Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 260 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8F)
2. 234 min. - David Horníček (Champions FC, 7G)
3. 227 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 8A)
4. 226 min. - Jaroslav Kostříž (Flamengo FC SUP, S2A)
5. 217 min. - Stanislav Kodet (Pogo Praha FC, 7J)
6. 213 min. - Jakub Kovář (One Team, One Dream, 6E)
7. 211 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
8. 197 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
9. 185 min. - Antonín Buriánek (Houbaři, S3C)
10. 181 min. - Karel Ochman (Real Spořilov, 8D)
11. 179 min. - Daniel Steidler (Hell´s Old Boys, V3D)
12. 176 min. - Patrik Kheml (Kickers 1990 ČFC, S3B)
13. 176 min. - Jakub Kovář (Indus, 5F)
14. 175 min. - Lubomír Brychta (Felix club super, S1)
15. 174 min. - Jaroslav Janda (Crossed sausages FC, 6J)
16. 163 min. - Jaroslav Šmiták (Horsis heads, 8M)
17. 160 min. - Matěj Hejtmánek (Řepští sršni, 8C)
18. 158 min. - Miroslav Václavík (Kolotouš FC SUP, S2A)
19. 157 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 6C)
20. 150 min. - Matěj Kovář (Los Niňos M.B., 8M)
21. 149 min. - Martin Bursík (Misch Masch, 8I)
22. 146 min. - Jan Pešek (Běchovice VET, V4E)
23. 146 min. - Vojtěch Janků (FBC KFC, 8N)
24. 146 min. - Radek Dán (Gang of Jan Palach, 7L)
25. 145 min. - Matyáš Vališ (Vožralý pandy, 8H)
26. 144 min. - Ondřej Dušek (OrangeBoom, 8I)
27. 144 min. - Tomáš Zach (Kings of Kent B.O., S2B)
28. 144 min. - Karel Diviš (Ekonom WT, 3A)
29. 143 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 6K)
30. 142 min. - David Jiroušek (Alvarez D.C., 6K)
31. 142 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 6I)
32. 140 min. - Jan Severa (Trops 1.SK SUP, S3C)
33. 139 min. - Jan Korostenski (Defect Praha, 5G)
34. 138 min. - Zdeněk Turyna (Premiéra TV - Nowatron, V4A)
35. 138 min. - Richard Zandt (Strážci Pomeranče, 5I)
36. 138 min. - Petr Drozd (Sean team B, 8H)
37. 137 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5I)
38. 137 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 7K)
39. 136 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 6K)
40. 135 min. - František Roub (M - Bubo A, 8G)
41. 134 min. - The Anh Nguyen (Parádníci, 6A)
42. 132 min. - David Kubricht (Šachta UK VET, V3B)
43. 131 min. - Lukáš Havlíček (Sokol Suchdol TJ VET, V4E)
44. 131 min. - Tomáš Fryč (Řežem to United, 3D)
45. 131 min. - Tomáš Coufal (Indus SUP, S1)
46. 131 min. - Lumír Žák (VSK MFF UK Praha VET A, V2A)
47. 131 min. - Zdeněk Rožánek (Jawa-Suprtechno B, S2A)
48. 130 min. - Jan Ungerman (Basta fidli B, 8M)
49. 130 min. - Jan Kubr (AG team, 6D)
50. 130 min. - Jan Nováček (Youngsters FC, 3D) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 30 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8J)
2. 24 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 4A)
3. 24 gólů - Milan Cibík (FC Střešovice, V4D)
4. 21 gólů - Jakub Ács (Lipodur FC A, 8N)
