2018 / jaro
4. hrací týden
9.4. - 15.4.
6.Bliga

Dynamo R.U.M. pokračovalo ve vítězném jarním vstupu i proti Torpédu Hulín, které ve 3. kole zdolalo 5:2. Stoprocentně úspěšný je nicméně také GK Ohradní po velkolepém obratu s FC Lucián. Ze zimního spánku se naopak stále neprobralo kvarteto bezbodových mužstev. Tajfun odfoukl hattrickem Korub z Continentalu, Banzai uzemnil čtyřgólový Junek z Weekend Warriors, Farkáň sestřelil Sojka z Prague St. Gentlemen a Bratři v triku inkasovali půltucet branek od Alkoholu Vršovice.

Top 20 - střelci

1. 9 gólů - Martin Junek (Weekend Warriors FC)
2. 7 gólů - Petr Pohorský (Dynamo R.U.M. A)
3. 5 gólů - František Kába (GK Ohradní)
4. 5 gólů - Zdeněk Kouba (Weekend Warriors FC)
5. 4 góly - Adam Dlesk (GK Ohradní)
6. 4 góly - Štěpán Bambula (GK Ohradní)
7. 4 góly - Miroslav Korub (Continental FC)
8. 4 góly - Martin Borota (GK Ohradní)
9. 3 góly - Michael Povolný (Dynamo R.U.M. A)
10. 3 góly - Pavel Chmelík (Weekend Warriors FC)
11. 3 góly - Daniel Koutek (Lucián FC B)
12. 3 góly - Petr Jahn (Torpédo Hulín FC)
13. 3 góly - Daniel Karas (Farkáň 92 1.FC)
14. 3 góly - Jan Fuchs (Lucián FC B)
15. 3 góly - Pavel Sojka (Prague St. Gentlemen)
16. 3 góly - Martin Štancl (Alkohol Vršovice FC)
17. 3 góly - Adam Kraus (Lucián FC B)
18. 3 góly - Lukáš Zeman (Banzai)
19. 2 góly - Pavel Lang (Dynamo R.U.M. A)
20. 2 góly - Arnošt Korecký (Dynamo R.U.M. A)

Top 5 - brankáři

1. 97 min. - Milan Víšek (Torpédo Hulín FC)
2. 71 min. - Jan Dovolil (Lucián FC B)
3. 61 min. - Adam Bielawski (Alkohol Vršovice FC)
4. 60 min. - Štěpán Korecký (Dynamo R.U.M. A)
5. 56 min. - Jaromír Švaněk (Continental FC)

Top 5 - útok

1. 19 gólů - GK Ohradní
2. 18 gólů - Weekend Warriors FC
3. 18 gólů - Dynamo R.U.M. A
4. 13 gólů - Lucián FC B
5. 9 gólů - Torpédo Hulín FC

Top 5 - obrana

1. 4 góly - Dynamo R.U.M. A
2. 6 gólů - Torpédo Hulín FC
3. 8 gólů - Alkohol Vršovice FC
4. 8 gólů - Continental FC
5. 9 gólů - Tajfun AC

Příští kolo

16.4. 19:15 - Prague St. Gentlemen - GK Ohradní (KORAB) (Palouk SK)
16.4. 19:30 - Continental FC - Farkáň 92 1.FC (CESMI) (JUDr. Brouk Pytlík)
16.4. 20:15 - Torpédo Hulín FC - Tajfun AC (METE2) (Speciál Bráník B)
16.4. 20:45 - Weekend Warriors FC - Lucián FC B (HANSP) (Slamník I.USP)
17.4. 19:30 - Alkohol Vršovice FC - Dynamo R.U.M. A (LITVI) (Sváteční mančaft)
18.4. 20:15 - Banzai - Bratři v triku (MIKU4) (Torpedo Barrandov)