Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 239 min. - Lukáš Petrus (Pivson a Pofel, 5H)
2. 214 min. - Michal Hladík (Pětapůl TJ, 8G)
3. 194 min. - Milan Švarc (Kapr tým 86 B, 3D)
4. 186 min. - Jakub Adam (Zmaštěný stroje SC, 8A)
5. 180 min. - Jakub Appelt (Válcovny plechu MS FC, 8E)
6. 178 min. - Arnošt Havrlant (J.R.Club B, 7D)
7. 177 min. - Roman Dobiáš (Inter Lotyšák VET, V3C)
8. 175 min. - Petr Kubín (Pražačka seniors A, S2A)
9. 173 min. - Radek Sojka (Zavináč FC, 6H)
10. 171 min. - Jakub Hrdlička (Praetorians FC A, 7F)
11. 170 min. - Jan Pradáč (Barclays, 5D)
12. 168 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 7C)
13. 167 min. - Richard Lottring (Balabuška Old TJ, V4D)
14. 166 min. - Erik Kahle (Prague St. Gentlemen, 7A)
15. 165 min. - Josef Opluštil (Czech line, 8G)
16. 165 min. - Michal Stezka (Jedna noha netleská, 8B)
17. 163 min. - Jiří Maroušek (Plameňáci 1.FC A, 5H)
18. 162 min. - Vladimír Nedvídek (4 TD Ala Bundy B, 8E)
19. 160 min. - Miloslav Špaček (Klika CFA, 8I)
20. 158 min. - Tomáš Kebísek (Sen Černý Most II PG, 5H)
21. 157 min. - Jan Krutský (Atlanta Žižkov FC, 6I)
22. 156 min. - Ondřej Zeman (Laxní přístup, 8M)
23. 154 min. - Jan Soušek (Botič FC, 4E)
24. 154 min. - Petr Převrátil (Modrý balet A, 7K)
25. 153 min. - Ondřej Sladký (Bum bar VET, V3D)
26. 153 min. - Ondřej Matějka (Tatra 04, 2B)
27. 152 min. - Petr Víšek (Klokan club Perón V, V1)
28. 151 min. - Tomáš Zdeněk (Paradentol 1990, V4D)
29. 149 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 8G)
30. 149 min. - Jiří Červený (Dromedarians Praha, 6H)
31. 149 min. - Jan Pekárek (Frankie, V3A)
32. 148 min. - Petr Beer (Demoliční četa, 5C)
33. 147 min. - Maksym Dikusar (Restaurace U Pecků A, 1)
34. 145 min. - Patrik Balej (Pavilon 8 AHC, 4D)
35. 145 min. - Martin Šimek (Kojots United, 6C)
36. 145 min. - Josef Hochman (H.K. 12, 6D)
37. 144 min. - Jiří Lopata (Borussia Dortšpunt B, 6H)
38. 143 min. - Jan Markalous (Na zdraví p.Macháčka, 7K)
39. 143 min. - Daniel Orolín (Omlékované Sojky, 8D)
40. 141 min. - Jaroslav Veselý (Felix club, 5B)
41. 140 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 8F)
42. 139 min. - Michal Šebek (Gumídci Méďové FC, 5F)
43. 139 min. - Jan Doležal (AC SK FC, 6F)
44. 139 min. - Ondřej Machů (Blaženka spiders, 6C)
45. 138 min. - Marek Šístek (Beton FC, 5I)
46. 138 min. - Jakub Kuchař (Proradost FK, 8C)
47. 136 min. - Miroslav Landa (City Lhotka FC, 6J)
48. 136 min. - Grygorii Bondar (U.G.A.R. FC, 5E)
49. 136 min. - Lukáš Krist (SG-II Butovice, 7I)
50. 135 min. - Václav Pěnkava (Sparta Pivaři AC, 6E) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 36 gólů - Peter Teniak (UTS Vršovice VET, V3A)
2. 26 gólů - Lukáš Kalenda (Bulánci, 6E)
3. 22 gólů - Jaroslav Šamánek (Slawoj Břevnov, V3A)
4. 21 gólů - Bogdan-Gabriel Bruma (Concur 1.FC, 6G)
