Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 227 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 8A)
2. 217 min. - Stanislav Kodet (Pogo Praha FC, 7J)
3. 211 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
4. 181 min. - Karel Ochman (Real Spořilov, 8D)
5. 180 min. - Jakub Kovář (One Team, One Dream, 6E)
6. 174 min. - Jaroslav Janda (Crossed sausages FC, 6J)
7. 163 min. - Jaroslav Šmiták (Horsis heads, 8M)
8. 157 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 6C)
9. 150 min. - Matěj Kovář (Los Niňos M.B., 8M)
10. 146 min. - Vojtěch Janků (FBC KFC, 8N)
11. 146 min. - Radek Dán (Gang of Jan Palach, 7L)
12. 143 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 6K)
13. 142 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 6I)
14. 142 min. - David Jiroušek (Alvarez D.C., 6K)
15. 140 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8F)
16. 139 min. - Jan Korostenski (Defect Praha, 5G)
17. 138 min. - Petr Drozd (Sean team B, 8H)
18. 137 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 7K)
19. 137 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5I)
20. 136 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 6K)
21. 134 min. - Martin Bursík (Misch Masch, 8I)
22. 130 min. - Jan Ungerman (Basta fidli B, 8M)
23. 130 min. - Ondřej Koláček (Lokál United, 7C)
24. 130 min. - Jan Nováček (Youngsters FC, 3D)
25. 129 min. - Karel Suchan (Legends are back, 6A)
26. 129 min. - Jakub Kovář (Indus, 5F)
27. 128 min. - Vsevolod Balunov (Taggart, 6J)
28. 128 min. - Jan Petřík (STS Chvojkovice - Brod, 5E)
29. 126 min. - Jiří Brožík (GoGo 1.NC, 6I)
30. 124 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 6F)
31. 122 min. - David Souček (Kerata Chíjos, 8E)
32. 121 min. - Ondřej Soukup (GFC Regent A, 4C)
33. 121 min. - Tomáš Plevka (Kapr tým 86 B, 5H)
34. 121 min. - Vratislav Hromádko (Tlakové galoše, 6B)
35. 121 min. - Marcel Zýta (Flyers Jinonice FC, 5F)
36. 121 min. - Ondřej Dušek (OrangeBoom, 8I)
37. 120 min. - Tomáš Malina (Černý pumy, 6K)
38. 120 min. - František Roub (M - Bubo A, 8G)
39. 120 min. - The Anh Nguyen (Parádníci, 6A)
40. 120 min. - Tomáš Matějek (Regio Team, 6I)
41. 120 min. - Tomáš Kříž (Prastará dáma, 6D)
42. 117 min. - Tomáš Linhart (Tvoje máma FC, 8M)
43. 116 min. - Vojtěch Hejma (Dropa FC B, 7I)
44. 115 min. - Jakub Hudík (Nevím FC, 5E)
45. 115 min. - Vladimír Kuna (Sokol V.-Notorax B, 8M)
46. 114 min. - Petr Chalupa (Dvacítka, 3A)
47. 114 min. - Michal Petráš (Santa Tranta PC C, 3C)
48. 114 min. - David Horníček (Champions FC, 7G)
49. 113 min. - Ondřej Bazal (Šnek FC A, 7I)
50. 112 min. - Jan Mandelík (Farkáň 92 1.FC, 6B) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 26 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8J)
2. 21 gólů - Jakub Ács (Lipodur FC A, 8N)
3. 17 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 8B)
