Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 227 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 8A)
2. 217 min. - Stanislav Kodet (Pogo Praha FC, 7J)
3. 213 min. - Jakub Kovář (One Team, One Dream, 6E)
4. 211 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
5. 200 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8F)
6. 181 min. - Karel Ochman (Real Spořilov, 8D)
7. 176 min. - Jakub Kovář (Indus, 5F)
8. 174 min. - Jaroslav Janda (Crossed sausages FC, 6J)
9. 174 min. - David Horníček (Champions FC, 7G)
10. 163 min. - Jaroslav Šmiták (Horsis heads, 8M)
11. 157 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 6C)
12. 150 min. - Matěj Kovář (Los Niňos M.B., 8M)
13. 149 min. - Martin Bursík (Misch Masch, 8I)
14. 146 min. - Radek Dán (Gang of Jan Palach, 7L)
15. 146 min. - Vojtěch Janků (FBC KFC, 8N)
16. 144 min. - Ondřej Dušek (OrangeBoom, 8I)
17. 143 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 6K)
18. 142 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 6I)
19. 142 min. - David Jiroušek (Alvarez D.C., 6K)
20. 139 min. - Jan Korostenski (Defect Praha, 5G)
21. 138 min. - Petr Drozd (Sean team B, 8H)
22. 138 min. - Richard Zandt (Strážci Pomeranče, 5I)
23. 137 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5I)
24. 137 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 7K)
25. 136 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 6K)
26. 135 min. - František Roub (M - Bubo A, 8G)
27. 131 min. - Tomáš Fryč (Řežem to United, 3D)
28. 130 min. - Jan Ungerman (Basta fidli B, 8M)
29. 130 min. - Matyáš Vališ (Vožralý pandy, 8H)
30. 130 min. - Jan Nováček (Youngsters FC, 3D)
31. 130 min. - Ondřej Koláček (Lokál United, 7C)
32. 129 min. - Karel Suchan (Legends are back, 6A)
33. 128 min. - Vsevolod Balunov (Taggart, 6J)
34. 128 min. - Jan Petřík (STS Chvojkovice - Brod, 5E)
35. 126 min. - Jiří Brožík (GoGo 1.NC, 6I)
36. 125 min. - Tomáš Libora (Ústavan 01 KK, 8B)
37. 124 min. - Tomáš Malina (Černý pumy, 6K)
38. 124 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 6F)
39. 122 min. - David Souček (Kerata Chíjos, 8E)
40. 121 min. - Vratislav Hromádko (Tlakové galoše, 6B)
41. 121 min. - Ondřej Soukup (GFC Regent A, 4C)
42. 121 min. - Marcel Zýta (Flyers Jinonice FC, 5F)
43. 121 min. - Tomáš Plevka (Kapr tým 86 B, 5H)
44. 120 min. - Tomáš Matějek (Regio Team, 6I)
45. 120 min. - The Anh Nguyen (Parádníci, 6A)
46. 120 min. - Tomáš Kříž (Prastará dáma, 6D)
47. 119 min. - Jaroslav Heinitz (Viktoria Bítovská A, 8F)
48. 118 min. - Jan Vorel (Kluci bez budoucnosti, 7F)
49. 117 min. - Tomáš Linhart (Tvoje máma FC, 8M)
50. 116 min. - Vojtěch Hejma (Dropa FC B, 7I) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 29 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8J)
2. 21 gólů - Jakub Ács (Lipodur FC A, 8N)
3. 19 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
4. 19 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 8B)