5. 20 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
6. 20 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
7. 19 gólů - Štěpán Brabec (Notorkros FK VET, V2B)
8. 19 gólů - Sergiu Miron (Rumové pralinky FC, 8N)
9. 19 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 4C)
10. 18 gólů - Antero Eerik Joly (Vlci Praha, 8I)
11. 18 gólů - Zdeněk Tichý (Indus VET, V3C)
12. 18 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 8J)
13. 18 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 3B)
14. 18 gólů - Adam Rožánek (Jardovi Hřebíci, 6A)
15. 18 gólů - Václav Socher (Defect, V1)
16. 17 gólů - Petr Hlásný (Starci na chmelu A, V3A)
17. 17 gólů - Vladyslav Yash (Huňáč PK, 7I)
18. 17 gólů - Josef Horký (Lokomotiva DP, 8K)
19. 16 gólů - Zdeněk Nosek (Partizan Praha, 7D)
20. 16 gólů - Jiří Feitl (Double United, V4B)
21. 16 gólů - Patrik Grygera (Bohnice 2016, 8K)
22. 15 gólů - Petr Maňas (Tučňáci SUP B, S2B)
23. 15 gólů - Martin Junek (Weekend Warriors FC, 7B)
24. 15 gólů - Tomáš Souček (Vládci Prahy, 3C)
25. 15 gólů - Filip Tvrzický (Prague St. Gentlemen, 7A)
26. 15 gólů - Jan Calta (Prohibice FKK SUP, S2A)
27. 15 gólů - Jiří Krob (Zmaštěný stroje SC, 8A)
28. 14 gólů - Adam Hrníčko (Hajduk Hůrka A, 5G)
29. 14 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 8B)
30. 14 gólů - Matěj Žežulka (Holota FC, 7E)
31. 14 gólů - David Balun (Na zdraví p.Macháčka, 7K)
32. 14 gólů - Jaroslav Cígler (Vyprahlo FC VET, V3A)
33. 14 gólů - Mark Litvinov (Komety FC B, 6L)
34. 14 gólů - Matěj Lang (Defect, V1)
35. 14 gólů - Jiří Kácovský (Reka Group - Calvados, V3D)
36. 14 gólů - Petr Smolka (Princ Praha FC, 7K)
37. 14 gólů - Marek Kóňa (Pražská legie 2000, 6A)
38. 14 gólů - Tomáš Vlček (Borussia Bubeneč, 4A)
39. 14 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 7I)
40. 13 gólů - Tomáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
41. 13 gólů - Tomáš Lisko (Hertha ZMZ VET, V3C)
42. 13 gólů - Sebastián Tauchen (PPPO, 6K)
43. 13 gólů - Lukáš Novák (FC 1869, 7D)
44. 13 gólů - Josef Marc (Bulánci, 6E)
45. 13 gólů - Daniel Vott (Starci na chmelu SUP A, S2B)
46. 13 gólů - Lukáš Rejmon (My, 8L)
47. 13 gólů - Jan Oplt (Tycho de Brahe VET, V4E)
48. 13 gólů - Jiří Samek (Kuřátka FC, V2B)
49. 13 gólů - Vojtěch Drábek (Hajduk Hůrka A, 5G)
50. 13 gólů - Jan Stupka (Hanspaulský beton, 8D) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 64 gólů - UTS Vršovice VET, V3A
2. 52 gólů - Defect, V1
3. 52 gólů - Partizan Praha, 7D
4. 51 gólů - Bulánci, 6E
5. 51 gólů - Hajduk Hůrka A, 5G
6. 49 gólů - AC SK FC, 6F
7. 48 gólů - Orange Predators A, 3A
8. 48 gólů - Medvídkova tlapička, 5E
9. 47 gólů - Slawoj Břevnov, V3A
10. 47 gólů - Defect SUP, S1
11. 47 gólů - Huňáč PK, 7I
12. 45 gólů - Palmeiras Prosek, 7L
13. 44 gólů - MVS Recycled, V4C
14. 43 gólů - Kuřátka FC, V2B
