Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 323 min. - David Horníček (Champions FC, 7G)
2. 312 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8F)
3. 227 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 8A)
4. 217 min. - Stanislav Kodet (Pogo Praha FC, 7J)
5. 215 min. - Davide Ricciardi (GE Team, 5D)
6. 213 min. - Jakub Kovář (One Team, One Dream, 6E)
7. 211 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
8. 192 min. - Lukáš Ciprys (HeyMed, 8L)
9. 187 min. - Gerard Filip (Střílíme veverky FC, 8B)
10. 185 min. - Matěj Pokorný (Pivson a Pofel, 5C)
11. 184 min. - Daniel Schafferhans (WRP, 7H)
12. 182 min. - Jiří Borovský (Torpédo Hulín FC, 6A)
13. 181 min. - Karel Ochman (Real Spořilov, 8D)
14. 181 min. - Václav Falc (Serval KPKS, 5D)
15. 180 min. - Robert Smutný (Opatovští kanonýři FC, 5D)
16. 176 min. - Jakub Kovář (Indus, 5F)
17. 174 min. - Jaroslav Janda (Crossed sausages FC, 6J)
18. 174 min. - Pavel Heral (Tajfun AC, 7A)
19. 174 min. - Karel Diviš (Ekonom WT, 3A)
20. 163 min. - Petr Jambor (Sokol Vysočany C, 7L)
21. 163 min. - Jaroslav Šmiták (Horsis heads, 8M)
22. 163 min. - Matěj Kovář (Los Niňos M.B., 8M)
23. 160 min. - Matěj Hejtmánek (Řepští sršni, 8C)
24. 159 min. - Jan Mohapl (Jacobs, 5E)
25. 157 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 6C)
26. 153 min. - Ondřej Beneš (Pivní draci, 8L)
27. 149 min. - Martin Bursík (Misch Masch, 8I)
28. 147 min. - Zdeněk Burian (Praga Calcio CC, 8E)
29. 146 min. - Marcel Schiffler (Bohemia Roztyly, 8O)
30. 146 min. - Vojtěch Janků (FBC KFC, 8N)
31. 145 min. - Matyáš Vališ (Vožralý pandy, 8H)
32. 144 min. - Ondřej Dušek (OrangeBoom, 8I)
33. 143 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 6K)
34. 143 min. - Lukáš Salavec (Velmistři prokrastinace, 8C)
35. 143 min. - Petr Krákora (Tutto bene A, 6L)
36. 142 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 6I)
37. 142 min. - David Jiroušek (Alvarez D.C., 6K)
38. 141 min. - Petr Havel (Old Mosquitos, 8N)
39. 140 min. - Ján Bujdoš (Kříženeček, 5C)
40. 139 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5I)
41. 139 min. - Jan Korostenski (Defect Praha, 5G)
42. 138 min. - Petr Drozd (Sean team B, 8H)
43. 138 min. - Richard Zandt (Strážci Pomeranče, 5I)
44. 137 min. - Tomáš Havlín (Legendy FC, 6I)
45. 137 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 7K)
46. 136 min. - Tomáš Axler (Nulová šance, 8L)
47. 136 min. - Pavel Havlina (Plameňáci 1.FC B, 7J)
48. 136 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 6K)
49. 135 min. - František Roub (M - Bubo A, 8G)
50. 134 min. - Vsevolod Balunov (Taggart, 6J) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 42 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8J)
2. 38 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 4A)
3. 37 gólů - Antonín Vaníček (GRPD Battloš, 8D)
4. 34 gólů - Anatolie Rusu (MC Sarmat, 6K)
