Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 60 min. - Tomáš Pokorný (United clans, 4F)
2. 60 min. - Pavel Tichomirov (Výlov 0.FC, 5I)
3. 60 min. - Vojtěch Vetrík (Víťazný február FK, 5C)
4. 60 min. - Jakub Ferjenčík (Hlavonožci na niti FC, 5E)
5. 60 min. - Michael Rutar (Athletico KMF, 7F)
6. 60 min. - Patrik Sedliský (Prtzalona C.F., 7D)
7. 60 min. - Lubomír Bleha (Kanálpucers PL, 7K)
8. 60 min. - Jan Vosátka (Prastará dáma, 6D)
9. 60 min. - Karel Rochl (Gepard AFC, 3A)
10. 60 min. - Šimon Štrop (Tvoje máma FC, 8M)
11. 60 min. - Markus Šimek (Playboy team AC, 8F)
12. 60 min. - Jakub Kulhánek (Cerveza 18.FC, 5D)
13. 60 min. - Ondřej Koláček (Lokál United, 7C)
14. 60 min. - Filip Šindelář (ONBLACK, 8G)
15. 60 min. - Tomáš Prchal (Hashlerka THC 1993 A, 7J)
16. 60 min. - Kyrylo Linov (Bruins FC, 4E)
17. 60 min. - Tomáš Přibyl (Ross Crock, 7J)
18. 60 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
19. 60 min. - Jakub Kapitán (Weekend Warriors FC, 4A)
20. 60 min. - Jakub Sládeček (Deportivo Estudiantil FC B, 5E)
21. 60 min. - Petr Maceček (Tým Jakuba Harapáta, 6L)
22. 60 min. - Martin Pospíšil (Ol´school Fellas BK, 6I)
23. 60 min. - Nathan Kračunov (Hajduk Hůrka B, 8K)
24. 60 min. - Michal Pinka (Lord Mayor Idiot, 3D)
25. 60 min. - Karel Diviš (Ekonom WT, 3A)
26. 60 min. - Marek Kouřímský (Chroustova lokomotiva, 7D)
27. 60 min. - Václav Královec (Canary FC, 8J)
28. 60 min. - Vojtěch Doležal (CFG Suchdol, 8J)
29. 60 min. - Pavel Frühauf (Gekad, 8F)
30. 60 min. - Michal Petráš (Santa Tranta PC C, 3C)
31. 60 min. - Filip Čabrádek (Bruchos HFC, 7K)
32. 60 min. - Tomáš Libora (Ústavan 01 KK, 8B)
33. 60 min. - Marek Vilánek (Punisher FC, 8J)
34. 60 min. - Martin Fila (Beach attack 90210, 5G)
35. 60 min. - Tomáš Svoboda (Viktoria Bítovská B, 8E)
36. 60 min. - Jakub Vokatý (Parta AC, 8E)
37. 60 min. - Jiří Mrázek (Alvarez D.C., 6K)
38. 60 min. - Matej Juhász (UTS Vršovice, 2A)
39. 60 min. - Marek Fišer (Krabice, 7J)
40. 60 min. - Zdeněk Kopelent (Pyjavíce FK, 5G)
41. 60 min. - Ondřej Soukup (GFC Regent A, 4C)
42. 60 min. - Viktor Čižmar (Alkohol Vršovice FC, 5B)
43. 60 min. - Jiří Borovský (Torpédo Hulín FC, 6A)
44. 60 min. - Ilyapaul Kreys (DHL Brohemians, 8H)
45. 60 min. - Jakub Hudík (Nevím FC, 5E)
46. 58 min. - Zdeněk Barták (Domácí potřeby A, 3A)
47. 58 min. - Jan Hrdlička (V.S.P.S.V.S., 5A)
48. 57 min. - Štefan Huďagi (Tropa de Elite, 7K)
49. 57 min. - David Štípek (Serfy.cz, 5C)
50. 56 min. - Jiří Javůrek (Hells Bells 1.FC, 7I) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 7 gólů - Mykhailo Hordienko (Legion Aliena, 5G)
2. 6 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
3. 5 gólů - Jiří Kuděj (Bakera, 2B)
4. 5 gólů - Štěpán Kvapil (Virtus Praha FK, 7F)
