Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 211 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
2. 180 min. - Stanislav Kodet (Pogo Praha FC, 7J)
3. 172 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 8A)
4. 157 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 6C)
5. 150 min. - Matěj Kovář (Los Niňos M.B., 8M)
6. 143 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 6K)
7. 142 min. - David Jiroušek (Alvarez D.C., 6K)
8. 137 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 7K)
9. 136 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 6K)
10. 130 min. - Ondřej Koláček (Lokál United, 7C)
11. 130 min. - Jan Ungerman (Basta fidli B, 8M)
12. 128 min. - Jan Petřík (STS Chvojkovice - Brod, 5E)
13. 126 min. - Karel Ochman (Real Spořilov, 8D)
14. 126 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5I)
15. 124 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 6F)
16. 121 min. - Vratislav Hromádko (Tlakové galoše, 6B)
17. 121 min. - Tomáš Plevka (Kapr tým 86 B, 5H)
18. 120 min. - David Souček (Kerata Chíjos, 8E)
19. 120 min. - The Anh Nguyen (Parádníci, 6A)
20. 120 min. - Radek Dán (Gang of Jan Palach, 7L)
21. 116 min. - Vojtěch Hejma (Dropa FC B, 7I)
22. 115 min. - Vladimír Kuna (Sokol V.-Notorax B, 8M)
23. 115 min. - Jakub Hudík (Nevím FC, 5E)
24. 114 min. - Michal Petráš (Santa Tranta PC C, 3C)
25. 112 min. - Karel Suchan (Legends are back, 6A)
26. 111 min. - Marek Řeháček (Eden 1999, 5F)
27. 110 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 6I)
28. 110 min. - Tomáš Axler (Nulová šance, 8L)
29. 109 min. - Karel Erben (Vládci Prahy, 4A)
30. 107 min. - Jakub Rubeš (Kanálpucers PL, 7K)
31. 107 min. - Karel Petřina (Šrot FC, 5B)
32. 106 min. - Tomáš Minarovič (Libeň SK, 6C)
33. 105 min. - Michal Kabele (Ňiňos F.C., 7I)
34. 105 min. - Tomáš Libora (Ústavan 01 KK, 8B)
35. 105 min. - Pavel Řeháček (Modrý Svině A, 5F)
36. 104 min. - Michal Pinka (Lord Mayor Idiot, 3D)
37. 104 min. - Michal Vrňák (Umělci z Prahy, 8J)
38. 103 min. - Martin Cicala (Squadra Azzurra, 7C)
39. 102 min. - Slavomír Giertli (SAS fans, 6J)
40. 102 min. - Tomáš Helebrant (Rozmetadlo FC, 8K)
41. 102 min. - Filip Šindelář (ONBLACK, 8G)
42. 102 min. - Pavel Libecajt (Výtržník HFC, 5E)
43. 101 min. - Radek Dvořák (Spirit bar FC B, 5E)
44. 100 min. - Vojtěch Janků (FBC KFC, 8N)
45. 100 min. - Patrik Fürst (Strašný kouře FC, 8O)
46. 99 min. - Radek Jirkovský (Vojenské lesy, 3A)
47. 99 min. - Filip Balcárek (Jižní Sheepy, 4E)
48. 99 min. - René Kováč (Strašnická SK, 6A)
49. 99 min. - Jan Mandelík (Farkáň 92 1.FC, 6B)
50. 97 min. - Josef Baudiš (Admira 97, 4A) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 18 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8J)
2. 15 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2B)
3. 14 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 8B)
