Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 120 min. - Miroslav Vaněk (Šnek FC B, 8K)
2. 120 min. - Petr Havel (Old Mosquitos, 8M)
3. 120 min. - Vít Klupák (Demoliční četa, 4C)
4. 120 min. - Robert Hájek (Skleňák AC, 8J)
5. 120 min. - Jan Chrbolka (SLPČ FK, 8F)
6. 118 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 8M)
7. 115 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8D)
8. 106 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 8F)
9. 104 min. - Michal Žoha (Sváteční mančaft, 5D)
10. 103 min. - Jakub Jágl (Lipnice, 7B)
11. 103 min. - Ondřej Horák (Barclays, 4B)
12. 102 min. - Tadeáš Hejnic (FBC KFC, 8N)
13. 100 min. - Igor Ceban (Romania F.C., 6K)
14. 98 min. - Radim Fulík (Purple Team AFK, 5A)
15. 97 min. - Ivan Lach (Améby AFC B, 6K)
16. 97 min. - Ondřej Bíro (Úterní hosté Ski FC A, 1)
17. 95 min. - Lukáš Fremut (Perros FC, 8A)
18. 93 min. - Michael Puchar (Jižní Sheepy, 4B)
19. 92 min. - Jan Vágner (Power WCC, 5I)
20. 91 min. - Pavel Knob (Sipral Stars, 7F)
21. 90 min. - Petr Bráza (Hustá pěna FC, 7G)
22. 88 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5H)
23. 87 min. - Jiří Mrázek (Alvarez D.C., 7K)
24. 82 min. - Tomáš Malina (Černý pumy, 7K)
25. 82 min. - Martin Pašek (Jabadabadoo Prosek, 7J)
26. 82 min. - Tomáš Pokorný (United clans, 4F)
27. 81 min. - Vlastimil Hošek (Yellow Dildos B, 7F)
28. 81 min. - Petr Chalupa (Dvacítka, 3B)
29. 81 min. - Martin Klouček (H.K. 12, 7D)
30. 80 min. - Jan Soušek (Botič FC, 4F)
31. 80 min. - Jaromír Blín (Klamovská skvadra, 8I)
32. 79 min. - Martin Klejna (Sturm JM, 5I)
33. 79 min. - Jan Kulendík (Gepard AFC, 4B)
34. 77 min. - Tomáš Vlček (s.Oliver A, 6L)
35. 77 min. - Jan Sklenář (Polnohospodár Praha, 8D)
36. 77 min. - Alexandru Gutuleac (Steaua FC, 2B)
37. 76 min. - Pavel Tomášek (Petřiny 09 FC, 6D)
38. 75 min. - David Kučera (Nova LFC B, 8F)
39. 75 min. - Vojtěch Štefan (Čanda bůráků, 6K)
40. 75 min. - Štěpán Čapla (Blue Debils, 8D)
41. 75 min. - Lukáš Bartoň (Athletico Spořilov, 8M)
42. 75 min. - Martin Diviš (Sporting Luka, 7K)
43. 74 min. - Jan Sova (Fotbaloví bozi, 7F)
44. 74 min. - Vojtěch Hrneček (Terasy KFC A, 8N)
45. 73 min. - Martin Dienstbier (Heliport SK, 7I)
46. 73 min. - Vladimír Olšovský (Houbařův Ráj, 7F)
47. 73 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 7K)
48. 72 min. - Dominik Grégr (Balbín FC, 2B)
49. 72 min. - Kamil Vícha (Městská policie, 4E)
50. 72 min. - Jan Slavík (JZD Slivenec, 5C) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 10 gólů - Filip Krahulec (Lunochod 1.MFK B, 8J)
2. 8 gólů - Tomáš Bečvář (Klapzubova jedenáctka, 7D)
3. 8 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 5B)
4. 8 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2A)
