Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 239 min. - Lukáš Petrus (Pivson a Pofel, 5H)
2. 214 min. - Michal Hladík (Pětapůl TJ, 8G)
3. 205 min. - Jan Severa (Trops 1.SK SUP, S3C)
4. 187 min. - Roman Dobiáš (Inter Lotyšák VET, V3C)
5. 186 min. - Jakub Adam (Zmaštěný stroje SC, 8A)
6. 180 min. - Jakub Appelt (Válcovny plechu MS FC, 8E)
7. 178 min. - Arnošt Havrlant (J.R.Club B, 7D)
8. 175 min. - Petr Kubín (Pražačka seniors A, S2A)
9. 173 min. - Radek Sojka (Zavináč FC, 6H)
10. 171 min. - Václav Pechanec (Pavana AK A, 5C)
11. 171 min. - Jakub Hrdlička (Praetorians FC A, 7F)
12. 170 min. - Jan Pradáč (Barclays, 5D)
13. 170 min. - Lukáš Krist (SG-II Butovice, 7I)
14. 168 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 7C)
15. 167 min. - Richard Lottring (Balabuška Old TJ, V4D)
16. 166 min. - Erik Kahle (Prague St. Gentlemen, 7A)
17. 165 min. - Josef Opluštil (Czech line, 8G)
18. 165 min. - Michal Stezka (Jedna noha netleská, 8B)
19. 164 min. - Vladimír Hora (Jawa-Suprtechno B, S3C)
20. 163 min. - Jiří Maroušek (Plameňáci 1.FC A, 5H)
21. 162 min. - Vladimír Nedvídek (4 TD Ala Bundy B, 8E)
22. 160 min. - Miloslav Špaček (Klika CFA, 8I)
23. 158 min. - Tomáš Kebísek (Sen Černý Most II PG, 5H)
24. 157 min. - Jan Krutský (Atlanta Žižkov FC, 6I)
25. 156 min. - Ondřej Zeman (Laxní přístup, 8M)
26. 154 min. - Petr Převrátil (Modrý balet A, 7K)
27. 154 min. - Jan Soušek (Botič FC, 4E)
28. 153 min. - Ondřej Sladký (Bum bar VET, V3D)
29. 153 min. - Ondřej Matějka (Tatra 04, 2B)
30. 152 min. - Petr Víšek (Klokan club Perón V, V1)
31. 152 min. - Jiří Červený (Dromedarians Praha, 6H)
32. 151 min. - Tomáš Zdeněk (Paradentol 1990, V4D)
33. 151 min. - Štefan Huďagi (Orange Predators B, 8H)
34. 149 min. - Jan Pekárek (Frankie, V3A)
35. 149 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 8G)
36. 148 min. - Petr Beer (Demoliční četa, 5C)
37. 147 min. - Dominik Hlaváček (Pražská Stoka, 8N)
38. 147 min. - Maksym Dikusar (Restaurace U Pecků A, 1)
39. 145 min. - Patrik Balej (Pavilon 8 AHC, 4D)
40. 145 min. - Josef Hochman (H.K. 12, 6D)
41. 145 min. - Martin Šimek (Kojots United, 6C)
42. 144 min. - Jiří Lopata (Borussia Dortšpunt B, 6H)
43. 143 min. - Daniel Orolín (Omlékované Sojky, 8D)
44. 143 min. - Jan Markalous (Na zdraví p.Macháčka, 7K)
45. 141 min. - Jaroslav Veselý (Felix club, 5B)
46. 140 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 8F)
47. 139 min. - Randolph Tan (DHL Bad Diablos, 8F)
48. 139 min. - Ondřej Machů (Blaženka spiders, 6C)
49. 139 min. - Jan Doležal (AC SK FC, 6F)
50. 139 min. - Michal Šebek (Gumídci Méďové FC, 5F) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 36 gólů - Peter Teniak (UTS Vršovice VET, V3A)
2. 28 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 4C)
3. 28 gólů - Lukáš Kalenda (Bulánci, 6E)
4. 25 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
