Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 60 min. - Lukáš Werner (Forejt FC, 8G)
2. 60 min. - Jan Malý (Bohemia Roztyly, 6K)
3. 60 min. - Alzhan Turlybekov (Taggart, 6L)
4. 60 min. - Michal Petráš (Santa Tranta PC C, 3B)
5. 60 min. - Daniel Šebela (Pivní pohoda AC, 7G)
6. 60 min. - Marek Königsmark (Viktoria Bítovská A, 8D)
7. 60 min. - Bohuslav Křeček (Kliďas FC, 3B)
8. 60 min. - Michal Kapička (Pivojs s.r.o.1.FC, 8E)
9. 60 min. - Jan Opletal (A.G.Č.V., 3C)
10. 60 min. - Jiří Hálek (Devils of Zderaz, 5G)
11. 60 min. - Michal Papež (Rošambo, 6F)
12. 60 min. - Vojtěch Buřič (Periferie United, 4F)
13. 60 min. - Jakub Zima (Kult žlutého míče, 8L)
14. 60 min. - Tomáš Přibyl (Ross Crock, 7I)
15. 60 min. - David Beneš (Kanonýři, 8K)
16. 60 min. - Jakub Bodlák (Borussia Bubeneč, 3A)
17. 60 min. - Maksym Dikusar (Restaurace U Pecků A, 1)
18. 60 min. - Roman Pytlíček (Xichties FC, 6L)
19. 60 min. - Tomáš Rottenberg (D.G.Team, 6F)
20. 60 min. - Karel Malec (KáGéčko B, 8H)
21. 60 min. - Jan Bárta (Žabí hlen, 8H)
22. 60 min. - Pavel Kunert (Penco FC, 5D)
23. 60 min. - Jan Varga (Normální Chlapi, 3D)
24. 60 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5H)
25. 60 min. - Michal Resler (Senioři Praha A, 8A)
26. 60 min. - Martin Vaňač (Gangbeng, 8D)
27. 60 min. - Jan Trávníček (4 TD Ala Bundy B, 7D)
28. 60 min. - Michael Pirčák (Klub odložených mužů, 6A)
29. 60 min. - Jakub Třešňák (Real Praha, 7D)
30. 60 min. - David Kropáček (AC SK Viktoria 1905, 6F)
31. 60 min. - Jaroslav Matějka (Libeň SK, 5B)
32. 60 min. - Martin Havel (Gobi dezert, 8D)
33. 60 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 6L)
34. 60 min. - Jakub Slováček (NBND FC, 6L)
35. 60 min. - Jiří Krejča (Bakera, 5G)
36. 60 min. - Jan Petřík (STS Chvojkovice - Brod, 5D)
37. 60 min. - Adam Mašek (Bedna 98 FC, 3C)
38. 60 min. - Jan Žežulka (Tempo 01 HFC, 8L)
39. 60 min. - Luis A. Padilla Mendoza (Deportivo Estudiantil FC A, 4D)
40. 60 min. - Ján Labon (Mall 1.FC, 7I)
41. 60 min. - Tomáš Axler (Nulová šance, 7I)
42. 60 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 7C)
43. 60 min. - Zdeněk Kopelent (Pyjavíce FK, 7H)
44. 60 min. - Arnošt Havrlant (J.R.Club B, 6F)
45. 60 min. - Pavel Pražák (Torolka, 4A)
46. 60 min. - Petr Vančura (Atlético Cerveza, 6H)
47. 60 min. - Jiří Bouše ml. (Real TIDE XXL, 4D)
48. 60 min. - Petr Doutnáč (Česlo, 8N)
49. 59 min. - Ondřej Machů (Blaženka spiders, 6F)
50. 59 min. - Jiří Červený (Dromedarians Praha, 6H) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 7 gólů - Jaroslav Procházka (Trops 1.SK, 3A)
2. 6 gólů - Roman Alba (The Penguins 6:5 B, 3B)
3. 6 gólů - David Kremlík (Xichties FC, 6L)
4. 5 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 3A)
5. 5 gólů - Jiří Šmolík (Šméčka, 5F)
