Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 227 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 8A)
2. 217 min. - Stanislav Kodet (Pogo Praha FC, 7J)
3. 213 min. - Jakub Kovář (One Team, One Dream, 6E)
4. 213 min. - Jaroslav Kostříž (Flamengo FC SUP, S2A)
5. 211 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
6. 200 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8F)
7. 197 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
8. 185 min. - Antonín Buriánek (Houbaři, S3C)
9. 181 min. - Karel Ochman (Real Spořilov, 8D)
10. 179 min. - Daniel Steidler (Hell´s Old Boys, V3D)
11. 176 min. - Patrik Kheml (Kickers 1990 ČFC, S3B)
12. 176 min. - Jakub Kovář (Indus, 5F)
13. 174 min. - David Horníček (Champions FC, 7G)
14. 174 min. - Jaroslav Janda (Crossed sausages FC, 6J)
15. 163 min. - Jaroslav Šmiták (Horsis heads, 8M)
16. 157 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 6C)
17. 150 min. - Matěj Kovář (Los Niňos M.B., 8M)
18. 149 min. - Martin Bursík (Misch Masch, 8I)
19. 146 min. - Vojtěch Janků (FBC KFC, 8N)
20. 146 min. - Radek Dán (Gang of Jan Palach, 7L)
21. 146 min. - Jan Pešek (Běchovice VET, V4E)
22. 145 min. - Lubomír Brychta (Felix club super, S1)
23. 144 min. - Ondřej Dušek (OrangeBoom, 8I)
24. 143 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 6K)
25. 142 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 6I)
26. 142 min. - David Jiroušek (Alvarez D.C., 6K)
27. 140 min. - Jan Severa (Trops 1.SK SUP, S3C)
28. 139 min. - Jan Korostenski (Defect Praha, 5G)
29. 138 min. - Petr Drozd (Sean team B, 8H)
30. 138 min. - Richard Zandt (Strážci Pomeranče, 5I)
31. 137 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5I)
32. 137 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 7K)
33. 136 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 6K)
34. 135 min. - František Roub (M - Bubo A, 8G)
35. 132 min. - David Kubricht (Šachta UK VET, V3B)
36. 131 min. - Lukáš Havlíček (Sokol Suchdol TJ VET, V4E)
37. 131 min. - Tomáš Coufal (Indus SUP, S1)
38. 131 min. - Zdeněk Rožánek (Jawa-Suprtechno B, S2A)
39. 131 min. - Lumír Žák (VSK MFF UK Praha VET A, V2A)
40. 131 min. - Tomáš Fryč (Řežem to United, 3D)
41. 130 min. - Jan Ungerman (Basta fidli B, 8M)
42. 130 min. - Matyáš Vališ (Vožralý pandy, 8H)
43. 130 min. - Ondřej Koláček (Lokál United, 7C)
44. 130 min. - Jan Nováček (Youngsters FC, 3D)
45. 129 min. - Karel Suchan (Legends are back, 6A)
46. 128 min. - Jan Petřík (STS Chvojkovice - Brod, 5E)
47. 128 min. - Vsevolod Balunov (Taggart, 6J)
48. 126 min. - Jiří Brožík (GoGo 1.NC, 6I)
49. 125 min. - Tomáš Libora (Ústavan 01 KK, 8B)
50. 124 min. - Tomáš Malina (Černý pumy, 6K) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 29 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8J)
2. 23 gólů - Milan Cibík (FC Střešovice, V4D)
3. 21 gólů - Jakub Ács (Lipodur FC A, 8N)
4. 20 gólů - Martin Mikulský (Real Prd VET, V4E)