5. 7 gólů - Daniel Zelenka (Yakuza, 8J)
6. 7 gólů - Dominik Pechar (Hodkovičky United FC, 3D)
7. 7 gólů - Miloš Zrnić (Yugo FC, 6I)
8. 7 gólů - Jiří Böhm (Palouk SK, 4C)
9. 7 gólů - Anatolie Rusu (Monolity Sarmat, 7K)
10. 7 gólů - Miroslav Madej (Troll FC, 6J)
11. 7 gólů - Dominik Kostka (G.I.C La Plate de Cünde, 1)
12. 7 gólů - Stanislav Haluška (Holosmetky FC B, 4D)
13. 7 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 4D)
14. 7 gólů - Radek Šedivý (Vokra VV, 4B)
15. 7 gólů - Jan Turínek (Holosmetky FC B, 4D)
16. 6 gólů - Denis Fichtner (Sedm zbabělých B, 4E)
17. 6 gólů - Jan Dusil (Pěstební dělníci, 5B)
18. 6 gólů - David Snop (Měcholupská střeva, 8E)
19. 6 gólů - Jáchym Jalůvka (Tempo 01 HFC, 6K)
20. 6 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 6I)
21. 6 gólů - Petr Pospíšil (Uličníci FC, 7E)
22. 6 gólů - Jiří Hošek (Merck stars, 7D)
23. 6 gólů - Michal Janeček (Exilová šatna, 7C)
24. 6 gólů - Filip Babický (Tempo 01 HFC, 6K)
25. 6 gólů - Jan Jelínek (Hoblina Jižák FC, 6D)
26. 6 gólů - Štěpán Sedlář (Tempo 01 HFC, 6K)
27. 6 gólů - František Bartůněk (Atomový veverky B, 8N)
28. 5 gólů - Adam Vlasák (Milenium Praha FC, 4B)
29. 5 gólů - Adam Varkoček (Palouk SK, 4C)
30. 5 gólů - Lukáš Verner (Real Motion SG, 7G)
31. 5 gólů - Zdeněk Maršík (Sedm zbabělých A, 5B)
32. 5 gólů - Jakub Klucký (Legendy FC, 7I)
33. 5 gólů - Ondřej Cafourek (Hajduk Hůrka A, 3D)
34. 5 gólů - Pavol Volkay (Hypochondři, 5H)
35. 5 gólů - Petr Poláček (Normální Chlapi, 3D)
36. 5 gólů - Tomáš Vejvoda (Vokra VV, 4B)
37. 5 gólů - Martin Žáček (Posílej FC, 7L)
38. 5 gólů - Jiří Jadrníček (Strašnická SK, 5B)
39. 5 gólů - Radek Činovec (Vokra VV, 4B)
40. 5 gólů - Patrik Ilušák (Blue Debils, 8D)
41. 5 gólů - Martin Junek (Weekend Warriors FC, 5B)
42. 5 gólů - Benjamin Tůma (Pivojs s.r.o.1.FC, 7E)
43. 5 gólů - Igor Tumbaš (Yugo FC, 6I)
44. 5 gólů - Petr Pohorský (Dynamo R.U.M. A, 6B)
45. 5 gólů - René Podskalský (Serfy.cz, 5C)
46. 5 gólů - Tomáš Obermajer (Orange Predators A, 4B)
47. 5 gólů - Michal Kubrycht (Levá fuska, 6H)
48. 5 gólů - Pavel Kvapil (GJS FK, 7A)
49. 5 gólů - Ondřej Brusch (Stará dáma, 5B)
50. 5 gólů - Tomáš Dlabal (Palouk SK, 4C) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 28 gólů - Lunochod 1.MFK B, 8J
2. 26 gólů - Tempo 01 HFC, 6K
3. 24 gólů - Holosmetky FC B, 4D
4. 21 gólů - Blue Debils, 8D
5. 20 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
6. 19 gólů - Vokra VV, 4B
7. 19 gólů - G.I.C La Plate de Cünde, 1
8. 17 gólů - Palouk SK, 4C
9. 16 gólů - The Hamptons, 8F
10. 15 gólů - Klapzubova jedenáctka, 7D
11. 15 gólů - Yugo FC, 6I
12. 15 gólů - Hoblina Jižák FC, 6D
13. 15 gólů - Bee Well Čelákovice, 8A
14. 15 gólů - MVS Vršovice A, 3B
15. 15 gólů - Pražský axiom, 8I
