Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 200 min. - Robert Hájek (Skleňák AC, 8J)
2. 180 min. - Lukáš Havlíček (Sokol Suchdol TJ VET, V4E)
3. 179 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 7K)
4. 162 min. - Kamil Vícha (Městská policie, 4E)
5. 156 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 6C)
6. 151 min. - Jan Chrbolka (SLPČ FK, 8F)
7. 151 min. - Norman David (Poštmistři VET B, V4E)
8. 151 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 8F)
9. 145 min. - Jakub Stehno (TJ Spoje Praha, 1)
10. 141 min. - Vít Klupák (Demoliční četa, 4C)
11. 139 min. - Pavel Knob (Sipral Stars, 7F)
12. 135 min. - Radek Stránský (Petrohradská BFK A, 4D)
13. 133 min. - Petr Havel (Old Mosquitos, 8M)
14. 131 min. - Jan Vágner (Power WCC, 5I)
15. 128 min. - Jakub Jágl (Lipnice, 7B)
16. 125 min. - Alexandr Czapek (Rasta Velbloudi, 7I)
17. 125 min. - Zenovii Chernomyz (Monolity Sarmat, 7K)
18. 125 min. - Jakub Macháček (Fernet team Říčany, 6L)
19. 124 min. - Jiří Samek (Literpool United, 8E)
20. 124 min. - Vojtěch Hejma (Dropa FC B, 8K)
21. 124 min. - Miroslav Vaněk (Šnek FC B, 8K)
22. 121 min. - Rostislav Kosek (Steve, 4C)
23. 121 min. - Karel Kozel (Metro AFK VET, V4D)
24. 120 min. - Roman Doležal (Partizan Praha VET, V4B)
25. 120 min. - Prokop Vopařil (Babočka Admirál FC A, 6E)
26. 120 min. - Tomáš Zach (Kings of Kent B.O., S2A)
27. 120 min. - Jiří Landa (Super Naděje A, S1)
28. 119 min. - Roman Kopecký (Blaženka spiders, 4C)
29. 119 min. - Samuel Tomčányi (VGIK Praha FC, 7J)
30. 118 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8D)
31. 118 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 8M)
32. 118 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 7J)
33. 117 min. - Pavel Heral (Tajfun AC, 8J)
34. 114 min. - Ivan Lukáč (Playboy team AC, 8F)
35. 112 min. - Martin Cibulka (Bruchos HFC, 7I)
36. 112 min. - Šimon Srp (VSK MFF UK Praha A, 7A)
37. 111 min. - Miroslav Kos (Koliba F.C.V., S3B)
38. 109 min. - Tomáš Malina (Černý pumy, 7K)
39. 108 min. - Daniel Vlach (Lobotomici, 8L)
40. 107 min. - Zdeněk Kopelent (Pyjavíce FK, 5G)
41. 106 min. - Martin Nacházel (Real Oranjes, 8I)
42. 106 min. - Bohumil Karafiát (Stará Garda SUP, S3C)
43. 106 min. - Vojtěch Dobeš (Swag Martin Fenin, 7J)
44. 105 min. - Petr Dušek (STG Milovice, V2B)
45. 105 min. - Miroslav Sládek (Atomový veverky B, 8N)
46. 104 min. - Michal Žoha (Sváteční mančaft, 5D)
47. 104 min. - Ondřej Beneš (Pivní draci, 7J)
48. 104 min. - Aleš Chvátal (Pivušky FC, 8C)
49. 103 min. - Ondřej Horák (Barclays, 4B)
50. 102 min. - Marek Ferstl (Hoptajch team, 5H) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 17 gólů - Anatolie Rusu (Monolity Sarmat, 7K)
2. 17 gólů - Filip Babický (Tempo 01 HFC, 6K)
3. 16 gólů - Vasil Boev (DP Xaverov SUP, S1)
4. 16 gólů - David Snop (Měcholupská střeva, 8E)
