Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 227 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 8A)
2. 217 min. - Stanislav Kodet (Pogo Praha FC, 7J)
3. 211 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
4. 185 min. - Antonín Buriánek (Houbaři, S3C)
5. 181 min. - Karel Ochman (Real Spořilov, 8D)
6. 180 min. - Jakub Kovář (One Team, One Dream, 6E)
7. 179 min. - Daniel Steidler (Hell´s Old Boys, V3D)
8. 176 min. - Patrik Kheml (Kickers 1990 ČFC, S3B)
9. 174 min. - Jaroslav Janda (Crossed sausages FC, 6J)
10. 163 min. - Jaroslav Šmiták (Horsis heads, 8M)
11. 157 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 6C)
12. 156 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
13. 153 min. - Jaroslav Kostříž (Flamengo FC SUP, S2A)
14. 150 min. - Matěj Kovář (Los Niňos M.B., 8M)
15. 146 min. - Radek Dán (Gang of Jan Palach, 7L)
16. 146 min. - Vojtěch Janků (FBC KFC, 8N)
17. 143 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 6K)
18. 142 min. - David Jiroušek (Alvarez D.C., 6K)
19. 142 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 6I)
20. 140 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8F)
21. 140 min. - Jan Severa (Trops 1.SK SUP, S3C)
22. 139 min. - Jan Korostenski (Defect Praha, 5G)
23. 138 min. - Petr Drozd (Sean team B, 8H)
24. 137 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5I)
25. 137 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 7K)
26. 136 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 6K)
27. 134 min. - Martin Bursík (Misch Masch, 8I)
28. 132 min. - David Kubricht (Šachta UK VET, V3B)
29. 131 min. - Zdeněk Rožánek (Jawa-Suprtechno B, S2A)
30. 131 min. - Lumír Žák (VSK MFF UK Praha VET A, V2A)
31. 131 min. - Lukáš Havlíček (Sokol Suchdol TJ VET, V4E)
32. 130 min. - Jan Nováček (Youngsters FC, 3D)
33. 130 min. - Ondřej Koláček (Lokál United, 7C)
34. 130 min. - Jan Ungerman (Basta fidli B, 8M)
35. 129 min. - Jakub Kovář (Indus, 5F)
36. 129 min. - Karel Suchan (Legends are back, 6A)
37. 128 min. - Jan Petřík (STS Chvojkovice - Brod, 5E)
38. 128 min. - Vsevolod Balunov (Taggart, 6J)
39. 126 min. - Jiří Brožík (GoGo 1.NC, 6I)
40. 124 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 6F)
41. 122 min. - David Souček (Kerata Chíjos, 8E)
42. 121 min. - Marcel Zýta (Flyers Jinonice FC, 5F)
43. 121 min. - Tomáš Plevka (Kapr tým 86 B, 5H)
44. 121 min. - Vratislav Hromádko (Tlakové galoše, 6B)
45. 121 min. - Ondřej Soukup (GFC Regent A, 4C)
46. 121 min. - Ondřej Dušek (OrangeBoom, 8I)
47. 120 min. - The Anh Nguyen (Parádníci, 6A)
48. 120 min. - František Roub (M - Bubo A, 8G)
49. 120 min. - Tomáš Kříž (Prastará dáma, 6D)
50. 120 min. - Tomáš Malina (Černý pumy, 6K) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 26 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8J)
2. 21 gólů - Jakub Ács (Lipodur FC A, 8N)
3. 19 gólů - Martin Mikulský (Real Prd VET, V4E)
4. 17 gólů - Matěj Lang (Defect, V2B)
