Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 120 min. - Tomáš Rottenberg (D.G.Team, 6F)
2. 120 min. - Ján Labon (Mall 1.FC, 7I)
3. 120 min. - Michal Kapička (Pivojs s.r.o.1.FC, 8E)
4. 120 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 7C)
5. 120 min. - Karel Malec (KáGéčko B, 8H)
6. 120 min. - Lukáš Jarco (Friends Prague, 5C)
7. 118 min. - Bohumil Říčař (Sparta Pivaři AC, 6G)
8. 117 min. - Karel Musil (Hubertův Tuřín, 8B)
9. 110 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
10. 109 min. - Jakub Třešňák (Real Praha, 7D)
11. 108 min. - Jan Krutský (Atlanta Žižkov FC, 6I)
12. 105 min. - Matěj Dlabola (Palmeiras Prosek, 6H)
13. 105 min. - Tomáš Axler (Nulová šance, 7I)
14. 105 min. - Maksym Dikusar (Restaurace U Pecků A, 1)
15. 104 min. - Martin Votruba (Dropa FC, 5H)
16. 104 min. - Juraj Janík (Primitives Prague FC, 7H)
17. 100 min. - Martin Bílka (XXX, 6G)
18. 99 min. - Michal Trávníček (Sean team B, 8H)
19. 98 min. - Jakub Hrdlička (Praetorians FC A, 6G)
20. 98 min. - Samuel Kuchař (Gladiators Beroun, 4E)
21. 97 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5H)
22. 97 min. - Milan Víšek (Torpédo Hulín FC, 6B)
23. 95 min. - Ivo Tyburec (Lachtánci 1.WC, 4C)
24. 93 min. - Pavel Kunert (Penco FC, 5D)
25. 93 min. - Alzhan Turlybekov (Taggart, 6L)
26. 92 min. - Petr Hanzl (Kehar Club FC, 5E)
27. 92 min. - Arnošt Havrlant (J.R.Club B, 6F)
28. 92 min. - Tomáš Pavlíček (Pendula Bona AC, 5E)
29. 90 min. - Vlastimil Hošek (Yellow Dildos B, 6G)
30. 89 min. - Dávid Kuczik (Prokaryota FZ, 7D)
31. 89 min. - Martin Mika (Tatra 04, 2A)
32. 89 min. - Jiří Hálek (Devils of Zderaz, 5G)
33. 89 min. - Roman Pytlíček (Xichties FC, 6L)
34. 88 min. - Pavel Sivák (Reage boys, 6H)
35. 87 min. - Bohumil Váňa (Benda OFC, 7K)
36. 87 min. - Jan Petřík (STS Chvojkovice - Brod, 5D)
37. 87 min. - Jan Malý (Bohemia Roztyly, 6K)
38. 86 min. - Jan Pekárek (Sokol Vysočany B, 5I)
39. 86 min. - Ondřej Slíž (One Team, One Dream, 7C)
40. 85 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 6D)
41. 85 min. - Lukáš Werner (Forejt FC, 8G)
42. 84 min. - Petr Maštalíř (Regio Team, 5G)
43. 84 min. - Pavel Havlina (Plameňáci 1.FC B, 6J)
44. 82 min. - Tomáš Přibyl (Ross Crock, 7I)
45. 82 min. - Josef Říha (Pozdní sběr II, 5D)
46. 81 min. - Pavel Drábik (Koberce Trend ARG, 2B)
47. 81 min. - Jan Opletal (A.G.Č.V., 3C)
48. 79 min. - Ondřej Dušek (OrangeBoom, 7C)
49. 79 min. - Martin Havel (Gobi dezert, 8D)
50. 79 min. - Josef Šindelka (Smutný potapěči, 2A) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 12 gólů - Jiří Jadrníček (Určitě team Vršovice, 7B)
2. 10 gólů - Štěpán Sedlář (Tempo 01 HFC, 8L)
3. 9 gólů - Pavel Kříž (Sedm zbabělých A, 5D)
4. 8 gólů - Josef Hejna (Gladiators Beroun, 4E)