5. 32 gólů - Filip Blecha (GRPD Battloš, 8D)
6. 32 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2B)
7. 32 gólů - Lukáš Novák (FC 1869, 8J)
8. 31 gólů - Pavel Gold (Paraguay, 6L)
9. 31 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 7A)
10. 28 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
11. 26 gólů - Jakub Ács (Lipodur FC A, 8N)
12. 25 gólů - Ondřej Brusch (Stará dáma, 4C)
13. 24 gólů - Marián Prchlík (Misch Masch, 8I)
14. 24 gólů - Antonín Kec (Athletico Spořilov, 8N)
15. 24 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 7C)
16. 24 gólů - Oleksandr Iatsenko (Barclays, 4C)
17. 24 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 5F)
18. 23 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 8B)
19. 23 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 6J)
20. 23 gólů - Lukáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
21. 22 gólů - Stanislav Bejda (Úterní hosté Ski FC A, 1)
22. 22 gólů - Matěj Slavíček (Rozmetadlo FC, 8K)
23. 22 gólů - Přemysl Dušek (Tycho de Brahe FC A, 5B)
24. 21 gólů - Štefan Kurina (Klamovka Praha FK, 7E)
25. 21 gólů - Petr Dedek (Smutný potapěči, 2B)
26. 21 gólů - Marek Vilánek (Punisher FC, 8J)
27. 21 gólů - Jakub Maršoun (Youngsters FC, 3D)
28. 21 gólů - Lukáš Šalamoun (Šejk Peterka, 6G)
29. 20 gólů - Martin Štancl (Alkohol Vršovice FC, 5B)
30. 20 gólů - Filip Vymyslický (Hubertův Tuřín, 7A)
31. 20 gólů - Bogdan-Gabriel Bruma (Torpedo Cannabis, 3C)
32. 20 gólů - Tomáš Beneš (Atlético Cerveza, 8H)
33. 20 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
34. 20 gólů - Jiří Krob (Zmaštěný stroje SC, 7K)
35. 19 gólů - Petr Tichý (Bílá pohroma, 6G)
36. 19 gólů - Tomáš Vítek (Senioři Praha B, 8F)
37. 19 gólů - Jan Regent (Budvarka B, 8F)
38. 19 gólů - Tomáš Vytlačil (M - Bubo A, 8G)
39. 19 gólů - Miroslav Madej (Troll FC, 5H)
40. 19 gólů - Patrik Machytka (Blue Debils, 7C)
41. 19 gólů - Filip Hološko (Oratoř Kobylisy, 5B)
42. 19 gólů - Michael Mácha (AC SK FC, 4D)
43. 19 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 5A)
44. 19 gólů - Pavel Krois (Hertha ZMZ, 2A)
45. 18 gólů - Ondřej Brož (Úžas 1.FFS, 4F)
46. 18 gólů - Lukáš Srb (TJ Bohemia Chips 1980, 8K)
47. 18 gólů - Michal Batryn (GRPD Battloš, 8D)
48. 18 gólů - David Snop (Měcholupská střeva, 7C)
49. 18 gólů - Adam Kubát (Kvantanámo, 3C)
50. 18 gólů - Radim Tichý (Prague United, 7J) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 146 gólů - GRPD Battloš, 8D
2. 102 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
3. 94 gólů - Blue Debils, 7C
4. 92 gólů - Punisher FC, 8J
5. 85 gólů - Velký špatný, 7A
6. 83 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
7. 81 gólů - Misch Masch, 8I
8. 81 gólů - M - Bubo A, 8G
9. 78 gólů - Indus, 5F
10. 76 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
11. 73 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
12. 72 gólů - DDR FC, 8O