5. 17 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
6. 17 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 8B)
7. 17 gólů - Štěpán Brabec (Notorkros FK VET, V2B)
8. 15 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2B)
9. 14 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 6J)
10. 14 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
11. 14 gólů - Tomáš Kudláček (Integrita Jinonice, 6B)
12. 14 gólů - Dominik Dlugoš (Šrot FC, 5B)
13. 13 gólů - Jan Toman (Defect SUP, S1)
14. 13 gólů - Michael Repetný (Gente - Yeti FC, 4B)
15. 13 gólů - Anatolie Rusu (MC Sarmat, 6K)
16. 13 gólů - Nicolai Cojocari (Bohemia Roztyly, 8O)
17. 13 gólů - Filip Vymyslický (Hubertův Tuřín, 7A)
18. 13 gólů - Miroslav Malý (Gólostroje FC, 5B)
19. 13 gólů - Richard Kalod (Queen´s park club VET, V1)
20. 13 gólů - Jiří Uchytil (Deportivo bez Coruna B, 6J)
21. 13 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
22. 13 gólů - Jakub Bokri (Strašný kouře FC, 8O)
23. 13 gólů - Karel Pusch (Flyers Jinonice FC, 5F)
24. 12 gólů - Lukáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
25. 12 gólů - Martin Štancl (Alkohol Vršovice FC, 5B)
26. 12 gólů - Pavel Gold (Paraguay, 6L)
27. 12 gólů - Milan Merva (Strahovská 10, 8J)
28. 12 gólů - Jonáš Pospíšil (Gang of Jan Palach, 7L)
29. 12 gólů - Antonín Kec (Athletico Spořilov, 8N)
30. 12 gólů - Štefan Kurina (Klamovka Praha FK, 7E)
31. 12 gólů - Tomáš Frankl (Malostranský SK, V3B)
32. 12 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 7A)
33. 12 gólů - Tomáš Kuchta (Primitivové, 7I)
34. 11 gólů - Tomáš Cavalieri (MVS Recycled, V3C)
35. 11 gólů - Pavel Krois (Hertha ZMZ, 2A)
36. 11 gólů - Filip Laník (Indus, 5F)
37. 11 gólů - Petr Mácha (Kolotouš FC SUP, S2A)
38. 11 gólů - Pavel Nosek (Šnek FC A, 7I)
39. 11 gólů - Martin Císař (Dirty Bastards, 4D)
40. 11 gólů - Marek Vilánek (Punisher FC, 8J)
41. 11 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 5A)
42. 11 gólů - Luboš Pamánek (Viktoria Bítovská A, 8F)
43. 11 gólů - Ondřej Brož (Úžas 1.FFS, 4F)
44. 11 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 7C)
45. 11 gólů - Milan Cibík (FC Střešovice, V4D)
46. 11 gólů - Martin Štrajt (Boss United, 8K)
47. 11 gólů - Robert Přibáň (Terasy KFC VET, V4E)
48. 11 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 5F)
49. 11 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 4A)
50. 11 gólů - Petr Sedláček (Lord Mayor Idiot, 3D) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 52 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
2. 51 gólů - Punisher FC, 8J
3. 45 gólů - Defect, V2B
4. 45 gólů - Úžas 1.FFS, 4F
5. 43 gólů - Šrot FC, 5B
6. 42 gólů - GRPD Battloš, 8D
7. 42 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
8. 42 gólů - Defect SUP, S1
9. 41 gólů - Blue Debils, 7C
10. 41 gólů - Bránický tank VET, V3C
11. 41 gólů - Inter Lotyšák VET B, V2B
12. 40 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
13. 40 gólů - Legion Aliena, 5G
