Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 222 min. - Viktor Vorlíček (Tropa de Elite, 8M)
2. 200 min. - Robert Hájek (Skleňák AC, 8J)
3. 188 min. - Jakub Kulhánek (Cerveza 18.FC, 6F)
4. 186 min. - Kryštof Černovský (Red Leads, 7C)
5. 181 min. - Ondřej Soukup (GFC Regent A, 4D)
6. 181 min. - Marek Hubička (A.G.Č.V., 3B)
7. 175 min. - Pavel Knob (Sipral Stars, 7F)
8. 170 min. - Jiří Samek (Literpool United, 8E)
9. 168 min. - Jiří Klečka (Ramutant CF, 5D)
10. 167 min. - Lukáš Fremut (Perros FC, 8A)
11. 166 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 7K)
12. 163 min. - Ladislav Nezbeda (Torpedo Ohrobec SKA, 3B)
13. 162 min. - Karel Musil (Hubertův Tuřín, 7B)
14. 162 min. - Jan Kroj (Nova LFC B, 8F)
15. 162 min. - Kamil Vícha (Městská policie, 4E)
16. 159 min. - Petr Bráza (Hustá pěna FC, 7G)
17. 159 min. - Jan Šálek (Speciál Bráník B, 3B)
18. 156 min. - Jan Bělonožník (Sestra Sojka, 7K)
19. 156 min. - Lukáš Kubásek (Litrpůl FC, 8B)
20. 156 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 6C)
21. 155 min. - Jakub Liška (Rebel Circus, 6D)
22. 155 min. - Tomáš Fulín (Lokál United, 7C)
23. 153 min. - Marek Petráček (VZ, 8H)
24. 152 min. - David Horníček (Champions FC, 8H)
25. 152 min. - Eugeniu Marandici (Zimbru Olymp A, 3A)
26. 151 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 8F)
27. 151 min. - Jan Chrbolka (SLPČ FK, 8F)
28. 149 min. - Mihai-Vasile Leustean (Monolity Sarmat, 7K)
29. 148 min. - Jaroslav Veselý (Felix club, 5C)
30. 148 min. - Milan Svoboda (A - klub 90, 7B)
31. 147 min. - Marián Pašiak (Bakera, 3A)
32. 147 min. - Jakub Stehno (TJ Spoje Praha, 1)
33. 146 min. - Kamil Papež (Malvazinky 1.FC, 7L)
34. 146 min. - Karel Jindřichovský (Améby AFC A, 6L)
35. 146 min. - Daniel Srba (Black Fellaz FC, 8K)
36. 145 min. - Přemysl Vodička (64! FC Kobylisy B, 8E)
37. 145 min. - Radek Stránský (Petrohradská BFK A, 4D)
38. 144 min. - Miroslav Bajer (Senioři Praha A, 8A)
39. 144 min. - Rostislav Kosek (Steve, 4C)
40. 144 min. - Roman Švrčina (Shooters Morava FC, 6E)
41. 142 min. - Roman Kopecký (Blaženka spiders, 4C)
42. 141 min. - Vít Klupák (Demoliční četa, 4C)
43. 141 min. - Radek Mališ (Sedm zbabělých B, 4E)
44. 141 min. - Miroslav Tošner (Black Ballet, 7B)
45. 141 min. - Jakub Skála (Modrá vopice TJ, 6C)
46. 141 min. - Jan Šlapák (Vlci samotáři, 8E)
47. 140 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 7H)
48. 139 min. - Jan Němec (Kelímci 3.FC, 7G)
49. 138 min. - Karel Klíma (Kolomajzna TJ, 8N)
50. 137 min. - Radim Fulík (Purple Team AFK, 5A) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 38 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 5B)
2. 32 gólů - Jáchym Jalůvka (Tempo 01 HFC, 6K)
3. 31 gólů - Anatolie Rusu (Monolity Sarmat, 7K)
4. 31 gólů - David Snop (Měcholupská střeva, 8E)
5. 30 gólů - Martin Junek (Weekend Warriors FC, 5B)
