Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 200 min. - Robert Hájek (Skleňák AC, 8J)
2. 180 min. - Lukáš Havlíček (Sokol Suchdol TJ VET, V4E)
3. 179 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 7K)
4. 162 min. - Kamil Vícha (Městská policie, 4E)
5. 156 min. - Lukáš Kubásek (Litrpůl FC, 8B)
6. 156 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 6C)
7. 151 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 8F)
8. 151 min. - Jan Chrbolka (SLPČ FK, 8F)
9. 151 min. - Norman David (Poštmistři VET B, V4E)
10. 147 min. - Jakub Stehno (TJ Spoje Praha, 1)
11. 143 min. - Roman Doležal (Partizan Praha VET, V4B)
12. 141 min. - Vít Klupák (Demoliční četa, 4C)
13. 139 min. - Pavel Knob (Sipral Stars, 7F)
14. 135 min. - Prokop Vopařil (Babočka Admirál FC A, 6E)
15. 135 min. - Radek Stránský (Petrohradská BFK A, 4D)
16. 133 min. - Petr Havel (Old Mosquitos, 8M)
17. 131 min. - Roman Švrčina (Shooters Morava FC, 6E)
18. 131 min. - Jan Vágner (Power WCC, 5I)
19. 128 min. - Jakub Jágl (Lipnice, 7B)
20. 125 min. - Petr Bešta (1.FC Žižkov, 4A)
21. 125 min. - Jakub Macháček (Fernet team Říčany, 6L)
22. 125 min. - Alexandr Czapek (Rasta Velbloudi, 7I)
23. 125 min. - Zenovii Chernomyz (Monolity Sarmat, 7K)
24. 124 min. - Rostislav Kosek (Steve, 4C)
25. 124 min. - Vojtěch Hejma (Dropa FC B, 8K)
26. 124 min. - Miroslav Vaněk (Šnek FC B, 8K)
27. 124 min. - Jiří Samek (Literpool United, 8E)
28. 121 min. - Jakub Liška (Rebel Circus, 6D)
29. 121 min. - Karel Kozel (Metro AFK VET, V4D)
30. 120 min. - Jiří Landa (Super Naděje A, S1)
31. 120 min. - Tomáš Zach (Kings of Kent B.O., S2A)
32. 119 min. - Roman Kopecký (Blaženka spiders, 4C)
33. 119 min. - Samuel Tomčányi (VGIK Praha FC, 7J)
34. 118 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 8M)
35. 118 min. - Jan Binder (64! FC Kobylisy A, 6F)
36. 118 min. - Jakub Hořejší (Vošach gang-bang, 8A)
37. 118 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 7J)
38. 118 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8D)
39. 117 min. - Pavel Heral (Tajfun AC, 8J)
40. 114 min. - Ivan Lukáč (Playboy team AC, 8F)
41. 112 min. - Šimon Srp (VSK MFF UK Praha A, 7A)
42. 112 min. - Martin Cibulka (Bruchos HFC, 7I)
43. 111 min. - Jan Sklenář (Polnohospodár Praha, 8D)
44. 111 min. - Miroslav Kos (Koliba F.C.V., S3B)
45. 109 min. - Tomáš Malina (Černý pumy, 7K)
46. 108 min. - Daniel Vlach (Lobotomici, 8L)
47. 107 min. - Zdeněk Kopelent (Pyjavíce FK, 5G)
48. 106 min. - Bohumil Karafiát (Stará Garda SUP, S3C)
49. 106 min. - Martin Nacházel (Real Oranjes, 8I)
50. 106 min. - Ivan Kašpar (Merck stars, 7D) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 18 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 5B)
2. 17 gólů - Filip Babický (Tempo 01 HFC, 6K)
3. 17 gólů - David Snop (Měcholupská střeva, 8E)
