Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 222 min. - Viktor Vorlíček (Tropa de Elite, 8M)
2. 200 min. - Robert Hájek (Skleňák AC, 8J)
3. 188 min. - Jakub Kulhánek (Cerveza 18.FC, 6F)
4. 186 min. - Kryštof Černovský (Red Leads, 7C)
5. 181 min. - Ondřej Soukup (GFC Regent A, 4D)
6. 181 min. - Marek Hubička (A.G.Č.V., 3B)
7. 175 min. - Pavel Knob (Sipral Stars, 7F)
8. 170 min. - Jiří Samek (Literpool United, 8E)
9. 168 min. - Jiří Klečka (Ramutant CF, 5D)
10. 167 min. - Lukáš Fremut (Perros FC, 8A)
11. 166 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 7K)
12. 163 min. - Ladislav Nezbeda (Torpedo Ohrobec SKA, 3B)
13. 162 min. - Jan Kroj (Nova LFC B, 8F)
14. 162 min. - Kamil Vícha (Městská policie, 4E)
15. 162 min. - Karel Musil (Hubertův Tuřín, 7B)
16. 159 min. - Petr Bráza (Hustá pěna FC, 7G)
17. 159 min. - Jan Šálek (Speciál Bráník B, 3B)
18. 156 min. - Lukáš Kubásek (Litrpůl FC, 8B)
19. 156 min. - Jan Bělonožník (Sestra Sojka, 7K)
20. 156 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 6C)
21. 156 min. - Jiří Rattay (Santovi Sobi, 5A)
22. 155 min. - Jakub Liška (Rebel Circus, 6D)
23. 155 min. - Tomáš Fulín (Lokál United, 7C)
24. 153 min. - Marek Petráček (VZ, 8H)
25. 152 min. - David Horníček (Champions FC, 8H)
26. 152 min. - Eugeniu Marandici (Zimbru Olymp A, 3A)
27. 151 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 8F)
28. 151 min. - Jan Chrbolka (SLPČ FK, 8F)
29. 149 min. - Mihai-Vasile Leustean (Monolity Sarmat, 7K)
30. 148 min. - Milan Svoboda (A - klub 90, 7B)
31. 148 min. - Jaroslav Veselý (Felix club, 5C)
32. 147 min. - Marián Pašiak (Bakera, 3A)
33. 147 min. - Jakub Stehno (TJ Spoje Praha, 1)
34. 146 min. - Daniel Srba (Black Fellaz FC, 8K)
35. 146 min. - Kamil Papež (Malvazinky 1.FC, 7L)
36. 146 min. - Karel Jindřichovský (Améby AFC A, 6L)
37. 145 min. - Přemysl Vodička (64! FC Kobylisy B, 8E)
38. 145 min. - Radek Stránský (Petrohradská BFK A, 4D)
39. 144 min. - Miroslav Bajer (Senioři Praha A, 8A)
40. 144 min. - Roman Švrčina (Shooters Morava FC, 6E)
41. 144 min. - Rostislav Kosek (Steve, 4C)
42. 143 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 7H)
43. 142 min. - Roman Kopecký (Blaženka spiders, 4C)
44. 141 min. - Vít Klupák (Demoliční četa, 4C)
45. 141 min. - Tomáš Havelka (A.Č.A.B. FC, 6A)
46. 141 min. - Miroslav Tošner (Black Ballet, 7B)
47. 141 min. - Radek Mališ (Sedm zbabělých B, 4E)
48. 141 min. - Jan Šlapák (Vlci samotáři, 8E)
49. 141 min. - Jakub Skála (Modrá vopice TJ, 6C)
50. 140 min. - Jan Vorel (Kluci bez budoucnosti, 8B) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 38 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 5B)
2. 32 gólů - Jáchym Jalůvka (Tempo 01 HFC, 6K)
3. 31 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 8G)
4. 31 gólů - Filip Skabrouth (Demínka A, 8G)