5. 19 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
6. 19 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 8B)
7. 18 gólů - Pavel Gold (Paraguay, 6L)
8. 18 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2B)
9. 18 gólů - Štěpán Brabec (Notorkros FK VET, V2B)
10. 17 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
11. 17 gólů - Matěj Lang (Defect, V2B)
12. 17 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 7A)
13. 16 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 4A)
14. 16 gólů - Jakub Bokri (Strašný kouře FC, 8O)
15. 15 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 6J)
16. 15 gólů - Richard Kalod (Queen´s park club VET, V1)
17. 15 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
18. 15 gólů - Petr Mácha (Kolotouš FC SUP, S2A)
19. 15 gólů - Antonín Kec (Athletico Spořilov, 8N)
20. 15 gólů - Filip Vymyslický (Hubertův Tuřín, 7A)
21. 14 gólů - Matěj Slavíček (Rozmetadlo FC, 8K)
22. 14 gólů - Tomáš Kudláček (Integrita Jinonice, 6B)
23. 14 gólů - Dominik Dlugoš (Šrot FC, 5B)
24. 14 gólů - Martin Štancl (Alkohol Vršovice FC, 5B)
25. 14 gólů - Marek Vilánek (Punisher FC, 8J)
26. 14 gólů - Tomáš Cavalieri (MVS Recycled, V3C)
27. 14 gólů - Tomáš Kuchta (Primitivové, 7I)
28. 13 gólů - Jakub Svoboda (Flyers Jinonice FC, 5F)
29. 13 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 6J)
30. 13 gólů - Marián Prchlík (Misch Masch, 8I)
31. 13 gólů - Michael Repetný (Gente - Yeti FC, 4B)
32. 13 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 7C)
33. 13 gólů - Luboš Bláha (DDR FC, 8O)
34. 13 gólů - Robert Přibáň (Terasy KFC VET, V4E)
35. 13 gólů - Adam Kubát (Kvantanámo, 3C)
36. 13 gólů - Tomáš Bečvář (Klapzubova jedenáctka, 6B)
37. 13 gólů - Karel Pusch (Flyers Jinonice FC, 5F)
38. 13 gólů - Jiří Růžička (Koloušci AK, 6B)
39. 13 gólů - Nicolai Cojocari (Bohemia Roztyly, 8O)
40. 13 gólů - Anatolie Rusu (MC Sarmat, 6K)
41. 13 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 5A)
42. 13 gólů - Jiří Uchytil (Deportivo bez Coruna B, 6J)
43. 13 gólů - Miroslav Malý (Gólostroje FC, 5B)
44. 13 gólů - Jan Toman (Defect SUP, S1)
45. 12 gólů - Aner Hadžič (HeyMed, 8L)
46. 12 gólů - Petr Jelínek  (Ďáblická klička, V3A)
47. 12 gólů - Tomáš Frankl (Malostranský SK, V3B)
48. 12 gólů - Vladimír Urban (Bum bar VET, V3D)
49. 12 gólů - Ondřej Brož (Úžas 1.FFS, 4F)
50. 12 gólů - Tomáš Lipan (Torpédo Řepy, 6B) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 65 gólů - Punisher FC, 8J
2. 62 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
3. 54 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
4. 50 gólů - Defect SUP, S1
5. 50 gólů - Blue Debils, 7C
6. 49 gólů - Indus, 5F
7. 48 gólů - FC Střešovice, V4D
8. 48 gólů - Úžas 1.FFS, 4F
9. 47 gólů - SČZP, 8O
10. 46 gólů - Bránický tank VET, V3C
11. 46 gólů - Defect, V2B
12. 46 gólů - DDR FC, 8O
13. 45 gólů - Šrot FC, 5B
14. 44 gólů - Inter Lotyšák VET B, V2B
15. 43 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
