Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 323 min. - David Horníček (Champions FC, 7G)
2. 312 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8F)
3. 227 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 8A)
4. 217 min. - Stanislav Kodet (Pogo Praha FC, 7J)
5. 213 min. - Jakub Kovář (One Team, One Dream, 6E)
6. 211 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
7. 192 min. - Lukáš Ciprys (HeyMed, 8L)
8. 185 min. - Matěj Pokorný (Pivson a Pofel, 5C)
9. 184 min. - Daniel Schafferhans (WRP, 7H)
10. 182 min. - Jiří Borovský (Torpédo Hulín FC, 6A)
11. 181 min. - Karel Ochman (Real Spořilov, 8D)
12. 180 min. - Robert Smutný (Opatovští kanonýři FC, 5D)
13. 176 min. - Jakub Kovář (Indus, 5F)
14. 174 min. - Jaroslav Janda (Crossed sausages FC, 6J)
15. 174 min. - Pavel Heral (Tajfun AC, 7A)
16. 174 min. - Davide Ricciardi (GE Team, 5D)
17. 174 min. - Karel Diviš (Ekonom WT, 3A)
18. 163 min. - Jaroslav Šmiták (Horsis heads, 8M)
19. 163 min. - Petr Jambor (Sokol Vysočany C, 7L)
20. 163 min. - Matěj Kovář (Los Niňos M.B., 8M)
21. 160 min. - Matěj Hejtmánek (Řepští sršni, 8C)
22. 159 min. - Jan Mohapl (Jacobs, 5E)
23. 157 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 6C)
24. 149 min. - Martin Bursík (Misch Masch, 8I)
25. 146 min. - Vojtěch Janků (FBC KFC, 8N)
26. 146 min. - Marcel Schiffler (Bohemia Roztyly, 8O)
27. 145 min. - Matyáš Vališ (Vožralý pandy, 8H)
28. 144 min. - Ondřej Dušek (OrangeBoom, 8I)
29. 143 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 6K)
30. 143 min. - Lukáš Salavec (Velmistři prokrastinace, 8C)
31. 143 min. - Petr Krákora (Tutto bene A, 6L)
32. 142 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 6I)
33. 142 min. - David Jiroušek (Alvarez D.C., 6K)
34. 141 min. - Petr Havel (Old Mosquitos, 8N)
35. 140 min. - Ján Bujdoš (Kříženeček, 5C)
36. 139 min. - Jan Korostenski (Defect Praha, 5G)
37. 139 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5I)
38. 138 min. - Petr Drozd (Sean team B, 8H)
39. 138 min. - Richard Zandt (Strážci Pomeranče, 5I)
40. 137 min. - Ondřej Beneš (Pivní draci, 8L)
41. 137 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 7K)
42. 137 min. - Tomáš Havlín (Legendy FC, 6I)
43. 136 min. - Pavel Havlina (Plameňáci 1.FC B, 7J)
44. 136 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 6K)
45. 136 min. - Tomáš Axler (Nulová šance, 8L)
46. 135 min. - František Roub (M - Bubo A, 8G)
47. 134 min. - Gerard Filip (Střílíme veverky FC, 8B)
48. 134 min. - The Anh Nguyen (Parádníci, 6A)
49. 133 min. - Adam Marcinik (Modrý Svině A, 5F)
50. 131 min. - Tomáš Fryč (Řežem to United, 3D) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 39 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8J)
2. 35 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 4A)
3. 31 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 7A)
4. 30 gólů - Pavel Gold (Paraguay, 6L)