5. 16 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 5B)
6. 14 gólů - Jáchym Jalůvka (Tempo 01 HFC, 6K)
7. 12 gólů - Dominik Pechar (Hodkovičky United FC, 3D)
8. 12 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 4D)
9. 12 gólů - Miroslav Madej (Troll FC, 6J)
10. 11 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 3B)
11. 11 gólů - Filip Krahulec (Lunochod 1.MFK B, 8J)
12. 11 gólů - Daniel Dostál (Blue Debils, 8D)
13. 11 gólů - David Veselý (Unreal Students FC, 5D)
14. 10 gólů - Petr Hošek (Warrior MAC, 7E)
15. 10 gólů - Tomáš Bečvář (Klapzubova jedenáctka, 7D)
16. 10 gólů - Matěj Soucha (Real TIDE XXL, 3C)
17. 10 gólů - Jan Zahrádka (Polnohospodár Praha, 8D)
18. 10 gólů - Tomáš Tichý (K+K Fotbal Team, 8L)
19. 10 gólů - Jan Turínek (Holosmetky FC B, 4D)
20. 10 gólů - Zdeněk Grůša st. (Kalich club Žižkov, 8L)
21. 10 gólů - Adam Fedrhanc (Yellow Dildos B, 7F)
22. 10 gólů - Ondřej Brusch (Stará dáma, 5B)
23. 10 gólů - Pavel Procházka (Marná snaha VET, V4E)
24. 9 gólů - Marek Šulc (J.R.Club VET A, V2B)
25. 9 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 6H)
26. 9 gólů - Michal Klouda (Amfora restaurant, 3C)
27. 9 gólů - Marcel Šlapák (Vlci samotáři, 8E)
28. 9 gólů - Ladislav Kříž (Athletico KMF, 7F)
29. 9 gólů - Patrik Ilušák (Blue Debils, 8D)
30. 9 gólů - Šimon Kulakowski (GFC, 6H)
31. 9 gólů - Lukáš Hamouz (Sen Černý Most II PG, 5H)
32. 9 gólů - Jan Syrovátka (Pražačka seniors B, S3C)
33. 9 gólů - David Reinštein (Babočka Admirál FC A, 6E)
34. 9 gólů - Igor Tumbaš (Yugo FC, 6I)
35. 9 gólů - Dominik Nátr (Flyers Jinonice FC, 6H)
36. 9 gólů - Jakub Horký (Bedna 98 FC, 2A)
37. 9 gólů - Miloš Zrnić (Yugo FC, 6I)
38. 9 gólů - Zoran Jovanoski (DP Xaverov SUP, S1)
39. 9 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2A)
40. 8 gólů - Martin Troška (Maverick VET, V4E)
41. 8 gólů - Petr Hoch (Dynamo R.U.M. A, 6B)
42. 8 gólů - Daniel Zelenka (Yakuza, 8J)
43. 8 gólů - Michael Buerbaum (Uličníci FC, 7E)
44. 8 gólů - Ondřej Anýž (SoClose United, 7A)
45. 8 gólů - Tomáš Kanaval (Saens 1.FC A, 2B)
46. 8 gólů - Petr Hošek (Traktor Praha A, 7A)
47. 8 gólů - Martin Mikulský (Real Prd VET, V4E)
48. 8 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 6I)
49. 8 gólů - Tadeáš Madej (EXŠemíci, 6G)
50. 8 gólů - Vasyl Erdeli (Klamovka Praha FK, 7E) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 53 gólů - Tempo 01 HFC, 6K
2. 43 gólů - Blue Debils, 8D
3. 41 gólů - DP Xaverov SUP, S1
4. 40 gólů - Flyers Jinonice FC, 6H
5. 38 gólů - Stará dáma, 5B
6. 35 gólů - Vlci samotáři, 8E
7. 33 gólů - Lunochod 1.MFK B, 8J
8. 32 gólů - Gold La Plate, S3C
9. 32 gólů - Typos FC, 2A
10. 31 gólů - Sokol Vysočany C, 7L
11. 31 gólů - Maverick VET, V4E
12. 31 gólů - Holosmetky FC B, 4D
13. 30 gólů - Admira 97, 5B
14. 30 gólů - Marná snaha VET, V4E
15. 29 gólů - Troll FC, 6J