4. 17 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
5. 15 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2B)
6. 14 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 6J)
7. 14 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
8. 14 gólů - Dominik Dlugoš (Šrot FC, 5B)
9. 14 gólů - Tomáš Kudláček (Integrita Jinonice, 6B)
10. 13 gólů - Michael Repetný (Gente - Yeti FC, 4B)
11. 13 gólů - Karel Pusch (Flyers Jinonice FC, 5F)
12. 13 gólů - Miroslav Malý (Gólostroje FC, 5B)
13. 13 gólů - Jiří Uchytil (Deportivo bez Coruna B, 6J)
14. 13 gólů - Jakub Bokri (Strašný kouře FC, 8O)
15. 13 gólů - Anatolie Rusu (MC Sarmat, 6K)
16. 13 gólů - Nicolai Cojocari (Bohemia Roztyly, 8O)
17. 13 gólů - Filip Vymyslický (Hubertův Tuřín, 7A)
18. 12 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 7A)
19. 12 gólů - Antonín Kec (Athletico Spořilov, 8N)
20. 12 gólů - Pavel Gold (Paraguay, 6L)
21. 12 gólů - Lukáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
22. 12 gólů - Martin Štancl (Alkohol Vršovice FC, 5B)
23. 12 gólů - Tomáš Kuchta (Primitivové, 7I)
24. 12 gólů - Milan Merva (Strahovská 10, 8J)
25. 12 gólů - Štefan Kurina (Klamovka Praha FK, 7E)
26. 12 gólů - Jonáš Pospíšil (Gang of Jan Palach, 7L)
27. 11 gólů - Martin Císař (Dirty Bastards, 4D)
28. 11 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 4A)
29. 11 gólů - Martin Štrajt (Boss United, 8K)
30. 11 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 5F)
31. 11 gólů - Ondřej Brož (Úžas 1.FFS, 4F)
32. 11 gólů - Pavel Nosek (Šnek FC A, 7I)
33. 11 gólů - Marek Vilánek (Punisher FC, 8J)
34. 11 gólů - Petr Sedláček (Lord Mayor Idiot, 3D)
35. 11 gólů - Filip Laník (Indus, 5F)
36. 11 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 7C)
37. 11 gólů - Luboš Pamánek (Viktoria Bítovská A, 8F)
38. 11 gólů - Pavel Krois (Hertha ZMZ, 2A)
39. 11 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 5A)
40. 10 gólů - Petr Lang (Fermé, 8G)
41. 10 gólů - Jan Vokřínek (Cvrčci FC, 5B)
42. 10 gólů - Jiří Růžička (Koloušci AK, 6B)
43. 10 gólů - Jan Brožek (Power WCC, 4F)
44. 10 gólů - Matyáš Olmr (Dvorce SK MPI, 3B)
45. 10 gólů - Václav Zvěřina (Normální Chlapi, 3D)
46. 10 gólů - Marcel Šlapák (Vlci samotáři, 7A)
47. 10 gólů - Petr Tichý (Bílá pohroma, 6G)
48. 10 gólů - Michal Pánek (Jen tak do kecky, 8N)
49. 10 gólů - Michael Mácha (AC SK FC, 4D)
50. 10 gólů - Ondřej Dostál (Inter Letná, 6G) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 52 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
2. 51 gólů - Punisher FC, 8J
3. 45 gólů - Úžas 1.FFS, 4F
4. 43 gólů - Šrot FC, 5B
5. 42 gólů - GRPD Battloš, 8D
6. 42 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
7. 41 gólů - Blue Debils, 7C
8. 40 gólů - Gang of Jan Palach, 7L
9. 40 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
10. 40 gólů - Legion Aliena, 5G
11. 39 gólů - Indus, 5F
12. 38 gólů - DDR FC, 8O
13. 37 gólů - Notorkros FK, 7D