16. 15 gólů - Smutný potapěči, 2A
17. 15 gólů - Stará dáma, 5B
18. 15 gólů - Kliďas FC, 4D
19. 14 gólů - Typos FC, 2A
20. 14 gólů - Morová rána 1.FC, 3B
21. 14 gólů - Žlutá křídla, 7I
22. 14 gólů - GJS FK, 7A
23. 14 gólů - Botič FC, 4F
24. 14 gólů - Saens 1.FC A, 2B
25. 14 gólů - Nalejto 1.FC, 4E
26. 14 gólů - Amfora restaurant, 3C
27. 14 gólů - Praetorians FC A, 8F
28. 14 gólů - Vo, 8D
29. 14 gólů - Flyers Jinonice FC, 6H
30. 14 gólů - Boží bojovníci, 8C
31. 13 gólů - Pivušky FC, 8C
32. 13 gólů - ONBLACK, 7F
33. 13 gólů - Turbosršni CF, 5A
34. 13 gólů - Troll FC, 6J
35. 13 gólů - Lord Mayor Idiot, 4F
36. 13 gólů - Šnek FC A, 7I
37. 13 gólů - Yakuza, 8J
38. 13 gólů - Pfefrs FC, 5I
39. 13 gólů - Sváteční mančaft, 5D
40. 13 gólů - Bruins FC, 3D
41. 13 gólů - Pajzovna FC, 5D
42. 13 gólů - Admira 97, 5B
43. 13 gólů - Sedm zbabělých A, 5B
44. 12 gólů - Pendula Bona AC, 4D
45. 12 gólů - Milenium Praha FC, 4B
46. 12 gólů - Kelímci 3.FC, 7G
47. 12 gólů - Exilová šatna, 7C
48. 12 gólů - Medvídkova tlapička, 4D
49. 12 gólů - Vlci samotáři, 8E
50. 12 gólů - Dropa FC B, 8K 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - SLPČ FK, 8F
2. žádný gól - DHL Brohemians, 8H
3. žádný gól - Partizan Praha, 6J
4. žádný gól - Champions FC, 8H
5. žádný gól - Orosený Paragraf, 6C
6. žádný gól - Demoliční četa, 4C
7. žádný gól - Medvědi A, 6C
8. žádný gól - Literpool United, 8E
9. žádný gól - GE Team, 6G
10. žádný gól - Lobotomici, 8L
11. žádný gól - Skleňák AC, 8J
12. žádný gól - Alej FK B, 6J
13. žádný gól - Praga Calcio CC, 8E
14. žádný gól - Babočka Admirál FC A, 6E
15. žádný gól - Šnek FC B, 8K
16. žádný gól - Samson Žižkov 1.FC, 8L
17. žádný gól - Felix club, 5C
18. žádný gól - Chrontodont ARV, 8I
19. žádný gól - Taggart, 6J
20. žádný gól - Výlov 0.FC, 6L
21. žádný gól - Raiffani, 4C
22. žádný gól - Víťazný február FK, 6C
23. žádný gól - ONBLACK, 7F
24. žádný gól - Krabice, 7K
25. žádný gól - Speciál Bráník A, 3A
26. žádný gól - Old Mosquitos, 8M
27. žádný gól - Princ Praha FC, 5E
28. žádný gól - Havri Havri, 5A
29. 1 gól - Ol´school Fellas BK, 7H
30. 1 gól - Čanda bůráků, 6K
31. 1 gól - Berlusconi SV, 6B
32. 1 gól - Legends are back, 7A
33. 1 gól - Slamník I.USP, 7G
34. 1 gól - Kovárna PC, 7E
35. 1 gól - Lokál United, 7C
36. 1 gól - Růžoví delfínci 97,2, 7C
37. 1 gól - Kolomajzna TJ, 8N
38. 1 gól - Horoušany FC, 7C
39. 1 gól - Žlutá křídla, 7I
40. 1 gól - Dropa FC B, 8K
41. 1 gól - Pigs FC, 7H
42. 1 gól - Tropa de Elite, 8M
43. 1 gól - Viktoria Bítovská B, 8E
44. 1 gól - Red Leads, 7C
45. 1 gól - Restaurace U Pecků A, 1
46. 1 gól - Flyers Jinonice FC, 6H
47. 1 gól - Deportivo Estudiantil FC B, 6C
48. 1 gól - Texaské hyeny AC, 3A
49. 1 gól - Borussia Bubeneč, 3A
50. 1 gól - Pyjavíce FK, 5G