Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 323 min. - David Horníček (Champions FC, 7G)
2. 312 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8F)
3. 227 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 8A)
4. 217 min. - Stanislav Kodet (Pogo Praha FC, 7J)
5. 213 min. - Jakub Kovář (One Team, One Dream, 6E)
6. 211 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
7. 192 min. - Lukáš Ciprys (HeyMed, 8L)
8. 185 min. - Matěj Pokorný (Pivson a Pofel, 5C)
9. 184 min. - Daniel Schafferhans (WRP, 7H)
10. 182 min. - Jiří Borovský (Torpédo Hulín FC, 6A)
11. 181 min. - Karel Ochman (Real Spořilov, 8D)
12. 180 min. - Robert Smutný (Opatovští kanonýři FC, 5D)
13. 176 min. - Jakub Kovář (Indus, 5F)
14. 174 min. - Pavel Heral (Tajfun AC, 7A)
15. 174 min. - Jaroslav Janda (Crossed sausages FC, 6J)
16. 163 min. - Jaroslav Šmiták (Horsis heads, 8M)
17. 163 min. - Matěj Kovář (Los Niňos M.B., 8M)
18. 160 min. - Matěj Hejtmánek (Řepští sršni, 8C)
19. 159 min. - Jan Mohapl (Jacobs, 5E)
20. 157 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 6C)
21. 149 min. - Martin Bursík (Misch Masch, 8I)
22. 146 min. - Vojtěch Janků (FBC KFC, 8N)
23. 146 min. - Marcel Schiffler (Bohemia Roztyly, 8O)
24. 145 min. - Matyáš Vališ (Vožralý pandy, 8H)
25. 144 min. - Ondřej Dušek (OrangeBoom, 8I)
26. 144 min. - Karel Diviš (Ekonom WT, 3A)
27. 143 min. - Petr Krákora (Tutto bene A, 6L)
28. 143 min. - Lukáš Salavec (Velmistři prokrastinace, 8C)
29. 143 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 6K)
30. 142 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 6I)
31. 142 min. - David Jiroušek (Alvarez D.C., 6K)
32. 141 min. - Petr Havel (Old Mosquitos, 8N)
33. 140 min. - Ján Bujdoš (Kříženeček, 5C)
34. 139 min. - Jan Korostenski (Defect Praha, 5G)
35. 139 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5I)
36. 138 min. - Richard Zandt (Strážci Pomeranče, 5I)
37. 138 min. - Petr Drozd (Sean team B, 8H)
38. 137 min. - Ondřej Beneš (Pivní draci, 8L)
39. 137 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 7K)
40. 137 min. - Tomáš Havlín (Legendy FC, 6I)
41. 136 min. - Tomáš Axler (Nulová šance, 8L)
42. 136 min. - Pavel Havlina (Plameňáci 1.FC B, 7J)
43. 136 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 6K)
44. 135 min. - František Roub (M - Bubo A, 8G)
45. 134 min. - The Anh Nguyen (Parádníci, 6A)
46. 133 min. - Adam Marcinik (Modrý Svině A, 5F)
47. 131 min. - Tomáš Fryč (Řežem to United, 3D)
48. 130 min. - Jan Ungerman (Basta fidli B, 8M)
49. 130 min. - Ondřej Koláček (Lokál United, 7C)
50. 130 min. - Jan Šaník (Chlapi FK, 8I) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 37 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8J)
2. 35 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 4A)
3. 31 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 7A)
4. 29 gólů - Antonín Vaníček (GRPD Battloš, 8D)
