Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 227 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 8A)
2. 217 min. - Stanislav Kodet (Pogo Praha FC, 7J)
3. 211 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
4. 181 min. - Karel Ochman (Real Spořilov, 8D)
5. 157 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 6C)
6. 150 min. - Matěj Kovář (Los Niňos M.B., 8M)
7. 146 min. - Vojtěch Janků (FBC KFC, 8N)
8. 146 min. - Radek Dán (Gang of Jan Palach, 7L)
9. 143 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 6K)
10. 142 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 6I)
11. 142 min. - David Jiroušek (Alvarez D.C., 6K)
12. 137 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5I)
13. 137 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 7K)
14. 136 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 6K)
15. 130 min. - Jan Ungerman (Basta fidli B, 8M)
16. 130 min. - Ondřej Koláček (Lokál United, 7C)
17. 129 min. - Karel Suchan (Legends are back, 6A)
18. 128 min. - Jan Petřík (STS Chvojkovice - Brod, 5E)
19. 128 min. - Petr Drozd (Sean team B, 8H)
20. 126 min. - Jan Nováček (Youngsters FC, 3D)
21. 125 min. - Jaroslav Janda (Crossed sausages FC, 6J)
22. 124 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 6F)
23. 122 min. - David Souček (Kerata Chíjos, 8E)
24. 121 min. - Tomáš Plevka (Kapr tým 86 B, 5H)
25. 121 min. - Marcel Zýta (Flyers Jinonice FC, 5F)
26. 121 min. - Vratislav Hromádko (Tlakové galoše, 6B)
27. 121 min. - Ondřej Soukup (GFC Regent A, 4C)
28. 120 min. - Jakub Kovář (One Team, One Dream, 6E)
29. 120 min. - Tomáš Malina (Černý pumy, 6K)
30. 120 min. - The Anh Nguyen (Parádníci, 6A)
31. 116 min. - Vojtěch Hejma (Dropa FC B, 7I)
32. 115 min. - Vladimír Kuna (Sokol V.-Notorax B, 8M)
33. 115 min. - Jakub Hudík (Nevím FC, 5E)
34. 114 min. - Michal Petráš (Santa Tranta PC C, 3C)
35. 114 min. - Petr Chalupa (Dvacítka, 3A)
36. 113 min. - Jan Korostenski (Defect Praha, 5G)
37. 113 min. - Jaroslav Šmiták (Horsis heads, 8M)
38. 112 min. - Jan Kubr (AG team, 6D)
39. 112 min. - Jan Mandelík (Farkáň 92 1.FC, 6B)
40. 111 min. - Patrik Fürst (Strašný kouře FC, 8O)
41. 111 min. - Marek Řeháček (Eden 1999, 5F)
42. 110 min. - Tomáš Axler (Nulová šance, 8L)
43. 110 min. - Martin Ouředníček (Alténa ST, 8B)
44. 109 min. - Karel Erben (Vládci Prahy, 4A)
45. 107 min. - Karel Petřina (Šrot FC, 5B)
46. 107 min. - Jakub Rubeš (Kanálpucers PL, 7K)
47. 106 min. - Tomáš Minarovič (Libeň SK, 6C)
48. 105 min. - Michal Kabele (Ňiňos F.C., 7I)
49. 105 min. - Tomáš Libora (Ústavan 01 KK, 8B)
50. 105 min. - Pavel Řeháček (Modrý Svině A, 5F) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 18 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8J)
2. 15 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2B)
3. 15 gólů - Jakub Ács (Lipodur FC A, 8N)
4. 14 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 8B)