5. 29 gólů - Filip Blecha (GRPD Battloš, 8D)
6. 29 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2B)
7. 29 gólů - Antonín Vaníček (GRPD Battloš, 8D)
8. 28 gólů - Anatolie Rusu (MC Sarmat, 6K)
9. 27 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
10. 26 gólů - Lukáš Novák (FC 1869, 8J)
11. 24 gólů - Marián Prchlík (Misch Masch, 8I)
12. 23 gólů - Lukáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
13. 23 gólů - Jakub Ács (Lipodur FC A, 8N)
14. 22 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 8B)
15. 22 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 6J)
16. 22 gólů - Stanislav Bejda (Úterní hosté Ski FC A, 1)
17. 22 gólů - Ondřej Brusch (Stará dáma, 4C)
18. 22 gólů - Matěj Slavíček (Rozmetadlo FC, 8K)
19. 21 gólů - Antonín Kec (Athletico Spořilov, 8N)
20. 21 gólů - Štefan Kurina (Klamovka Praha FK, 7E)
21. 21 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 5F)
22. 20 gólů - Bogdan-Gabriel Bruma (Torpedo Cannabis, 3C)
23. 20 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 7C)
24. 20 gólů - Martin Štancl (Alkohol Vršovice FC, 5B)
25. 20 gólů - Jiří Krob (Zmaštěný stroje SC, 7K)
26. 19 gólů - Michael Mácha (AC SK FC, 4D)
27. 19 gólů - Petr Tichý (Bílá pohroma, 6G)
28. 19 gólů - Jan Regent (Budvarka B, 8F)
29. 19 gólů - Marek Vilánek (Punisher FC, 8J)
30. 19 gólů - Přemysl Dušek (Tycho de Brahe FC A, 5B)
31. 19 gólů - Miroslav Madej (Troll FC, 5H)
32. 19 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
33. 19 gólů - Tomáš Vytlačil (M - Bubo A, 8G)
34. 18 gólů - Patrik Machytka (Blue Debils, 7C)
35. 18 gólů - Petr Dedek (Smutný potapěči, 2B)
36. 18 gólů - Jakub Maršoun (Youngsters FC, 3D)
37. 18 gólů - Martin Bedrna (Lesser Side FC, 6K)
38. 18 gólů - Filip Vymyslický (Hubertův Tuřín, 7A)
39. 18 gólů - Václav Kobes (S.N.F. A, 5I)
40. 18 gólů - Adam Kubát (Kvantanámo, 3C)
41. 18 gólů - Tomáš Beneš (Atlético Cerveza, 8H)
42. 17 gólů - Tomáš Pudil (DDR FC, 8O)
43. 17 gólů - Marek Pont (Nalejto 1.FC, 4E)
44. 17 gólů - Pavel Krois (Hertha ZMZ, 2A)
45. 17 gólů - Martin Císař (Dirty Bastards, 4D)
46. 17 gólů - Ondřej Štefančik (Pozdní sběr II, 4C)
47. 17 gólů - Vladimír Grešnjakov (Pneuservis-Bartoušek, 2A)
48. 17 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 5A)
49. 17 gólů - Lukáš Šalamoun (Šejk Peterka, 6G)
50. 17 gólů - Michael Repetný (Gente - Yeti FC, 4B) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 130 gólů - GRPD Battloš, 8D
2. 92 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
3. 87 gólů - Punisher FC, 8J
4. 84 gólů - Blue Debils, 7C
5. 81 gólů - M - Bubo A, 8G
6. 81 gólů - Misch Masch, 8I
7. 80 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
8. 80 gólů - Velký špatný, 7A
9. 74 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
10. 71 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
11. 68 gólů - DDR FC, 8O
12. 65 gólů - Indus, 5F
13. 64 gólů - Stará dáma, 4C