15. 43 gólů - Weekend Warriors FC, 7B
16. 43 gólů - Inter 2011, V2A
17. 42 gólů - Jacobs, 8B
18. 42 gólů - Yellow Dildos A, 5F
19. 41 gólů - Sparta Pankrác, 2B
20. 41 gólů - Concur 1.FC, 6G
21. 40 gólů - Yellow Dildos B, 7E
22. 40 gólů - Klokan club Perón V, V1
23. 40 gólů - Indus SUP, S1
24. 40 gólů - Damned CF, V1
25. 39 gólů - Co je?, 5G
26. 39 gólů - Executors United, 7F
27. 39 gólů - Restaurace U Pecků A, 1
28. 39 gólů - PPPO, 6K
29. 39 gólů - Princ Praha FC, 7K
30. 39 gólů - Šméčka, 6C
31. 39 gólů - Tvoje máma FC, 8K
32. 38 gólů - KTB B, 4E
33. 38 gólů - Orange Predators B, 8H
34. 38 gólů - FC Střešovice, V4C
35. 38 gólů - Deportivo bez Coruna B, 7I
36. 38 gólů - Inter Lotyšák VET, V3C
37. 37 gólů - Green shock FC, 6B
38. 37 gólů - Plameňáci 1.FC A, 5H
39. 37 gólů - Guláš FC, 8A
40. 37 gólů - Prohibice FKK SUP, S2A
41. 37 gólů - Dvacítka, 5B
42. 37 gólů - Celtic THK, 5A
43. 37 gólů - Indus, 6G
44. 37 gólů - Indus VET, V3C
45. 37 gólů - MoKo VET, V4E
46. 37 gólů - Premiéra TV - Nowatron, V3A
47. 37 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
48. 37 gólů - Airborne Příbram, 7B
49. 36 gólů - Jardovi Hřebíci, 6A
50. 36 gólů - Junior Motol, 8B 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 1 gól - Ya Basta! A, 8C
2. 2 góly - Válcovny plechu MS FC, 8E
3. 3 góly - Bum bar VET, V3D
4. 4 góly - 4 TD Ala Bundy B, 8E
5. 4 góly - Orosený Paragraf, 7C
6. 5 gólů - FELace FK, 8E
7. 5 gólů - Trops 1.SK SUP, S3C
8. 5 gólů - Praetorians FC B, 7A
9. 5 gólů - Estudiantes VET B, V4D
10. 5 gólů - Lucián FC SUP, S3B
11. 6 gólů - AC SK FC, 6F
12. 6 gólů - Koliba F.C.V., S3B
13. 6 gólů - Deportivo Estudiantil FC A, 4D
14. 6 gólů - Dromedarians Praha, 6H
15. 6 gólů - Prague St. Gentlemen, 7A
16. 6 gólů - Pavilon 8 AHC, 4D
17. 6 gólů - Mamissero, 8N
18. 6 gólů - Inter Lotyšák VET, V3C
19. 7 gólů - Světlušky, 4E
20. 7 gólů - Modrá vopice TJ, 8D
21. 7 gólů - Šnek FC A, 8J
22. 7 gólů - Pneuservis-Bartoušek, 4D
23. 7 gólů - Paradentol 1990, V4D
24. 7 gólů - J.R.Club B, 7D
25. 7 gólů - Nejistá sezóna SUP, S3A
26. 8 gólů - Plameňáci 1.FC A, 5H
27. 8 gólů - A - klub 90, 8I
28. 8 gólů - Pražská Stoka, 8N
29. 8 gólů - Torzo AFZ, S2B
30. 8 gólů - Sokol Picasso, 3C
31. 8 gólů - Hvězda VAB F.C., V4C
32. 8 gólů - Berušky B, S3A
33. 8 gólů - Traktor Humus SUP, S3A
34. 8 gólů - Prohibice FKK SUP, S2A
35. 8 gólů - Rum Zahořany HT, 6H
36. 9 gólů - Suchá dáseň AC, 8C
37. 9 gólů - Pavana AK VET, V4A
38. 9 gólů - Klokan club Perón V, V1
39. 9 gólů - La Famiglia, 4C
40. 9 gólů - Demínka B, 8F
41. 9 gólů - Břewnow boys KMK, 2A
42. 9 gólů - Pětapůl TJ, 8G
43. 9 gólů - M - Bubo A, 4D
44. 9 gólů - The Penguins 6:5 XXL, V3D
45. 9 gólů - Pivson a Pofel, 5H
46. 9 gólů - Lesser Side FC, 8L
47. 9 gólů - Malostranský SK, V2B
48. 9 gólů - KáGéčko A, 6A
49. 9 gólů - Orange Predators B, 8H
50. 9 gólů - Indus SUP, S1