5. 18 gólů - Pavel Gold (Paraguay, 6L)
6. 18 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2B)
7. 17 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 7A)
8. 16 gólů - Jakub Bokri (Strašný kouře FC, 8O)
9. 16 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 4A)
10. 15 gólů - Filip Vymyslický (Hubertův Tuřín, 7A)
11. 15 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
12. 15 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 6J)
13. 15 gólů - Antonín Kec (Athletico Spořilov, 8N)
14. 14 gólů - Tomáš Kuchta (Primitivové, 7I)
15. 14 gólů - Martin Štancl (Alkohol Vršovice FC, 5B)
16. 14 gólů - Tomáš Kudláček (Integrita Jinonice, 6B)
17. 14 gólů - Dominik Dlugoš (Šrot FC, 5B)
18. 14 gólů - Matěj Slavíček (Rozmetadlo FC, 8K)
19. 14 gólů - Marek Vilánek (Punisher FC, 8J)
20. 13 gólů - Jiří Růžička (Koloušci AK, 6B)
21. 13 gólů - Jiří Uchytil (Deportivo bez Coruna B, 6J)
22. 13 gólů - Adam Kubát (Kvantanámo, 3C)
23. 13 gólů - Marián Prchlík (Misch Masch, 8I)
24. 13 gólů - Miroslav Malý (Gólostroje FC, 5B)
25. 13 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 6J)
26. 13 gólů - Anatolie Rusu (MC Sarmat, 6K)
27. 13 gólů - Luboš Bláha (DDR FC, 8O)
28. 13 gólů - Karel Pusch (Flyers Jinonice FC, 5F)
29. 13 gólů - Michael Repetný (Gente - Yeti FC, 4B)
30. 13 gólů - Nicolai Cojocari (Bohemia Roztyly, 8O)
31. 13 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 7C)
32. 13 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 5A)
33. 13 gólů - Tomáš Bečvář (Klapzubova jedenáctka, 6B)
34. 13 gólů - Jakub Svoboda (Flyers Jinonice FC, 5F)
35. 12 gólů - Lukáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
36. 12 gólů - David Česal (Skleňák AC, 8I)
37. 12 gólů - Štefan Kurina (Klamovka Praha FK, 7E)
38. 12 gólů - Jonáš Pospíšil (Gang of Jan Palach, 7L)
39. 12 gólů - Pavel Krois (Hertha ZMZ, 2A)
40. 12 gólů - Petr Sedláček (Lord Mayor Idiot, 3D)
41. 12 gólů - Šimon Vik (Atomovej brouk B, 5I)
42. 12 gólů - Martin Štrajt (Boss United, 8K)
43. 12 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 5F)
44. 12 gólů - Pavel Nosek (Šnek FC A, 7I)
45. 12 gólů - Ondřej Brož (Úžas 1.FFS, 4F)
46. 12 gólů - Aner Hadžič (HeyMed, 8L)
47. 12 gólů - Milan Merva (Strahovská 10, 8J)
48. 12 gólů - Tomáš Lipan (Torpédo Řepy, 6B)
49. 12 gólů - Tomáš Mihal (Kapr tým 86 B, 5H)
50. 12 gólů - Martin Císař (Dirty Bastards, 4D) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 65 gólů - Punisher FC, 8J
2. 62 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
3. 54 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
4. 50 gólů - Blue Debils, 7C
5. 49 gólů - Indus, 5F
6. 48 gólů - Úžas 1.FFS, 4F
7. 47 gólů - SČZP, 8O
8. 46 gólů - DDR FC, 8O
9. 45 gólů - Šrot FC, 5B
10. 43 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
11. 43 gólů - M - Bubo A, 8G
12. 42 gólů - Primitivové, 7I
13. 42 gólů - Oratoř Kobylisy, 5B