5. 5 gólů - Jaroslav Nováček (Purple Team AFK, 4A)
6. 5 gólů - Pavel Gold (Paraguay, 6L)
7. 5 gólů - Arnošt Korecký (Dynamo R.U.M. A, 5B)
8. 5 gólů - Marcel Šlapák (Vlci samotáři, 7A)
9. 5 gólů - Štěpán Gregor (Scarface AC, 4E)
10. 4 góly - Patrik Lexa (Parta AC, 8E)
11. 4 góly - David Veselý (Unreal Students FC, 5E)
12. 4 góly - Luboš Pamánek (Viktoria Bítovská A, 8F)
13. 4 góly - David Česal (Skleňák AC, 8I)
14. 4 góly - Matěj Zdobinský (Postupická veterans TJ, 8K)
15. 4 góly - Jan Šulc (Břewnow boys KMK, 2A)
16. 4 góly - Jakub Rod (Rumburaci, 6E)
17. 4 góly - Martin Novák (Vincentka FC, 8K)
18. 4 góly - Ondřej Gabriel (Atlanta Žižkov FC, 6L)
19. 4 góly - Martin Bláha (Akta - rez, 3B)
20. 4 góly - Petr Dejnožka (Vokra VV, 3C)
21. 4 góly - Javier Uladislao Tello (!nBev Tigers, 5F)
22. 4 góly - Martin Kraus (Literpool United, 8A)
23. 4 góly - Nikolaj Votlučka (Kluci bez budoucnosti, 7F)
24. 4 góly - Jakub Majerčin (Lucky team, 5H)
25. 4 góly - Jan Zelenka (Banana Chiquíta, 6C)
26. 4 góly - Daniel Vrzal (Růžoví delfínci 97,2, 7D)
27. 4 góly - Jakub Vrtiška (FC 1869, 8J)
28. 4 góly - Jakub Kratěna (Ducksicks, 5F)
29. 4 góly - Dominik Lipár (Nebeský bastardi, 5F)
30. 4 góly - Tomáš Mandík (Alkmar, 8N)
31. 4 góly - Patrik Šulek (Výtržník HFC, 5E)
32. 4 góly - Marián Prchlík (Misch Masch, 8I)
33. 4 góly - Michal Pánek (Jen tak do kecky, 8N)
34. 4 góly - Jan Šmíd (President FC, 4E)
35. 4 góly - Daniel Rangotis (Ducksicks, 5F)
36. 4 góly - Ievgen Kliushnyk (Well Done, 5H)
37. 4 góly - Pavel Háječek (Brosway team, 8J)
38. 3 góly - Jakub Kříž (AC Tylen, 6E)
39. 3 góly - Radek Zubatý (Sean team A, 4A)
40. 3 góly - Matěj Slavíček (Rozmetadlo FC, 8K)
41. 3 góly - Jan Karban (Klub odložených mužů, 5A)
42. 3 góly - Ruslan Timoshevskiy (Well Done, 5H)
43. 3 góly - Martin Štyks (Orange Predators A, 4A)
44. 3 góly - Antonín Mareš (Ďáblice FK, 6E)
45. 3 góly - Tomáš Kaliba (Havri Havri, 5A)
46. 3 góly - Ondřej Dostál (Inter Letná, 6G)
47. 3 góly - Martin Junek (Weekend Warriors FC, 4A)
48. 3 góly - Martin Bedrna (Lesser Side FC, 6K)
49. 3 góly - Marek Vilánek (Punisher FC, 8J)
50. 3 góly - Jakub Škobis (SČZP, 8O) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 17 gólů - Well Done, 5H
2. 14 gólů - United clans, 4F
3. 13 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
4. 13 gólů - !nBev Tigers, 5F
5. 12 gólů - Bakera, 2B
6. 12 gólů - Vokra VV, 3C
7. 12 gólů - Legion Aliena, 5G
8. 12 gólů - Inter Letná, 6G
9. 12 gólů - Ducksicks, 5F
10. 11 gólů - Holosmetky FC B, 3C
11. 11 gólů - President FC, 4E
12. 11 gólů - Misch Masch, 8I
13. 11 gólů - SČZP, 8O
14. 10 gólů - Scarface AC, 4E
15. 10 gólů - Punisher FC, 8J
16. 10 gólů - Paraguay, 6L
17. 10 gólů - Dynamo R.U.M. A, 5B
18. 10 gólů - M - Bubo A, 8G
