Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 200 min. - Robert Hájek (Skleňák AC, 8J)
2. 188 min. - Lukáš Havlíček (Sokol Suchdol TJ VET, V4E)
3. 179 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 7K)
4. 175 min. - Pavel Knob (Sipral Stars, 7F)
5. 163 min. - Ladislav Nezbeda (Torpedo Ohrobec SKA, 3B)
6. 163 min. - Tomáš Zach (Kings of Kent B.O., S2A)
7. 162 min. - Kamil Vícha (Městská policie, 4E)
8. 156 min. - Lukáš Kubásek (Litrpůl FC, 8B)
9. 156 min. - Lukáš Fremut (Perros FC, 8A)
10. 156 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 6C)
11. 155 min. - Jakub Liška (Rebel Circus, 6D)
12. 151 min. - Jan Chrbolka (SLPČ FK, 8F)
13. 151 min. - Norman David (Poštmistři VET B, V4E)
14. 151 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 8F)
15. 148 min. - Jaroslav Veselý (Felix club, 5C)
16. 147 min. - Jakub Stehno (TJ Spoje Praha, 1)
17. 146 min. - Kamil Papež (Malvazinky 1.FC, 7L)
18. 145 min. - Radek Stránský (Petrohradská BFK A, 4D)
19. 144 min. - Roman Švrčina (Shooters Morava FC, 6E)
20. 143 min. - Roman Doležal (Partizan Praha VET, V4B)
21. 143 min. - Miroslav Bajer (Senioři Praha A, 8A)
22. 141 min. - Jan Šlapák (Vlci samotáři, 8E)
23. 141 min. - Vít Klupák (Demoliční četa, 4C)
24. 139 min. - Marek Petráček (VZ, 8H)
25. 135 min. - Prokop Vopařil (Babočka Admirál FC A, 6E)
26. 134 min. - Marek Hubička (A.G.Č.V., 3B)
27. 133 min. - Petr Havel (Old Mosquitos, 8M)
28. 132 min. - Michal Hulala (Morna to zařídí FC, 8N)
29. 131 min. - Jan Vágner (Power WCC, 5I)
30. 130 min. - Vojtěch Hejma (Dropa FC B, 8K)
31. 130 min. - Filip Ondruš (S.T.R.U.P., 6L)
32. 129 min. - Jan Šubrt (Hodkovičky United FC, 3D)
33. 128 min. - Jakub Jágl (Lipnice, 7B)
34. 128 min. - Jiří Krofta (Šílené veverky, 8L)
35. 125 min. - Petr Bešta (1.FC Žižkov, 4A)
36. 125 min. - Jakub Macháček (Fernet team Říčany, 6L)
37. 125 min. - Alexandr Czapek (Rasta Velbloudi, 7I)
38. 125 min. - Zenovii Chernomyz (Monolity Sarmat, 7K)
39. 125 min. - Tomáš Dvořák (Ďáblická klička, V3A)
40. 124 min. - Radek Mališ (Sedm zbabělých B, 4E)
41. 124 min. - Miroslav Vaněk (Šnek FC B, 8K)
42. 124 min. - Rostislav Kosek (Steve, 4C)
43. 124 min. - Jiří Samek (Literpool United, 8E)
44. 123 min. - Miroslav Kos (Koliba F.C.V., S3B)
45. 121 min. - Karel Kozel (Metro AFK VET, V4D)
46. 121 min. - Tomáš Fryč (Velký klády FC, 6I)
47. 120 min. - Jiří Landa (Super Naděje A, S1)
48. 120 min. - Viktor Vorlíček (Tropa de Elite, 8M)
49. 119 min. - Roman Kopecký (Blaženka spiders, 4C)
50. 119 min. - Samuel Tomčányi (VGIK Praha FC, 7J) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 24 gólů - Vasil Boev (DP Xaverov SUP, S1)
2. 18 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 5B)
3. 17 gólů - Anatolie Rusu (Monolity Sarmat, 7K)
4. 17 gólů - Filip Babický (Tempo 01 HFC, 6K)
5. 17 gólů - David Snop (Měcholupská střeva, 8E)
