Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 120 min. - Jakub Appelt (Válcovny plechu MS FC, 8E)
2. 120 min. - Jakub Hrdlička (Praetorians FC A, 7F)
3. 120 min. - Jan Markalous (Na zdraví p.Macháčka, 7K)
4. 120 min. - Jakub Kuchař (Proradost FK, 8C)
5. 117 min. - Petr Slíva (SportHES, 8B)
6. 117 min. - Petr Beer (Demoliční četa, 5C)
7. 115 min. - Tadeáš Herčík (1.FC Žižkov, 5A)
8. 114 min. - Martin Mráz (Úžas 1. FFS, 5I)
9. 113 min. - Daniel Mareš (Yellow Dildos A, 5F)
10. 112 min. - Daniel Pecho (Světlušky, 4E)
11. 110 min. - Filip Hurník (Speciál Bráník B, 4B)
12. 105 min. - Miloš Hüttner (Černý koně TMK, 6B)
13. 102 min. - Martin Vaňourek (Serval KPKS, 5C)
14. 101 min. - Lukáš Rob (Mamissero, 8N)
15. 100 min. - Jakub Seifert (Pod parou, 8G)
16. 100 min. - Milan Půlkrábek (Druhá fáze, 8I)
17. 99 min. - Martin Bouška (Albuquerque tuplaks, 6H)
18. 97 min. - Tomáš Vlček (s.Oliver A, 6L)
19. 92 min. - Petr Piroš (Horoušany FC, 7C)
20. 91 min. - Petr Dvořák (La Famiglia, 4C)
21. 91 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 7C)
22. 89 min. - František Benkár (Malvazinky 1.FC, 7L)
23. 89 min. - Jakub Liška (Rebel Circus, 7D)
24. 88 min. - Martin Zyka (Yakuza, 8A)
25. 86 min. - Petr Štěpán (Deko, 2A)
26. 85 min. - Daniel Verner (Babočka Admirál FC, 8G)
27. 85 min. - Jan Ujka (Viktorčin smích, 7E)
28. 85 min. - Oldřich Knýř (Dynamit Vršovice, 8B)
29. 85 min. - Miroslav Šimek (Morová rána 1.FC, 4C)
30. 83 min. - Michal Gráf (Gremio, 8K)
31. 83 min. - Petr Želechovský (Medvědi A, 6C)
32. 83 min. - Pavel Drábik (Koberce Trend ARG, 2A)
33. 81 min. - Tomáš Peterka (Rumpra Praha FC, 4A)
34. 81 min. - Štěpán Havel (Květák, 7L)
35. 81 min. - Martin Chládek (Stars beer, 5B)
36. 81 min. - Michal Voldřich (Social Members FC, 6I)
37. 81 min. - Tomáš Axler (Nulová šance, 7I)
38. 80 min. - Petr Kubát (Bohemia Roztyly, 5I)
39. 78 min. - Karel Podrazký (Polnohospodár Praha, 6C)
40. 77 min. - Ivan Bareika (Bruins FC, 4E)
41. 77 min. - Richard Šaman (Dolní Kralovice FC, 6G)
42. 76 min. - Zdeněk Ševčík st. (Deportivo bez Coruna B, 7I)
43. 76 min. - Adam Verner (Bylo nás pět plus jedna, 7H)
44. 75 min. - Štěpán Pavlíček (Beerchester United, 8N)
45. 75 min. - Karel Erben (Vládci Prahy, 3C)
46. 74 min. - Lukáš Klema (Tatra Smíchov, 8N)
47. 74 min. - Zdeněk Vávra (Břewnow boys KMK, 2A)
48. 73 min. - Martin Kotaška (Kanálpucers PL, 5I)
49. 73 min. - Jiří Šebesta (4 TD Ala Bundy A, 5A)
50. 73 min. - Tomáš Přibyl (Ross Crock, 7I) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 9 gólů - Sergiu Miron (Rumové pralinky FC, 8N)
2. 9 gólů - Roman Krsek (KTB B, 4E)
3. 8 gólů - Jiří Tillman (Pod parou, 8G)
4. 7 gólů - Vojtěch Engelmann (Stará dáma, 4A)
5. 7 gólů - Nikola Sklenář (JUDr. Brouk Pytlík, 7D)