14. 40 gólů - Gang of Jan Palach, 7L
15. 39 gólů - Indus, 5F
16. 38 gólů - DDR FC, 8O
17. 37 gólů - Notorkros FK, 7D
18. 37 gólů - Gold La Plate, S2B
19. 36 gólů - Primitivové, 7I
20. 36 gólů - Real Prd VET, V4E
21. 36 gólů - M - Bubo A, 8G
22. 36 gólů - Domácí potřeby A, 3A
23. 35 gólů - MVS Recycled, V3C
24. 35 gólů - Klucy PFS, 7I
25. 35 gólů - SČZP, 8O
26. 35 gólů - Deportivo bez Coruna B, 6J
27. 34 gólů - Lipodur FC A, 8N
28. 34 gólů - TJ Spoje Praha, 1
29. 34 gólů - Oratoř Kobylisy, 5B
30. 34 gólů - Smutný potapěči, 2B
31. 33 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
32. 33 gólů - Velký špatný, 7A
33. 33 gólů - Integrita Jinonice, 6B
34. 33 gólů - Malostranský SK, V3B
35. 33 gólů - VAR AC, 8B
36. 33 gólů - Zmaštěný stroje SC, 7K
37. 33 gólů - Sean team A, 4A
38. 32 gólů - Ferri FC VET, V3A
39. 32 gólů - Gaučáci FC, V4D
40. 32 gólů - Hertha ZMZ, 2A
41. 32 gólů - Kelímci 3.FC, 6D
42. 32 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
43. 32 gólů - Santa Dominica VET, V2A
44. 32 gólů - Blesk VK VET A, V4C
45. 31 gólů - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
46. 31 gólů - Prastará dáma, 6D
47. 31 gólů - Inter Letná, 6G
48. 31 gólů - Pogo Praha FC, 7J
49. 31 gólů - Los Bimbananos, 6I
50. 31 gólů - Bamboocha City, 4F 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 1 gól - Kickers 1990 ČFC, S3B
2. 1 gól - Lokomotiva DP, 8F
3. 2 góly - Parádníci, 6A
4. 2 góly - Holosmetky FC A, 1
5. 2 góly - Klokan Perón club SUP, S1
6. 3 góly - M - Bubo A, 8G
7. 3 góly - Friends Prague, 6C
8. 3 góly - Traktor Praha VET, V4B
9. 4 góly - ONBLACK, 8G
10. 4 góly - Fiasko, 7K
11. 4 góly - Houbaři, S3C
12. 4 góly - Athletico KMF, 7F
13. 4 góly - Pivní draci, 8L
14. 4 góly - Misch Masch, 8I
15. 4 góly - Bröndby codein IF, 8E
16. 4 góly - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
17. 4 góly - Nova LFC B, 8D
18. 4 góly - Ústavan 01 KK, 8B
19. 5 gólů - Gang of Jan Palach, 7L
20. 5 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
21. 5 gólů - OrangeBoom, 8I
22. 5 gólů - Erectico TBC, 6A
23. 5 gólů - Trops 1.SK SUP, S3C
24. 5 gólů - Zelení lenochodi FC, 8A
25. 5 gólů - Řepští sršni, 8C
26. 5 gólů - Plameňáci 1.FC VET, V4C
27. 5 gólů - CFG Suchdol, 8J
28. 5 gólů - Laxní přístup, 8M
29. 5 gólů - GRPD Battloš, 8D
30. 5 gólů - Dehet Old 1.FC SUP, S3B
31. 5 gólů - Alténa ST, 8B
32. 6 gólů - Indus, 5F
33. 6 gólů - Youngsters FC, 3D
34. 6 gólů - Na zdraví p.Macháčka, 6I
35. 6 gólů - Real Motion SG, 6F
36. 6 gólů - Prokaryota FZ, 8G
37. 6 gólů - Ya Basta! A, 8C
38. 6 gólů - Hell´s Old Boys, V3D
39. 6 gólů - Indus SUP, S1
40. 6 gólů - Petrovice A, 8F
41. 6 gólů - Super Calvados, S3A
42. 6 gólů - Kerata Chíjos, 8E
43. 6 gólů - Cerveza 18.FC, 5D
44. 6 gólů - Zde je místo ..., 6J
45. 6 gólů - GFC Regent B, 8E
46. 6 gólů - Podolka FC SUP, S3C
47. 7 gólů - Tycho de Brahe SUP, S3B
48. 7 gólů - Ekonom WT, 3A
49. 7 gólů - Pod parou, 8D
50. 7 gólů - HeyMed, 8L