Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 200 min. - Robert Hájek (Skleňák AC, 8J)
2. 179 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 7K)
3. 175 min. - Pavel Knob (Sipral Stars, 7F)
4. 163 min. - Ladislav Nezbeda (Torpedo Ohrobec SKA, 3B)
5. 162 min. - Kamil Vícha (Městská policie, 4E)
6. 156 min. - Lukáš Fremut (Perros FC, 8A)
7. 156 min. - Lukáš Kubásek (Litrpůl FC, 8B)
8. 156 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 6C)
9. 155 min. - Jakub Liška (Rebel Circus, 6D)
10. 151 min. - Jan Chrbolka (SLPČ FK, 8F)
11. 151 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 8F)
12. 148 min. - Jaroslav Veselý (Felix club, 5C)
13. 147 min. - Jakub Stehno (TJ Spoje Praha, 1)
14. 146 min. - Kamil Papež (Malvazinky 1.FC, 7L)
15. 145 min. - Radek Stránský (Petrohradská BFK A, 4D)
16. 144 min. - Roman Švrčina (Shooters Morava FC, 6E)
17. 143 min. - Miroslav Bajer (Senioři Praha A, 8A)
18. 141 min. - Jan Šlapák (Vlci samotáři, 8E)
19. 141 min. - Vít Klupák (Demoliční četa, 4C)
20. 139 min. - Marek Petráček (VZ, 8H)
21. 135 min. - Prokop Vopařil (Babočka Admirál FC A, 6E)
22. 134 min. - Marek Hubička (A.G.Č.V., 3B)
23. 133 min. - Petr Havel (Old Mosquitos, 8M)
24. 132 min. - Michal Hulala (Morna to zařídí FC, 8N)
25. 131 min. - Jan Vágner (Power WCC, 5I)
26. 130 min. - Vojtěch Hejma (Dropa FC B, 8K)
27. 130 min. - Filip Ondruš (S.T.R.U.P., 6L)
28. 129 min. - Jan Šubrt (Hodkovičky United FC, 3D)
29. 128 min. - Jiří Krofta (Šílené veverky, 8L)
30. 128 min. - Jakub Jágl (Lipnice, 7B)
31. 125 min. - Alexandr Czapek (Rasta Velbloudi, 7I)
32. 125 min. - Jakub Macháček (Fernet team Říčany, 6L)
33. 125 min. - Petr Bešta (1.FC Žižkov, 4A)
34. 125 min. - Zenovii Chernomyz (Monolity Sarmat, 7K)
35. 124 min. - Miroslav Vaněk (Šnek FC B, 8K)
36. 124 min. - Radek Mališ (Sedm zbabělých B, 4E)
37. 124 min. - Rostislav Kosek (Steve, 4C)
38. 124 min. - Jiří Samek (Literpool United, 8E)
39. 121 min. - Tomáš Fryč (Velký klády FC, 6I)
40. 120 min. - Viktor Vorlíček (Tropa de Elite, 8M)
41. 119 min. - Roman Kopecký (Blaženka spiders, 4C)
42. 119 min. - Jan Mohapl (Jacobs, 6D)
43. 119 min. - Samuel Tomčányi (VGIK Praha FC, 7J)
44. 118 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 8M)
45. 118 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 7J)
46. 118 min. - Jan Binder (64! FC Kobylisy A, 6F)
47. 118 min. - Sebastián Sázavský (Mamissero, 5I)
48. 118 min. - Jakub Hořejší (Vošach gang-bang, 8A)
49. 118 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8D)
50. 117 min. - Pavel Heral (Tajfun AC, 8J) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 18 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 5B)
2. 17 gólů - David Snop (Měcholupská střeva, 8E)
3. 17 gólů - Anatolie Rusu (Monolity Sarmat, 7K)
4. 17 gólů - Filip Babický (Tempo 01 HFC, 6K)
