Hodkovičky United FC, 3D)
35. 128 min. - Jakub Jágl (Lipnice, 7B)
36. 128 min. - Jiří Krofta (Šílené veverky, 8L)
37. 128 min. - Jan Vorel (Kluci bez budoucnosti, 8B)
38. 127 min. - Václav Michovský (Raiffani, 4C)
39. 125 min. - Marcel Zýta (Flyers Jinonice FC, 6H)
40. 125 min. - Zenovii Chernomyz (Monolity Sarmat, 7K)
41. 125 min. - Alexandr Czapek (Rasta Velbloudi, 7I)
42. 125 min. - Jakub Macháček (Fernet team Říčany, 6L)
43. 125 min. - Petr Bešta (1.FC Žižkov, 4A)
44. 124 min. - Jiří Samek (Literpool United, 8E)
45. 124 min. - Radek Mališ (Sedm zbabělých B, 4E)
46. 124 min. - Rostislav Kosek (Steve, 4C)
47. 124 min. - Miroslav Vaněk (Šnek FC B, 8K)
48. 123 min. - Tomáš Fulín (Lokál United, 7C)
49. 122 min. - Jan Poruba (Pražský axiom, 8I)
50. 121 min. - Tomáš Fryč (Velký klády FC, 6I) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 22 gólů - David Snop (Měcholupská střeva, 8E)
2. 22 gólů - Martin Junek (Weekend Warriors FC, 5B)
3. 21 gólů - Jáchym Jalůvka (Tempo 01 HFC, 6K)
4. 20 gólů - Anatolie Rusu (Monolity Sarmat, 7K)
5. 18 gólů - Miroslav Madej (Troll FC, 6J)
6. 18 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 5B)
7. 17 gólů - Filip Babický (Tempo 01 HFC, 6K)
8. 15 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 3B)
9. 15 gólů - David Reinštein (Babočka Admirál FC A, 6E)
10. 15 gólů - David Srb (Fiasko, 8M)
11. 15 gólů - David Veselý (Unreal Students FC, 5D)
12. 15 gólů - Michal Roubal (Drsný šrouby, 6K)
13. 15 gólů - Igor Tumbaš (Yugo FC, 6I)
14. 15 gólů - Petr Hošek (Warrior MAC, 7E)
15. 14 gólů - Jan Turínek (Holosmetky FC B, 4D)
16. 14 gólů - Theodor Tichý (Bee Well Čelákovice, 8A)
17. 14 gólů - Ondřej Libra (Tropa de Elite, 8M)
18. 14 gólů - Miroslav Krivosheev (Homunculus, 5F)
19. 14 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 6I)
20. 14 gólů - Tomáš Rothe (Pfefrs FC, 5I)
21. 14 gólů - Martin Žáček (Posílej FC, 7L)
22. 14 gólů - Dominik Pechar (Hodkovičky United FC, 3D)
23. 14 gólů - Petr Pohorský (Dynamo R.U.M. A, 6B)
24. 14 gólů - Michal Klouda (Amfora restaurant, 3C)
25. 14 gólů - Tomáš Tichý (K+K Fotbal Team, 8L)
26. 14 gólů - Ken Houser (UNYP´s Blazers, 8C)
27. 14 gólů - Jakub Horký (Bedna 98 FC, 2A)
28. 13 gólů - Jan Zima (Champions FC, 8H)
29. 13 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 8D)
30. 13 gólů - Šimon Kulakowski (GFC, 6H)
31. 13 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2A)
32. 13 gólů - Miroslav Václavík (Balbín FC, 2B)
33. 13 gólů - Matěj Blažek (Flyers Jinonice FC, 6H)
34. 13 gólů - Ondřej Brusch (Stará dáma, 5B)
35. 13 gólů - Radek Šedivý (Vokra VV, 4B)
36. 13 gólů - Michal Provazník (Praetorians FC A, 8F)
37. 13 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 4D)
38. 13 gólů - Adam Fedrhanc (Yellow Dildos B, 7F)
39. 13 gólů - Stanislav Haluška (Holosmetky FC B, 4D)
40. 13 gólů - Jan Zahrádka (Polnohospodár Praha, 8D)
41. 13 gólů - Daniel Dostál (Blue Debils, 8D)
42. 13 gólů - Tomáš Bečvář (Klapzubova jedenáctka, 7D)
43. 13 gólů - Leo Búžik (Rumpra Praha FC, 4A)
44. 13 gólů - Pavel Bartoš (Real Oranjes, 8I)
45. 12 gólů - Michal Kubrycht (Levá fuska, 6H)
46. 12 gólů - Mark Litvinov (Komety FC B, 6K)
47. 12 gólů - Ladislav Kříž (Athletico KMF, 7F)
48. 12 gólů - Karel Pohan (Inter Bubeneč, 4C)
49. 12 gólů - Jiří Richter (Demínka B, 6E)