5. 29 gólů - Pavel Gold (Paraguay, 6L)
6. 29 gólů - Filip Blecha (GRPD Battloš, 8D)
7. 25 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
8. 25 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2B)
9. 24 gólů - Marián Prchlík (Misch Masch, 8I)
10. 24 gólů - Lukáš Novák (FC 1869, 8J)
11. 23 gólů - Jakub Ács (Lipodur FC A, 8N)
12. 23 gólů - Anatolie Rusu (MC Sarmat, 6K)
13. 23 gólů - Lukáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
14. 22 gólů - Ondřej Brusch (Stará dáma, 4C)
15. 22 gólů - Matěj Slavíček (Rozmetadlo FC, 8K)
16. 22 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 8B)
17. 22 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 6J)
18. 21 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
19. 21 gólů - Antonín Kec (Athletico Spořilov, 8N)
20. 21 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 5F)
21. 20 gólů - Jiří Krob (Zmaštěný stroje SC, 7K)
22. 20 gólů - Stanislav Bejda (Úterní hosté Ski FC A, 1)
23. 19 gólů - Miroslav Madej (Troll FC, 5H)
24. 19 gólů - Přemysl Dušek (Tycho de Brahe FC A, 5B)
25. 19 gólů - Petr Tichý (Bílá pohroma, 6G)
26. 19 gólů - Štefan Kurina (Klamovka Praha FK, 7E)
27. 19 gólů - Michael Mácha (AC SK FC, 4D)
28. 18 gólů - Martin Bedrna (Lesser Side FC, 6K)
29. 18 gólů - Tomáš Bečvář (Klapzubova jedenáctka, 6B)
30. 18 gólů - Filip Vymyslický (Hubertův Tuřín, 7A)
31. 18 gólů - Tomáš Beneš (Atlético Cerveza, 8H)
32. 18 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 7C)
33. 18 gólů - Marek Vilánek (Punisher FC, 8J)
34. 17 gólů - Tomáš Kudláček (Integrita Jinonice, 6B)
35. 17 gólů - Ondřej Štefančik (Pozdní sběr II, 4C)
36. 17 gólů - Marek Pont (Nalejto 1.FC, 4E)
37. 17 gólů - Martin Císař (Dirty Bastards, 4D)
38. 17 gólů - Adam Kubát (Kvantanámo, 3C)
39. 16 gólů - Lukáš Šalamoun (Šejk Peterka, 6G)
40. 16 gólů - Artur Pana (Spirit bar FC B, 5E)
41. 16 gólů - Jakub Bokri (Strašný kouře FC, 8O)
42. 16 gólů - Tomáš Lipan (Torpédo Řepy, 6B)
43. 16 gólů - Vladimír Grešnjakov (Pneuservis-Bartoušek, 2A)
44. 16 gólů - Patrik Machytka (Blue Debils, 7C)
45. 16 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 5A)
46. 16 gólů - Jakub Svoboda (Flyers Jinonice FC, 5F)
47. 16 gólů - Martin Štancl (Alkohol Vršovice FC, 5B)
48. 16 gólů - David Snop (Měcholupská střeva, 7C)
49. 16 gólů - Václav Kobes (S.N.F. A, 5I)
50. 16 gólů - Ondřej Brož (Úžas 1.FFS, 4F) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 130 gólů - GRPD Battloš, 8D
2. 92 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
3. 83 gólů - Punisher FC, 8J
4. 80 gólů - Velký špatný, 7A
5. 80 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
6. 78 gólů - Misch Masch, 8I
7. 73 gólů - Blue Debils, 7C
8. 65 gólů - Indus, 5F
9. 65 gólů - M - Bubo A, 8G
10. 65 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
11. 64 gólů - Stará dáma, 4C
12. 62 gólů - Úžas 1.FFS, 4F
13. 62 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