5. 22 gólů - Bogdan-Gabriel Bruma (Concur 1.FC, 6G)
6. 22 gólů - Václav Socher (Defect, V1)
7. 22 gólů - Jaroslav Šamánek (Slawoj Břevnov, V3A)
8. 22 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
9. 22 gólů - Jiří Feitl (Double United, V4B)
10. 21 gólů - Antero Eerik Joly (Vlci Praha, 8I)
11. 21 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 3B)
12. 20 gólů - Štěpán Brabec (Notorkros FK VET, V2B)
13. 19 gólů - Vladyslav Yash (Huňáč PK, 7I)
14. 19 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 8J)
15. 19 gólů - Petr Maňas (Tučňáci SUP B, S2B)
16. 18 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 7I)
17. 18 gólů - Adam Rožánek (Jardovi Hřebíci, 6A)
18. 18 gólů - Zdeněk Tichý (Indus VET, V3C)
19. 18 gólů - Tomáš Bruder (Deportivo Praga, 4E)
20. 17 gólů - Jaroslav Novák (Notorkros FK, 6D)
21. 17 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 4F)
22. 17 gólů - Petr Hlásný (Starci na chmelu A, V3A)
23. 17 gólů - Zdeněk Nosek (Partizan Praha, 7D)
24. 17 gólů - Mark Litvinov (Komety FC B, 6L)
25. 17 gólů - Patrik Grygera (Bohnice 2016, 8K)
26. 17 gólů - Filip Tvrzický (Prague St. Gentlemen, 7A)
27. 16 gólů - Adam Hrníčko (Hajduk Hůrka A, 5G)
28. 16 gólů - Jiří Uchytil (Deportivo bez Coruna B, 7I)
29. 16 gólů - Marek Kóňa (Pražská legie 2000, 6A)
30. 16 gólů - Jan Calta (Prohibice FKK SUP, S2A)
31. 16 gólů - Matěj Lang (Defect, V1)
32. 15 gólů - Jiří Krob (Zmaštěný stroje SC, 8A)
33. 15 gólů - Ondřej Cafourek (Hajduk Hůrka A, 5G)
34. 15 gólů - Jan Šobr (Žalud United 1.PC VET, V4B)
35. 15 gólů - Tomáš Souček (Vládci Prahy, 3C)
36. 15 gólů - Karel Dombi (Medvídkova tlapička, 5E)
37. 15 gólů - Jan Oplt (Tycho de Brahe VET, V4E)
38. 15 gólů - Stanislav Bejda (Úterní hosté Ski FC A, 1)
39. 15 gólů - Tomáš Čelůstka (Shooters Morava FC, 6E)
40. 15 gólů - Matěj Žežulka (Holota FC, 7E)
41. 15 gólů - Jiří Samek (Kuřátka FC, V2B)
42. 15 gólů - Martin Junek (Weekend Warriors FC, 7B)
43. 14 gólů - Petr Ehmig (MVS Recycled, V4C)
44. 14 gólů - Tomáš Vlček (Borussia Bubeneč, 4A)
45. 14 gólů - Petr Smolka (Princ Praha FC, 7K)
46. 14 gólů - Tomáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
47. 14 gólů - Zdeněk Kouba (Weekend Warriors FC, 7B)
48. 14 gólů - Matěj Šupina (Klub odložených mužů, 6A)
49. 14 gólů - Adam Ronovský (Sváteční mančaft, 6F)
50. 14 gólů - Filip Dlabola (Palmeiras Prosek, 7L) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 64 gólů - UTS Vršovice VET, V3A
2. 62 gólů - Defect, V1
3. 59 gólů - AC SK FC, 6F
4. 58 gólů - Hajduk Hůrka A, 5G
5. 55 gólů - MVS Recycled, V4C
6. 55 gólů - Partizan Praha, 7D
7. 54 gólů - Defect SUP, S1
8. 54 gólů - Bulánci, 6E
9. 54 gólů - Medvídkova tlapička, 5E
10. 52 gólů - Damned CF, V1
11. 52 gólů - Weekend Warriors FC, 7B
12. 52 gólů - Huňáč PK, 7I
13. 51 gólů - Kuřátka FC, V2B
14. 50 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
15. 49 gólů - Palmeiras Prosek, 7L