5. 31 gólů - David Snop (Měcholupská střeva, 8E)
6. 31 gólů - Anatolie Rusu (Monolity Sarmat, 7K)
7. 30 gólů - Martin Junek (Weekend Warriors FC, 5B)
8. 28 gólů - Jan Vokřínek (Cvrčci FC, 6B)
9. 28 gólů - Tadeáš Madej (EXŠemíci, 6G)
10. 27 gólů - Tomáš Bečvář (Klapzubova jedenáctka, 7D)
11. 27 gólů - Leo Búžik (Rumpra Praha FC, 4A)
12. 26 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 8D)
13. 26 gólů - Pavel Bartoš (Real Oranjes, 8I)
14. 26 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 4D)
15. 25 gólů - Karel Pusch (Flyers Jinonice FC, 6H)
16. 25 gólů - Miroslav Madej (Troll FC, 6J)
17. 25 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 6I)
18. 25 gólů - Daniel Dostál (Blue Debils, 8D)
19. 24 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 3B)
20. 24 gólů - Lukáš Beníšek (Velký špatný, 8G)
21. 23 gólů - Semen Rusanov (VGIK Praha FC, 7J)
22. 23 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 7J)
23. 23 gólů - Tomáš Rothe (Pfefrs FC, 5I)
24. 23 gólů - Petr Pohorský (Dynamo R.U.M. A, 6B)
25. 23 gólů - Jan Turínek (Holosmetky FC B, 4D)
26. 23 gólů - Lukáš Novák (FC 1869, 8A)
27. 23 gólů - Ondřej Brusch (Stará dáma, 5B)
28. 23 gólů - David Veselý (Unreal Students FC, 5D)
29. 23 gólů - Theodor Tichý (Bee Well Čelákovice, 8A)
30. 22 gólů - Miroslav Krivosheev (Homunculus, 5F)
31. 22 gólů - Lukáš Salachna (PAPE Dejvice, 2B)
32. 22 gólů - Mark Litvinov (Komety FC B, 6K)
33. 22 gólů - Igor Tumbaš (Yugo FC, 6I)
34. 22 gólů - David Reinštein (Babočka Admirál FC A, 6E)
35. 22 gólů - Petr Dedek (Smutný potapěči, 2A)
36. 22 gólů - Petr Hošek (Warrior MAC, 7E)
37. 22 gólů - František Bartůněk (Atomový veverky B, 8N)
38. 22 gólů - Pavel Kubal (Tutto bene A, 6I)
39. 22 gólů - Ondřej Libra (Tropa de Elite, 8M)
40. 21 gólů - Jan Zahrádka (Polnohospodár Praha, 8D)
41. 21 gólů - Michal Roubal (Drsný šrouby, 6K)
42. 21 gólů - Jan Zima (Champions FC, 8H)
43. 21 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8E)
44. 21 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 6H)
45. 20 gólů - Šimon Kulakowski (GFC, 6H)
46. 20 gólů - Lukáš Kalenda (Bulánci, 4B)
47. 20 gólů - Tomáš Dlabal (Palouk SK, 4C)
48. 20 gólů - Vojtěch Soukup (Club Penguin FC, 8B)
49. 20 gólů - Giovanni Tranchina (VAR AC, 8J)
50. 19 gólů - Ondřej Voborský (Valícíse Kojoti, 6I) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 107 gólů - Flyers Jinonice FC, 6H
2. 105 gólů - Blue Debils, 8D
3. 97 gólů - Tempo 01 HFC, 6K
4. 92 gólů - Velký špatný, 8G
5. 89 gólů - Vlci samotáři, 8E
6. 87 gólů - Real Oranjes, 8I
7. 80 gólů - Stará dáma, 5B
8. 78 gólů - Dropa FC B, 8K
9. 77 gólů - Holosmetky FC B, 4D
10. 76 gólů - Admira 97, 5B
11. 74 gólů - Papaya Royal Club, 8G
12. 73 gólů - Black Fellaz FC, 8K
13. 73 gólů - Palouk SK, 4C
14. 72 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
15. 71 gólů - KTB B, 5G