16. 28 gólů - Kliďas FC, 4D
17. 27 gólů - Amfora restaurant, 3C
18. 27 gólů - SS Hábula, V4E
19. 27 gólů - Real Oranjes, 8I
20. 27 gólů - Valícíse Kojoti, 6I
21. 26 gólů - Bee Well Čelákovice, 8A
22. 26 gólů - Ya Basta! A, 8J
23. 26 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
24. 26 gólů - Žlutá křídla, 7I
25. 26 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
26. 25 gólů - Botič FC, 4F
27. 25 gólů - Městská policie, 4E
28. 25 gólů - 4077 DUCKS, 2B
29. 24 gólů - Pajzovna FC, 5D
30. 24 gólů - GJS FK, 7A
31. 24 gólů - KTB B, 5G
32. 24 gólů - Indus SUP, S1
33. 24 gólů - Blesk VK SUP, S3C
34. 24 gólů - Měcholupská střeva, 8E
35. 24 gólů - Herbal Fusion, 7L
36. 23 gólů - Vo, 8D
37. 23 gólů - Vokra VV, 4B
38. 23 gólů - Saens 1.FC A, 2B
39. 23 gólů - Yugo FC, 6I
40. 23 gólů - G.I.C La Plate de Cünde, 1
41. 23 gólů - Tropa de Elite, 8M
42. 22 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
43. 22 gólů - Black Fellaz FC, 8K
44. 22 gólů - Tutto bene A, 6I
45. 22 gólů - Princ Praha FC, 5E
46. 22 gólů - Defect SUP, S1
47. 22 gólů - Premiéra TV - Nowatron, V4B
48. 22 gólů - Atomovej brouk B, 5I
49. 22 gólů - J.R.Club VET A, V2B
50. 22 gólů - Pavilon 8 AHC, 4C 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - Partizan Praha VET, V4B
2. žádný gól - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
3. žádný gól - Babočka Admirál FC A, 6E
4. 1 gól - Velký špatný, 8G
5. 1 gól - Partizan Praha, 6J
6. 1 gól - Premiéra TV - Nowatron, V4B
7. 1 gól - Litrpůl FC, 8B
8. 1 gól - Výlov 0.FC, 6L
9. 1 gól - Radouč FC B, S3B
10. 1 gól - Speciál Bráník A, 3A
11. 1 gól - Skleňák AC, 8J
12. 1 gól - Demoliční četa VET, V4C
13. 1 gól - 1.FC Žižkov, 4A
14. 1 gól - Koliba F.C.V., S3B
15. 1 gól - Czech line, 8H
16. 2 góly - Demínka B, 6E
17. 2 góly - Krabice, 7K
18. 2 góly - M - Bubo A, 6F
19. 2 góly - Orosený Paragraf, 6C
20. 2 góly - TJ Spoje Praha, 1
21. 2 góly - VV Vokra SV, S3B
22. 2 góly - Turman VET, V4B
23. 2 góly - Slepí koně SUP, S3B
24. 2 góly - Sipral Stars, 7F
25. 2 góly - Blesk VK VET B, V4C
26. 2 góly - Vošach gang-bang, 8A
27. 2 góly - Kluci bez budoucnosti, 8B
28. 2 góly - Hustý FC, 8B
29. 2 góly - Palmeiras Prosek, 5F
30. 2 góly - Flyers Jinonice FC, 6H
31. 2 góly - VZ, 8H
32. 2 góly - Raiffani, 4C
33. 2 góly - Vyprahlo FC VET, V4B
34. 2 góly - Talent Praha FC, 7K
35. 2 góly - DHL Brohemians, 8H
36. 3 góly - Hoptajch team, 5H
37. 3 góly - Ďáblice FK, 6F
38. 3 góly - Atletico Dělo SFC A, 6H
39. 3 góly - Dvacítka, 3B
40. 3 góly - Double United, V4B
41. 3 góly - Žlutá křídla, 7I
42. 3 góly - Vlci samotáři, 8E
43. 3 góly - Suchá dáseň AC, 7H
44. 3 góly - Bajern Měšičáci, V4D
45. 3 góly - Blizzard ZM VET, V4C
46. 3 góly - Pyjavíce FK, 5G
47. 3 góly - Koloušci AK, 6E
48. 3 góly - Indus SUP, S1
49. 3 góly - HNK Praha FC, 5F
50. 3 góly - Texaské hyeny AC, 3A