2019 / podzim
13. hrací týden
25.11. - 5.12.
7.Bliga

Orosený Paragraf nezačal sezonu zrovna nejlíp, když s Nottoric Forestem prohrál 0:6. Po posledním kole pro něj byla tato prohra jen drobnou smutnou příhodou, protože zatímco se Paragraf vrací zpět z prvního místa, Forrest v závěru s Tream Deam jen remizoval a těsně mu tak postup unikl. Z druhého místa postupuje Limita, která se do čela tabulky propracovala po sedmém kole a už zde vydržela. Šťastnou trojici pak doplňují Pivojs, kteří postup urvali doslova na poslední chvíli – gólem minutu před koncem zápasu s Lipnicí. Černý koně sice měli v této sezoně nejlepšího brankáře, ale to bylo tak asi vše. Tým zvyklý pohybovat se mezi šestkou a sedmičkou tentokrát příliš štěstí neměl, místo návratu ho potkal další pád a z poslední ligy se mu bude dostávat ještě hůř. Společně s ním se do nejnižší ligy odsouvají Traktor Praha a Prague City. Pražáci měli přitom ještě šanci se zachránit za předpokladu, že by Kontis pouze remizoval – což se stalo. Nicméně Limita jejich naděje utnula v poslední minutě, kdy si vybojovala již zmíněný postup. Traktor si sice na závěr dal vítězství nad Koňmi, bylo však jen hořkosladké, protože k záchraně mu už nijak nepomohlo.