Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 239 min. - Lukáš Petrus (Pivson a Pofel, 5H)
2. 186 min. - Jakub Adam (Zmaštěný stroje SC, 8A)
3. 180 min. - Jakub Appelt (Válcovny plechu MS FC, 8E)
4. 180 min. - Milan Švarc (Kapr tým 86 B, 3D)
5. 178 min. - Arnošt Havrlant (J.R.Club B, 7D)
6. 175 min. - Petr Kubín (Pražačka seniors A, S2A)
7. 173 min. - Radek Sojka (Zavináč FC, 6H)
8. 171 min. - Jakub Hrdlička (Praetorians FC A, 7F)
9. 170 min. - Jan Pradáč (Barclays, 5D)
10. 168 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 7C)
11. 167 min. - Richard Lottring (Balabuška Old TJ, V4D)
12. 166 min. - Erik Kahle (Prague St. Gentlemen, 7A)
13. 165 min. - Michal Stezka (Jedna noha netleská, 8B)
14. 165 min. - Josef Opluštil (Czech line, 8G)
15. 163 min. - Jiří Maroušek (Plameňáci 1.FC A, 5H)
16. 162 min. - Vladimír Nedvídek (4 TD Ala Bundy B, 8E)
17. 160 min. - Miloslav Špaček (Klika CFA, 8I)
18. 158 min. - Tomáš Kebísek (Sen Černý Most II PG, 5H)
19. 157 min. - Jan Krutský (Atlanta Žižkov FC, 6I)
20. 156 min. - Ondřej Zeman (Laxní přístup, 8M)
21. 154 min. - Michal Hladík (Pětapůl TJ, 8G)
22. 154 min. - Petr Převrátil (Modrý balet A, 7K)
23. 153 min. - Ondřej Matějka (Tatra 04, 2B)
24. 152 min. - Petr Víšek (Klokan club Perón V, V1)
25. 151 min. - Tomáš Zdeněk (Paradentol 1990, V4D)
26. 149 min. - Jiří Červený (Dromedarians Praha, 6H)
27. 148 min. - Petr Beer (Demoliční četa, 5C)
28. 145 min. - Josef Hochman (H.K. 12, 6D)
29. 145 min. - Martin Šimek (Kojots United, 6C)
30. 145 min. - Patrik Balej (Pavilon 8 AHC, 4D)
31. 144 min. - Jiří Lopata (Borussia Dortšpunt B, 6H)
32. 143 min. - Jan Markalous (Na zdraví p.Macháčka, 7K)
33. 140 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 8F)
34. 139 min. - Michal Šebek (Gumídci Méďové FC, 5F)
35. 139 min. - Ondřej Machů (Blaženka spiders, 6C)
36. 138 min. - Jakub Kuchař (Proradost FK, 8C)
37. 138 min. - Marek Šístek (Beton FC, 5I)
38. 136 min. - Miroslav Landa (City Lhotka FC, 6J)
39. 136 min. - Lukáš Krist (SG-II Butovice, 7I)
40. 135 min. - Václav Pěnkava (Sparta Pivaři AC, 6E)
41. 133 min. - Tomáš Pechar (Tatarský biftek VET, V4B)
42. 132 min. - Štěpán Havel (Květák, 7L)
43. 131 min. - Matej Juhász (UTS Vršovice, 2A)
44. 129 min. - Petr Kobrle (KáGéčko A, 6A)
45. 129 min. - Petr Nemynář (Sporčestr City FC, 5F)
46. 128 min. - Luboš Koudelka (United clans, 4E)
47. 128 min. - Karel Erben (Vládci Prahy, 3C)
48. 127 min. - Tomáš Plevka (Sokol Picasso, 3C)
49. 127 min. - Marián Višňa (Torpedo Cannabis, 4C)
50. 126 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 33 gólů - Peter Teniak (UTS Vršovice VET, V3A)
2. 24 gólů - Lukáš Kalenda (Bulánci, 6E)
3. 22 gólů - Jaroslav Šamánek (Slawoj Břevnov, V3A)
4. 20 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
5. 19 gólů - Sergiu Miron (Rumové pralinky FC, 8N)