4. 11 gólů - Dominik Dlugoš (Šrot FC, 5B)
5. 11 gólů - Jakub Bokri (Strašný kouře FC, 8O)
6. 11 gólů - Karel Pusch (Flyers Jinonice FC, 5F)
7. 11 gólů - Ondřej Brož (Úžas 1.FFS, 4F)
8. 10 gólů - Michael Repetný (Gente - Yeti FC, 4B)
9. 10 gólů - Jonáš Pospíšil (Gang of Jan Palach, 7L)
10. 10 gólů - Miroslav Malý (Gólostroje FC, 5B)
11. 10 gólů - Antonín Kec (Athletico Spořilov, 8N)
12. 10 gólů - Jakub Svoboda (Flyers Jinonice FC, 5F)
13. 10 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
14. 10 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 5F)
15. 10 gólů - Lukáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
16. 10 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
17. 9 gólů - Tomáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
18. 9 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 7C)
19. 9 gólů - Marcel Šlapák (Vlci samotáři, 7A)
20. 9 gólů - Nicolai Cojocari (Bohemia Roztyly, 8O)
21. 9 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 6J)
22. 9 gólů - Aner Hadžič (HeyMed, 8L)
23. 9 gólů - Mykhailo Hordienko (Legion Aliena, 5G)
24. 9 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 5A)
25. 9 gólů - Martin Štancl (Alkohol Vršovice FC, 5B)
26. 9 gólů - Anatolie Rusu (MC Sarmat, 6K)
27. 9 gólů - Lukáš Dibelka (Homunculus, 4D)
28. 9 gólů - Pavel Krois (Hertha ZMZ, 2A)
29. 9 gólů - David Česal (Skleňák AC, 8I)
30. 9 gólů - Jakub Ács (Lipodur FC A, 8N)
31. 9 gólů - Tomáš Kudláček (Integrita Jinonice, 6B)
32. 8 gólů - Martin Štrajt (Boss United, 8K)
33. 8 gólů - Petr Lang (Fermé, 8G)
34. 8 gólů - Pavel Gold (Paraguay, 6L)
35. 8 gólů - Filip Hrbek (Steve, 4B)
36. 8 gólů - Matěj Zdobinský (Postupická veterans TJ, 8K)
37. 8 gólů - Evgenii Smirnov (Legion Aliena, 5G)
38. 8 gólů - František Sladký (Šrot FC, 5B)
39. 8 gólů - Tomáš Mandík (Alkmar, 8N)
40. 8 gólů - Adam Fedrhanc (Yellow Dildos B, 6F)
41. 8 gólů - Arnošt Korecký (Dynamo R.U.M. A, 5B)
42. 8 gólů - Jan Kamlach (Morová rána 1.FC, 2B)
43. 8 gólů - Lukáš Kotrba (Trops 1.SK, 3A)
44. 8 gólů - Martin Hladílek (Praga Calcio CC, 8E)
45. 8 gólů - Jaroslav Nováček (Purple Team AFK, 4A)
46. 8 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 6J)
47. 8 gólů - Jan Šťovíček (Úžas 1.FFS, 4F)
48. 8 gólů - Lukáš Novák (FC 1869, 8J)
49. 8 gólů - Pavel Háječek (Brosway team, 8J)
50. 8 gólů - Antonín Vaníček (GRPD Battloš, 8D) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 39 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
2. 38 gólů - Úžas 1.FFS, 4F
3. 35 gólů - Blue Debils, 7C
4. 34 gólů - Punisher FC, 8J
5. 33 gólů - Šrot FC, 5B
6. 33 gólů - Gang of Jan Palach, 7L
7. 31 gólů - M - Bubo A, 8G
8. 31 gólů - Legion Aliena, 5G
9. 30 gólů - DDR FC, 8O
10. 29 gólů - Smutný potapěči, 2B
11. 28 gólů - Hertha ZMZ, 2A
12. 28 gólů - HeyMed, 8L
13. 27 gólů - Klucy PFS, 7I
14. 27 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