6. 7 gólů - Carlo Maria Maione (La Famiglia, 4C)
7. 7 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 7I)
8. 6 gólů - Jan Rudolf (SoClose United, 6J)
9. 6 gólů - Lukáš Buček (Tatra Smíchov, 8N)
10. 6 gólů - Jan Svoboda (Ferri FC, 4B)
11. 6 gólů - Antero Eerik Joly (Vlci Praha, 8I)
12. 6 gólů - Lubomír Kmoch (Elita národa TJ, 8J)
13. 6 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 4F)
14. 6 gólů - Petr Dočekal (Druhá fáze, 8I)
15. 6 gólů - Otakar Hejlík (Emperators, 5D)
16. 6 gólů - Petr Girard (Blok D, 8G)
17. 6 gólů - Michal Hornok (Tvoje máma FC, 8K)
18. 6 gólů - David Král (Kelímci 3.FC, 7E)
19. 6 gólů - Lukáš Bartoš (A - klub 90, 8I)
20. 6 gólů - Jan Hammer (Defect Praha, 4F)
21. 6 gólů - Jakub Drábek (Tatra Smíchov, 8N)
22. 5 gólů - Pavel Gruda (Batalion 91 A, 4B)
23. 5 gólů - Vojtěch Drábek (Hajduk Hůrka A, 5G)
24. 5 gólů - Michal Opravil (STS Chvojkovice - Brod, 5D)
25. 5 gólů - Tomáš Rieger (Banana Chiquíta, 5F)
26. 5 gólů - Jiří Čermák (ZAHR 1.FC, 8M)
27. 5 gólů - Igor Grytsyk (SoClose United, 6J)
28. 5 gólů - Arnošt Korecký (Dynamo R.U.M. A, 6B)
29. 5 gólů - Jakub Hejret (SportHES, 8B)
30. 5 gólů - Josef Klapal (Nulová šance, 7I)
31. 5 gólů - Marek Beneš (Tak dort jo, 6D)
32. 5 gólů - Martin Bláha (Rumpra Praha FC, 4A)
33. 5 gólů - Filip Balcárek (Jižní Sheepy, 4F)
34. 5 gólů - Matěj Dlabola (Palmeiras Prosek, 7L)
35. 5 gólů - Tomáš Jaroš (Juventus Pivus, 6H)
36. 5 gólů - Martin Junek (Weekend Warriors FC, 7B)
37. 5 gólů - Marek Švehla (Queens Park Club, 3B)
38. 5 gólů - Ondřej Čibera (Orgasmico L.S.D., 6B)
39. 5 gólů - Radek Polách (Batalion 91 A, 4B)
40. 5 gólů - Petr Nosálek (R.I.P. A, 3C)
41. 5 gólů - Ondřej Pípal (Bylo nás pět plus jedna, 7H)
42. 5 gólů - Petr Hruška (Toyota FC, 7E)
43. 5 gólů - Daniel Klimek (Beach attack 90210, 5G)
44. 5 gólů - Martin Lančarič (Executors United, 7F)
45. 5 gólů - Tomáš Vlček (Borussia Bubeneč, 4A)
46. 5 gólů - Stanislav Mařík (Santa Dominica, 1)
47. 5 gólů - Miroslav Čanecký (Beerchester United, 8N)
48. 5 gólů - Oleksandr Iatsenko (Barclays, 5D)
49. 5 gólů - Pavel Janský (Tream Deam FC, 7B)
50. 5 gólů - Petr Nepraš (Rum Zahořany HT, 6H) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 23 gólů - Tatra Smíchov, 8N
2. 20 gólů - Blok D, 8G
3. 19 gólů - Steaua FC, 3D
4. 18 gólů - Pod parou, 8G
5. 18 gólů - Horoušany FC, 7C
6. 15 gólů - SoClose United, 6J
7. 15 gólů - Bylo nás pět plus jedna, 7H
8. 15 gólů - Palmeiras Prosek, 7L
9. 15 gólů - KTB B, 4E
10. 15 gólů - Blaženka spiders, 6C
11. 15 gólů - Orosený Paragraf, 7C
12. 15 gólů - Deportivo bez Coruna B, 7I
13. 14 gólů - Tream Deam FC, 7B
14. 14 gólů - Yellow Dildos A, 5F
15. 14 gólů - Weekend Warriors FC, 7B
16. 14 gólů - Les Miserables, 1
17. 14 gólů - Beerchester United, 8N
18. 13 gólů - Rumpra Praha FC, 4A