6. 19 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
7. 19 gólů - Štěpán Brabec (Notorkros FK VET, V2B)
8. 18 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 8J)
9. 18 gólů - Antero Eerik Joly (Vlci Praha, 8I)
10. 16 gólů - Patrik Grygera (Bohnice 2016, 8K)
11. 15 gólů - Jiří Krob (Zmaštěný stroje SC, 8A)
12. 15 gólů - Petr Hlásný (Starci na chmelu A, V3A)
13. 15 gólů - Filip Tvrzický (Prague St. Gentlemen, 7A)
14. 15 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 4C)
15. 15 gólů - Petr Maňas (Tučňáci SUP B, S2B)
16. 15 gólů - Martin Junek (Weekend Warriors FC, 7B)
17. 15 gólů - Jiří Feitl (Double United, V4B)
18. 15 gólů - Adam Rožánek (Jardovi Hřebíci, 6A)
19. 15 gólů - Josef Horký (Lokomotiva DP, 8K)
20. 15 gólů - Tomáš Souček (Vládci Prahy, 3C)
21. 15 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 3B)
22. 14 gólů - Zdeněk Tichý (Indus VET, V3C)
23. 14 gólů - Vladyslav Yash (Huňáč PK, 7I)
24. 14 gólů - Matěj Lang (Defect, V1)
25. 14 gólů - Matěj Žežulka (Holota FC, 7E)
26. 14 gólů - Petr Smolka (Princ Praha FC, 7K)
27. 14 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 7I)
28. 13 gólů - Zdeněk Nosek (Partizan Praha, 7D)
29. 13 gólů - Sebastián Tauchen (PPPO, 6K)
30. 13 gólů - Tomáš Lisko (Hertha ZMZ VET, V3C)
31. 13 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 4F)
32. 13 gólů - Jiří Uchytil (Deportivo bez Coruna B, 7I)
33. 13 gólů - Lukáš Srb (TJ Bohemia Chips 1980, 8J)
34. 13 gólů - Bogdan-Gabriel Bruma (Concur 1.FC, 6G)
35. 13 gólů - Lukáš Rejmon (My, 8L)
36. 13 gólů - Tomáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
37. 13 gólů - Daniel Smejtek (Orange Predators A, 3A)
38. 13 gólů - Jiří Samek (Kuřátka FC, V2B)
39. 13 gólů - Vojtěch Drábek (Hajduk Hůrka A, 5G)
40. 13 gólů - Jaroslav Cígler (Vyprahlo FC VET, V3A)
41. 12 gólů - Roman Krsek (KTB B, 4E)
42. 12 gólů - Ondřej Cafourek (Hajduk Hůrka A, 5G)
43. 12 gólů - Jan Dřevíkovský (Indus, 6G)
44. 12 gólů - Mark Litvinov (Komety FC B, 6L)
45. 12 gólů - Petr Benda (Beton FC, 5I)
46. 12 gólů - Jakub Kuchař (K+K Fotbal Team, 7I)
47. 12 gólů - Martin Kraus (Literpool United, 7E)
48. 12 gólů - Jan Rudolf (SoClose United, 6J)
49. 11 gólů - Ladislav Špička (City Lhotka FC, 6J)
50. 11 gólů - Richard Kejval (PFC Kodymka SUP A, S3C) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 60 gólů - UTS Vršovice VET, V3A
2. 48 gólů - Hajduk Hůrka A, 5G
3. 46 gólů - Partizan Praha, 7D
4. 45 gólů - Slawoj Břevnov, V3A
5. 45 gólů - Defect SUP, S1
6. 45 gólů - AC SK FC, 6F
7. 45 gólů - Bulánci, 6E
8. 43 gólů - Kuřátka FC, V2B
9. 42 gólů - Huňáč PK, 7I
10. 41 gólů - Defect, V1
11. 40 gólů - Indus SUP, S1
12. 40 gólů - Palmeiras Prosek, 7L
13. 39 gólů - PPPO, 6K
14. 39 gólů - Weekend Warriors FC, 7B
15. 39 gólů - Damned CF, V1
16. 39 gólů - Orange Predators A, 3A
