2017 / podzim
1. hrací týden
4.9. - 10.9.
1.Aliga

Po letní přestávce znovu přichází čas fotbalové Hanspaulské ligy, která právě otevírá svou v pořadí už 91. sezonu. Od druhého hracího týdne vaší skupiny budete na tomto místě nacházet krátký komentář mapující aktuální kolo. Žádost o opravy střelců, sestav nebo jakékoliv další připomínky a podněty pište prosím na mail vedouci@psmf.cz. Hodně štěstí na hřišti přeje redakce Týdeníku Hanspaulka.

Top 20 - střelci

1. 2 góly - Tomáš Valenta (Les Miserables)
2. 2 góly - Jiří Sodoma (Les Miserables)
3. 2 góly - Lukáš Dont (Hertha ZMZ)
4. 2 góly - Tomáš Vaněk (Hertha ZMZ)
5. 2 góly - Matěj Valenta (Traktor humus A)
6. 2 góly - Miroslav Verner (Les Miserables)
7. 2 góly - Vasyl Tkach (Hoverla Zak)
8. 2 góly - Stanislav Mařík (Santa Dominica)
9. 2 góly - David Bujnovský (Úderka Žižkov junioři)
10. 2 góly - Petr Dedek (Smutný potapěči)
11. 1 gól - Serhii Honcharenko (Hoverla Zak)
12. 1 gól - Lukáš Šedivý (TJ Spoje Praha)
13. 1 gól - Lukáš Dratva (Les Miserables)
14. 1 gól - Jan Havránek (Traktor humus A)
15. 1 gól - Jiří Tomek (Holosmetky FC A)
16. 1 gól - Daniel Galus (Úderka Žižkov junioři)
17. 1 gól - Pavel Slánský (TJ Spoje Praha)
18. 1 gól - Ondřej Kolář (Úderka Žižkov junioři)
19. 1 gól - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči)
20. 1 gól - Ondřej Kotlík (Inter Lotyšák A)

Top 5 - brankáři

1. 49 min. - Josef Prokeš (Hertha ZMZ)
2. 44 min. - Jakub Štefek (Úterní hosté Ski FC A)
3. 30 min. - Oleksandr Kelemen (Hoverla Zak)
4. 29 min. - Michal Valašík (Úderka Žižkov junioři)
5. 26 min. - Maksym Dikusar (Restaurace U Pecků A)

Top 5 - útok

1. 8 gólů - Les Miserables
2. 5 gólů - Úderka Žižkov junioři
3. 4 góly - Smutný potapěči
4. 4 góly - Hertha ZMZ
5. 3 góly - Traktor humus A

Top 5 - obrana

1. 2 góly - Restaurace U Pecků A
2. 2 góly - Traktor humus A
3. 2 góly - Úterní hosté Ski FC A
4. 2 góly - Hertha ZMZ
5. 3 góly - Holosmetky FC A

Příští kolo

11.9. 19:00 - Santa Dominica - Smutný potapěči (P1) (Javorák)
11.9. 19:15 - Traktor humus A - Hoverla Zak (MALES) (Řežem to United)
11.9. 20:15 - TJ Spoje Praha - Úterní hosté Ski FC A (P1) (Javorák)
11.9. 20:30 - Inter Lotyšák A - Holosmetky FC A (MALES) (Řežem to United)
13.9. 19:00 - Úderka Žižkov junioři - Restaurace U Pecků A (P3) (Debakl FC)
13.9. 20:15 - Les Miserables - Hertha ZMZ (P3) (Debakl FC)