16. 71 gólů - Valícíse Kojoti, 6I
17. 71 gólů - Cvrčci FC, 6B
18. 70 gólů - Smutný potapěči, 2A
19. 67 gólů - Les Miserables, 2B
20. 67 gólů - ABCOM, 6J
21. 66 gólů - Babočka Admirál FC A, 6E
22. 65 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
23. 65 gólů - Exilová šatna, 7C
24. 65 gólů - Žlutá křídla, 7I
25. 64 gólů - Amfora restaurant, 3C
26. 64 gólů - Typos FC, 2A
27. 63 gólů - Pajzovna FC, 5D
28. 63 gólů - Kliďas FC, 4D
29. 63 gólů - President FC, 5E
30. 63 gólů - Homunculus, 5F
31. 62 gólů - Klapzubova jedenáctka, 7D
32. 62 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
33. 62 gólů - Morová rána 1.FC, 3B
34. 62 gólů - OOO FC, 6J
35. 61 gólů - Botič FC, 4F
36. 61 gólů - Herbal Fusion, 7L
37. 61 gólů - Champions FC, 8H
38. 61 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
39. 61 gólů - Bee Well Čelákovice, 8A
40. 60 gólů - Tutto bene A, 6I
41. 60 gólů - Výstavby KK, 8F
42. 60 gólů - Felix club, 5C
43. 60 gólů - Kluci bez budoucnosti, 8B
44. 60 gólů - Troll FC, 6J
45. 59 gólů - Praetorians FC A, 8F
46. 59 gólů - Šílené veverky, 8L
47. 59 gólů - Rumpra Praha FC, 4A
48. 59 gólů - Weekend Warriors FC, 5B
49. 58 gólů - Yugo FC, 6I
50. 58 gólů - Balbín FC, 2B 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 9 gólů - Flyers Jinonice FC, 6H
2. 9 gólů - Felix club, 5C
3. 9 gólů - Sipral Stars, 7F
4. 10 gólů - Kluci bez budoucnosti, 8B
5. 10 gólů - Lesser Side FC, 7J
6. 11 gólů - Champions FC, 8H
7. 11 gólů - Dvacítka, 3B
8. 13 gólů - Tropa de Elite, 8M
9. 14 gólů - Vlci samotáři, 8E
10. 15 gólů - Monolity Sarmat, 7K
11. 15 gólů - TJ Spoje Praha, 1
12. 15 gólů - Černý pumy, 7K
13. 15 gólů - Red Leads, 7C
14. 16 gólů - Czech Inn Hotels, 8G
15. 16 gólů - Cerveza 18.FC, 6F
16. 16 gólů - 64! FC Kobylisy A, 6F
17. 16 gólů - Santovi Sobi, 5A
18. 17 gólů - Perros FC, 8A
19. 17 gólů - Heliport SK, 7I
20. 17 gólů - Tajfun AC, 8J
21. 17 gólů - Krabice, 7K
22. 17 gólů - Morna to zařídí FC, 8N
23. 17 gólů - DHL Brohemians, 8H
24. 17 gólů - Prase FC, 8H
25. 17 gólů - Sanitka AS, 8A
26. 17 gólů - Fernet team Říčany, 6L
27. 18 gólů - Žlutá křídla, 7I
28. 18 gólů - GE Team, 6G
29. 18 gólů - Yellow Dildos B, 7F
30. 18 gólů - Sedm zbabělých B, 4E
31. 18 gólů - Lesy mírného pásu, 8L
32. 18 gólů - Ol´school Fellas BK, 7H
33. 18 gólů - VZ, 8H
34. 18 gólů - Rebel Circus, 6D
35. 18 gólů - Mamissero, 5I
36. 18 gólů - Dejavu FC, 7C
37. 19 gólů - Velký špatný, 8G
38. 19 gólů - Purple Team AFK, 5A
39. 19 gólů - La Famiglia, 4E
40. 19 gólů - GFC Regent A, 4D
41. 19 gólů - Real Hagrid CF, 7H
42. 19 gólů - Lobotomici, 8L
43. 19 gólů - Prague Gunners, 3D
44. 19 gólů - Primitivové, 8E
45. 19 gólů - Restaurace U Pecků A, 1
46. 19 gólů - Pornolištičky, 8L
47. 19 gólů - Power Rangers, 4E
48. 19 gólů - Výstavby KK, 8F
49. 19 gólů - UNYP´s Blazers, 8C
50. 19 gólů - Vošach gang-bang, 8A