2018 / jaro
4. hrací týden
9.4. - 15.4.
6.Fliga

AC SK Viktoria si vyšlápla na dosavadního lídra D.G.Team - půltuctem branek ho poslala do středu tabulky a sama skočila téměř do čela. O bod víc má totiž jen stoprocentně úspěšný tým MIFA Fighters, který ve 3. kole nezaváhal s předposledním Los Muchachos. Třetí Blaženka spiders rozebrala na puzzle J.R.Club, Alkohol Tea nemilosrdně skalpoval poslední Holešovice, GE Team musel skousnout porážku s ONBLACKem a Atletico Dělo nedalo sebemenší šanci Rošambu.

Top 20 - střelci

1. 9 gólů - Kamil Nezval (Alkohol Tea FC)
2. 7 gólů - Lumír Františák (MIFA Fighters FO)
3. 6 gólů - Ivan Pleskač (Blaženka spiders)
4. 6 gólů - Lukáš Vavrla (Blaženka spiders)
5. 6 gólů - Jiří Hanel (Atletico Dělo SFC A)
6. 5 gólů - Daniel Ondráček (Alkohol Tea FC)
7. 4 góly - Karel Masařík (Blaženka spiders)
8. 4 góly - Pavel Mlíkovský (D.G.Team)
9. 4 góly - Lukáš Tenora (AC SK Viktoria 1905)
10. 4 góly - Marek Jurčík (Blaženka spiders)
11. 3 góly - Ondřej Sopr (1.FC Holešovice)
12. 3 góly - Martin Bánoci (AC SK Viktoria 1905)
13. 3 góly - Pavel Brabec (Alkohol Tea FC)
14. 3 góly - Lukáš Skřivan (J.R.Club B)
15. 3 góly - Tomáš Fuchs (MIFA Fighters FO)
16. 3 góly - Miroslav Žáček (ONBLACK)
17. 3 góly - Roman Barcal (D.G.Team)
18. 3 góly - Boris Freso (GE Team)
19. 2 góly - Tomáš Chalupský (MIFA Fighters FO)
20. 2 góly - Daniel Weinert (Atletico Dělo SFC A)

Top 5 - brankáři

1. 124 min. - Tomáš Rottenberg (D.G.Team)
2. 92 min. - Arnošt Havrlant (J.R.Club B)
3. 87 min. - Daniel Bacho (Atletico Dělo SFC A)
4. 83 min. - Nicolas Boulesteix (GE Team)
5. 73 min. - David Svoboda (MIFA Fighters FO)

Top 5 - útok

1. 21 gólů - Blaženka spiders
2. 20 gólů - Alkohol Tea FC
3. 15 gólů - MIFA Fighters FO
4. 13 gólů - Atletico Dělo SFC A
5. 12 gólů - D.G.Team

Top 5 - obrana

1. 5 gólů - AC SK Viktoria 1905
2. 6 gólů - D.G.Team
3. 6 gólů - MIFA Fighters FO
4. 7 gólů - GE Team
5. 7 gólů - Alkohol Tea FC

Příští kolo

17.4. 18:00 - ONBLACK - Blaženka spiders (ZAK) (Sokol Vysočany B)
17.4. 19:30 - D.G.Team - MIFA Fighters FO (DEKAN) (Úžas 1.FFS)
17.4. 20:30 - 1.FC Holešovice - Atletico Dělo SFC A (KORAB) (Dromedarians Praha)
18.4. 17:45 - Rošambo - GE Team (MIKU1) (Sedm zbabělých B)
18.4. 18:00 - AC SK Viktoria 1905 - Alkohol Tea FC (HRAB2) (Masokombinát)
19.4. 18:00 - J.R.Club B - Los Muchachos (MALES) (Ujde to 1980 SK)