16. 43 gólů - M - Bubo A, 8G
17. 42 gólů - Primitivové, 7I
18. 42 gólů - Velký špatný, 7A
19. 42 gólů - GRPD Battloš, 8D
20. 42 gólů - Gold La Plate, S2B
21. 42 gólů - Oratoř Kobylisy, 5B
22. 42 gólů - Gang of Jan Palach, 7L
23. 41 gólů - Legion Aliena, 5G
24. 41 gólů - VAR AC, 8B
25. 41 gólů - Notorkros FK, 7D
26. 40 gólů - Ďáblická klička, V3A
27. 40 gólů - Real Prd VET, V4E
28. 40 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
29. 40 gólů - HeyMed, 8L
30. 40 gólů - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
31. 39 gólů - Smutný potapěči, 2B
32. 39 gólů - Integrita Jinonice, 6B
33. 39 gólů - Paraguay, 6L
34. 39 gólů - President FC, 4E
35. 39 gólů - MVS Recycled, V3C
36. 39 gólů - Gaučáci FC, V4D
37. 39 gólů - Klucy PFS, 7I
38. 38 gólů - Domácí potřeby A, 3A
39. 38 gólů - Deportivo bez Coruna B, 6J
40. 38 gólů - Klapzubova jedenáctka, 6B
41. 37 gólů - TJ Spoje Praha, 1
42. 37 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
43. 37 gólů - Sean team A, 4A
44. 37 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
45. 36 gólů - Inter Letná, 6G
46. 36 gólů - Lucián FC A, 2A
47. 36 gólů - Zmaštěný stroje SC, 7K
48. 36 gólů - Blesk VK VET A, V4C
49. 35 gólů - Bílý lev CF SUP, S3A
50. 35 gólů - Hertha ZMZ, 2A 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 1 gól - Lokomotiva DP, 8F
2. 2 góly - Kickers 1990 ČFC, S3B
3. 3 góly - Holosmetky FC A, 1
4. 4 góly - Pivní draci, 8L
5. 4 góly - Nova LFC B, 8D
6. 4 góly - M - Bubo A, 8G
7. 4 góly - Traktor Praha VET, V4B
8. 4 góly - Klokan Perón club SUP, S1
9. 5 gólů - GRPD Battloš, 8D
10. 5 gólů - Parádníci, 6A
11. 5 gólů - Friends Prague, 6C
12. 5 gólů - Řepští sršni, 8C
13. 6 gólů - GFC Regent B, 8E
14. 6 gólů - Houbaři, S3C
15. 6 gólů - Laxní přístup, 8M
16. 7 gólů - Ekonom WT, 3A
17. 7 gólů - CFG Suchdol, 8J
18. 7 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
19. 7 gólů - Karcinogenní, 5C
20. 7 gólů - Střílíme veverky FC, 8B
21. 7 gólů - Bröndby codein IF, 8E
22. 7 gólů - Dehet Old 1.FC SUP, S3B
23. 7 gólů - Misch Masch, 8I
24. 7 gólů - Prastará dáma, 6D
25. 7 gólů - Kolotouš FC SUP, S2A
26. 7 gólů - HeyMed, 8L
27. 7 gólů - Pod parou, 8D
28. 7 gólů - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
29. 7 gólů - Fiasko, 7K
30. 7 gólů - Erectico TBC, 6A
31. 7 gólů - Real Motion SG, 6F
32. 7 gólů - Ústavan 01 KK, 8B
33. 7 gólů - PFC Kodymka SUP A, S3C
34. 7 gólů - Indus, 5F
35. 7 gólů - Premiéra TV - Nowatron, V4A
36. 7 gólů - Indus SUP, S1
37. 8 gólů - DP Xaverov SUP, S1
38. 8 gólů - Torpédo Hulín FC, 6A
39. 8 gólů - Pětapůl TJ, 7E
40. 8 gólů - Trops 1.SK SUP, S3C
41. 8 gólů - Víťazný február FK, 5C
42. 8 gólů - Gente VET, V3B
43. 8 gólů - Socra SUP, S3A
44. 8 gólů - Tycho de Brahe SUP, S3B
45. 8 gólů - Kerata Chíjos, 8E
46. 8 gólů - Youngsters FC, 3D
47. 8 gólů - Flamengo FC SUP, S2A
48. 8 gólů - Modrá vopice TJ, 7C
49. 8 gólů - Cerveza 18.FC, 5D
50. 8 gólů - SAS fans, 6J