19. 13 gólů - Kvantanámo, 5A
20. 13 gólů - Rošambo, 7G
21. 13 gólů - Nádhera, 6J
22. 13 gólů - Výtržník HFC, 3B
23. 13 gólů - La Famiglia, 4C
24. 12 gólů - Partizan Praha, 7D
25. 12 gólů - Batalion 91 A, 4B
26. 12 gólů - Rebel Circus, 7D
27. 12 gólů - Nekopnem si FC, 8J
28. 12 gólů - JUDr. Brouk Pytlík, 7D
29. 12 gólů - Tvoje máma FC, 8K
30. 12 gólů - Restaurace U Pecků A, 1
31. 12 gólů - Banana Chiquíta, 5F
32. 12 gólů - Co je?, 5G
33. 12 gólů - Tutto bene A, 5G
34. 12 gólů - Notorlet Stodůlky, 7E
35. 11 gólů - Městská policie, 3C
36. 11 gólů - Rum Zahořany HT, 6H
37. 11 gólů - Proradost FK, 8C
38. 11 gólů - Real Prd, 8J
39. 11 gólů - Barclays, 5D
40. 11 gólů - Druhá fáze, 8I
41. 11 gólů - Sorry FC, 7C
42. 11 gólů - Botostroj SK, 8G
43. 11 gólů - Catchers SC, 7L
44. 11 gólů - Stodůlecký piráti, 7J
45. 11 gólů - Santa Dominica, 1
46. 11 gólů - Šnek FC B, 7I
47. 11 gólů - Kulva PVC, 7B
48. 11 gólů - Orgasmico L.S.D., 6B
49. 11 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
50. 11 gólů - Prosím, nesmějte se, 8F 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - Lucián FC A, 2B
2. žádný gól - Ústavan 01 KK, 8A
3. žádný gól - Tus Pelotas, 5H
4. žádný gól - Sculpturo FC, 7H
5. žádný gól - England United FC, 8A
6. žádný gól - Gepard AFC, 4D
7. žádný gól - Celtic THK, 5A
8. žádný gól - Rumové pralinky FC, 8N
9. žádný gól - Zmaštěný stroje SC, 8A
10. žádný gól - Power Rangers, 3C
11. žádný gól - Komety FC B, 6L
12. žádný gól - Proradost FK, 8C
13. žádný gól - A.Č.A.B. FC, 6A
14. žádný gól - Praetorians FC A, 7F
15. žádný gól - Shooters Morava FC, 6E
16. žádný gól - Atlético Cerveza, 6C
17. žádný gól - Tlakové galoše, 6A
18. žádný gól - Dynamo R.U.M. B, 8F
19. žádný gól - Rasta Velbloudi, 7K
20. žádný gól - Jardovi Hřebíci, 6A
21. žádný gól - AG team, 6A
22. žádný gól - 4 TD Ala Bundy B, 8E
23. žádný gól - Kapr tým 86 B, 3D
24. žádný gól - M - Bubo A, 4D
25. žádný gól - Puk PFC, 5A
26. žádný gól - Válcovny plechu MS FC, 8E
27. žádný gól - Notorkros FK, 6D
28. žádný gól - Na zdraví p.Macháčka, 7K
29. žádný gól - KáGéčko A, 6A
30. žádný gól - Pneuservis-Bartoušek, 4D
31. 1 gól - Primeira Equipe, 6E
32. 1 gól - Speciál Bráník B, 4B
33. 1 gól - Yellow Dildos A, 5F
34. 1 gól - Lazareth, 7G
35. 1 gól - Úžas 1. FFS, 5I
36. 1 gól - Černý koně TMK, 6B
37. 1 gól - Samson Žižkov 1.FC, 8K
38. 1 gól - Amfora restaurant, 2B
39. 1 gól - Prosím, nesmějte se, 8F
40. 1 gól - Fotbaloví bozi, 7H
41. 1 gól - Manchlastr FC, 7A
42. 1 gól - Rebel Circus, 7D
43. 1 gól - Torpédo Hulín FC, 7A
44. 1 gól - Druhá fáze, 8I
45. 1 gól - Orosený Paragraf, 7C
46. 1 gól - Mystique Dynamo CF, 2B
47. 1 gól - Ol´school Fellas BK, 6I
48. 1 gól - Tatra Smíchov, 8N
49. 1 gól - Normální Chlapi, 3D
50. 1 gól - Sokol Picasso, 3C