5. 21 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 8B)
6. 20 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2B)
7. 20 gólů - Martin Mikulský (Real Prd VET, V4E)
8. 19 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
9. 19 gólů - Petr Mácha (Kolotouš FC SUP, S2A)
10. 19 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
11. 18 gólů - Štěpán Brabec (Notorkros FK VET, V2B)
12. 18 gólů - Filip Vymyslický (Hubertův Tuřín, 7A)
13. 18 gólů - Pavel Gold (Paraguay, 6L)
14. 17 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 7A)
15. 17 gólů - Matěj Lang (Defect, V2B)
16. 16 gólů - Michal Batryn (GRPD Battloš, 8D)
17. 16 gólů - Jakub Bokri (Strašný kouře FC, 8O)
18. 16 gólů - Marián Prchlík (Misch Masch, 8I)
19. 16 gólů - Richard Kalod (Queen´s park club VET, V1)
20. 15 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 6J)
21. 15 gólů - Jiří Růžička (Koloušci AK, 6B)
22. 15 gólů - Antonín Kec (Athletico Spořilov, 8N)
23. 15 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 5F)
24. 15 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
25. 14 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 7C)
26. 14 gólů - Petr Jelínek  (Ďáblická klička, V3A)
27. 14 gólů - Dominik Dlugoš (Šrot FC, 5B)
28. 14 gólů - Matěj Slavíček (Rozmetadlo FC, 8K)
29. 14 gólů - Jakub Svoboda (Flyers Jinonice FC, 5F)
30. 14 gólů - Tomáš Kuchta (Primitivové, 7I)
31. 14 gólů - Miroslav Malý (Gólostroje FC, 5B)
32. 14 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 5A)
33. 14 gólů - Tomáš Kudláček (Integrita Jinonice, 6B)
34. 14 gólů - Lukáš Salachna (PAPE Dejvice, 2A)
35. 14 gólů - Tomáš Beneš (Atlético Cerveza, 8H)
36. 14 gólů - Adam Kubát (Kvantanámo, 3C)
37. 14 gólů - Martin Štancl (Alkohol Vršovice FC, 5B)
38. 14 gólů - Marek Vilánek (Punisher FC, 8J)
39. 14 gólů - Ondřej Štefančik (Pozdní sběr II, 4C)
40. 14 gólů - Tomáš Cavalieri (MVS Recycled, V3C)
41. 14 gólů - Michael Repetný (Gente - Yeti FC, 4B)
42. 13 gólů - Daniel Joska (Vyprahlo FC VET, V4A)
43. 13 gólů - Arnošt Korecký (Dynamo R.U.M. A, 5B)
44. 13 gólů - Anatolie Rusu (MC Sarmat, 6K)
45. 13 gólů - Karel Pusch (Flyers Jinonice FC, 5F)
46. 13 gólů - Ivan Včelička (Torzo AFZ, S2B)
47. 13 gólů - Filip Laník (Indus, 5F)
48. 13 gólů - Tomáš Lipan (Torpédo Řepy, 6B)
49. 13 gólů - Lukáš Novák (FC 1869, 8J)
50. 13 gólů - Nicolai Cojocari (Bohemia Roztyly, 8O) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 70 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
2. 66 gólů - GRPD Battloš, 8D
3. 66 gólů - Punisher FC, 8J
4. 57 gólů - Indus, 5F
5. 56 gólů - Defect SUP, S1
6. 54 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
7. 53 gólů - Blue Debils, 7C
8. 51 gólů - M - Bubo A, 8G
9. 51 gólů - Bránický tank VET, V3C
10. 49 gólů - FC Střešovice, V4D
11. 48 gólů - Úžas 1.FFS, 4F
12. 48 gólů - TJ Spoje Praha, 1
13. 47 gólů - SČZP, 8O
14. 46 gólů - Bílý lev CF SUP, S3A
15. 46 gólů - Ďáblická klička, V3A
16. 46 gólů - VAR AC, 8B
17. 46 gólů - DDR FC, 8O
18. 46 gólů - Defect, V2B