6. 16 gólů - Daniel Joska (Vyprahlo FC VET, V4B)
7. 16 gólů - Miroslav Madej (Troll FC, 6J)
8. 15 gólů - Martin Junek (Weekend Warriors FC, 5B)
9. 15 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 3B)
10. 15 gólů - Jáchym Jalůvka (Tempo 01 HFC, 6K)
11. 15 gólů - Aleš Průša (Sean team VET, V2A)
12. 15 gólů - Igor Tumbaš (Yugo FC, 6I)
13. 14 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 6I)
14. 14 gólů - Jan Turínek (Holosmetky FC B, 4D)
15. 14 gólů - David Veselý (Unreal Students FC, 5D)
16. 14 gólů - Michal Roubal (Drsný šrouby, 6K)
17. 14 gólů - David Reinštein (Babočka Admirál FC A, 6E)
18. 13 gólů - Ondřej Brusch (Stará dáma, 5B)
19. 13 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 4D)
20. 13 gólů - Miroslav Václavík (Balbín FC, 2B)
21. 13 gólů - Jan Zima (Champions FC, 8H)
22. 13 gólů - Tomáš Tichý (K+K Fotbal Team, 8L)
23. 13 gólů - Petr Dvořák (Santa Dominica VET, V2A)
24. 13 gólů - Tomáš Strnad (Ferri FC VET, V4A)
25. 13 gólů - Stanislav Haluška (Holosmetky FC B, 4D)
26. 13 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 8D)
27. 13 gólů - Jan Zahrádka (Polnohospodár Praha, 8D)
28. 13 gólů - Michal Klouda (Amfora restaurant, 3C)
29. 13 gólů - Dominik Pechar (Hodkovičky United FC, 3D)
30. 13 gólů - Daniel Dostál (Blue Debils, 8D)
31. 13 gólů - Jakub Horký (Bedna 98 FC, 2A)
32. 13 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2A)
33. 13 gólů - Michal Provazník (Praetorians FC A, 8F)
34. 13 gólů - Petr Krištůfek (Berušky B, S2A)
35. 12 gólů - Lukáš Novák (FC 1869, 8A)
36. 12 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 8G)
37. 12 gólů - Miroslav Krivosheev (Homunculus, 5F)
38. 12 gólů - František Bartůněk (Atomový veverky B, 8N)
39. 12 gólů - Miloš Zrnić (Yugo FC, 6I)
40. 12 gólů - Jan Vokřínek (Cvrčci FC, 6B)
41. 12 gólů - Tomáš Bečvář (Klapzubova jedenáctka, 7D)
42. 12 gólů - Michal Kubrycht (Levá fuska, 6H)
43. 12 gólů - Ladislav Kříž (Athletico KMF, 7F)
44. 12 gólů - Theodor Tichý (Bee Well Čelákovice, 8A)
45. 12 gólů - Ondřej Libra (Tropa de Elite, 8M)
46. 12 gólů - Šimon Kulakowski (GFC, 6H)
47. 12 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
48. 12 gólů - Petr Burget (Anton aus Tirol, V2B)
49. 12 gólů - Pavel Procházka (Marná snaha VET, V4E)
50. 11 gólů - Zoran Jovanoski (DP Xaverov SUP, S1) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 61 gólů - Tempo 01 HFC, 6K
2. 60 gólů - DP Xaverov SUP, S1
3. 59 gólů - Blue Debils, 8D
4. 53 gólů - Flyers Jinonice FC, 6H
5. 48 gólů - Stará dáma, 5B
6. 48 gólů - Holosmetky FC B, 4D
7. 47 gólů - Vlci samotáři, 8E
8. 44 gólů - Black Fellaz FC, 8K
9. 43 gólů - Typos FC, 2A
10. 41 gólů - Maverick VET, V4E
11. 41 gólů - Amfora restaurant, 3C
12. 40 gólů - Vyprahlo FC VET, V4B
13. 40 gólů - Lunochod 1.MFK B, 8J
14. 39 gólů - Smutný potapěči, 2A
