Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 151 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 7C)
2. 148 min. - Petr Beer (Demoliční četa, 5C)
3. 143 min. - Jan Markalous (Na zdraví p.Macháčka, 7K)
4. 138 min. - Jakub Kuchař (Proradost FK, 8C)
5. 132 min. - Štěpán Havel (Květák, 7L)
6. 127 min. - Tomáš Plevka (Sokol Picasso, 3C)
7. 121 min. - Michal Srnec (Šejk Peterka, 7G)
8. 120 min. - Arnošt Havrlant (J.R.Club B, 7D)
9. 120 min. - Jakub Appelt (Válcovny plechu MS FC, 8E)
10. 120 min. - Petr Kobrle (KáGéčko A, 6A)
11. 120 min. - Miloslav Špaček (Klika CFA, 8I)
12. 120 min. - Josef Opluštil (Czech line, 8G)
13. 120 min. - Jakub Hrdlička (Praetorians FC A, 7F)
14. 120 min. - Jakub Adam (Zmaštěný stroje SC, 8A)
15. 117 min. - Karel Koschin (Senioři Praha B, 8C)
16. 117 min. - Petr Slíva (SportHES, 8B)
17. 115 min. - Tadeáš Herčík (1.FC Žižkov, 5A)
18. 114 min. - Martin Mráz (Úžas 1. FFS, 5I)
19. 113 min. - Daniel Mareš (Yellow Dildos A, 5F)
20. 113 min. - Miloš Hüttner (Černý koně TMK, 6B)
21. 112 min. - Dominik Hlaváček (Pražská Stoka, 8N)
22. 112 min. - Daniel Pecho (Světlušky, 4E)
23. 110 min. - Filip Hurník (Speciál Bráník B, 4B)
24. 108 min. - Martin Bouška (Albuquerque tuplaks, 6H)
25. 108 min. - Martin Chládek (Stars beer, 5B)
26. 107 min. - Ondřej Machů (Blaženka spiders, 6C)
27. 106 min. - Erik Kahle (Prague St. Gentlemen, 7A)
28. 105 min. - Adam Přadka (Indiana Team, 7D)
29. 102 min. - Jakub Stehno (TJ Spoje Praha, 1)
30. 102 min. - Martin Vaňourek (Serval KPKS, 5C)
31. 101 min. - Vladimír Nedvídek (4 TD Ala Bundy B, 8E)
32. 101 min. - Tomáš Vlček (s.Oliver A, 6L)
33. 101 min. - Lukáš Rob (Mamissero, 8N)
34. 100 min. - Milan Půlkrábek (Druhá fáze, 8I)
35. 100 min. - Jakub Seifert (Pod parou, 8G)
36. 99 min. - Michal Trojan (Sculpturo FC, 7H)
37. 98 min. - Pavel Kohout (Rumové pralinky FC, 8N)
38. 98 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 8G)
39. 98 min. - Karel Erben (Vládci Prahy, 3C)
40. 97 min. - Aleš Rychlý (Palouk SK, 5C)
41. 95 min. - Michal Nemček (England United FC, 8A)
42. 94 min. - Adam Verner (Bylo nás pět plus jedna, 7H)
43. 92 min. - Jan Kubr (AG team, 6A)
44. 92 min. - Petr Piroš (Horoušany FC, 7C)
45. 91 min. - Milan Flanderka (Splašený kozy TR, 5I)
46. 91 min. - Petr Dvořák (La Famiglia, 4C)
47. 90 min. - Jan Krutský (Atlanta Žižkov FC, 6I)
48. 90 min. - Lukáš Braunsperger (S nadhledem, 7G)
49. 89 min. - František Benkár (Malvazinky 1.FC, 7L)
50. 89 min. - Šimon Štrop (Tvoje máma FC, 8K) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 10 gólů - Roman Krsek (KTB B, 4E)
2. 9 gólů - Lukáš Buček (Tatra Smíchov, 8N)
3. 9 gólů - Carlo Maria Maione (La Famiglia, 4C)
4. 9 gólů - Sergiu Miron (Rumové pralinky FC, 8N)