5. 8 gólů - Tomáš Rossmann (Oratoř Kobylisy, 4B)
6. 8 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 3A)
7. 8 gólů - Jaroslav Procházka (Trops 1.SK, 3A)
8. 8 gólů - Marek Stockinger (Absinth, 5C)
9. 8 gólů - Šimon Štrop (1.FC Zahradní Město, 8K)
10. 7 gólů - Jáchym Trajhan (Tempo 01 HFC, 8L)
11. 7 gólů - Michal Fryš (Black mamba IBD, 7B)
12. 7 gólů - Daniel Žížala (Viktor 1.FC, 7D)
13. 7 gólů - Ondřej Štefančik (Pozdní sběr II, 5D)
14. 7 gólů - Lukáš Kalenda (Bulánci, 5D)
15. 7 gólů - Adam Fedrhanc (Yellow Dildos B, 6G)
16. 7 gólů - Radim Staněk (Guláš FC, 7A)
17. 7 gólů - Diego Perez Lopez (Deportivo Estudiantil FC A, 4D)
18. 7 gólů - Roman Alba (The Penguins 6:5 B, 3B)
19. 7 gólů - Jiří Macháček (Junior Motol, 7B)
20. 7 gólů - Radim Tichý (Prague United, 8K)
21. 7 gólů - Štefan Kurina (Klamovka Praha FK, 8G)
22. 7 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 6C)
23. 7 gólů - Kristián Lambert (Exilová šatna, 8E)
24. 6 gólů - Jakub Jirousek (Na zdraví p.Macháčka, 6I)
25. 6 gólů - Jiří Šmolík (Šméčka, 5F)
26. 6 gólů - Martin Žáček (Posílej FC, 7L)
27. 6 gólů - Lukáš Kronus (England Praha, 8N)
28. 6 gólů - David Veselý (Unreal Students FC, 5D)
29. 6 gólů - Jiří Böhm (Palouk SK, 4D)
30. 6 gólů - Petr Šimek (ZAK Praha, 7G)
31. 6 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
32. 6 gólů - David Straka (Modrý Svině A, 4D)
33. 6 gólů - Michal Stross (Papíráci CF, 4B)
34. 6 gólů - Lukáš Vaněček (Petřiny 09 FC, 7B)
35. 6 gólů - David Kremlík (Xichties FC, 6L)
36. 6 gólů - Karel Špok (STS Chvojkovice - Brod, 5D)
37. 6 gólů - Vojtěch Baštýř (England United FC, 8A)
38. 6 gólů - Milan Kejzlar (XXX, 6G)
39. 6 gólů - Aleš Knesl (Sanitka AS, 8C)
40. 6 gólů - Jáchym Straka (Sanitka AS, 8C)
41. 6 gólů - Josef Marc (Bulánci, 5D)
42. 6 gólů - Mark Litvinov (Komety FC B, 6L)
43. 6 gólů - Radek Tuška (Princ Praha FC, 6C)
44. 6 gólů - Miloš Drha (Young Guns Prag, 6G)
45. 6 gólů - Petr Pohorský (Dynamo R.U.M. A, 6B)
46. 6 gólů - Jan Zahrádka (Polnohospodár Praha, 7B)
47. 6 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 6J)
48. 6 gólů - Filip Nakev (Yugo FC, 7H)
49. 6 gólů - Petr Bližňák (JZD Slivenec, 7C)
50. 5 gólů - Oleksandr Popok (Šachťor Praha CF, 6J) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 30 gólů - Tempo 01 HFC, 8L
2. 24 gólů - 1.FC Zahradní Město, 8K
3. 24 gólů - Exilová šatna, 8E
4. 23 gólů - Petřiny 09 FC, 7B
5. 22 gólů - Black mamba IBD, 7B
6. 21 gólů - Hajduk Hůrka A, 4E
7. 20 gólů - Bulánci, 5D
8. 20 gólů - Junior Motol, 7B
9. 20 gólů - Yellow Dildos B, 6G
10. 19 gólů - Trops 1.SK, 3A
11. 19 gólů - STS Chvojkovice - Brod, 5D
12. 19 gólů - Sanitka AS, 8C
13. 19 gólů - 1.FC Žižkov, 5B
14. 19 gólů - Určitě team Vršovice, 7B