14. 42 gólů - Gang of Jan Palach, 7L
15. 42 gólů - GRPD Battloš, 8D
16. 42 gólů - Velký špatný, 7A
17. 41 gólů - Notorkros FK, 7D
18. 41 gólů - Legion Aliena, 5G
19. 41 gólů - VAR AC, 8B
20. 40 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
21. 40 gólů - HeyMed, 8L
22. 39 gólů - Paraguay, 6L
23. 39 gólů - Smutný potapěči, 2B
24. 39 gólů - Klucy PFS, 7I
25. 39 gólů - Integrita Jinonice, 6B
26. 39 gólů - President FC, 4E
27. 38 gólů - Domácí potřeby A, 3A
28. 38 gólů - Klapzubova jedenáctka, 6B
29. 38 gólů - Deportivo bez Coruna B, 6J
30. 37 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
31. 37 gólů - Sean team A, 4A
32. 37 gólů - TJ Spoje Praha, 1
33. 36 gólů - Zmaštěný stroje SC, 7K
34. 36 gólů - Inter Letná, 6G
35. 36 gólů - Lucián FC A, 2A
36. 35 gólů - Turbosršni CF, 5A
37. 35 gólů - Hertha ZMZ, 2A
38. 34 gólů - Lipodur FC A, 8N
39. 34 gólů - United clans, 4F
40. 34 gólů - Les Miserables, 1
41. 34 gólů - Los Bimbananos, 6I
42. 34 gólů - Bamboocha City, 4F
43. 34 gólů - Koloušci AK, 6B
44. 34 gólů - Jen tak do kecky, 8N
45. 33 gólů - Atomovej brouk B, 5I
46. 33 gólů - Orange Predators A, 4A
47. 33 gólů - Czech Inn Hotels, 7F
48. 33 gólů - Vlci samotáři, 7A
49. 33 gólů - Boss United, 8K
50. 33 gólů - Speciál Bráník A, 3A 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 1 gól - Lokomotiva DP, 8F
2. 3 góly - Holosmetky FC A, 1
3. 4 góly - Nova LFC B, 8D
4. 4 góly - Pivní draci, 8L
5. 4 góly - M - Bubo A, 8G
6. 5 gólů - Parádníci, 6A
7. 5 gólů - Friends Prague, 6C
8. 5 gólů - GRPD Battloš, 8D
9. 5 gólů - Řepští sršni, 8C
10. 6 gólů - Laxní přístup, 8M
11. 6 gólů - GFC Regent B, 8E
12. 7 gólů - Ústavan 01 KK, 8B
13. 7 gólů - Karcinogenní, 5C
14. 7 gólů - Střílíme veverky FC, 8B
15. 7 gólů - Ekonom WT, 3A
16. 7 gólů - HeyMed, 8L
17. 7 gólů - Erectico TBC, 6A
18. 7 gólů - Prastará dáma, 6D
19. 7 gólů - Indus, 5F
20. 7 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
21. 7 gólů - Real Motion SG, 6F
22. 7 gólů - Bröndby codein IF, 8E
23. 7 gólů - Fiasko, 7K
24. 7 gólů - Misch Masch, 8I
25. 7 gólů - Pod parou, 8D
26. 7 gólů - CFG Suchdol, 8J
27. 8 gólů - Pětapůl TJ, 7E
28. 8 gólů - FBC KFC, 8N
29. 8 gólů - Víťazný február FK, 5C
30. 8 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
31. 8 gólů - Cerveza 18.FC, 5D
32. 8 gólů - OrangeBoom, 8I
33. 8 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
34. 8 gólů - SAS fans, 6J
35. 8 gólů - Torpédo Hulín FC, 6A
36. 8 gólů - Youngsters FC, 3D
37. 8 gólů - Kerata Chíjos, 8E
38. 8 gólů - Modrá vopice TJ, 7C
39. 9 gólů - Lesser Side FC, 6K
40. 9 gólů - Los Niňos M.B., 8M
41. 9 gólů - Holota FC, 7G
42. 9 gólů - Zde je místo ..., 6J
43. 9 gólů - VAR AC, 8B
44. 9 gólů - Dynamo R.U.M. B, 8D
45. 9 gólů - Czech Inn Hotels, 7F
46. 9 gólů - Gang of Jan Palach, 7L
47. 9 gólů - Díky čau Pirelli FC, 6A
48. 9 gólů - GE Team, 5D
49. 9 gólů - Borussia Dortšpunt B, 6H
50. 9 gólů - Lokál United, 7C