6. 5 gólů - Šimon Štrop (1.FC Zahradní Město, 8K)
7. 5 gólů - Oleksandr Popok (Šachťor Praha CF, 6J)
8. 5 gólů - Michal Bajtler (Raiffani, 4D)
9. 5 gólů - Martin Škeřík (England United FC, 8A)
10. 5 gólů - Diego Perez Lopez (Deportivo Estudiantil FC A, 4D)
11. 5 gólů - Pavel Smažil (Raiffani, 4D)
12. 5 gólů - Jamal Allahverdi-Zada (Zimbru Olymp A, 3D)
13. 5 gólů - Štěpán Sedlář (Tempo 01 HFC, 8L)
14. 5 gólů - Tomáš Jelínek (Úterní hosté Ski FC A, 1)
15. 5 gólů - Matyáš Heinzel (Herbal Fusion, 8L)
16. 5 gólů - Jan Zídek (Periferie United, 4F)
17. 5 gólů - Jiří Jadrníček (Určitě team Vršovice, 7B)
18. 5 gólů - Martin Junek (Weekend Warriors FC, 6B)
19. 4 góly - Jan Páv ml. (Purple Team AFK, 5A)
20. 4 góly - Tomáš Srb (TJ Bohemia Chips 1980, 8J)
21. 4 góly - Jakub Petráček (VZ, 8H)
22. 4 góly - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 4E)
23. 4 góly - Filip Nakev (Yugo FC, 7H)
24. 4 góly - Dominik Hodboď (Řežem to United, 3D)
25. 4 góly - Ondřej Štefančik (Pozdní sběr II, 5D)
26. 4 góly - Václav Karas (Integrita Jinonice, 7H)
27. 4 góly - Tomáš Haken (Inter Letná, 8B)
28. 4 góly - Jáchym Trajhan (Tempo 01 HFC, 8L)
29. 4 góly - David Veselý (Unreal Students FC, 5D)
30. 4 góly - Lukáš Kalenda (Bulánci, 5D)
31. 4 góly - Michal Stross (Papíráci CF, 4B)
32. 4 góly - Ondřej Lang (Zavináč FC, 5E)
33. 4 góly - Vojtěch Engelmann (Stará dáma, 4A)
34. 4 góly - Nik Harmanec (Dynamit Vršovice, 8D)
35. 4 góly - Tomáš Rossmann (Oratoř Kobylisy, 4B)
36. 4 góly - Jakub Panýrek (Admira 97, 6C)
37. 4 góly - Radek Dvořák (Dukla Praha FK, 7A)
38. 4 góly - Lukáš Verner (Real Motion SG, 8I)
39. 4 góly - Lukáš Kronus (England Praha, 8N)
40. 4 góly - Mark Litvinov (Komety FC B, 6L)
41. 3 góly - Marek Vávra (Real Motion SG, 8I)
42. 3 góly - Josef Lochman (Exilová šatna, 8E)
43. 3 góly - Šimon Kulakowski (GFC, 8I)
44. 3 góly - Jiří Uchytil (Deportivo bez Coruna B, 6J)
45. 3 góly - Ivan Pleskač (Blaženka spiders, 6F)
46. 3 góly - Jan Šrepl (Borussia Dortšpunt B, 5F)
47. 3 góly - Martin Loquens (NBND FC, 6L)
48. 3 góly - Ondřej Hrachovský (Tempo 01 HFC, 8L)
49. 3 góly - Jakub Privara (Víťazný február FK, 6G)
50. 3 góly - Michal Šulc (Papíráci CF, 4B) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 19 gólů - Tempo 01 HFC, 8L
2. 14 gólů - Raiffani, 4D
3. 12 gólů - S nadhledem, 8G
4. 12 gólů - England United FC, 8A
5. 12 gólů - 1.FC Zahradní Město, 8K
6. 12 gólů - Parta AC, 8B
7. 11 gólů - Real Motion SG, 8I
8. 11 gólů - Zimbru Olymp A, 3D
9. 11 gólů - Trops 1.SK, 3A
10. 11 gólů - Řežem to United, 3D
11. 11 gólů - Inter Letná, 8B
12. 11 gólů - Exilová šatna, 8E
13. 10 gólů - Herbal Fusion, 8L
14. 10 gólů - Integrita Jinonice, 7H
15. 10 gólů - D.G.Team, 6F
16. 10 gólů - Deportivo Estudiantil FC A, 4D
17. 10 gólů - Určitě team Vršovice, 7B