15. 18 gólů - AC SK FC, 5E
16. 18 gólů - Bakera, 5G
17. 17 gólů - Pozdní sběr II, 5D
18. 17 gólů - JZD Slivenec, 7C
19. 17 gólů - Gladiators Beroun, 4E
20. 16 gólů - England United FC, 8A
21. 16 gólů - Sarmat FC, 8K
22. 16 gólů - Parta AC, 8B
23. 16 gólů - Modrá vopice TJ, 7D
24. 16 gólů - Integrita Jinonice, 7H
25. 16 gólů - Sedm zbabělých A, 5D
26. 16 gólů - Alibi, 5D
27. 16 gólů - Notor Střešovice FC, 6I
28. 15 gólů - Klub odložených mužů, 6A
29. 15 gólů - Callida CS, 5H
30. 15 gólů - Real Praha, 7D
31. 15 gólů - Oratoř Kobylisy, 4B
32. 15 gólů - Cvrčci FC, 5B
33. 15 gólů - Viktor 1.FC, 7D
34. 15 gólů - Deportivo bez Coruna B, 6J
35. 15 gólů - Princ Praha FC, 6C
36. 15 gólů - Raiffani, 4D
37. 15 gólů - Koberce Trend ARG, 2B
38. 15 gólů - Huňáč PK, 6K
39. 14 gólů - Klamovka Praha FK, 8G
40. 14 gólů - Strašnická SK, 7B
41. 14 gólů - S nadhledem, 8G
42. 14 gólů - Corleone, 4E
43. 14 gólů - Guláš FC, 7A
44. 14 gólů - Praga Calcio CC, 8C
45. 14 gólů - Smutný potapěči, 2A
46. 14 gólů - Santa Dominica, 1
47. 13 gólů - Yugo FC, 7H
48. 13 gólů - Deus Vult, 8L
49. 13 gólů - Hodkovičky United FC, 3C
50. 13 gólů - Torpedo Cannabis, 3A 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - D.G.Team, 6F
2. žádný gól - Gekad, 8G
3. žádný gól - Pivojs s.r.o.1.FC, 8E
4. žádný gól - Mall 1.FC, 7I
5. žádný gól - Texas N.Strašecí FC, 5A
6. žádný gól - Friends Prague, 5C
7. žádný gól - Midget, 8F
8. žádný gól - FELace FK, 8F
9. žádný gól - The Hamptons, 7C
10. žádný gól - Prase FC, 8F
11. žádný gól - DHL Brohemians, 7F
12. žádný gól - Alej FK B, 7I
13. žádný gól - Žabí hlen, 8H
14. žádný gól - KáGéčko B, 8H
15. žádný gól - Houbařův Ráj, 7F
16. 1 gól - Bedna 98 FC, 3C
17. 1 gól - Nekopnem si FC, 8J
18. 1 gól - Libeň SK, 5B
19. 1 gól - Kojots United, 6D
20. 1 gól - Dromedarians Praha, 6H
21. 1 gól - Blue Elephants, 8H
22. 1 gól - Vládci Prahy, 3C
23. 1 gól - KáGéčko C, 8J
24. 1 gól - Models FC, 4A
25. 1 gól - Sporčestr City FC, 5F
26. 1 gól - My, 7K
27. 1 gól - Dropa FC, 5H
28. 1 gól - Rasta Velbloudi, 8L
29. 1 gól - Libčice FC, 2A
30. 1 gól - RAF Jinonice, 7F
31. 1 gól - Real Hagrid CF, 7K
32. 1 gól - Orgasmico L.S.D., 6A
33. 1 gól - 1.FP Praha, 7F
34. 1 gól - Palmeiras Prosek, 6H
35. 1 gól - Babočka Admirál FC, 8H
36. 1 gól - Devils of Zderaz, 5G
37. 1 gól - Pod parou, 8F
38. 1 gól - Botostroj SK, 8F
39. 1 gól - Lachtánci 1.WC, 4C
40. 1 gól - Torpédo Hulín FC, 6B
41. 1 gól - Viktoria Bítovská A, 8D
42. 1 gól - Deportivo Estudiantil FC A, 4D
43. 1 gól - Holosmetky FC A, 1
44. 1 gól - Huňáč PK, 6K
45. 1 gól - VZ, 8H
46. 1 gól - Hubertův Tuřín, 8B
47. 2 góly - Těžká demence, 6E
48. 2 góly - Periferie United, 4F
49. 2 góly - Steaua FC, 3D
50. 2 góly - Černý pumy, 7K