2017 / podzim
2. hrací týden
11.9. - 17.9.
2.Bliga

Po letní přestávce znovu přichází čas fotbalové Hanspaulské ligy, která právě otevírá svou v pořadí už 91. sezonu. Od druhého hracího týdne vaší skupiny budete na tomto místě nacházet krátký komentář mapující aktuální kolo. Žádost o opravy střelců, sestav nebo jakékoliv další připomínky a podněty pište prosím na mail vedouci@psmf.cz. Hodně štěstí na hřišti přeje redakce Týdeníku Hanspaulka.

Top 20 - střelci

1. 2 góly - Josef Bazal (Saens 1.FC A)
2. 2 góly - Jan Vosýnek (Torpedo Barrandov)
3. 2 góly - Pavel Dufek (Sparta Pankrác)
4. 2 góly - Jakub Tošovský (Sparta Pankrác)
5. 2 góly - David Belán (Torpedo Barrandov)
6. 2 góly - Ivo Malina (Lucián FC A)
7. 2 góly - Pavel Šultes (Amfora restaurant)
8. 1 gól - Tomáš Benko (Inter Ohradní)
9. 1 gól - Jakub Mlejnek (Mystique Dynamo CF)
10. 1 gól - Michal Novák (Řežem to United)
11. 1 gól - Michal Levora (Torpedo Barrandov)
12. 1 gól - Mykhaylo Karabin (Dynamo UK)
13. 1 gól - Adam Kraus (Lucián FC B)
14. 1 gól - Jan Sekanina (Amfora restaurant)
15. 1 gól - Michal Pařízek (Tatra 04)
16. 1 gól - Filip Reinoso (Inter Ohradní)
17. 1 gól - Jan Lenz (Mystique Dynamo CF)
18. 1 gól - David Jonáš (Saens 1.FC A)
19. 1 gól - Ondřej Novák (Torpedo Barrandov)
20. 1 gól - David Pokorný (Sparta Pankrác)

Top 5 - brankáři

1. 60 min. - Lukáš Dědek (Lucián FC A)
2. 52 min. - Jan Svoboda (Saens 1.FC A)
3. 46 min. - Tomáš Moravec (Mystique Dynamo CF)
4. 46 min. - Lukáš Bumbálek (Inter Ohradní)
5. 37 min. - Ondřej Matějka (Tatra 04)

Top 5 - útok

1. 6 gólů - Torpedo Barrandov
2. 5 gólů - Sparta Pankrác
3. 5 gólů - Amfora restaurant
4. 4 góly - Tatra 04
5. 3 góly - Lucián FC A

Top 5 - obrana

1. žádný gól - Lucián FC A
2. 1 gól - Mystique Dynamo CF
3. 1 gól - Amfora restaurant
4. 2 góly - Řežem to United
5. 2 góly - Tatra 04

Příští kolo

20.9. 19:30 - Typos FC - Saens 1.FC A (MIKU2) (Zelená liška TJ SUP A)
20.9. 19:30 - Sparta Pankrác - Inter Ohradní (MIKU4) (Deko)
20.9. 20:45 - Mystique Dynamo CF - The Penguins 6:5 B (MIKU3) (Bruchos HFC)
20.9. 20:45 - Tatra 04 - Řežem to United (MIKU4) (Deko)
21.9. 19:00 - Lucián FC A - Torpedo Barrandov (P1) (Ugandská ťava VET)
27.9. 19:30 - Dynamo UK - Typos FC (CESMI) (Lisako A)
27.9. 20:45 - Řežem to United - Amfora restaurant (MIKU3) (Arabská)