14. 61 gólů - DDR FC, 8O
15. 60 gólů - Paraguay, 6L
16. 58 gólů - SČZP, 8O
17. 58 gólů - Klapzubova jedenáctka, 6B
18. 57 gólů - Legion Aliena, 5G
19. 57 gólů - Admira 97, 4A
20. 55 gólů - Audi United FC, 2B
21. 55 gólů - TJ Spoje Praha, 1
22. 55 gólů - Notorkros FK, 7D
23. 54 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
24. 54 gólů - Klucy PFS, 7I
25. 54 gólů - HeyMed, 8L
26. 54 gólů - Smutný potapěči, 2B
27. 54 gólů - Bílá pohroma, 6G
28. 53 gólů - Oratoř Kobylisy, 5B
29. 53 gólů - Herbal Fusion, 6K
30. 53 gólů - Primitivové, 7I
31. 53 gólů - Prastará dáma, 6D
32. 53 gólů - Zmaštěný stroje SC, 7K
33. 52 gólů - Orange Predators A, 4A
34. 52 gólů - President FC, 4E
35. 51 gólů - VAR AC, 8B
36. 51 gólů - Domácí potřeby A, 3A
37. 51 gólů - Homunculus, 4D
38. 51 gólů - Pogo Praha FC, 7J
39. 50 gólů - AC SK FC, 4D
40. 50 gólů - Ujde to 1980 SK, 3A
41. 50 gólů - Bamboocha City, 4F
42. 50 gólů - Speciál Bráník A, 3A
43. 50 gólů - Inter Letná, 6G
44. 49 gólů - Kelímci 3.FC, 6D
45. 49 gólů - Lucián FC A, 2A
46. 49 gólů - Torpedo Ohrobec SKA, 3B
47. 49 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
48. 49 gólů - Integrita Jinonice, 6B
49. 49 gólů - MC Sarmat, 6K
50. 48 gólů - Šrot FC, 5B 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 8 gólů - Lokomotiva DP, 8F
2. 8 gólů - Pivní draci, 8L
3. 9 gólů - Erectico TBC, 6A
4. 9 gólů - Střílíme veverky FC, 8B
5. 10 gólů - CFG Suchdol, 8J
6. 10 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
7. 10 gólů - Torpédo Hulín FC, 6A
8. 11 gólů - Holosmetky FC A, 1
9. 11 gólů - GRPD Battloš, 8D
10. 11 gólů - Indus, 5F
11. 11 gólů - Champions FC, 7G
12. 11 gólů - Los Niňos M.B., 8M
13. 12 gólů - Cerveza 18.FC, 5D
14. 12 gólů - Beerchester United, 7L
15. 12 gólů - Ústavan 01 KK, 8B
16. 12 gólů - Tajfun AC, 7A
17. 12 gólů - Holota FC, 7G
18. 12 gólů - Pivson a Pofel, 5C
19. 12 gólů - Friends Prague, 6C
20. 13 gólů - Fiasko, 7K
21. 13 gólů - Serval KPKS, 5D
22. 13 gólů - Old Mosquitos, 8N
23. 13 gólů - Zelení lenochodi FC, 8A
24. 13 gólů - Velký špatný, 7A
25. 13 gólů - M - Bubo A, 8G
26. 13 gólů - HeyMed, 8L
27. 13 gólů - Deportivo Estudiantil FC B, 5E
28. 13 gólů - Řepští sršni, 8C
29. 14 gólů - Laxní přístup, 8M
30. 14 gólů - Youngsters FC, 3D
31. 14 gólů - Young Guns Prag, 7E
32. 14 gólů - Krabice, 7J
33. 14 gólů - Díky čau Pirelli FC, 6A
34. 14 gólů - SAS fans, 6J
35. 14 gólů - Athletico KMF, 7F
36. 14 gólů - Parádníci, 6A
37. 14 gólů - Kerata Chíjos, 8E
38. 14 gólů - Velmistři prokrastinace, 8C
39. 14 gólů - WRP, 7H
40. 15 gólů - Notorlet Stodůlky, 8E
41. 15 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
42. 15 gólů - STS Chvojkovice - Brod, 5E
43. 15 gólů - Real Spořilov, 8D
44. 15 gólů - FBC KFC, 8N
45. 15 gólů - La Famiglia, 4B
46. 15 gólů - Nulová šance, 8L
47. 15 gólů - Rychlí banáni, 8C
48. 15 gólů - GE Team, 5D
49. 15 gólů - Na zdraví p.Macháčka, 6I
50. 15 gólů - Prokaryota FZ, 8G