Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 312 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8F)
2. 294 min. - David Horníček (Champions FC, 7G)
3. 227 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 8A)
4. 217 min. - Stanislav Kodet (Pogo Praha FC, 7J)
5. 213 min. - Jakub Kovář (One Team, One Dream, 6E)
6. 211 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
7. 192 min. - Lukáš Ciprys (HeyMed, 8L)
8. 181 min. - Karel Ochman (Real Spořilov, 8D)
9. 176 min. - Matěj Pokorný (Pivson a Pofel, 5C)
10. 176 min. - Jakub Kovář (Indus, 5F)
11. 174 min. - Jaroslav Janda (Crossed sausages FC, 6J)
12. 163 min. - Matěj Kovář (Los Niňos M.B., 8M)
13. 163 min. - Jaroslav Šmiták (Horsis heads, 8M)
14. 160 min. - Matěj Hejtmánek (Řepští sršni, 8C)
15. 157 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 6C)
16. 152 min. - Jan Mohapl (Jacobs, 5E)
17. 149 min. - Jiří Borovský (Torpédo Hulín FC, 6A)
18. 149 min. - Martin Bursík (Misch Masch, 8I)
19. 146 min. - Vojtěch Janků (FBC KFC, 8N)
20. 145 min. - Matyáš Vališ (Vožralý pandy, 8H)
21. 144 min. - Ondřej Dušek (OrangeBoom, 8I)
22. 144 min. - Karel Diviš (Ekonom WT, 3A)
23. 143 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 6K)
24. 142 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 6I)
25. 142 min. - David Jiroušek (Alvarez D.C., 6K)
26. 140 min. - Ján Bujdoš (Kříženeček, 5C)
27. 139 min. - Jan Korostenski (Defect Praha, 5G)
28. 138 min. - Richard Zandt (Strážci Pomeranče, 5I)
29. 138 min. - Petr Drozd (Sean team B, 8H)
30. 137 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5I)
31. 137 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 7K)
32. 136 min. - Pavel Havlina (Plameňáci 1.FC B, 7J)
33. 136 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 6K)
34. 136 min. - Pavel Heral (Tajfun AC, 7A)
35. 135 min. - František Roub (M - Bubo A, 8G)
36. 135 min. - Daniel Schafferhans (WRP, 7H)
37. 134 min. - The Anh Nguyen (Parádníci, 6A)
38. 133 min. - Adam Marcinik (Modrý Svině A, 5F)
39. 131 min. - Tomáš Fryč (Řežem to United, 3D)
40. 130 min. - Jan Nováček (Youngsters FC, 3D)
41. 130 min. - Jan Kubr (AG team, 6D)
42. 130 min. - Jan Šaník (Chlapi FK, 8I)
43. 130 min. - Ondřej Koláček (Lokál United, 7C)
44. 130 min. - Jan Ungerman (Basta fidli B, 8M)
45. 129 min. - Karel Suchan (Legends are back, 6A)
46. 128 min. - Vsevolod Balunov (Taggart, 6J)
47. 128 min. - Jan Petřík (STS Chvojkovice - Brod, 5E)
48. 128 min. - Michal Peták (Rebel Circus, 5D)
49. 127 min. - Marcel Zýta (Flyers Jinonice FC, 5F)
50. 126 min. - Jiří Brožík (GoGo 1.NC, 6I) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 34 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8J)
2. 31 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 4A)
3. 29 gólů - Antonín Vaníček (GRPD Battloš, 8D)
4. 25 gólů - Pavel Gold (Paraguay, 6L)
5. 23 gólů - Jakub Ács (Lipodur FC A, 8N)