17. 38 gólů - Deportivo bez Coruna B, 7I
18. 37 gólů - Co je?, 5G
19. 37 gólů - Orange Predators B, 8H
20. 37 gólů - Inter Lotyšák VET, V3C
21. 37 gólů - Princ Praha FC, 7K
22. 37 gólů - Indus, 6G
23. 36 gólů - Tvoje máma FC, 8K
24. 36 gólů - Ducksicks, 8J
25. 35 gólů - Green shock FC, 6B
26. 35 gólů - Yellow Dildos A, 5F
27. 35 gólů - Klokan club Perón V, V1
28. 35 gólů - Jacobs, 8B
29. 35 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
30. 35 gólů - KTB B, 4E
31. 34 gólů - Notorkros FK VET, V2B
32. 34 gólů - Orgasmico L.S.D., 6B
33. 34 gólů - Inter 2011, V2A
34. 34 gólů - Sparta Pankrác, 2B
35. 34 gólů - MoKo VET, V4E
36. 34 gólů - MVS Recycled, V4C
37. 34 gólů - Plameňáci 1.FC A, 5H
38. 34 gólů - Airborne Příbram, 7B
39. 34 gólů - Medvídkova tlapička, 5E
40. 34 gólů - Zimbru Olymp A, 3D
41. 34 gólů - FC Střešovice, V4C
42. 33 gólů - My, 8L
43. 33 gólů - Literpool United, 7E
44. 33 gólů - Bylo nás pět plus jedna, 7H
45. 33 gólů - Celtic THK, 5A
46. 33 gólů - Orosený Paragraf, 7C
47. 33 gólů - Šnek FC B, 7I
48. 33 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
49. 32 gólů - Rumpra Praha FC, 4A
50. 32 gólů - Kelímci 3.FC, 7E 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 1 gól - Ya Basta! A, 8C
2. 2 góly - Válcovny plechu MS FC, 8E
3. 2 góly - Bum bar VET, V3D
4. 2 góly - Lucián FC SUP, S3B
5. 4 góly - Berušky B, S3A
6. 4 góly - 4 TD Ala Bundy B, 8E
7. 4 góly - Pavilon 8 AHC, 4D
8. 4 góly - Orosený Paragraf, 7C
9. 5 gólů - Deportivo Estudiantil FC A, 4D
10. 5 gólů - Pneuservis-Bartoušek, 4D
11. 5 gólů - Plameňáci 1.FC A, 5H
12. 5 gólů - AC SK FC, 6F
13. 5 gólů - FELace FK, 8E
14. 5 gólů - Estudiantes VET B, V4D
15. 5 gólů - J.R.Club B, 7D
16. 5 gólů - Praetorians FC B, 7A
17. 5 gólů - Trops 1.SK SUP, S3C
18. 6 gólů - Inter Lotyšák VET, V3C
19. 6 gólů - Nejistá sezóna SUP, S3A
20. 6 gólů - Koliba F.C.V., S3B
21. 6 gólů - Prohibice FKK SUP, S2A
22. 6 gólů - Primitives Prague FC, 8B
23. 6 gólů - Dromedarians Praha, 6H
24. 6 gólů - Kapr tým 86 B, 3D
25. 6 gólů - Mamissero, 8N
26. 6 gólů - Klokan club Perón V, V1
27. 6 gólů - Prague St. Gentlemen, 7A
28. 7 gólů - Šnek FC A, 8J
29. 7 gólů - Balabuška Old TJ, V4D
30. 7 gólů - Torzo AFZ, S2B
31. 7 gólů - Paradentol 1990, V4D
32. 7 gólů - Světlušky, 4E
33. 7 gólů - Alej FK A, 3D
34. 7 gólů - Senioři Praha B, 8C
35. 7 gólů - Eden 1999, 4D
36. 7 gólů - Greenhorns FC, 5B
37. 7 gólů - Javorák plus, S2A
38. 7 gólů - Pražačka seniors A, S2A
39. 7 gólů - The Penguins 6:5 XXL, V3D
40. 7 gólů - Modrá vopice TJ, 8D
41. 7 gólů - Barclays, 5D
42. 7 gólů - Hvězda VAB F.C., V4C
43. 8 gólů - Hojivý typy, V4C
44. 8 gólů - A - klub 90, 8I
45. 8 gólů - Trenhos VET, V3B
46. 8 gólů - Suchá dáseň AC, 8C
47. 8 gólů - Banana Chiquíta, 5F
48. 8 gólů - V.S.P.S.V.S., 6A
49. 8 gólů - 1.FP Praha, 6D
50. 8 gólů - Speciál Bráník B, 4B