4. 17 gólů - Anatolie Rusu (Monolity Sarmat, 7K)
5. 16 gólů - Vasil Boev (DP Xaverov SUP, S1)
6. 14 gólů - Jáchym Jalůvka (Tempo 01 HFC, 6K)
7. 13 gólů - Ondřej Brusch (Stará dáma, 5B)
8. 13 gólů - Aleš Průša (Sean team VET, V2A)
9. 13 gólů - Daniel Dostál (Blue Debils, 8D)
10. 13 gólů - Daniel Joska (Vyprahlo FC VET, V4B)
11. 13 gólů - Jan Zahrádka (Polnohospodár Praha, 8D)
12. 13 gólů - Michal Provazník (Praetorians FC A, 8F)
13. 12 gólů - David Veselý (Unreal Students FC, 5D)
14. 12 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 4D)
15. 12 gólů - Jakub Horký (Bedna 98 FC, 2A)
16. 12 gólů - Jan Zima (Champions FC, 8H)
17. 12 gólů - Petr Krištůfek (Berušky B, S2A)
18. 12 gólů - Dominik Pechar (Hodkovičky United FC, 3D)
19. 12 gólů - Miroslav Madej (Troll FC, 6J)
20. 11 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 3B)
21. 11 gólů - Filip Krahulec (Lunochod 1.MFK B, 8J)
22. 11 gólů - Marcel Šlapák (Vlci samotáři, 8E)
23. 11 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2A)
24. 11 gólů - Ladislav Kříž (Athletico KMF, 7F)
25. 11 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 8G)
26. 11 gólů - Tomáš Strnad (Ferri FC VET, V4A)
27. 11 gólů - Theodor Tichý (Bee Well Čelákovice, 8A)
28. 10 gólů - Dominik Kostka (G.I.C La Plate de Cünde, 1)
29. 10 gólů - Patrik Ilušák (Blue Debils, 8D)
30. 10 gólů - Tomáš Tichý (K+K Fotbal Team, 8L)
31. 10 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 8D)
32. 10 gólů - Adam Fedrhanc (Yellow Dildos B, 7F)
33. 10 gólů - Jan Turínek (Holosmetky FC B, 4D)
34. 10 gólů - Matěj Soucha (Real TIDE XXL, 3C)
35. 10 gólů - Zdeněk Grůša st. (Kalich club Žižkov, 8L)
36. 10 gólů - Tomáš Bečvář (Klapzubova jedenáctka, 7D)
37. 10 gólů - David Reinštein (Babočka Admirál FC A, 6E)
38. 10 gólů - Petr Hošek (Warrior MAC, 7E)
39. 10 gólů - Pavel Procházka (Marná snaha VET, V4E)
40. 9 gólů - Petr Pohorský (Dynamo R.U.M. A, 6B)
41. 9 gólů - Pavel Majer (Vyprahlo FC VET, V4B)
42. 9 gólů - Zoran Jovanoski (DP Xaverov SUP, S1)
43. 9 gólů - Igor Tumbaš (Yugo FC, 6I)
44. 9 gólů - Lukáš Beníšek (Velký špatný, 8G)
45. 9 gólů - Miloš Zrnić (Yugo FC, 6I)
46. 9 gólů - Jan Syrovátka (Pražačka seniors B, S3C)
47. 9 gólů - Lukáš Hamouz (Sen Černý Most II PG, 5H)
48. 9 gólů - Leo Búžik (Rumpra Praha FC, 4A)
49. 9 gólů - Jakub Hodek (Blue Debils, 8D)
50. 9 gólů - Marek Šulc (J.R.Club VET A, V2B) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 53 gólů - Blue Debils, 8D
2. 53 gólů - Tempo 01 HFC, 6K
3. 48 gólů - Stará dáma, 5B
4. 41 gólů - DP Xaverov SUP, S1
5. 40 gólů - Flyers Jinonice FC, 6H
6. 38 gólů - Vlci samotáři, 8E
7. 37 gólů - Admira 97, 5B
8. 34 gólů - Ekonom WT VET, V2A
9. 33 gólů - Typos FC, 2A
10. 33 gólů - Lunochod 1.MFK B, 8J
11. 32 gólů - Gold La Plate, S3C
12. 32 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