14. 36 gólů - Domácí potřeby A, 3A
15. 36 gólů - M - Bubo A, 8G
16. 36 gólů - Primitivové, 7I
17. 35 gólů - Klucy PFS, 7I
18. 35 gólů - SČZP, 8O
19. 35 gólů - Deportivo bez Coruna B, 6J
20. 34 gólů - Lipodur FC A, 8N
21. 34 gólů - Smutný potapěči, 2B
22. 34 gólů - TJ Spoje Praha, 1
23. 34 gólů - Oratoř Kobylisy, 5B
24. 33 gólů - Velký špatný, 7A
25. 33 gólů - Zmaštěný stroje SC, 7K
26. 33 gólů - Integrita Jinonice, 6B
27. 33 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
28. 33 gólů - Sean team A, 4A
29. 33 gólů - VAR AC, 8B
30. 32 gólů - Hertha ZMZ, 2A
31. 32 gólů - Kelímci 3.FC, 6D
32. 32 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
33. 31 gólů - Los Bimbananos, 6I
34. 31 gólů - Inter Letná, 6G
35. 31 gólů - Klapzubova jedenáctka, 6B
36. 31 gólů - Pogo Praha FC, 7J
37. 31 gólů - Prastará dáma, 6D
38. 31 gólů - Bamboocha City, 4F
39. 30 gólů - Fotbaloví bozi, 6E
40. 30 gólů - United clans, 4F
41. 30 gólů - Lucián FC A, 2A
42. 30 gólů - Turbosršni CF, 5A
43. 30 gólů - Tvoje máma FC, 8M
44. 30 gólů - Bílá pohroma, 6G
45. 30 gólů - Boss United, 8K
46. 29 gólů - Vojenské lesy, 3A
47. 29 gólů - Akademie Flirtu, 7D
48. 29 gólů - Paraguay, 6L
49. 29 gólů - Dvorce SK MPI, 3B
50. 29 gólů - Liviroff SC, 8O 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 1 gól - Lokomotiva DP, 8F
2. 2 góly - Parádníci, 6A
3. 2 góly - Holosmetky FC A, 1
4. 3 góly - Friends Prague, 6C
5. 3 góly - M - Bubo A, 8G
6. 4 góly - Athletico KMF, 7F
7. 4 góly - Pivní draci, 8L
8. 4 góly - Fiasko, 7K
9. 4 góly - Bröndby codein IF, 8E
10. 4 góly - Ústavan 01 KK, 8B
11. 4 góly - ONBLACK, 8G
12. 4 góly - Nova LFC B, 8D
13. 4 góly - Misch Masch, 8I
14. 5 gólů - Zelení lenochodi FC, 8A
15. 5 gólů - Gang of Jan Palach, 7L
16. 5 gólů - Alténa ST, 8B
17. 5 gólů - CFG Suchdol, 8J
18. 5 gólů - Řepští sršni, 8C
19. 5 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
20. 5 gólů - GRPD Battloš, 8D
21. 5 gólů - Laxní přístup, 8M
22. 5 gólů - OrangeBoom, 8I
23. 5 gólů - Erectico TBC, 6A
24. 6 gólů - GFC Regent B, 8E
25. 6 gólů - Na zdraví p.Macháčka, 6I
26. 6 gólů - Cerveza 18.FC, 5D
27. 6 gólů - Indus, 5F
28. 6 gólů - Zde je místo ..., 6J
29. 6 gólů - Youngsters FC, 3D
30. 6 gólů - Ya Basta! A, 8C
31. 6 gólů - Prokaryota FZ, 8G
32. 6 gólů - Petrovice A, 8F
33. 6 gólů - Real Motion SG, 6F
34. 6 gólů - Kerata Chíjos, 8E
35. 7 gólů - Los Niňos M.B., 8M
36. 7 gólů - Modrá vopice TJ, 7C
37. 7 gólů - United clans, 4F
38. 7 gólů - Pražská legie 2000, 8B
39. 7 gólů - Old Mosquitos, 8N
40. 7 gólů - HeyMed, 8L
41. 7 gólů - Torpédo Hulín FC, 6A
42. 7 gólů - Pod parou, 8D
43. 7 gólů - Karcinogenní, 5C
44. 7 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
45. 7 gólů - LDT Sopka, 8A
46. 7 gólů - Střílíme veverky FC, 8B
47. 7 gólů - Alkohol Vršovice FC, 5B
48. 7 gólů - Medvědi B, 8E
49. 7 gólů - Real Hagrid CF, 6I
50. 7 gólů - FBC KFC, 8N