14. 64 gólů - Audi United FC, 2B
15. 63 gólů - Paraguay, 6L
16. 63 gólů - Smutný potapěči, 2B
17. 62 gólů - Úžas 1.FFS, 4F
18. 58 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
19. 58 gólů - TJ Spoje Praha, 1
20. 58 gólů - SČZP, 8O
21. 58 gólů - MC Sarmat, 6K
22. 58 gólů - Bamboocha City, 4F
23. 57 gólů - Admira 97, 4A
24. 57 gólů - Bílá pohroma, 6G
25. 57 gólů - Legion Aliena, 5G
26. 56 gólů - Domácí potřeby A, 3A
27. 56 gólů - Torpedo Ohrobec SKA, 3B
28. 55 gólů - Notorkros FK, 7D
29. 54 gólů - Klapzubova jedenáctka, 6B
30. 54 gólů - Ujde to 1980 SK, 3A
31. 54 gólů - Les Miserables, 1
32. 54 gólů - Klucy PFS, 7I
33. 54 gólů - HeyMed, 8L
34. 53 gólů - Prastará dáma, 6D
35. 53 gólů - Herbal Fusion, 6K
36. 53 gólů - Primitivové, 7I
37. 53 gólů - Zmaštěný stroje SC, 7K
38. 53 gólů - Hertha ZMZ, 2A
39. 53 gólů - Oratoř Kobylisy, 5B
40. 53 gólů - Trops 1.SK, 3A
41. 52 gólů - Speciál Bráník A, 3A
42. 52 gólů - Orange Predators A, 4A
43. 52 gólů - President FC, 4E
44. 51 gólů - VAR AC, 8B
45. 51 gólů - OrangeBoom, 8I
46. 51 gólů - Pogo Praha FC, 7J
47. 51 gólů - Homunculus, 4D
48. 50 gólů - Los Bimbananos, 6I
49. 50 gólů - AC SK FC, 4D
50. 50 gólů - Šejk Peterka, 6G 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 8 gólů - Lokomotiva DP, 8F
2. 8 gólů - Pivní draci, 8L
3. 9 gólů - Střílíme veverky FC, 8B
4. 10 gólů - Torpédo Hulín FC, 6A
5. 11 gólů - Los Niňos M.B., 8M
6. 11 gólů - Champions FC, 7G
7. 11 gólů - Indus, 5F
8. 11 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
9. 11 gólů - GRPD Battloš, 8D
10. 12 gólů - Tajfun AC, 7A
11. 12 gólů - Erectico TBC, 6A
12. 13 gólů - HeyMed, 8L
13. 13 gólů - Old Mosquitos, 8N
14. 13 gólů - M - Bubo A, 8G
15. 13 gólů - Řepští sršni, 8C
16. 13 gólů - Holosmetky FC A, 1
17. 13 gólů - Velký špatný, 7A
18. 13 gólů - Ústavan 01 KK, 8B
19. 13 gólů - Serval KPKS, 5D
20. 13 gólů - Deportivo Estudiantil FC B, 5E
21. 14 gólů - Krabice, 7J
22. 14 gólů - Beerchester United, 7L
23. 14 gólů - Pivson a Pofel, 5C
24. 14 gólů - CFG Suchdol, 8J
25. 14 gólů - Friends Prague, 6C
26. 14 gólů - Velmistři prokrastinace, 8C
27. 15 gólů - Borussia Dortšpunt B, 6H
28. 15 gólů - Nulová šance, 8L
29. 15 gólů - GE Team, 5D
30. 15 gólů - Notorlet Stodůlky, 8E
31. 15 gólů - Prastará dáma, 6D
32. 15 gólů - Na zdraví p.Macháčka, 6I
33. 15 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
34. 15 gólů - FBC KFC, 8N
35. 15 gólů - Holota FC, 7G
36. 15 gólů - Rychlí banáni, 8C
37. 15 gólů - STS Chvojkovice - Brod, 5E
38. 16 gólů - Youngsters FC, 3D
39. 16 gólů - Díky čau Pirelli FC, 6A
40. 16 gólů - Pod parou, 8D
41. 16 gólů - Tropa de Elite, 7K
42. 16 gólů - Misch Masch, 8I
43. 16 gólů - WRP, 7H
44. 16 gólů - Fiasko, 7K
45. 16 gólů - Sean team B, 8H
46. 16 gólů - Real Spořilov, 8D
47. 16 gólů - VAR AC, 8B
48. 16 gólů - Praga Calcio CC, 8E
49. 16 gólů - Prokaryota FZ, 8G
50. 16 gólů - Laxní přístup, 8M