15. 38 gólů - Ferri FC VET, V4A
16. 38 gólů - Žlutá křídla, 7I
17. 38 gólů - Tropa de Elite, 8M
18. 38 gólů - Defect SUP, S1
19. 38 gólů - Sokol Vysočany C, 7L
20. 37 gólů - Babočka Admirál FC A, 6E
21. 37 gólů - Admira 97, 5B
22. 37 gólů - Real Oranjes, 8I
23. 37 gólů - Papaya Royal Club, 8G
24. 36 gólů - Gambrinus VH, 6B
25. 36 gólů - KTB B, 5G
26. 36 gólů - Yugo FC, 6I
27. 36 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
28. 36 gólů - Cvrčci FC, 6B
29. 36 gólů - Vo, 8D
30. 36 gólů - Gold La Plate, S3C
31. 35 gólů - Ekonom WT VET, V2A
32. 35 gólů - Bee Well Čelákovice, 8A
33. 35 gólů - Marná snaha VET, V4E
34. 35 gólů - Kliďas FC, 4D
35. 35 gólů - Inter Lotyšák A, 2A
36. 35 gólů - Valícíse Kojoti, 6I
37. 35 gólů - Troll FC, 6J
38. 34 gólů - Indus SUP, S1
39. 34 gólů - Pajzovna FC, 5D
40. 34 gólů - Botič FC, 4F
41. 34 gólů - 4077 DUCKS, 2B
42. 34 gólů - Batalion 91 A, 5B
43. 34 gólů - Na zdraví p.Macháčka, 6I
44. 34 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
45. 34 gólů - Velký špatný, 8G
46. 33 gólů - Talent Praha FC, 7K
47. 33 gólů - Princ Praha FC, 5E
48. 33 gólů - SS Hábula, V4E
49. 33 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
50. 33 gólů - Weekend Warriors FC, 5B 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 2 góly - Partizan Praha VET, V4B
2. 2 góly - Kluci bez budoucnosti, 8B
3. 2 góly - Flyers Jinonice FC, 6H
4. 2 góly - Demoliční četa VET, V4C
5. 3 góly - Raiffani, 4C
6. 3 góly - Dvacítka, 3B
7. 3 góly - Litrpůl FC, 8B
8. 3 góly - Monolity Sarmat, 7K
9. 3 góly - Žlutá křídla, 7I
10. 3 góly - Sipral Stars, 7F
11. 3 góly - Výlov 0.FC, 6L
12. 4 góly - VZ, 8H
13. 4 góly - Vlci samotáři, 8E
14. 4 góly - Premiéra TV - Nowatron, V4B
15. 4 góly - Krabice, 7K
16. 4 góly - Klokan Perón club SUP, S1
17. 4 góly - Perros FC, 8A
18. 4 góly - Speciál Bráník A, 3A
19. 4 góly - Velký špatný, 8G
20. 5 gólů - Poštmistři VET B, V4E
21. 5 gólů - Felix club, 5C
22. 5 gólů - Talent Praha FC, 7K
23. 5 gólů - Vyprahlo FC VET, V4B
24. 5 gólů - Shooters Morava FC, 6E
25. 5 gólů - Partizan Praha, 6J
26. 5 gólů - Vošach gang-bang, 8A
27. 5 gólů - S nadhledem, 8G
28. 5 gólů - Skleňák AC, 8J
29. 6 gólů - Inter Lotyšák VET A, V3B
30. 6 gólů - Continental FC, 6F
31. 6 gólů - The Hamptons, 8F
32. 6 gólů - 1.FC Žižkov, 4A
33. 6 gólů - Czech Inn Hotels, 8G
34. 6 gólů - VV Vokra SV, S3B
35. 6 gólů - ZAK Praha, 8B
36. 6 gólů - Stará Garda VET, V3B
37. 6 gólů - Lesser Side FC, 7J
38. 6 gólů - Pivušky FC, 8C
39. 6 gólů - Pražačka seniors B, S3C
40. 6 gólů - Traktor humus VET B, V4A
41. 6 gólů - Red Leads, 7C
42. 6 gólů - Indus, 5F
43. 6 gólů - Tropa de Elite, 8M
44. 7 gólů - Tyran Saens 1.FC VET A, V2A
45. 7 gólů - Real Oranjes, 8I
46. 7 gólů - Kovárna PC, 7E
47. 7 gólů - Indus SUP, S1
48. 7 gólů - Kult žlutého míče, 7D
49. 7 gólů - Jacobs, 6D
50. 7 gólů - Tajfun AC, 8J