13. 72 gólů - Smutný potapěči, 2B
14. 70 gólů - Stará dáma, 4C
15. 68 gólů - Audi United FC, 2B
16. 66 gólů - Paraguay, 6L
17. 66 gólů - Bamboocha City, 4F
18. 65 gólů - MC Sarmat, 6K
19. 65 gólů - Notorkros FK, 7D
20. 65 gólů - Úžas 1.FFS, 4F
21. 64 gólů - Orange Predators A, 4A
22. 63 gólů - SČZP, 8O
23. 63 gólů - Admira 97, 4A
24. 62 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
25. 61 gólů - Domácí potřeby A, 3A
26. 61 gólů - Les Miserables, 1
27. 61 gólů - TJ Spoje Praha, 1
28. 60 gólů - HeyMed, 8L
29. 60 gólů - Oratoř Kobylisy, 5B
30. 60 gólů - FC 1869, 8J
31. 60 gólů - VGIK Praha FC, 6J
32. 60 gólů - Ujde to 1980 SK, 3A
33. 59 gólů - Torpedo Ohrobec SKA, 3B
34. 59 gólů - Prastará dáma, 6D
35. 58 gólů - Klapzubova jedenáctka, 6B
36. 58 gólů - Hertha ZMZ, 2A
37. 58 gólů - Šejk Peterka, 6G
38. 57 gólů - Herbal Fusion, 6K
39. 57 gólů - Legion Aliena, 5G
40. 57 gólů - Primitivové, 7I
41. 57 gólů - Zmaštěný stroje SC, 7K
42. 57 gólů - Bílá pohroma, 6G
43. 56 gólů - Homunculus, 4D
44. 56 gólů - Inter Letná, 6G
45. 56 gólů - Kelímci 3.FC, 6D
46. 55 gólů - AC SK FC, 4D
47. 55 gólů - VAR AC, 8B
48. 55 gólů - Los Bimbananos, 6I
49. 55 gólů - Květák, 7K
50. 55 gólů - Yellow Dildos A, 5A 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 10 gólů - Střílíme veverky FC, 8B
2. 11 gólů - Lokomotiva DP, 8F
3. 11 gólů - Torpédo Hulín FC, 6A
4. 12 gólů - GRPD Battloš, 8D
5. 12 gólů - Tajfun AC, 7A
6. 13 gólů - Los Niňos M.B., 8M
7. 13 gólů - Řepští sršni, 8C
8. 13 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
9. 13 gólů - HeyMed, 8L
10. 13 gólů - Serval KPKS, 5D
11. 13 gólů - M - Bubo A, 8G
12. 13 gólů - Erectico TBC, 6A
13. 13 gólů - Champions FC, 7G
14. 14 gólů - Pivní draci, 8L
15. 14 gólů - Velmistři prokrastinace, 8C
16. 14 gólů - Deportivo Estudiantil FC B, 5E
17. 14 gólů - Indus, 5F
18. 15 gólů - Velký špatný, 7A
19. 15 gólů - Nulová šance, 8L
20. 15 gólů - Krabice, 7J
21. 16 gólů - Praga Calcio CC, 8E
22. 16 gólů - Beerchester United, 7L
23. 16 gólů - Old Mosquitos, 8N
24. 16 gólů - Tropa de Elite, 7K
25. 16 gólů - Misch Masch, 8I
26. 16 gólů - GE Team, 5D
27. 16 gólů - Friends Prague, 6C
28. 16 gólů - Holota FC, 7G
29. 16 gólů - Pivson a Pofel, 5C
30. 16 gólů - CFG Suchdol, 8J
31. 17 gólů - Holosmetky FC A, 1
32. 17 gólů - Vožralý pandy, 8H
33. 17 gólů - Komety FC A, 4F
34. 17 gólů - Nevím FC, 5E
35. 17 gólů - Řežem to United, 3D
36. 18 gólů - Rychlí banáni, 8C
37. 18 gólů - Dropa FC B, 7I
38. 18 gólů - Zelení lenochodi FC, 8A
39. 18 gólů - Ross Crock, 7J
40. 18 gólů - Lucián FC A, 2A
41. 18 gólů - Fiasko, 7K
42. 18 gólů - Díky čau Pirelli FC, 6A
43. 18 gólů - Laxní přístup, 8M
44. 18 gólů - Prokaryota FZ, 8G
45. 18 gólů - Notorlet Stodůlky, 8E
46. 18 gólů - Pětapůl TJ, 7E
47. 18 gólů - Ledoborci Praha FC, 8L
48. 18 gólů - Zde je místo ..., 6J
49. 18 gólů - Pod parou, 8D
50. 18 gólů - Ústavan 01 KK, 8B