5. 16 gólů - Miroslav Madej (Troll FC, 6J)
6. 15 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 3B)
7. 15 gólů - Igor Tumbaš (Yugo FC, 6I)
8. 15 gólů - Jáchym Jalůvka (Tempo 01 HFC, 6K)
9. 15 gólů - Martin Junek (Weekend Warriors FC, 5B)
10. 14 gólů - Jan Turínek (Holosmetky FC B, 4D)
11. 14 gólů - Michal Roubal (Drsný šrouby, 6K)
12. 14 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 6I)
13. 14 gólů - David Reinštein (Babočka Admirál FC A, 6E)
14. 14 gólů - David Veselý (Unreal Students FC, 5D)
15. 13 gólů - Ondřej Brusch (Stará dáma, 5B)
16. 13 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 4D)
17. 13 gólů - Tomáš Tichý (K+K Fotbal Team, 8L)
18. 13 gólů - Dominik Pechar (Hodkovičky United FC, 3D)
19. 13 gólů - Michal Klouda (Amfora restaurant, 3C)
20. 13 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2A)
21. 13 gólů - Miroslav Václavík (Balbín FC, 2B)
22. 13 gólů - Jan Zahrádka (Polnohospodár Praha, 8D)
23. 13 gólů - Jakub Horký (Bedna 98 FC, 2A)
24. 13 gólů - Daniel Dostál (Blue Debils, 8D)
25. 13 gólů - Jan Zima (Champions FC, 8H)
26. 13 gólů - Stanislav Haluška (Holosmetky FC B, 4D)
27. 13 gólů - Michal Provazník (Praetorians FC A, 8F)
28. 13 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 8D)
29. 12 gólů - Lukáš Novák (FC 1869, 8A)
30. 12 gólů - Ondřej Libra (Tropa de Elite, 8M)
31. 12 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 8G)
32. 12 gólů - Miloš Zrnić (Yugo FC, 6I)
33. 12 gólů - Ladislav Kříž (Athletico KMF, 7F)
34. 12 gólů - Jan Vokřínek (Cvrčci FC, 6B)
35. 12 gólů - Michal Kubrycht (Levá fuska, 6H)
36. 12 gólů - Miroslav Krivosheev (Homunculus, 5F)
37. 12 gólů - Šimon Kulakowski (GFC, 6H)
38. 12 gólů - Tomáš Bečvář (Klapzubova jedenáctka, 7D)
39. 12 gólů - František Bartůněk (Atomový veverky B, 8N)
40. 12 gólů - Theodor Tichý (Bee Well Čelákovice, 8A)
41. 11 gólů - Petr Hošek (Warrior MAC, 7E)
42. 11 gólů - Marcel Šlapák (Vlci samotáři, 8E)
43. 11 gólů - Jiří Žalud (Smutný potapěči, 2A)
44. 11 gólů - Milan Badal (Sporting GCL, 8M)
45. 11 gólů - Petr Sedláček (Lord Mayor Idiot, 4F)
46. 11 gólů - Filip Krahulec (Lunochod 1.MFK B, 8J)
47. 11 gólů - Karel Pohan (Inter Bubeneč, 4C)
48. 11 gólů - Petr Pohorský (Dynamo R.U.M. A, 6B)
49. 11 gólů - Patrik Ilušák (Blue Debils, 8D)
50. 11 gólů - Pavel Kubal (Tutto bene A, 6I) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 61 gólů - Tempo 01 HFC, 6K
2. 59 gólů - Blue Debils, 8D
3. 53 gólů - Flyers Jinonice FC, 6H
4. 48 gólů - Holosmetky FC B, 4D
5. 48 gólů - Stará dáma, 5B
6. 47 gólů - Vlci samotáři, 8E
7. 44 gólů - Black Fellaz FC, 8K
8. 43 gólů - Typos FC, 2A
9. 41 gólů - Amfora restaurant, 3C
10. 40 gólů - Lunochod 1.MFK B, 8J
11. 39 gólů - Smutný potapěči, 2A
12. 38 gólů - Sokol Vysočany C, 7L
13. 38 gólů - Tropa de Elite, 8M
14. 38 gólů - Žlutá křídla, 7I