50. 12 gólů - Ivan Radošević (GE Team, 6G) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 70 gólů - Tempo 01 HFC, 6K
2. 64 gólů - Flyers Jinonice FC, 6H
3. 59 gólů - Blue Debils, 8D
4. 54 gólů - Vlci samotáři, 8E
5. 51 gólů - Stará dáma, 5B
6. 51 gólů - KTB B, 5G
7. 50 gólů - Typos FC, 2A
8. 49 gólů - Real Oranjes, 8I
9. 49 gólů - Black Fellaz FC, 8K
10. 48 gólů - Holosmetky FC B, 4D
11. 48 gólů - Amfora restaurant, 3C
12. 47 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
13. 45 gólů - Troll FC, 6J
14. 44 gólů - Valícíse Kojoti, 6I
15. 44 gólů - Smutný potapěči, 2A
16. 43 gólů - Tropa de Elite, 8M
17. 43 gólů - Pajzovna FC, 5D
18. 42 gólů - Weekend Warriors FC, 5B
19. 41 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
20. 41 gólů - Sokol Vysočany C, 7L
21. 41 gólů - Papaya Royal Club, 8G
22. 40 gólů - Talent Praha FC, 7K
23. 40 gólů - Lunochod 1.MFK B, 8J
24. 40 gólů - OOO FC, 6J
25. 40 gólů - Žlutá křídla, 7I
26. 39 gólů - Velký špatný, 8G
27. 39 gólů - Babočka Admirál FC A, 6E
28. 39 gólů - Bee Well Čelákovice, 8A
29. 38 gólů - Měcholupská střeva, 8E
30. 38 gólů - Purple Team AFK, 5A
31. 38 gólů - Botič FC, 4F
32. 37 gólů - Batalion 91 A, 5B
33. 37 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
34. 37 gólů - Admira 97, 5B
35. 36 gólů - Yugo FC, 6I
36. 36 gólů - Vo, 8D
37. 36 gólů - Gambrinus VH, 6B
38. 36 gólů - Dropa FC B, 8K
39. 36 gólů - Cvrčci FC, 6B
40. 35 gólů - Bedna 98 FC, 2A
41. 35 gólů - Atomovej brouk B, 5I
42. 35 gólů - Vokra VV, 4B
43. 35 gólů - G.I.C La Plate de Cünde, 1
44. 35 gólů - Palouk SK, 4C
45. 35 gólů - Inter Lotyšák A, 2A
46. 35 gólů - Monolity Sarmat, 7K
47. 35 gólů - Kliďas FC, 4D
48. 34 gólů - The Penguins 6:5 B, 3C
49. 34 gólů - Na zdraví p.Macháčka, 6I
50. 34 gólů - Tycho de Brahe FC A, 6B 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 3 góly - Sipral Stars, 7F
2. 3 góly - Flyers Jinonice FC, 6H
3. 3 góly - Dvacítka, 3B
4. 4 góly - Monolity Sarmat, 7K
5. 4 góly - VZ, 8H
6. 4 góly - Litrpůl FC, 8B
7. 5 gólů - Felix club, 5C
8. 5 gólů - Žlutá křídla, 7I
9. 5 gólů - Skleňák AC, 8J
10. 5 gólů - Kluci bez budoucnosti, 8B
11. 5 gólů - Raiffani, 4C
12. 6 gólů - The Hamptons, 8F
13. 6 gólů - Výlov 0.FC, 6L
14. 6 gólů - Continental FC, 6F
15. 6 gólů - Lesser Side FC, 7J
16. 6 gólů - Tropa de Elite, 8M
17. 7 gólů - Czech Inn Hotels, 8G
18. 7 gólů - Kult žlutého míče, 7D
19. 7 gólů - Speciál Bráník A, 3A
20. 7 gólů - Kliďas FC, 4D
21. 7 gólů - Vlci samotáři, 8E
22. 7 gólů - Vošach gang-bang, 8A
23. 7 gólů - Tajfun AC, 8J
24. 7 gólů - Talent Praha FC, 7K
25. 7 gólů - Velký špatný, 8G
26. 7 gólů - Kovárna PC, 7E
27. 7 gólů - Champions FC, 8H
28. 7 gólů - Lokál United, 7C
29. 8 gólů - Šméčka, 4B
30. 8 gólů - Red Leads, 7C
31. 8 gólů - Jägerteam, 8H
32. 8 gólů - Partizan Praha, 6J
33. 8 gólů - Vo, 8D
34. 8 gólů - 1.FC Žižkov, 4A
35. 8 gólů - Cerveza 18.FC, 6F
36. 8 gólů - Indus, 5F
37. 8 gólů - Czech line, 8H
38. 8 gólů - Nova LFC B, 8F
39. 9 gólů - Primitivové, 8E
40. 9 gólů - Executors United, 6F
41. 9 gólů - Babočka Admirál FC A, 6E
42. 9 gólů - S nadhledem, 8G
43. 9 gólů - 64! FC Kobylisy A, 6F
44. 9 gólů - Galantní jeleni, 8G
45. 9 gólů - Perros FC, 8A
46. 9 gólů - Jacobs, 6D
47. 9 gólů - GFC Regent A, 4D
48. 9 gólů - Ujde to 1980 SK, 4A
49. 9 gólů - Pětapůl TJ, 8B
50. 9 gólů - Gepard AFC, 4B