5. 9 gólů - Patrik Grygera (Bohnice 2016, 8K)
6. 9 gólů - Lukáš Bartoš (A - klub 90, 8I)
7. 8 gólů - Pavel Gruda (Batalion 91 A, 4B)
8. 8 gólů - Grigore Cercel (Zimbru Olymp A, 3D)
9. 8 gólů - Nikola Sklenář (JUDr. Brouk Pytlík, 7D)
10. 8 gólů - David Helma (WRP, 8H)
11. 8 gólů - Jan Fried (Yellow Dildos A, 5F)
12. 8 gólů - Jiří Tillman (Pod parou, 8G)
13. 8 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 4F)
14. 8 gólů - Jan Rudolf (SoClose United, 6J)
15. 8 gólů - Jakub Drábek (Tatra Smíchov, 8N)
16. 7 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 7I)
17. 7 gólů - Petr Hoch (Dynamo R.U.M. A, 6B)
18. 7 gólů - Jan Hammer (Defect Praha, 4F)
19. 7 gólů - Matěj Dlabola (Palmeiras Prosek, 7L)
20. 7 gólů - Jan Svoboda (Ferri FC, 4B)
21. 7 gólů - Jakub Hořák (Real Spořilov, 7D)
22. 7 gólů - Petr Karnas (Sean team A, 4B)
23. 7 gólů - Lubomír Kmoch (Elita národa TJ, 8J)
24. 7 gólů - Marek Švehla (Queens Park Club, 3B)
25. 7 gólů - Stanislav Mařík (Santa Dominica, 1)
26. 7 gólů - Martin Lančarič (Executors United, 7F)
27. 7 gólů - Miroslav Kopecký (Spirit bar FC B, 3B)
28. 7 gólů - Vojtěch Engelmann (Stará dáma, 4A)
29. 7 gólů - Jiří Petr (Pneuservis-Bartoušek, 4D)
30. 6 gólů - Adam Nejezchleba (Real Prd, 8J)
31. 6 gólů - Pavel Vávra (Protector 1320 FC, 6L)
32. 6 gólů - Lukáš Mádr (Šnek FC B, 7I)
33. 6 gólů - Tomáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
34. 6 gólů - Tomáš Souček (Vládci Prahy, 3C)
35. 6 gólů - Michal Roubal (Drsný šrouby, 6K)
36. 6 gólů - David Šimek (Sorry FC, 7C)
37. 6 gólů - Jaroslav Bureš (Rychlá rota, 7L)
38. 6 gólů - Ondřej Bílý (United clans, 4E)
39. 6 gólů - Jan Bednárik (Serfy.cz, 7F)
40. 6 gólů - Marek Šindelář (Kelímci 3.FC, 7E)
41. 6 gólů - Daniel Klimek (Beach attack 90210, 5G)
42. 6 gólů - František Kovářík (Rarach FC, 8E)
43. 6 gólů - David Balun (Na zdraví p.Macháčka, 7K)
44. 6 gólů - Milan Vrchotka (Orosený Paragraf, 7C)
45. 6 gólů - Lukáš Srb (TJ Bohemia Chips 1980, 8J)
46. 6 gólů - Dias Idrissov (Audi United FC, 2A)
47. 6 gólů - Daniel Rajmon (Nova LFC A, 4C)
48. 6 gólů - Antero Eerik Joly (Vlci Praha, 8I)
49. 6 gólů - Petr Girard (Blok D, 8G)
50. 6 gólů - Otakar Hejlík (Emperators, 5D) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 29 gólů - Tatra Smíchov, 8N
2. 25 gólů - Yellow Dildos A, 5F
3. 24 gólů - Blok D, 8G
4. 22 gólů - Tvoje máma FC, 8K
5. 20 gólů - Batalion 91 A, 4B
6. 20 gólů - Pod parou, 8G
7. 20 gólů - Steaua FC, 3D
8. 20 gólů - Orosený Paragraf, 7C
9. 19 gólů - SoClose United, 6J
10. 19 gólů - Beerchester United, 8N
11. 19 gólů - Palmeiras Prosek, 7L
12. 19 gólů - Rošambo, 7G
13. 19 gólů - AC Tylen, 8L
14. 19 gólů - KTB B, 4E
15. 18 gólů - Hajduk Hůrka A, 5G
16. 18 gólů - Bylo nás pět plus jedna, 7H