6. 23 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 7A)
7. 23 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
8. 22 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2B)
9. 22 gólů - Lukáš Novák (FC 1869, 8J)
10. 22 gólů - Filip Blecha (GRPD Battloš, 8D)
11. 21 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 8B)
12. 21 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
13. 21 gólů - Anatolie Rusu (MC Sarmat, 6K)
14. 21 gólů - Ondřej Brusch (Stará dáma, 4C)
15. 21 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 5F)
16. 21 gólů - Marián Prchlík (Misch Masch, 8I)
17. 20 gólů - Matěj Slavíček (Rozmetadlo FC, 8K)
18. 20 gólů - Antonín Kec (Athletico Spořilov, 8N)
19. 19 gólů - Stanislav Bejda (Úterní hosté Ski FC A, 1)
20. 19 gólů - Lukáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
21. 18 gólů - Michael Mácha (AC SK FC, 4D)
22. 18 gólů - Filip Vymyslický (Hubertův Tuřín, 7A)
23. 17 gólů - Tomáš Kudláček (Integrita Jinonice, 6B)
24. 17 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 6J)
25. 17 gólů - Marek Pont (Nalejto 1.FC, 4E)
26. 17 gólů - Tomáš Beneš (Atlético Cerveza, 8H)
27. 17 gólů - Miroslav Madej (Troll FC, 5H)
28. 16 gólů - Patrik Machytka (Blue Debils, 7C)
29. 16 gólů - Radim Tichý (Prague United, 7J)
30. 16 gólů - Jakub Bokri (Strašný kouře FC, 8O)
31. 16 gólů - Luboš Bláha (DDR FC, 8O)
32. 16 gólů - Jiří Krob (Zmaštěný stroje SC, 7K)
33. 16 gólů - Ondřej Štefančik (Pozdní sběr II, 4C)
34. 16 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 5A)
35. 16 gólů - Michal Batryn (GRPD Battloš, 8D)
36. 16 gólů - Adam Kubát (Kvantanámo, 3C)
37. 15 gólů - Martin Štancl (Alkohol Vršovice FC, 5B)
38. 15 gólů - Dominik Dlugoš (Šrot FC, 5B)
39. 15 gólů - Štefan Kurina (Klamovka Praha FK, 7E)
40. 15 gólů - Aner Hadžič (HeyMed, 8L)
41. 15 gólů - Marek Vilánek (Punisher FC, 8J)
42. 15 gólů - Jiří Růžička (Koloušci AK, 6B)
43. 15 gólů - Tomáš Wolf (Speciál Bráník A, 3A)
44. 15 gólů - Jakub Svoboda (Flyers Jinonice FC, 5F)
45. 14 gólů - Martin Bedrna (Lesser Side FC, 6K)
46. 14 gólů - Tomáš Kuchta (Primitivové, 7I)
47. 14 gólů - Přemysl Dušek (Tycho de Brahe FC A, 5B)
48. 14 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 6J)
49. 14 gólů - Vladimír Grešnjakov (Pneuservis-Bartoušek, 2A)
50. 14 gólů - Lukáš Salachna (PAPE Dejvice, 2A) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 113 gólů - GRPD Battloš, 8D
2. 88 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
3. 74 gólů - Punisher FC, 8J
4. 71 gólů - Misch Masch, 8I
5. 70 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
6. 62 gólů - Velký špatný, 7A
7. 62 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
8. 61 gólů - Indus, 5F
9. 58 gólů - DDR FC, 8O
10. 58 gólů - Stará dáma, 4C
11. 57 gólů - Blue Debils, 7C
12. 56 gólů - M - Bubo A, 8G
13. 55 gólů - SČZP, 8O
14. 54 gólů - Úžas 1.FFS, 4F
