Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 211 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
2. 180 min. - Stanislav Kodet (Pogo Praha FC, 7J)
3. 172 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 8A)
4. 171 min. - Antonín Buriánek (Houbaři, S3C)
5. 166 min. - Daniel Steidler (Hell´s Old Boys, V3D)
6. 157 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 6C)
7. 150 min. - Matěj Kovář (Los Niňos M.B., 8M)
8. 143 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 6K)
9. 142 min. - David Jiroušek (Alvarez D.C., 6K)
10. 137 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 7K)
11. 136 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 6K)
12. 132 min. - David Kubricht (Šachta UK VET, V3B)
13. 131 min. - Zdeněk Rožánek (Jawa-Suprtechno B, S2A)
14. 131 min. - Lumír Žák (VSK MFF UK Praha VET A, V2A)
15. 130 min. - Ondřej Koláček (Lokál United, 7C)
16. 130 min. - Jan Ungerman (Basta fidli B, 8M)
17. 128 min. - Jan Petřík (STS Chvojkovice - Brod, 5E)
18. 126 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5I)
19. 126 min. - Karel Ochman (Real Spořilov, 8D)
20. 124 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 6F)
21. 123 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
22. 121 min. - Tomáš Plevka (Kapr tým 86 B, 5H)
23. 121 min. - Vratislav Hromádko (Tlakové galoše, 6B)
24. 120 min. - The Anh Nguyen (Parádníci, 6A)
25. 120 min. - Jiří Zazadzi (Plameňáci 1.FC VET, V4C)
26. 120 min. - Patrik Kheml (Kickers 1990 ČFC, S3B)
27. 120 min. - David Souček (Kerata Chíjos, 8E)
28. 120 min. - Radek Dán (Gang of Jan Palach, 7L)
29. 116 min. - Vojtěch Hejma (Dropa FC B, 7I)
30. 115 min. - Jakub Hudík (Nevím FC, 5E)
31. 115 min. - Vladimír Kuna (Sokol V.-Notorax B, 8M)
32. 114 min. - Michal Petráš (Santa Tranta PC C, 3C)
33. 112 min. - Karel Suchan (Legends are back, 6A)
34. 111 min. - Marek Řeháček (Eden 1999, 5F)
35. 110 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 6I)
36. 110 min. - Tomáš Axler (Nulová šance, 8L)
37. 109 min. - Karel Erben (Vládci Prahy, 4A)
38. 109 min. - Luděk Michalik (Damned CF, V1)
39. 107 min. - Jakub Rubeš (Kanálpucers PL, 7K)
40. 107 min. - Karel Petřina (Šrot FC, 5B)
41. 106 min. - Tomáš Minarovič (Libeň SK, 6C)
42. 105 min. - Michal Kabele (Ňiňos F.C., 7I)
43. 105 min. - Pavel Řeháček (Modrý Svině A, 5F)
44. 105 min. - Tomáš Libora (Ústavan 01 KK, 8B)
45. 104 min. - Michal Vrňák (Umělci z Prahy, 8J)
46. 104 min. - Michal Pinka (Lord Mayor Idiot, 3D)
47. 103 min. - Martin Cicala (Squadra Azzurra, 7C)
48. 102 min. - Pavel Libecajt (Výtržník HFC, 5E)
49. 102 min. - Filip Šindelář (ONBLACK, 8G)
50. 102 min. - Slavomír Giertli (SAS fans, 6J) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 19 gólů - Martin Mikulský (Real Prd VET, V4E)
2. 18 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8J)
3. 15 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2B)
4. 15 gólů - Matěj Lang (Defect, V2B)
5. 15 gólů - Štěpán Brabec (Notorkros FK VET, V2B)
6. 14 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 8B)
7. 11 gólů - Ondřej Brož (Úžas 1.FFS, 4F)
8. 11 gólů - Karel Pusch (Flyers Jinonice FC, 5F)
9. 11 gólů - Dominik Dlugoš (Šrot FC, 5B)
10. 11 gólů - Jakub Bokri (Strašný kouře FC, 8O)
11. 10 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
12. 10 gólů - Jonáš Pospíšil (Gang of Jan Palach, 7L)
13. 10 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
14. 10 gólů - Michael Repetný (Gente - Yeti FC, 4B)
15. 10 gólů - Jakub Svoboda (Flyers Jinonice FC, 5F)
16. 10 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
17. 10 gólů - Jiří Kácovský (Reka Group - Calvados, V3D)
18. 10 gólů - Ivo Lehovec (Blesk VK VET A, V4C)
19. 10 gólů - Miroslav Malý (Gólostroje FC, 5B)
20. 10 gólů - Antonín Kec (Athletico Spořilov, 8N)
21. 10 gólů - Lukáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
22. 10 gólů - Jan Toman (Defect SUP, S1)
23. 10 gólů - Petr Voplatek (Lomíci, S2B)
24. 10 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 5F)
25. 9 gólů - Milan Cibík (FC Střešovice, V4D)
26. 9 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 7C)
27. 9 gólů - Mykhailo Hordienko (Legion Aliena, 5G)
28. 9 gólů - Tomáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
29. 9 gólů - Daniel Joska (Vyprahlo FC VET, V4A)
