Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 60 min. - Daniel Ptáček (Bro´s, 8F)
2. 60 min. - Jan Kilián (Rumpra Praha FC, 4B)
3. 60 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 5C)
4. 60 min. - Jan Ujka (Viktorčin smích, 7D)
5. 60 min. - Ondřej Čibera (Orgasmico L.S.D., 6A)
6. 60 min. - Jakub Levý (Unreal Students FC, 5E)
7. 60 min. - Pavel Libecajt (Výtržník HFC, 3C)
8. 60 min. - Viktor Čižmar (Alkohol Vršovice FC, 6B)
9. 60 min. - Richard Kulík (Torpédo Řepy, 6A)
10. 60 min. - Miroslav Zámola (Horst 1.FC, 6J)
11. 60 min. - Miroslav Vaněk (Šnek FC B, 7I)
12. 60 min. - Václav Pěnkava (Sokol Picasso B, 5E)
13. 60 min. - Erik Kahle (Prague St. Gentlemen, 6B)
14. 60 min. - Adam Brtna (Karcinogenní, 5C)
15. 60 min. - Jan Korostenski (Defect Praha, 4E)
16. 60 min. - Andrey Abroskin (Well Done, 5H)
17. 60 min. - Jan Sklenář (Polnohospodár Praha, 7D)
18. 60 min. - Pavel Reich (Real Prd, 8J)
19. 60 min. - Martin Vaňač (Gangbeng, 8E)
20. 60 min. - Iulian-Cosmin Buduleci (Romania F.C., 7L)
21. 60 min. - Ondřej Bechynský (Kalich club Žižkov, 8K)
22. 60 min. - Sebastián Šulc (Drny FC, 5H)
23. 60 min. - Jan Kneissl (Namo FC, 8E)
24. 60 min. - Marián Višňa (Torpedo Cannabis, 3C)
25. 60 min. - René Kováč (Strašnická SK, 6E)
26. 60 min. - Lukáš Braunsperger (S nadhledem, 8F)
27. 60 min. - Jan Pekárek (Sokol Vysočany B, 5I)
28. 60 min. - Marek Čermák (Kříženeček, 5E)
29. 60 min. - Jan Mohapl (Jacobs, 6H)
30. 60 min. - Miloslav Doubrava (KTB B, 4E)
31. 60 min. - Milan Énok (Sever 1.FC, 7K)
32. 60 min. - Josef Jurčík (Botostroj SK, 8H)
33. 60 min. - Martin Cicala (Squadra Azzurra, 7B)
34. 60 min. - Vojtěch Müller (KáGéčko B, 7B)
35. 60 min. - Petr Soukup (Celtic THK, 4A)
36. 60 min. - Tomáš Kresl (Uličníci FC, 8H)
37. 60 min. - Stanislav Plecitý (Senioři Praha A, 8A)
38. 60 min. - Adrián Šalacha (K.K.K., 6D)
39. 60 min. - Jiří Maroušek (Plameňáci 1.FC A, 3D)
40. 60 min. - Tomáš Vlček (Brazzers Praha FC B, 8L)
41. 60 min. - Jakub Haken (One Team, One Dream, 7D)
42. 60 min. - Martin Provazník (Praetorians FC B, 5A)
43. 60 min. - Martin Nacházel (Real Oranjes, 8I)
44. 60 min. - Tomáš Šťastný (Fifty-two faders, 7K)
45. 60 min. - Jan Němec (Kelímci 3.FC, 7B)
46. 60 min. - Jiří Javůrek (Hells Bells 1.FC, 8J)
47. 60 min. - Jan Fiala (Levá fuska, 7F)
48. 59 min. - Adam Bystřický (Těžká demence, 7B)
49. 59 min. - Tomáš Axler (Nulová šance, 7J)
50. 59 min. - Zdeněk Burian (Praga Calcio CC, 8D) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 6 gólů - Jiří Sodoma (Restaurace U Pecků A, 1)
2. 5 gólů - Dominik Vašut (Erko Kbely, 3A)
3. 5 gólů - Anatolie Rusu (Monolity Sarmat, 8K)
4. 5 gólů - Jakub Farář (Airborne Příbram, 6H)
5. 5 gólů - Pavel Kvapil (GJS FK, 8N)
6. 5 gólů - Michal Kafuněk (D.G.Team, 6A)
7. 4 góly - Petr Houdek (Kolomajzna TJ, 8N)
8. 4 góly - Jan Hynek (Sturm JM, 6L)
9. 4 góly - Ivan Weber (Kanonýři, 8K)
10. 4 góly - Lukáš Rom (Kliďas FC, 3B)
11. 4 góly - Petr Dixa (Bronx KKK A, 4A)
12. 4 góly - Vojtěch Soukup (Club Penguin FC, 8A)
13. 4 góly - Ondřej Dub (Basta fidli B, 8M)
14. 4 góly - Jakub Madej (EXŠemíci, 7H)
15. 4 góly - Miroslav Madej (Troll FC, 7K)
16. 4 góly - Dominik Pechar (Hodkovičky United FC, 3B)
17. 4 góly - Daniel Andrisák (GJS FK, 8N)
18. 4 góly - David Lojek (Polární záře, 6E)
19. 4 góly - Pavel Kříž (Sedm zbabělých A, 5D)
20. 4 góly - Jan Straka (Kanonýři, 8K)
21. 4 góly - Martin Marek (Demoliční četa, 5D)
22. 4 góly - Mircea Mihai Lechaciu (Rošambo, 6G)
23. 4 góly - Jozef Drábek (Vzteklé Želvičky, 6J)
24. 3 góly - Michael Kalous (Real Prd, 8J)
25. 3 góly - Martin Beránek (Talent Praha FC, 7K)
26. 3 góly - Jiří Kuděj (Bakera, 4B)
27. 3 góly - Roman Barcal (D.G.Team, 6A)
28. 3 góly - Miroslav Malý (Gólostroje FC, 6F)
29. 3 góly - Roman Alba (The Penguins 6:5 B, 3C)
30. 3 góly - Jan Jaroš (Prague United, 7J)
31. 3 góly - Jakub Melezínek (Greenhorns FC, 5C)
32. 3 góly - Michal Kroužek (Real Oranjes, 8I)
33. 3 góly - Martin Dražan (Kehar Club FC, 5C)
34. 3 góly - Andrei Trahim (Romania F.C., 7L)
35. 3 góly - Tomáš Ottomanský (Power Rangers, 3B)
36. 3 góly - Jan Kopecký (Nebeský bastardi, 6I)
37. 3 góly - Adam Bouhetal (Club Penguin FC, 8A)
38. 3 góly - Antonín Měchura (Kalich club Žižkov, 8K)
39. 3 góly - Jakub Svoboda (Ňiňos F.C., 6I)
40. 3 góly - David Mally (Bába FC, 7F)
41. 3 góly - Tomáš Semrád (Concur 1.FC, 6H)
42. 3 góly - Adrián Vlačuha (Pivní pohoda AC, 7H)
43. 3 góly - David Bezdička (Les Miserables, 2B)
44. 3 góly - Tomáš Sokol (Hashlerka THC 1993 A, 7J)
45. 3 góly - Ondřej Voborský (Valícíse Kojoti, 5H)
46. 3 góly - Jan Doležal (Partizan Praha, 6C)
47. 3 góly - Vasyl Yakyma (Hoverla Zak, 1)
48. 3 góly - Jakub Maršoun (Youngsters FC, 3D)
49. 3 góly - Martin Pilc (Deportivo bez Coruna A, 4A)
50. 3 góly - Roman Beňák (Bro´s, 8F) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 13 gólů - GJS FK, 8N
2. 13 gólů - Tempo 01 HFC, 7L
3. 10 gólů - Santa Tranta PC C, 3C
4. 10 gólů - Les Miserables, 2B
5. 9 gólů - Holosmetky FC B, 5E
6. 9 gólů - Domácí potřeby A, 3A
7. 9 gólů - Restaurace U Pecků A, 1
8. 9 gólů - D.G.Team, 6A
9. 9 gólů - Bruins FC, 4E
10. 9 gólů - Kanonýři, 8K
11. 9 gólů - Veselá Kráva TJ, 7A
12. 8 gólů - Talent Praha FC, 7K
13. 8 gólů - Rumpra Praha FC, 4B
14. 8 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6E
15. 8 gólů - Bakera, 4B
16. 8 gólů - Rito Pls, 5G
17. 8 gólů - Basta fidli B, 8M
18. 8 gólů - Club Penguin FC, 8A
19. 8 gólů - Airborne Příbram, 6H
20. 8 gólů - Sturm JM, 6L
21. 7 gólů - Romania F.C., 7L
22. 7 gólů - Nebeský bastardi, 6I
23. 7 gólů - Vzteklé Želvičky, 6J
24. 7 gólů - Gangbeng, 8E
25. 7 gólů - 64! FC Kobylisy A, 6E
26. 7 gólů - Dejavu FC, 8D
27. 7 gólů - Kvantanámo, 5A
28. 7 gólů - Troll FC, 7K
29. 7 gólů - Los Bimbananos, 7I
30. 7 gólů - Hodkovičky United FC, 3B
31. 7 gólů - Real Oranjes, 8I
32. 7 gólů - Galantní jeleni, 8I
33. 7 gólů - Ujde to 1980 SK, 4A
34. 7 gólů - Drsný šrouby, 6K
35. 7 gólů - The Penguins 6:5 B, 3C
36. 7 gólů - Demoliční četa, 5D
37. 7 gólů - Sváteční mančaft, 6F
38. 7 gólů - Sporčestr City FC, 5F
39. 7 gólů - Gólostroje FC, 6F
40. 7 gólů - Posílej FC, 8M
41. 7 gólů - Strašnická šlechta, 5E
42. 7 gólů - Brosway team, 8I
43. 7 gólů - Viktor 1.FC, 6E
44. 7 gólů - Hells Bells 1.FC, 8J
45. 7 gólů - Unreal Students FC, 5E
46. 6 gólů - Sporting Luka, 8L
47. 6 gólů - Cerveza 18.FC, 6F
48. 6 gólů - Deportivo bez Coruna A, 4A
49. 6 gólů - Strašnická SK, 6E
50. 6 gólů - Bedna 98 FC, 2B 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - KTB B, 4E
2. žádný gól - Bro´s, 8F
3. žádný gól - Sever 1.FC, 7K
4. žádný gól - Horst 1.FC, 6J
5. žádný gól - Defect Praha, 4E
6. žádný gól - Senioři Praha A, 8A
7. žádný gól - Botostroj SK, 8H
8. žádný gól - Fifty-two faders, 7K
9. žádný gól - Hells Bells 1.FC, 8J
10. žádný gól - One Team, One Dream, 7D
11. žádný gól - Real Oranjes, 8I
12. žádný gól - Sokol Picasso B, 5E
13. žádný gól - Friends Prague, 5C
14. žádný gól - S nadhledem, 8F
15. žádný gól - Romania F.C., 7L
16. žádný gól - K.K.K., 6D
17. žádný gól - Šnek FC B, 7I
18. žádný gól - Squadra Azzurra, 7B
19. žádný gól - Praetorians FC B, 5A
20. žádný gól - Jacobs, 6H
21. žádný gól - Rumpra Praha FC, 4B
22. žádný gól - KáGéčko B, 7B
23. žádný gól - Strašnická SK, 6E
24. žádný gól - Výtržník HFC, 3C
25. žádný gól - Sokol Vysočany B, 5I
26. žádný gól - Namo FC, 8E
27. žádný gól - Orgasmico L.S.D., 6A
28. žádný gól - Gangbeng, 8E
29. žádný gól - Kříženeček, 5E
30. žádný gól - Uličníci FC, 8H
31. žádný gól - Torpedo Cannabis, 3C
32. žádný gól - Alkohol Vršovice FC, 6B
33. žádný gól - Prague St. Gentlemen, 6B
34. žádný gól - Polnohospodár Praha, 7D
35. žádný gól - Levá fuska, 7F
36. žádný gól - Celtic THK, 4A
37. žádný gól - Drny FC, 5H
38. žádný gól - Karcinogenní, 5C
39. žádný gól - Unreal Students FC, 5E
40. žádný gól - Torpédo Řepy, 6A
41. žádný gól - Viktorčin smích, 7D
42. žádný gól - Kelímci 3.FC, 7B
43. žádný gól - Brazzers Praha FC A, 7I
44. žádný gól - Plameňáci 1.FC A, 3D
45. žádný gól - Real Prd, 8J
46. žádný gól - Kalich club Žižkov, 8K
47. 1 gól - Koza znezaneřáděná, 8N
48. 1 gól - ZAHR 1.FC, 8M
49. 1 gól - Růžoví delfínci 97,2, 6C
50. 1 gól - Smíchov PSK, 5C