17. 18 gólů - Horoušany FC, 7C
18. 18 gólů - Blaženka spiders, 6C
19. 18 gólů - Zimbru Olymp A, 3D
20. 18 gólů - Co je?, 5G
21. 17 gólů - Deportivo bez Coruna B, 7I
22. 17 gólů - Santa Dominica, 1
23. 17 gólů - Tutto bene B, 7G
24. 17 gólů - Partizan Praha, 7D
25. 17 gólů - AC SK FC, 6F
26. 17 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
27. 17 gólů - Green shock FC, 6B
28. 17 gólů - La Famiglia, 4C
29. 17 gólů - Nádhera, 6J
30. 16 gólů - TJ Spoje Praha, 1
31. 16 gólů - PPPO, 6K
32. 16 gólů - Dolní Kralovice FC, 6G
33. 16 gólů - WRP, 8H
34. 16 gólů - Bohnice 2016, 8K
35. 16 gólů - Nova LFC A, 4C
36. 16 gólů - Kvantanámo, 5A
37. 16 gólů - United clans, 4E
38. 16 gólů - Výtržník HFC, 3B
39. 16 gólů - Restaurace U Pecků A, 1
40. 16 gólů - Botič FC, 4E
41. 15 gólů - Les Miserables, 1
42. 15 gólů - Koberce Trend ARG, 2A
43. 15 gólů - Apači, 5I
44. 15 gólů - Huňáč PK, 7I
45. 15 gólů - Stodůlecký piráti, 7J
46. 15 gólů - Orange Predators A, 3A
47. 15 gólů - Friends Prague, 5C
48. 15 gólů - Homunculus, 6F
49. 15 gólů - Audi United FC, 2A
50. 15 gólů - Jižní Sheepy, 4F 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - Válcovny plechu MS FC, 8E
2. žádný gól - Puk PFC, 5A
3. žádný gól - Zmaštěný stroje SC, 8A
4. žádný gól - KáGéčko A, 6A
5. žádný gól - Tus Pelotas, 5H
6. 1 gól - England United FC, 8A
7. 1 gól - J.R.Club B, 7D
8. 1 gól - The Hamptons, 8F
9. 1 gól - Social Members FC, 6I
10. 1 gól - Opatovští kanonýři FC, 5E
11. 1 gól - Nova LFC B, 7C
12. 1 gól - Na zdraví p.Macháčka, 7K
13. 1 gól - SportHES, 8B
14. 1 gól - Mamissero, 8N
15. 1 gól - Speciál Bráník B, 4B
16. 1 gól - Dukla Praha FK, 7A
17. 1 gól - Sculpturo FC, 7H
18. 1 gól - Orosený Paragraf, 7C
19. 1 gól - Amfora restaurant, 2B
20. 1 gól - Praetorians FC B, 7A
21. 1 gól - ALT 1.AK, 5E
22. 1 gól - Atlético Cerveza, 6C
23. 1 gól - S.N.F. A, 3D
24. 2 góly - Lucián FC A, 2B
25. 2 góly - Mystique Dynamo CF, 2B
26. 2 góly - Rasta Velbloudi, 7K
27. 2 góly - Šméčka, 6C
28. 2 góly - Fugas CF B, 7A
29. 2 góly - Normální Chlapi, 3D
30. 2 góly - Zimbru Olymp A, 3D
31. 2 góly - RAF Jinonice, 7B
32. 2 góly - Los Muchachos, 6D
33. 2 góly - Dynamo R.U.M. B, 8F
34. 2 góly - Břewnow boys KMK, 2A
35. 2 góly - Deportivo Estudiantil FC A, 4D
36. 2 góly - Primitives Prague FC, 8B
37. 2 góly - Samson Bonella A, 4A
38. 2 góly - U.G.A.R. FC, 5E
39. 2 góly - Torpédo Hulín FC, 7A
40. 2 góly - Restaurace U Pecků B, 4B
41. 2 góly - Alej FK A, 3D
42. 2 góly - Tlakové galoše, 6A
43. 2 góly - 4 TD Ala Bundy B, 8E
44. 2 góly - Hubertův Tuřín, 7A
45. 2 góly - Pivson a Pofel, 5H
46. 2 góly - FC Praha 07, 8M
47. 2 góly - FELace FK, 8E
48. 2 góly - Barclays, 5D
49. 2 góly - Samson Žižkov 1.FC, 8K
50. 2 góly - 1.FC Žižkov, 5A