5. 13 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
6. 13 gólů - Jakub Bokri (Strašný kouře FC, 8O)
7. 12 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
8. 12 gólů - Dominik Dlugoš (Šrot FC, 5B)
9. 12 gólů - Jonáš Pospíšil (Gang of Jan Palach, 7L)
10. 12 gólů - Jiří Uchytil (Deportivo bez Coruna B, 6J)
11. 12 gólů - Miroslav Malý (Gólostroje FC, 5B)
12. 12 gólů - Martin Štancl (Alkohol Vršovice FC, 5B)
13. 11 gólů - Ondřej Brož (Úžas 1.FFS, 4F)
14. 11 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 5F)
15. 11 gólů - Lukáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
16. 11 gólů - Filip Laník (Indus, 5F)
17. 11 gólů - Štefan Kurina (Klamovka Praha FK, 7E)
18. 11 gólů - Karel Pusch (Flyers Jinonice FC, 5F)
19. 11 gólů - Michael Repetný (Gente - Yeti FC, 4B)
20. 11 gólů - Luboš Pamánek (Viktoria Bítovská A, 8F)
21. 10 gólů - Anatolie Rusu (MC Sarmat, 6K)
22. 10 gólů - Matěj Pikous (Domácí potřeby A, 3A)
23. 10 gólů - Nicolai Cojocari (Bohemia Roztyly, 8O)
24. 10 gólů - Antonín Kec (Athletico Spořilov, 8N)
25. 10 gólů - Jiří Růžička (Koloušci AK, 6B)
26. 10 gólů - Tomáš Kudláček (Integrita Jinonice, 6B)
27. 10 gólů - Tomáš Kuchta (Primitivové, 7I)
28. 10 gólů - Petr Lipnický (Notorkros FK, 7D)
29. 10 gólů - Pavel Gold (Paraguay, 6L)
30. 10 gólů - David Reinštein (Babočka Admirál FC A, 5A)
31. 10 gólů - Michal Pánek (Jen tak do kecky, 8N)
32. 10 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 7A)
33. 10 gólů - Ondřej Cafourek (Hajduk Hůrka A, 4E)
34. 10 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 5A)
35. 10 gólů - Jakub Svoboda (Flyers Jinonice FC, 5F)
36. 9 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 4A)
37. 9 gólů - Adam Fedrhanc (Yellow Dildos B, 6F)
38. 9 gólů - Mykhailo Hordienko (Legion Aliena, 5G)
39. 9 gólů - František Sladký (Šrot FC, 5B)
40. 9 gólů - Karel Špok (STS Chvojkovice - Brod, 5E)
41. 9 gólů - Matěj Zdobinský (Postupická veterans TJ, 8K)
42. 9 gólů - Arnošt Korecký (Dynamo R.U.M. A, 5B)
43. 9 gólů - Evgenii Smirnov (Legion Aliena, 5G)
44. 9 gólů - Pavel Krois (Hertha ZMZ, 2A)
45. 9 gólů - Aner Hadžič (HeyMed, 8L)
46. 9 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 7C)
47. 9 gólů - Ladislav Kříž (Athletico KMF, 7F)
48. 9 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 6J)
49. 9 gólů - Miroslav Grobár (Domácí potřeby A, 3A)
50. 9 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 6J) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 45 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
2. 40 gólů - Úžas 1.FFS, 4F
3. 40 gólů - Gang of Jan Palach, 7L
4. 39 gólů - Šrot FC, 5B
5. 35 gólů - Legion Aliena, 5G
6. 35 gólů - Blue Debils, 7C
7. 34 gólů - Smutný potapěči, 2B
8. 34 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
9. 34 gólů - Punisher FC, 8J
10. 34 gólů - GRPD Battloš, 8D
11. 34 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