18. 10 gólů - Dropa FC, 5H
19. 9 gólů - Bruchos HFC, 6I
20. 9 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
21. 9 gólů - Torpedo Cannabis, 3A
22. 9 gólů - Sarmat FC, 8K
23. 9 gólů - The Penguins 6:5 B, 3B
24. 9 gólů - Lucky team, 5H
25. 9 gólů - Oratoř Kobylisy, 4B
26. 9 gólů - Bulánci, 5D
27. 9 gólů - Periferie United, 4F
28. 9 gólů - GK Ohradní, 6B
29. 9 gólů - Papíráci CF, 4B
30. 9 gólů - Praga Calcio CC, 8C
31. 9 gólů - Cvrčci FC, 5B
32. 8 gólů - Fugas CF B, 7A
33. 8 gólů - Weekend Warriors FC, 6B
34. 8 gólů - Bronx KKK A, 4A
35. 8 gólů - Stará dáma, 4A
36. 8 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
37. 8 gólů - Deportivo bez Coruna B, 6J
38. 8 gólů - Milenium Praha FC, 6A
39. 8 gólů - Fotbaloví bozi, 8H
40. 7 gólů - Junior Motol, 7B
41. 7 gólů - Pozdní sběr II, 5D
42. 7 gólů - Dynamit Vršovice, 8D
43. 7 gólů - AC Tylen, 8M
44. 7 gólů - Mamissero, 7L
45. 7 gólů - U.G.A.R. FC, 4D
46. 7 gólů - Jacobs, 7G
47. 7 gólů - Legends are back, 7A
48. 7 gólů - Torolka, 4A
49. 7 gólů - Santa Dominica, 1
50. 7 gólů - 1.FC Žižkov, 5B 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - STS Chvojkovice - Brod, 5D
2. žádný gól - Santa Tranta PC C, 3B
3. žádný gól - Tempo 01 HFC, 8L
4. žádný gól - Bakera, 5G
5. žádný gól - Devils of Zderaz, 5G
6. žádný gól - NBND FC, 6L
7. žádný gól - Xichties FC, 6L
8. žádný gól - The Hamptons, 7C
9. žádný gól - 4 TD Ala Bundy B, 7D
10. žádný gól - Callida CS, 5H
11. žádný gól - J.R.Club B, 6F
12. žádný gól - Forejt FC, 8G
13. žádný gól - Česlo, 8N
14. žádný gól - Pyjavíce FK, 7H
15. žádný gól - A.G.Č.V., 3C
16. žádný gól - Bedna 98 FC, 3C
17. žádný gól - Penco FC, 5D
18. žádný gól - Real TIDE XXL, 4D
19. žádný gól - Mall 1.FC, 7I
20. žádný gól - Periferie United, 4F
21. žádný gól - Viktoria Bítovská A, 8D
22. žádný gól - Pivní pohoda AC, 7G
23. žádný gól - Atlético Cerveza, 6H
24. žádný gól - Kult žlutého míče, 8L
25. žádný gól - Restaurace U Pecků A, 1
26. žádný gól - Deportivo Estudiantil FC A, 4D
27. žádný gól - Bohemia Roztyly, 6K
28. žádný gól - Real Praha, 7D
29. žádný gól - Libeň SK, 5B
30. žádný gól - Klub odložených mužů, 6A
31. žádný gól - Nulová šance, 7I
32. žádný gól - Ross Crock, 7I
33. žádný gól - Rošambo, 6F
34. žádný gól - Žabí hlen, 8H
35. žádný gól - Gobi dezert, 8D
36. žádný gól - Kanonýři, 8K
37. žádný gól - Taggart, 6L
38. žádný gól - Talent Praha FC, 6L
39. žádný gól - Borussia Bubeneč, 3A
40. žádný gól - Torolka, 4A
41. žádný gól - Senioři Praha A, 8A
42. žádný gól - AC SK Viktoria 1905, 6F
43. žádný gól - D.G.Team, 6F
44. žádný gól - Pivojs s.r.o.1.FC, 8E
45. žádný gól - Normální Chlapi, 3D
46. žádný gól - Gangbeng, 8D
47. žádný gól - KáGéčko B, 8H
48. 1 gól - Rarach FC, 7C
49. 1 gól - Útlum, 5B
50. 1 gól - DHL Bad Diablos, 8E