13. 32 gólů - Vyprahlo FC VET, V4B
14. 31 gólů - Sokol Vysočany C, 7L
15. 31 gólů - Bee Well Čelákovice, 8A
16. 31 gólů - Maverick VET, V4E
17. 31 gólů - Ferri FC VET, V4A
18. 31 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
19. 31 gólů - Holosmetky FC B, 4D
20. 30 gólů - Vo, 8D
21. 30 gólů - Marná snaha VET, V4E
22. 30 gólů - Velký špatný, 8G
23. 30 gólů - Praetorians FC A, 8F
24. 29 gólů - Cvrčci FC, 6B
25. 29 gólů - Troll FC, 6J
26. 29 gólů - Gambrinus VH, 6B
27. 29 gólů - Pavilon 8 AHC, 4C
28. 29 gólů - Bedna 98 FC, 2A
29. 29 gólů - Berušky B, S2A
30. 28 gólů - Batalion 91 A, 5B
31. 28 gólů - Kliďas FC, 4D
32. 28 gólů - G.I.C La Plate de Cünde, 1
33. 28 gólů - GJS FK, 7A
34. 28 gólů - Smutný potapěči, 2A
35. 28 gólů - Princ Praha FC, 5E
36. 28 gólů - Měcholupská střeva, 8E
37. 27 gólů - Amfora restaurant, 3C
38. 27 gólů - Valícíse Kojoti, 6I
39. 27 gólů - Inter Lotyšák A, 2A
40. 27 gólů - Uličníci FC, 7E
41. 27 gólů - Papaya Royal Club, 8G
42. 27 gólů - Real Oranjes, 8I
43. 27 gólů - Pajzovna FC, 5D
44. 27 gólů - SS Hábula, V4E
45. 26 gólů - Jižní Sheepy, 4B
46. 26 gólů - Žlutá křídla, 7I
47. 26 gólů - Malostranský SK, V3C
48. 26 gólů - Palouk SK, 4C
49. 26 gólů - Vokra VV, 4B
50. 26 gólů - Ya Basta! A, 8J 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
2. 1 gól - Partizan Praha VET, V4B
3. 1 gól - Skleňák AC, 8J
4. 1 gól - Demoliční četa VET, V4C
5. 1 gól - Partizan Praha, 6J
6. 1 gól - Výlov 0.FC, 6L
7. 2 góly - Flyers Jinonice FC, 6H
8. 2 góly - Hustý FC, 8B
9. 2 góly - Talent Praha FC, 7K
10. 2 góly - Sipral Stars, 7F
11. 2 góly - Kluci bez budoucnosti, 8B
12. 2 góly - Speciál Bráník A, 3A
13. 2 góly - Krabice, 7K
14. 2 góly - Palmeiras Prosek, 5F
15. 2 góly - 1.FC Žižkov, 4A
16. 3 góly - Indus, 5F
17. 3 góly - Pyjavíce FK, 5G
18. 3 góly - Dvacítka, 3B
19. 3 góly - Žlutá křídla, 7I
20. 3 góly - Litrpůl FC, 8B
21. 3 góly - Galantní jeleni, 8G
22. 3 góly - Czech line, 8H
23. 3 góly - Suchá dáseň AC, 7H
24. 3 góly - Vlci samotáři, 8E
25. 3 góly - Koliba F.C.V., S3B
26. 3 góly - Velký špatný, 8G
27. 3 góly - Indus SUP, S1
28. 3 góly - Bajern Měšičáci, V4D
29. 3 góly - Klokan Perón club SUP, S1
30. 3 góly - Monolity Sarmat, 7K
31. 3 góly - Raiffani, 4C
32. 3 góly - Shooters Morava FC, 6E
33. 3 góly - Poštmistři VET B, V4E
34. 3 góly - Hoptajch team, 5H
35. 3 góly - Chrontodont ARV, 8I
36. 4 góly - Premiéra TV - Nowatron, V4B
37. 4 góly - VV Vokra SV, S3B
38. 4 góly - Hertha ZMZ VET, V3B
39. 4 góly - Ďáblice FK, 6F
40. 4 góly - Vyprahlo FC VET, V4B
41. 4 góly - Pivní draci, 7J
42. 4 góly - Vošach gang-bang, 8A
43. 4 góly - Kovárna PC, 7E
44. 4 góly - STG Milovice, V2B
45. 4 góly - Endoprotéza, S3B
46. 4 góly - KáGéčko A, 5F
47. 4 góly - Fernet team Říčany, 6L
48. 4 góly - Lesser Side FC, 7J
49. 4 góly - Black Fellaz FC, 8K
50. 4 góly - Footside, 5F