15. 27 gólů - TJ Spoje Praha, 1
16. 26 gólů - Liviroff SC, 8O
17. 26 gólů - VAR AC, 8B
18. 24 gólů - Prastará dáma, 6D
19. 24 gólů - President FC, 4E
20. 24 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
21. 23 gólů - Šnek FC B, 8K
22. 23 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
23. 23 gólů - Inter Letná, 6G
24. 23 gólů - Deportivo bez Coruna B, 6J
25. 23 gólů - Fotbaloví bozi, 6E
26. 23 gólů - Sean team A, 4A
27. 23 gólů - Primitivové, 7I
28. 23 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
29. 22 gólů - Paraguay, 6L
30. 22 gólů - Praga Calcio CC, 8E
31. 22 gólů - Integrita Jinonice, 6B
32. 22 gólů - Gólostroje FC, 5B
33. 21 gólů - Klapzubova jedenáctka, 6B
34. 21 gólů - United clans, 4F
35. 21 gólů - Audi United FC, 2B
36. 21 gólů - GE Team, 5D
37. 21 gólů - Boss United, 8K
38. 21 gólů - Well Done, 5H
39. 21 gólů - Holosmetky FC B, 3C
40. 21 gólů - Bro´s, 8H
41. 21 gólů - Alvarez D.C., 6K
42. 20 gólů - GRPD Battloš, 8D
43. 20 gólů - Notorkros FK, 7D
44. 20 gólů - Eden 1999, 5F
45. 20 gólů - Zmaštěný stroje SC, 7K
46. 20 gólů - Postupická veterans TJ, 8K
47. 20 gólů - Kovárna PC, 7F
48. 20 gólů - Trops 1.SK, 3A
49. 20 gólů - Old Mosquitos, 8N
50. 20 gólů - Kapr tým 86 B, 5H 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - Babočka Admirál FC B, 8C
2. 1 gól - Real Hagrid CF, 6I
3. 1 gól - Lokomotiva DP, 8F
4. 1 gól - Zelení lenochodi FC, 8A
5. 1 gól - GRPD Battloš, 8D
6. 1 gól - Alténa ST, 8B
7. 1 gól - Parádníci, 6A
8. 1 gól - Alvarez D.C., 6K
9. 1 gól - Real Spořilov, 8D
10. 2 góly - Řepští sršni, 8C
11. 2 góly - Holosmetky FC A, 1
12. 2 góly - Medvědi B, 8E
13. 2 góly - Lokál United, 7C
14. 2 góly - Dropa FC B, 7I
15. 2 góly - Pivní draci, 8L
16. 2 góly - Bröndby codein IF, 8E
17. 2 góly - Ústavan 01 KK, 8B
18. 2 góly - Laxní přístup, 8M
19. 2 góly - Fiasko, 7K
20. 2 góly - Legends are back, 6A
21. 2 góly - Gepard AFC, 3A
22. 3 góly - Gang of Jan Palach, 7L
23. 3 góly - Notorlet Stodůlky, 8E
24. 3 góly - M - Bubo A, 8G
25. 3 góly - CFG Suchdol, 8J
26. 3 góly - S nadhledem, 8I
27. 3 góly - Guláš FC, 8A
28. 3 góly - Torpédo Hulín FC, 6A
29. 3 góly - Modrá vopice TJ, 7C
30. 3 góly - Ya Basta! A, 8C
31. 3 góly - GFC Regent A, 4C
32. 3 góly - Nova LFC B, 8D
33. 3 góly - DHL Bad Diablos, 7G
34. 3 góly - Torpedo Ohrobec SKA, 3B
35. 3 góly - Talent Praha FC, 6K
36. 3 góly - Credit Praha FC, 6H
37. 3 góly - GFC Regent B, 8E
38. 3 góly - El Barto, 5C
39. 3 góly - Pivson a Pofel, 5C
40. 3 góly - Friends Prague, 6C
41. 3 góly - LDT Sopka, 8A
42. 3 góly - Víťazný február FK, 5C
43. 3 góly - Karcinogenní, 5C
44. 3 góly - Střílíme veverky FC, 8B
45. 4 góly - Flyers Jinonice FC, 5F
46. 4 góly - Strašnická SK, 6A
47. 4 góly - Na zdraví p.Macháčka, 6I
48. 4 góly - Alkohol Vršovice FC, 5B
49. 4 góly - United clans, 4F
50. 4 góly - Pod parou, 8D