6. 28 gólů - Tadeáš Madej (EXŠemíci, 6G)
7. 28 gólů - Jan Vokřínek (Cvrčci FC, 6B)
8. 27 gólů - Filip Skabrouth (Demínka A, 8G)
9. 27 gólů - Tomáš Bečvář (Klapzubova jedenáctka, 7D)
10. 26 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 8D)
11. 26 gólů - Pavel Bartoš (Real Oranjes, 8I)
12. 26 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 8G)
13. 26 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 4D)
14. 25 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 6I)
15. 25 gólů - Karel Pusch (Flyers Jinonice FC, 6H)
16. 25 gólů - Miroslav Madej (Troll FC, 6J)
17. 25 gólů - Daniel Dostál (Blue Debils, 8D)
18. 24 gólů - Leo Búžik (Rumpra Praha FC, 4A)
19. 24 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 3B)
20. 23 gólů - Jan Turínek (Holosmetky FC B, 4D)
21. 23 gólů - David Veselý (Unreal Students FC, 5D)
22. 23 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 7J)
23. 23 gólů - Lukáš Novák (FC 1869, 8A)
24. 23 gólů - Ondřej Brusch (Stará dáma, 5B)
25. 23 gólů - Tomáš Rothe (Pfefrs FC, 5I)
26. 23 gólů - Theodor Tichý (Bee Well Čelákovice, 8A)
27. 23 gólů - Semen Rusanov (VGIK Praha FC, 7J)
28. 23 gólů - Lukáš Beníšek (Velký špatný, 8G)
29. 23 gólů - Petr Pohorský (Dynamo R.U.M. A, 6B)
30. 22 gólů - Miroslav Krivosheev (Homunculus, 5F)
31. 22 gólů - Ondřej Libra (Tropa de Elite, 8M)
32. 22 gólů - Petr Dedek (Smutný potapěči, 2A)
33. 22 gólů - Mark Litvinov (Komety FC B, 6K)
34. 22 gólů - Pavel Kubal (Tutto bene A, 6I)
35. 22 gólů - Lukáš Salachna (PAPE Dejvice, 2B)
36. 22 gólů - František Bartůněk (Atomový veverky B, 8N)
37. 22 gólů - Igor Tumbaš (Yugo FC, 6I)
38. 22 gólů - David Reinštein (Babočka Admirál FC A, 6E)
39. 21 gólů - Jan Zahrádka (Polnohospodár Praha, 8D)
40. 21 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8E)
41. 21 gólů - Michal Roubal (Drsný šrouby, 6K)
42. 21 gólů - Petr Hošek (Warrior MAC, 7E)
43. 21 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 6H)
44. 20 gólů - Šimon Kulakowski (GFC, 6H)
45. 20 gólů - Lukáš Kalenda (Bulánci, 4B)
46. 20 gólů - Giovanni Tranchina (VAR AC, 8J)
47. 19 gólů - Adam Fedrhanc (Yellow Dildos B, 7F)
48. 19 gólů - Filip Babický (Tempo 01 HFC, 6K)
49. 19 gólů - Matěj Blažek (Flyers Jinonice FC, 6H)
50. 19 gólů - Jiří Uchytil (Deportivo bez Coruna B, 6J) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 107 gólů - Flyers Jinonice FC, 6H
2. 105 gólů - Blue Debils, 8D
3. 97 gólů - Tempo 01 HFC, 6K
4. 89 gólů - Vlci samotáři, 8E
5. 87 gólů - Real Oranjes, 8I
6. 83 gólů - Velký špatný, 8G
7. 80 gólů - Stará dáma, 5B
8. 78 gólů - Dropa FC B, 8K
9. 77 gólů - Holosmetky FC B, 4D
10. 76 gólů - Admira 97, 5B
11. 73 gólů - Black Fellaz FC, 8K
12. 71 gólů - KTB B, 5G
13. 71 gólů - Cvrčci FC, 6B
14. 71 gólů - Valícíse Kojoti, 6I
15. 70 gólů - Smutný potapěči, 2A
16. 70 gólů - Papaya Royal Club, 8G