30. 9 gólů - Anatolie Rusu (MC Sarmat, 6K)
31. 9 gólů - Martin Štancl (Alkohol Vršovice FC, 5B)
32. 9 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 6J)
33. 9 gólů - Lukáš Dibelka (Homunculus, 4D)
34. 9 gólů - Jakub Ács (Lipodur FC A, 8N)
35. 9 gólů - Aner Hadžič (HeyMed, 8L)
36. 9 gólů - David Česal (Skleňák AC, 8I)
37. 9 gólů - Tomáš Kudláček (Integrita Jinonice, 6B)
38. 9 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 5A)
39. 9 gólů - Pavel Krois (Hertha ZMZ, 2A)
40. 9 gólů - Marcel Šlapák (Vlci samotáři, 7A)
41. 9 gólů - Nicolai Cojocari (Bohemia Roztyly, 8O)
42. 9 gólů - David Ronn (Klokan Perón club SUP, S1)
43. 8 gólů - Richard Kalod (Queen´s park club VET, V1)
44. 8 gólů - Yurii Meshko (Dynamo UK, 2A)
45. 8 gólů - Jan Šťovíček (Úžas 1.FFS, 4F)
46. 8 gólů - Pavel Háječek (Brosway team, 8J)
47. 8 gólů - Jan Kamlach (Morová rána 1.FC, 2B)
48. 8 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 6J)
49. 8 gólů - Matěj Zdobinský (Postupická veterans TJ, 8K)
50. 8 gólů - Martin Bedrna (Lesser Side FC, 6K) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 39 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
2. 38 gólů - Úžas 1.FFS, 4F
3. 35 gólů - Defect, V2B
4. 35 gólů - Blue Debils, 7C
5. 34 gólů - Real Prd VET, V4E
6. 34 gólů - Punisher FC, 8J
7. 33 gólů - Šrot FC, 5B
8. 33 gólů - Gang of Jan Palach, 7L
9. 31 gólů - Legion Aliena, 5G
10. 31 gólů - M - Bubo A, 8G
11. 30 gólů - Inter Lotyšák VET B, V2B
12. 30 gólů - Defect SUP, S1
13. 30 gólů - DDR FC, 8O
14. 29 gólů - Smutný potapěči, 2B
15. 28 gólů - Hertha ZMZ, 2A
16. 28 gólů - HeyMed, 8L
17. 27 gólů - TJ Spoje Praha, 1
18. 27 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
19. 27 gólů - Klucy PFS, 7I
20. 26 gólů - Liviroff SC, 8O
21. 26 gólů - VAR AC, 8B
22. 24 gólů - President FC, 4E
23. 24 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
24. 24 gólů - Vyprahlo FC VET, V4A
25. 24 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
26. 24 gólů - Prastará dáma, 6D
27. 24 gólů - Santa Dominica VET, V2A
28. 24 gólů - Blesk VK VET A, V4C
29. 23 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
30. 23 gólů - Šnek FC B, 8K
31. 23 gólů - Primitivové, 7I
32. 23 gólů - Deportivo bez Coruna B, 6J
33. 23 gólů - MVS Recycled, V3C
34. 23 gólů - Fotbaloví bozi, 6E
35. 23 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
36. 23 gólů - Sean team A, 4A
37. 23 gólů - Inter Letná, 6G
38. 23 gólů - Flamengo CR VET, V2B
39. 22 gólů - Anton aus Tirol, V2B
40. 22 gólů - Notorkros FK VET, V2B
41. 22 gólů - Praga Calcio CC, 8E
42. 22 gólů - Paraguay, 6L
43. 22 gólů - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
44. 22 gólů - Queen´s park club VET, V1
45. 22 gólů - Ferri FC VET, V3A
46. 22 gólů - Integrita Jinonice, 6B
47. 22 gólů - Gólostroje FC, 5B
48. 21 gólů - Santa Tranta VET, V1
49. 21 gólů - Boss United, 8K
50. 21 gólů - Ďáblická klička, V3A 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - Kickers 1990 ČFC, S3B
2. žádný gól - Babočka Admirál FC B, 8C
3. 1 gól - Lokomotiva DP, 8F
4. 1 gól - Parádníci, 6A
5. 1 gól - Alténa ST, 8B
6. 1 gól - Real Hagrid CF, 6I
7. 1 gól - Zelení lenochodi FC, 8A
8. 1 gól - Houbaři, S3C
9. 1 gól - Alvarez D.C., 6K
10. 1 gól - GRPD Battloš, 8D
11. 1 gól - Dehet Old 1.FC SUP, S3B
12. 1 gól - Real Spořilov, 8D
13. 2 góly - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
14. 2 góly - Řepští sršni, 8C
15. 2 góly - Holosmetky FC A, 1
16. 2 góly - Ústavan 01 KK, 8B
17. 2 góly - Klokan Perón club SUP, S1
18. 2 góly - Pivní draci, 8L
19. 2 góly - Super Calvados, S3A
20. 2 góly - Traktor Praha VET, V4B
21. 2 góly - Bröndby codein IF, 8E
22. 2 góly - Gepard AFC, 3A
23. 2 góly - Dropa FC B, 7I
24. 2 góly - Laxní přístup, 8M
25. 2 góly - Lokál United, 7C
26. 2 góly - Legends are back, 6A
27. 2 góly - Medvědi B, 8E
28. 2 góly - Fiasko, 7K
29. 3 góly - Talent Praha FC, 6K
30. 3 góly - Gang of Jan Palach, 7L
31. 3 góly - GFC Regent B, 8E
32. 3 góly - Trops 1.SK SUP, S3C
33. 3 góly - CFG Suchdol, 8J
34. 3 góly - Guláš FC, 8A
35. 3 góly - Nova LFC B, 8D
36. 3 góly - Pivson a Pofel, 5C
37. 3 góly - Modrá vopice TJ, 7C
38. 3 góly - M - Bubo A, 8G
39. 3 góly - Turman VET, V4B
40. 3 góly - Torpedo Ohrobec SKA, 3B
41. 3 góly - Ya Basta! A, 8C
42. 3 góly - Víťazný február FK, 5C
43. 3 góly - DHL Bad Diablos, 7G
44. 3 góly - