Hanspaulská liga


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 176 min. - Martin Pašek (Jabadabadoo Prosek, 8O)
2. 164 min. - Martin Gallie (Blesk VK A, 4A)
3. 132 min. - Jakub Pečenka (Past FC, 8L)
4. 120 min. - Jan Nováček (Youngsters FC, 2B)
5. 120 min. - Aureliu Secara (Steaua FC, 2B)
6. 119 min. - Daniel Marek (Alkohol Tea FC, 5C)
7. 117 min. - Karel Adamovský (XXX, 7F)
8. 114 min. - Michal Bažant (Zmanipulovanci, 8E)
9. 114 min. - Adam Macionczyk (Union Zlonín, 8J)
10. 113 min. - Boris Bichkenov (Komety FC B, 6K)
11. 113 min. - Tadeáš Hejnic (FBC KFC, 7J)
12. 111 min. - Eduard Héč (Milenium Praha FC, 4A)
13. 110 min. - Jan Binder (64! FC Kobylisy A, 6E)
14. 110 min. - Josef Kobza (Démoni, 5C)
15. 106 min. - Lukáš Froněk (Efficenza AC, 4E)
16. 105 min. - Grygorii Bondar (U.G.A.R. FC, 4E)
17. 105 min. - David Horníček (Champions FC, 6H)
18. 104 min. - Erik Kahle (Prague St. Gentlemen, 5A)
19. 104 min. - Jan Kubr (AG team, 5C)
20. 103 min. - Martin Korbel (Vošach gang-bang, 7E)
21. 102 min. - Michal Osvald (Smíchov PSK, 6F)
22. 101 min. - Dušan Blaha (Lucky team, 5I)
23. 100 min. - Viktor Vorlíček (Tropa de Elite, 6J)
24. 100 min. - Davide Vitale (Unreal Students FC, 5E)
25. 100 min. - Filip Ondruš (S.T.R.U.P., 6L)
26. 99 min. - Jan Mandelík (Farkáň 92 1.FC, 6B)
27. 99 min. - Michal Peták (Rebel Circus, 5D)
28. 98 min. - Jiří Červený (Dromedarians Praha, 7H)
29. 96 min. - Tomáš Katz (Ukradený širáci, 6L)
30. 95 min. - Stanislav Tyšer (Atomový veverky B, 8N)
31. 95 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 7D)
32. 95 min. - Ondřej Dušek (OrangeBoom, 7D)
33. 94 min. - Petr Gabriel (Hosthunters, 3D)
34. 94 min. - Bohuslav Křeček (Kliďas FC, 3B)
35. 93 min. - Tomáš Chudáček (Pornolištičky, 8N)
36. 93 min. - Pavel Havlina (Plameňáci 1.FC B, 6J)
37. 92 min. - Pavel Nulíček (Los Muchachos, 8K)
38. 91 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 7A)
39. 91 min. - Jan Slabý (BongoBongo AC, 5B)
40. 90 min. - Huy Phu Nguyen (TJ Bohemia Chips 1980, 8I)
41. 89 min. - Daniel Krynický (A.G.Č.V., 3B)
42. 88 min. - Jan Bělonožník (Sestra Sojka, 8O)
43. 87 min. - Petr Stejskal (NBND FC, 7L)
44. 87 min. - Jan Bláha (Tohle není hokej?, 6I)
45. 87 min. - Nathan Carr (OOO FC, 5H)
46. 87 min. - Petr Bernat (Kulva PVC, 7B)
47. 86 min. - Daniel Pšanský (Batalion 91 A, 5E)
48. 85 min. - Jan Šubrt (Hodkovičky United FC, 3D)
49. 85 min. - Tomáš Kynčl (Talent Praha FC, 6K)
50. 85 min. - Michal Klíma (Scarface AC, 4E) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 10 gólů - Jakub Maršoun (Youngsters FC, 2B)
2. 10 gólů - Miroslav Malý (Gólostroje FC, 5G)
3. 10 gólů - Martin Löwe (Orange Predators A, 3A)
4. 10 gólů - Martin Raček (Misch Masch, 7G)
5. 10 gólů - Vojtěch Hlinák (Typos FC, 2A)
6. 10 gólů - Vladimír Hruška (Litrpůl FC, 7A)
7. 9 gólů - Miloš Kačírek (Valícíse Kojoti, 7L)
8. 9 gólů - Jan Vokřínek (Cvrčci FC, 6B)
9. 8 gólů - David Reinštein (Babočka Admirál FC A, 6F)
10. 8 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 3A)
11. 8 gólů - Ondřej Libra (Tropa de Elite, 6J)
12. 8 gólů - Josef Münzberger (Čanda bůráků, 6L)
13. 8 gólů - Stanislav Mařík (Santa Dominica, 1)
14. 8 gólů - Lukáš Houha (Zmanipulovanci, 8E)
15. 8 gólů - Petr Heteš (Dynamit Vršovice, 7I)
16. 8 gólů - Pavel Vízdal (Rarach FC, 8K)
17. 8 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 7A)
18. 8 gólů - Lukáš Dufek (Squadra Azzurra, 7C)
19. 8 gólů - Richard Slanina (Zmanipulovanci, 8E)
20. 8 gólů - Pavel Drápal (Démoni, 5C)
21. 8 gólů - Jakub Noha (Gólostroje FC, 5G)
22. 8 gólů - Jozef Lacko (Tutto bene A, 5G)
23. 8 gólů - Václav Pilný (O2 TV Sport, 8I)
24. 7 gólů - Ondřej Brusch (Stará dáma, 4B)
25. 7 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 4C)
26. 7 gólů - Martin Studecký (Deko, 1)
27. 7 gólů - Lukáš Polák (Bakera, 3C)
28. 7 gólů - Petr Popov (Komety FC A, 4F)
29. 7 gólů - Matěj Krovoza (Debakl FC, 3B)
30. 7 gólů - Milan Šivic (Warrior MAC, 5D)
31. 7 gólů - Marek Čekan (Améby AFC B, 7K)
32. 7 gólů - Marek Pont (Nalejto 1.FC, 4E)
33. 7 gólů - David Böhm (Šotgani, 7K)
34. 7 gólů - Michal Veselý (Kovárna PC, 7E)
35. 7 gólů - Stanislav Máčala (Botostroj SK, 8G)
36. 7 gólů - Marek Cimpl (Úderka Žižkov junioři, 2A)
37. 7 gólů - Ivan Pylypchynets (Herbal Fusion, 5H)
38. 7 gólů - Jan Štědrý (Přehoř FO, 8G)
39. 7 gólů - Vojtěch Navrátil (VAR AC, 7A)
40. 6 gólů - Jan Hladík (Real Spořilov, 7D)
41. 6 gólů - Marek Frýdl (Lipnice, 7A)
42. 6 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 7D)
43. 6 gólů - Aleš Knesl (Sanitka AS, 7A)
44. 6 gólů - Petr Lipnický (Notorkros FK, 6D)
45. 6 gólů - Kryštof Adam (Kozlíkova 11 SK, 8O)
46. 6 gólů - Matěj Dyškant (Kaizer chiefs FC, 8A)
47. 6 gólů - Jakub Majerčin (Lucky team, 5I)
48. 6 gólů - Matěj Lang (Bedna 98 FC, 3A)
49. 6 gólů - Karel Špok (STS Chvojkovice - Brod, 4D)
50. 6 gólů - Daniel Suchánek (Athletico KMF, 7F) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 32 gólů - Zmanipulovanci, 8E
2. 30 gólů - Přehoř FO, 8G
3. 27 gólů - Gólostroje FC, 5G
4. 24 gólů - Babočka Admirál FC A, 6F
5. 23 gólů - Orange Predators A, 3A
6. 23 gólů - Admira 97, 3A
7. 23 gólů - MFK, 1
8. 23 gólů - Hanební parchanti JS, 8K
9. 22 gólů - Hoblina Jižák FC, 7D
10. 22 gólů - Misch Masch, 7G
11. 22 gólů - Youngsters FC, 2B
12. 22 gólů - Squadra Azzurra, 7C
13. 21 gólů - Hoverla Zak, 1
14. 21 gólů - Valícíse Kojoti, 7L
15. 21 gólů - Komety FC A, 4F
16. 21 gólů - Typos FC, 2A
17. 21 gólů - Tropa de Elite, 6J
18. 20 gólů - Rarach FC, 8K
19. 20 gólů - Nanosekundy, 8G
20. 20 gólů - Flyers Jinonice FC, 4C
21. 20 gólů - NBND FC, 7L
22. 20 gólů - Parta AC, 7F
23. 20 gólů - JZD Slivenec, 6D
24. 19 gólů - VAR AC, 7A
25. 19 gólů - Scarface AC, 4E
26. 18 gólů - Sokol Vysočany C, 6K
27. 18 gólů - Strašný kouře FC, 8M
28. 18 gólů - Kovárna PC, 7E
29. 18 gólů - Stará dáma, 4B
30. 18 gólů - Komety FC B, 6K
31. 18 gólů - Vo, 6H
32. 18 gólů - Unreal Students FC, 5E
33. 17 gólů - Tutto bene A, 5G
34. 17 gólů - Rozmetadlo FC, 7I
35. 17 gólů - O2 TV Sport, 8I
36. 17 gólů - Hertha ZMZ, 2A
37. 17 gólů - SČZP, 7L
38. 16 gólů - Šotgani, 7K
39. 16 gólů - Botostroj SK, 8G
40. 16 gólů - Bílá pohroma, 5F
41. 16 gólů - Homunculus, 4D
42. 16 gólů - Herbal Fusion, 5H
43. 16 gólů - Velký špatný, 6E
44. 16 gólů - Blue Debils, 6C
45. 16 gólů - Bába FC, 7E
46. 16 gólů - KáGéčko B, 5F
47. 16 gólů - Torpedo Cannabis, 4D
48. 16 gólů - Nounejm, 6A
49. 16 gólů - Opatovští kanonýři FC, 5E
50. 16 gólů - Hoptajch team, 5H 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - Youngsters FC, 2B
2. žádný gól - Gumídci Méďové FC, 5F
3. žádný gól - Catchers SC, 7C
4. žádný gól - Gládios FC, 8D
5. žádný gól - Pivson a Pofel, 4B
6. žádný gól - Hlavonožci na niti FC, 6E
7. žádný gól - Liviroff SC, 8F
8. žádný gól - Steaua FC, 2B
9. 1 gól - Celtic THK, 5B
10. 1 gól - Rošambo, 8H
11. 1 gól - Masokombinát, 7C
12. 1 gól - Rebel Circus, 5D
13. 1 gól - Blesk VK A, 4A
14. 1 gól - Well Done, 6J
15. 1 gól - Perpetis, 8C
16. 1 gól - Warrior MAC, 5D
17. 1 gól - Smíchov PSK, 6F
18. 1 gól - Kluci bez budoucnosti, 6F
19. 1 gól - Devils of Zderaz, 5I
20. 1 gól - Kojots United, 6D
21. 1 gól - Cavemen FC, 8D
22. 1 gól - Santa Tranta PC C, 3C
23. 1 gól - Rychlá rota, 8N
24. 1 gól - GFC, 6G
25. 1 gól - Bandidoz, 8I
26. 1 gól - UTS Vršovice, 2B
27. 1 gól - Prague St. Gentlemen, 5A
28. 2 góly - K.T.S. FC, 4B
29. 2 góly - Dynamo R.U.M. B, 8I
30. 2 góly - Paraguay, 5I
31. 2 góly - Serus AC, 7A
32. 2 góly - DHL Bad Diablos, 7H
33. 2 góly - Kolíci, 8J
34. 2 góly - GK Ohradní, 5D
35. 2 góly - Killing power FC, 8D
36. 2 góly - Lužinýýý Boys, 6G
37. 2 góly - Skleňák AC, 8H
38. 2 góly - CFG Suchdol, 7H
39. 2 góly - Zelení lenochodi FC, 7A
40. 2 góly - Vošach gang-bang, 7E
41. 2 góly - Dromedarians Praha, 7H
42. 2 góly - La Famiglia, 3B
43. 2 góly - K.K.K., 7H
44. 2 góly - Suchá dáseň AC, 8C
45. 2 góly - Modrá vopice TJ, 6C
46. 2 góly - FELace FK, 8D
47. 2 góly - Romania F.C., 5I
48. 2 góly - BP AC, 8J
49. 2 góly - Brazzers Praha FC B, 7J
50. 2 góly - Zmanipulovanci, 8E