19. 45 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
20. 45 gólů - Šrot FC, 5B
21. 45 gólů - Audi United FC, 2B
22. 44 gólů - Inter Lotyšák VET B, V2B
23. 44 gólů - Smutný potapěči, 2B
24. 44 gólů - Klapzubova jedenáctka, 6B
25. 43 gólů - Gold La Plate, S2B
26. 43 gólů - Oratoř Kobylisy, 5B
27. 43 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
28. 43 gólů - Gaučáci FC, V4D
29. 42 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
30. 42 gólů - Misch Masch, 8I
31. 42 gólů - Domácí potřeby A, 3A
32. 42 gólů - Hertha ZMZ, 2A
33. 42 gólů - Primitivové, 7I
34. 42 gólů - Velký špatný, 7A
35. 42 gólů - Gang of Jan Palach, 7L
36. 42 gólů - Stará dáma, 4C
37. 41 gólů - Integrita Jinonice, 6B
38. 41 gólů - Malostranský SK, V3B
39. 41 gólů - Legion Aliena, 5G
40. 41 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
41. 41 gólů - Lucián FC A, 2A
42. 41 gólů - Notorkros FK, 7D
43. 40 gólů - Ferri FC VET, V3A
44. 40 gólů - Real Prd VET, V4E
45. 40 gólů - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
46. 40 gólů - HeyMed, 8L
47. 39 gólů - Fotbaloví bozi, 6E
48. 39 gólů - Klucy PFS, 7I
49. 39 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
50. 39 gólů - Sean team A, 4A 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 1 gól - Lokomotiva DP, 8F
2. 4 góly - Traktor Praha VET, V4B
3. 4 góly - Kickers 1990 ČFC, S3B
4. 4 góly - Pivní draci, 8L
5. 5 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
6. 5 gólů - Řepští sršni, 8C
7. 5 gólů - Holosmetky FC A, 1
8. 5 gólů - Friends Prague, 6C
9. 6 gólů - M - Bubo A, 8G
10. 6 gólů - Laxní přístup, 8M
11. 6 gólů - Houbaři, S3C
12. 6 gólů - GRPD Battloš, 8D
13. 7 gólů - Indus SUP, S1
14. 7 gólů - Premiéra TV - Nowatron, V4A
15. 7 gólů - Ekonom WT, 3A
16. 7 gólů - Nova LFC B, 8D
17. 7 gólů - CFG Suchdol, 8J
18. 7 gólů - PFC Kodymka SUP A, S3C
19. 7 gólů - Fiasko, 7K
20. 7 gólů - HeyMed, 8L
21. 7 gólů - Parádníci, 6A
22. 7 gólů - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
23. 8 gólů - Kolotouš FC SUP, S2A
24. 8 gólů - Torpédo Hulín FC, 6A
25. 8 gólů - Erectico TBC, 6A
26. 8 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
27. 8 gólů - SAS fans, 6J
28. 8 gólů - Indus, 5F
29. 8 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
30. 8 gólů - FBC KFC, 8N
31. 8 gólů - Hell´s Old Boys, V3D
32. 8 gólů - Prastará dáma, 6D
33. 8 gólů - Youngsters FC, 3D
34. 8 gólů - Misch Masch, 8I
35. 8 gólů - Ústavan 01 KK, 8B
36. 8 gólů - Cerveza 18.FC, 5D
37. 8 gólů - Střílíme veverky FC, 8B
38. 8 gólů - Trops 1.SK SUP, S3C
39. 8 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
40. 8 gólů - DP Xaverov SUP, S1
41. 9 gólů - Holota FC, 7G
42. 9 gólů - Lesser Side FC, 6K
43. 9 gólů - Gang of Jan Palach, 7L
44. 9 gólů - Stýbla Ďáblic VET, V4B
45. 9 gólů - Pod parou, 8D
46. 9 gólů - Na zdraví p.Macháčka, 6I
47. 9 gólů - Zde je místo ..., 6J
48. 9 gólů - Dehet Old 1.FC SUP, S3B
49. 9 gólů - Los Niňos M.B., 8M
50. 9 gólů - Borussia Dortšpunt B, 6H