12. 33 gólů - DDR FC, 8O
13. 33 gólů - Deportivo bez Coruna B, 6J
14. 32 gólů - Klucy PFS, 7I
15. 32 gólů - Primitivové, 7I
16. 31 gólů - M - Bubo A, 8G
17. 31 gólů - Domácí potřeby A, 3A
18. 31 gólů - Indus, 5F
19. 29 gólů - Kelímci 3.FC, 6D
20. 29 gólů - Notorkros FK, 7D
21. 29 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
22. 28 gólů - Sean team A, 4A
23. 28 gólů - Fotbaloví bozi, 6E
24. 28 gólů - HeyMed, 8L
25. 28 gólů - Turbosršni CF, 5A
26. 28 gólů - Liviroff SC, 8O
27. 28 gólů - Hertha ZMZ, 2A
28. 28 gólů - Vojenské lesy, 3A
29. 28 gólů - Zmaštěný stroje SC, 7K
30. 27 gólů - Bamboocha City, 4F
31. 27 gólů - Šnek FC B, 8K
32. 27 gólů - TJ Spoje Praha, 1
33. 27 gólů - Los Bimbananos, 6I
34. 27 gólů - Lipodur FC A, 8N
35. 27 gólů - Audi United FC, 2B
36. 27 gólů - Inter Letná, 6G
37. 27 gólů - Borussia Dortšpunt B, 6H
38. 26 gólů - VAR AC, 8B
39. 26 gólů - Prastará dáma, 6D
40. 26 gólů - Well Done, 5H
41. 26 gólů - Black mamba IBD, 4B
42. 26 gólů - SČZP, 8O
43. 26 gólů - President FC, 4E
44. 25 gólů - Jen tak do kecky, 8N
45. 25 gólů - Oratoř Kobylisy, 5B
46. 25 gólů - Gólostroje FC, 5B
47. 25 gólů - Velký špatný, 7A
48. 25 gólů - Růžoví delfínci 97,2, 7D
49. 25 gólů - Dvorce SK MPI, 3B
50. 25 gólů - Regio Team, 6I 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 1 gól - Lokomotiva DP, 8F
2. 2 góly - Real Spořilov, 8D
3. 2 góly - Parádníci, 6A
4. 2 góly - Holosmetky FC A, 1
5. 2 góly - Zelení lenochodi FC, 8A
6. 2 góly - Lokál United, 7C
7. 2 góly - GRPD Battloš, 8D
8. 3 góly - CFG Suchdol, 8J
9. 3 góly - M - Bubo A, 8G
10. 3 góly - Friends Prague, 6C
11. 3 góly - Modrá vopice TJ, 7C
12. 3 góly - Fiasko, 7K
13. 3 góly - Nova LFC B, 8D
14. 3 góly - Ya Basta! A, 8C
15. 4 góly - Misch Masch, 8I
16. 4 góly - Athletico KMF, 7F
17. 4 góly - Bröndby codein IF, 8E
18. 4 góly - Real Hagrid CF, 6I
19. 4 góly - Gang of Jan Palach, 7L
20. 4 góly - Ústavan 01 KK, 8B
21. 4 góly - Pivní draci, 8L
22. 4 góly - Kapr tým 86 B, 5H
23. 4 góly - GFC Regent A, 4C
24. 4 góly - Torpédo Hulín FC, 6A
25. 4 góly - Legends are back, 6A
26. 4 góly - Youngsters FC, 3D
27. 4 góly - ONBLACK, 8G
28. 5 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
29. 5 gólů - Lucky team, 5H
30. 5 gólů - Cerveza 18.FC, 5D
31. 5 gólů - Holota FC, 7G
32. 5 gólů - Credit Praha FC, 6H
33. 5 gólů - Parta AC, 8E
34. 5 gólů - Řepští sršni, 8C
35. 5 gólů - Laxní přístup, 8M
36. 5 gólů - Holosmetky FC B, 3C
37. 5 gólů - Pogo Praha FC, 7J
38. 5 gólů - Alténa ST, 8B
39. 5 gólů - Praga Calcio CC, 8E
40. 5 gólů - Babočka Admirál FC B, 8C
41. 5 gólů - Víťazný február FK, 5C
42. 5 gólů - Crossed sausages FC, 6J
43. 5 gólů - OrangeBoom, 8I
44. 5 gólů - Brosway team, 8J
45. 5 gólů - Inter Bubeneč, 4C
46. 5 gólů - Lesser Side FC, 6K
47. 5 gólů - Na zdraví p.Macháčka, 6I
48. 5 gólů - Hell Avalanche, 8I
49. 5 gólů - Guláš FC, 8A
50. 5 gólů - Erectico TBC, 6A