16. 49 gólů - Orange Predators A, 3A
17. 48 gólů - Inter 2011, V2A
18. 47 gólů - Deportivo bez Coruna B, 7I
19. 47 gólů - Slawoj Břevnov, V3A
20. 46 gólů - Klokan club Perón V, V1
21. 45 gólů - Tutto bene B, 7G
22. 45 gólů - Concur 1.FC, 6G
23. 45 gólů - Indus SUP, S1
24. 45 gólů - Yellow Dildos B, 7E
25. 44 gólů - Pivní pohoda AC, 8H
26. 44 gólů - Co je?, 5G
27. 43 gólů - Yellow Dildos A, 5F
28. 43 gólů - KTB B, 4E
29. 42 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
30. 42 gólů - Legion Aliena, 7J
31. 42 gólů - Indus, 6G
32. 42 gólů - Jacobs, 8B
33. 42 gólů - Shooters Morava FC, 6E
34. 42 gólů - Regio Team, 6I
35. 41 gólů - Žalud United 1.PC VET, V4B
36. 41 gólů - Executors United, 7F
37. 41 gólů - Sparta Pankrác, 2B
38. 41 gólů - Restaurace U Pecků A, 1
39. 41 gólů - Tream Deam FC, 7B
40. 40 gólů - FC Střešovice, V4C
41. 40 gólů - Guláš FC, 8A
42. 40 gólů - PPPO, 6K
43. 40 gólů - Orange Predators B, 8H
44. 40 gólů - Tvoje máma FC, 8K
45. 40 gólů - Rumpra Praha FC, 4A
46. 39 gólů - Domácí potřeby A, 3A
47. 39 gólů - Inter Lotyšák VET, V3C
48. 39 gólů - Les Miserables, 1
49. 39 gólů - Princ Praha FC, 7K
50. 39 gólů - Torpedo Cannabis, 4C 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 3 góly - Válcovny plechu MS FC, 8E
2. 4 góly - Orosený Paragraf, 7C
3. 4 góly - Bum bar VET, V3D
4. 5 gólů - Trops 1.SK SUP, S3C
5. 5 gólů - Ya Basta! A, 8C
6. 5 gólů - Estudiantes VET B, V4D
7. 6 gólů - Praetorians FC B, 7A
8. 6 gólů - Koliba F.C.V., S3B
9. 6 gólů - Mamissero, 8N
10. 6 gólů - AC SK FC, 6F
11. 7 gólů - 4 TD Ala Bundy B, 8E
12. 7 gólů - Jabadabadoo Prosek, 8K
13. 7 gólů - Nejistá sezóna SUP, S3A
14. 7 gólů - Prague St. Gentlemen, 7A
15. 7 gólů - Paradentol 1990, V4D
16. 7 gólů - Šnek FC A, 8J
17. 7 gólů - Deportivo Estudiantil FC A, 4D
18. 8 gólů - Torzo AFZ, S2B
19. 8 gólů - Inter Lotyšák VET, V3C
20. 8 gólů - FELace FK, 8E
21. 8 gólů - Lucián FC SUP, S3B
22. 8 gólů - Pražská Stoka, 8N
23. 8 gólů - Pavilon 8 AHC, 4D
24. 8 gólů - Rum Zahořany HT, 6H
25. 8 gólů - Pneuservis-Bartoušek, 4D
26. 8 gólů - Traktor Humus SUP, S3A
27. 8 gólů - Sokol Picasso, 3C
28. 8 gólů - Berušky B, S3A
29. 8 gólů - Plameňáci 1.FC A, 5H
30. 9 gólů - Suchá dáseň AC, 8C
31. 9 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
32. 9 gólů - Pivson a Pofel, 5H
33. 9 gólů - Břewnow boys KMK, 2A
34. 9 gólů - Gepard AFC, 4D
35. 9 gólů - J.R.Club B, 7D
36. 9 gólů - Orange Predators B, 8H
37. 9 gólů - Pětapůl TJ, 8G
38. 9 gólů - Blok D, 8G
39. 9 gólů - Klokan club Perón V, V1
40. 9 gólů - Modrá vopice TJ, 8D
41. 9 gólů - Prohibice FKK SUP, S2A
42. 9 gólů - KáGéčko A, 6A
43. 10 gólů - Omlékované Sojky, 8D
44. 10 gólů - M - Bubo A, 4D
45. 10 gólů - Primitives Prague FC, 8B
46. 10 gólů - Socra SUP, S3A
47. 10 gólů - Hvězda VAB F.C., V4C
48. 10 gólů - Balabuška Old TJ, V4D
49. 10 gólů - OrangeBoom, 8E
50. 10 gólů - Banana Chiquíta, 5F