15. 54 gólů - Legion Aliena, 5G
16. 53 gólů - Audi United FC, 2B
17. 52 gólů - Admira 97, 4A
18. 52 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
19. 52 gólů - TJ Spoje Praha, 1
20. 52 gólů - HeyMed, 8L
21. 51 gólů - Herbal Fusion, 6K
22. 51 gólů - Paraguay, 6L
23. 49 gólů - President FC, 4E
24. 49 gólů - Notorkros FK, 7D
25. 48 gólů - Klucy PFS, 7I
26. 48 gólů - Klapzubova jedenáctka, 6B
27. 48 gólů - Speciál Bráník A, 3A
28. 48 gólů - Integrita Jinonice, 6B
29. 47 gólů - Prastará dáma, 6D
30. 47 gólů - VAR AC, 8B
31. 47 gólů - Homunculus, 4D
32. 47 gólů - Oratoř Kobylisy, 5B
33. 47 gólů - Bamboocha City, 4F
34. 47 gólů - Inter Letná, 6G
35. 47 gólů - Smutný potapěči, 2B
36. 46 gólů - Šrot FC, 5B
37. 46 gólů - Zmaštěný stroje SC, 7K
38. 46 gólů - AC SK FC, 4D
39. 46 gólů - MC Sarmat, 6K
40. 45 gólů - Primitivové, 7I
41. 45 gólů - Lucián FC A, 2A
42. 45 gólů - Vožralý pandy, 8H
43. 45 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
44. 45 gólů - Hertha ZMZ, 2A
45. 44 gólů - Bílá pohroma, 6G
46. 44 gólů - VGIK Praha FC, 6J
47. 44 gólů - Kelímci 3.FC, 6D
48. 43 gólů - Deportivo bez Coruna B, 6J
49. 43 gólů - Pogo Praha FC, 7J
50. 43 gólů - Pajzovna FC, 4D 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 7 gólů - Lokomotiva DP, 8F
2. 7 gólů - Řepští sršni, 8C
3. 8 gólů - Ekonom WT, 3A
4. 8 gólů - Pivní draci, 8L
5. 8 gólů - Ústavan 01 KK, 8B
6. 8 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
7. 8 gólů - M - Bubo A, 8G
8. 8 gólů - Torpédo Hulín FC, 6A
9. 9 gólů - CFG Suchdol, 8J
10. 9 gólů - Holosmetky FC A, 1
11. 9 gólů - Erectico TBC, 6A
12. 9 gólů - Friends Prague, 6C
13. 9 gólů - Střílíme veverky FC, 8B
14. 9 gólů - HeyMed, 8L
15. 9 gólů - Indus, 5F
16. 10 gólů - Beerchester United, 7L
17. 10 gólů - Champions FC, 7G
18. 10 gólů - Tajfun AC, 7A
19. 10 gólů - Pivson a Pofel, 5C
20. 10 gólů - Los Niňos M.B., 8M
21. 10 gólů - GRPD Battloš, 8D
22. 11 gólů - SAS fans, 6J
23. 11 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
24. 11 gólů - Holota FC, 7G
25. 12 gólů - Velký špatný, 7A
26. 12 gólů - Real Spořilov, 8D
27. 12 gólů - Laxní přístup, 8M
28. 12 gólů - Pod parou, 8D
29. 12 gólů - Prastará dáma, 6D
30. 12 gólů - Parádníci, 6A
31. 12 gólů - Krabice, 7J
32. 12 gólů - Kříženeček, 5C
33. 12 gólů - Nova LFC B, 8D
34. 12 gólů - Old Mosquitos, 8N
35. 12 gólů - Fiasko, 7K
36. 12 gólů - Cerveza 18.FC, 5D
37. 13 gólů - Serval KPKS, 5D
38. 13 gólů - Youngsters FC, 3D
39. 13 gólů - Zelení lenochodi FC, 8A
40. 13 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
41. 13 gólů - Misch Masch, 8I
42. 13 gólů - Díky čau Pirelli FC, 6A
43. 13 gólů - WRP, 7H
44. 13 gólů - Czech Inn Hotels, 7F
45. 13 gólů - Víťazný február FK, 5C
46. 13 gólů - Crossed sausages FC, 6J
47. 13 gólů - Na zdraví p.Macháčka, 6I
48. 13 gólů - Dvacítka, 3A
49. 13 gólů - Modrá vopice TJ, 7C
50. 13 gólů - Lucián FC A, 2A