19. 10 gólů - Vlci samotáři, 7A
20. 10 gólů - Demoliční četa, 4B
21. 10 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
22. 10 gólů - Bro´s, 8H
23. 10 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
24. 10 gólů - Holosmetky FC A, 1
25. 9 gólů - HeyMed, 8L
26. 9 gólů - Vojenské lesy, 3A
27. 9 gólů - Absinth, 4B
28. 9 gólů - Liviroff SC, 8O
29. 8 gólů - Jedna noha netleská, 8C
30. 8 gólů - Unreal Students FC, 5E
31. 8 gólů - Blue Debils, 7C
32. 8 gólů - Kovárna PC, 7F
33. 8 gólů - Sturm JM, 6L
34. 8 gólů - Purple Team AFK, 4A
35. 7 gólů - DDR FC, 8O
36. 7 gólů - Hertha ZMZ, 2A
37. 7 gólů - Šrot FC, 5B
38. 7 gólů - Audi United FC, 2B
39. 7 gólů - Fermé, 8G
40. 7 gólů - Credit Praha FC, 6H
41. 7 gólů - Real Prd, 8K
42. 7 gólů - Rumburaci, 6E
43. 7 gólů - Výtržník HFC, 5E
44. 7 gólů - Banana Chiquíta, 6C
45. 7 gólů - Havri Havri, 5A
46. 7 gólů - Tým Jakuba Harapáta, 6L
47. 7 gólů - Hanspaulský beton, 6E
48. 7 gólů - Gólostroje FC, 5B
49. 7 gólů - Regio Team, 6I
50. 7 gólů - Integrita Jinonice, 6B 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - Krabice, 7J
2. žádný gól - Weekend Warriors FC, 4A
3. žádný gól - Tvoje máma FC, 8M
4. žádný gól - Tým Jakuba Harapáta, 6L
5. žádný gól - Kanálpucers PL, 7K
6. žádný gól - Beach attack 90210, 5G
7. žádný gól - Ekonom WT, 3A
8. žádný gól - Ol´school Fellas BK, 6I
9. žádný gól - Gekad, 8F
10. žádný gól - Punisher FC, 8J
11. žádný gól - Canary FC, 8J
12. žádný gól - Lokál United, 7C
13. žádný gól - Playboy team AC, 8F
14. žádný gól - Torpédo Hulín FC, 6A
15. žádný gól - UTS Vršovice, 2A
16. žádný gól - Alvarez D.C., 6K
17. žádný gól - Cerveza 18.FC, 5D
18. žádný gól - CFG Suchdol, 8J
19. žádný gól - Gepard AFC, 3A
20. žádný gól - Viktoria Bítovská B, 8E
21. žádný gól - Bruchos HFC, 7K
22. žádný gól - Athletico KMF, 7F
23. žádný gól - DHL Brohemians, 8H
24. žádný gól - Hajduk Hůrka B, 8K
25. žádný gól - Víťazný február FK, 5C
26. žádný gól - Lord Mayor Idiot, 3D
27. žádný gól - Ross Crock, 7J
28. žádný gól - Bruins FC, 4E
29. žádný gól - GFC Regent A, 4C
30. žádný gól - Chroustova lokomotiva, 7D
31. žádný gól - Alkohol Vršovice FC, 5B
32. žádný gól - Prtzalona C.F., 7D
33. žádný gól - Výlov 0.FC, 5I
34. žádný gól - Holosmetky FC A, 1
35. žádný gól - Santa Tranta PC C, 3C
36. žádný gól - Parta AC, 8E
37. žádný gól - Hashlerka THC 1993 A, 7J
38. žádný gól - Nevím FC, 5E
39. žádný gól - Ústavan 01 KK, 8B
40. žádný gól - Pyjavíce FK, 5G
41. žádný gól - ONBLACK, 8G
42. žádný gól - United clans, 4F
43. žádný gól - Prastará dáma, 6D
44. žádný gól - Hlavonožci na niti FC, 5E
45. 1 gól - Tutto bene A, 6L
46. 1 gól - Kulva PVC, 7C
47. 1 gól - SAS fans, 6J
48. 1 gól - Umělci z Prahy, 8J
49. 1 gól - Pražská Stoka, 7K
50. 1 gól - Bílá pohroma, 6G