15. 37 gólů - Papaya Royal Club, 8G
16. 37 gólů - Admira 97, 5B
17. 37 gólů - Babočka Admirál FC A, 6E
18. 37 gólů - Real Oranjes, 8I
19. 36 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
20. 36 gólů - Vo, 8D
21. 36 gólů - Cvrčci FC, 6B
22. 36 gólů - Yugo FC, 6I
23. 36 gólů - KTB B, 5G
24. 36 gólů - Gambrinus VH, 6B
25. 35 gólů - Kliďas FC, 4D
26. 35 gólů - Inter Lotyšák A, 2A
27. 35 gólů - Troll FC, 6J
28. 35 gólů - Bee Well Čelákovice, 8A
29. 35 gólů - Valícíse Kojoti, 6I
30. 34 gólů - Na zdraví p.Macháčka, 6I
31. 34 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
32. 34 gólů - Pajzovna FC, 5D
33. 34 gólů - Batalion 91 A, 5B
34. 34 gólů - Velký špatný, 8G
35. 34 gólů - Botič FC, 4F
36. 34 gólů - 4077 DUCKS, 2B
37. 33 gólů - Princ Praha FC, 5E
38. 33 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
39. 33 gólů - Tutto bene A, 6I
40. 33 gólů - Talent Praha FC, 7K
41. 33 gólů - Weekend Warriors FC, 5B
42. 33 gólů - Praetorians FC A, 8F
43. 33 gólů - Felix club, 5C
44. 32 gólů - Black mamba IBD, 5C
45. 32 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
46. 32 gólů - Saens 1.FC A, 2B
47. 32 gólů - G.I.C La Plate de Cünde, 1
48. 32 gólů - Bedna 98 FC, 2A
49. 32 gólů - The Penguins 6:5 B, 3C
50. 32 gólů - K+K Fotbal Team, 8L 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 2 góly - Flyers Jinonice FC, 6H
2. 2 góly - Kluci bez budoucnosti, 8B
3. 3 góly - Litrpůl FC, 8B
4. 3 góly - Sipral Stars, 7F
5. 3 góly - Monolity Sarmat, 7K
6. 3 góly - Raiffani, 4C
7. 3 góly - Dvacítka, 3B
8. 3 góly - Žlutá křídla, 7I
9. 3 góly - Výlov 0.FC, 6L
10. 4 góly - VZ, 8H
11. 4 góly - Krabice, 7K
12. 4 góly - Perros FC, 8A
13. 4 góly - Vlci samotáři, 8E
14. 4 góly - Velký špatný, 8G
15. 4 góly - Speciál Bráník A, 3A
16. 5 gólů - Shooters Morava FC, 6E
17. 5 gólů - Vošach gang-bang, 8A
18. 5 gólů - Skleňák AC, 8J
19. 5 gólů - Partizan Praha, 6J
20. 5 gólů - S nadhledem, 8G
21. 5 gólů - Talent Praha FC, 7K
22. 5 gólů - Felix club, 5C
23. 6 gólů - Red Leads, 7C
24. 6 gólů - Continental FC, 6F
25. 6 gólů - Lesser Side FC, 7J
26. 6 gólů - Indus, 5F
27. 6 gólů - Tropa de Elite, 8M
28. 6 gólů - The Hamptons, 8F
29. 6 gólů - ZAK Praha, 8B
30. 6 gólů - Czech Inn Hotels, 8G
31. 6 gólů - Pivušky FC, 8C
32. 6 gólů - 1.FC Žižkov, 4A
33. 7 gólů - Babočka Admirál FC A, 6E
34. 7 gólů - Kult žlutého míče, 7D
35. 7 gólů - Real Oranjes, 8I
36. 7 gólů - Jacobs, 6D
37. 7 gólů - Galantní jeleni, 8G
38. 7 gólů - Suchá dáseň AC, 7H
39. 7 gólů - Kovárna PC, 7E
40. 7 gólů - Ekonom WT, 3A
41. 7 gólů - Lokál United, 7C
42. 7 gólů - Kliďas FC, 4D
43. 7 gólů - Champions FC, 8H
44. 7 gólů - Tajfun AC, 8J
45. 8 gólů - Kvantanámo, 4A
46. 8 gólů - Airconquest F.F.C., 8C
47. 8 gólů - Pětapůl TJ, 8B
48. 8 gólů - Fernet team Říčany, 6L
49. 8 gólů - Vo, 8D
50. 8 gólů - Nova LFC B, 8F