17. 69 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
18. 67 gólů - Les Miserables, 2B
19. 67 gólů - ABCOM, 6J
20. 65 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
21. 65 gólů - Žlutá křídla, 7I
22. 64 gólů - Typos FC, 2A
23. 64 gólů - Amfora restaurant, 3C
24. 63 gólů - Kliďas FC, 4D
25. 63 gólů - Babočka Admirál FC A, 6E
26. 63 gólů - Pajzovna FC, 5D
27. 62 gólů - OOO FC, 6J
28. 62 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
29. 62 gólů - Morová rána 1.FC, 3B
30. 62 gólů - Klapzubova jedenáctka, 7D
31. 61 gólů - Bee Well Čelákovice, 8A
32. 61 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
33. 61 gólů - Botič FC, 4F
34. 61 gólů - Herbal Fusion, 7L
35. 60 gólů - Felix club, 5C
36. 60 gólů - Tutto bene A, 6I
37. 60 gólů - Palouk SK, 4C
38. 60 gólů - Výstavby KK, 8F
39. 60 gólů - Troll FC, 6J
40. 60 gólů - President FC, 5E
41. 59 gólů - Šílené veverky, 8L
42. 59 gólů - Praetorians FC A, 8F
43. 59 gólů - Weekend Warriors FC, 5B
44. 58 gólů - Yugo FC, 6I
45. 58 gólů - Homunculus, 5F
46. 58 gólů - Balbín FC, 2B
47. 58 gólů - Tropa de Elite, 8M
48. 58 gólů - Měcholupská střeva, 8E
49. 58 gólů - Pneuservis-Bartoušek, 2B
50. 57 gólů - Sokol Vysočany C, 7L 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 9 gólů - Felix club, 5C
2. 9 gólů - Sipral Stars, 7F
3. 9 gólů - Flyers Jinonice FC, 6H
4. 10 gólů - Champions FC, 8H
5. 10 gólů - Kluci bez budoucnosti, 8B
6. 10 gólů - Lesser Side FC, 7J
7. 11 gólů - Dvacítka, 3B
8. 11 gólů - Cerveza 18.FC, 6F
9. 12 gólů - Red Leads, 7C
10. 13 gólů - Tropa de Elite, 8M
11. 13 gólů - 64! FC Kobylisy A, 6F
12. 14 gólů - Vlci samotáři, 8E
13. 14 gólů - DHL Brohemians, 8H
14. 15 gólů - Dejavu FC, 7C
15. 15 gólů - Černý pumy, 7K
16. 15 gólů - TJ Spoje Praha, 1
17. 15 gólů - Czech Inn Hotels, 8G
18. 15 gólů - Monolity Sarmat, 7K
19. 16 gólů - Warrior MAC, 7E
20. 16 gólů - Santovi Sobi, 5A
21. 17 gólů - Morna to zařídí FC, 8N
22. 17 gólů - Yellow Dildos A, 6A
23. 17 gólů - Ol´school Fellas BK, 7H
24. 17 gólů - Indus, 5F
25. 17 gólů - Krabice, 7K
26. 17 gólů - Velký špatný, 8G
27. 17 gólů - Tajfun AC, 8J
28. 17 gólů - Perros FC, 8A
29. 17 gólů - Heliport SK, 7I
30. 17 gólů - Real Hagrid CF, 7H
31. 17 gólů - Prase FC, 8H
32. 17 gólů - GE Team, 6G
33. 17 gólů - Fernet team Říčany, 6L
34. 17 gólů - Sanitka AS, 8A
35. 18 gólů - Yellow Dildos B, 7F
36. 18 gólů - Deportivo Estudiantil FC B, 6C
37. 18 gólů - Mamissero, 5I
38. 18 gólů - Sedm zbabělých B, 4E
39. 18 gólů - Lesy mírného pásu, 8L
40. 18 gólů - Šméčka, 4B
41. 18 gólů - Speciál Bráník A, 3A
42. 18 gólů - VZ, 8H
43. 18 gólů - Žlutá křídla, 7I
44. 18 gólů - Rebel Circus, 6D
45. 19 gólů - Power Rangers, 4E
46. 19 gólů - Sorry FC, 6C
47. 19 gólů - Primitivové, 8E
48. 19 gólů - La Famiglia, 4E
49. 19 gólů - Vošach gang-bang, 8A
50. 19 gólů - Czech line, 8H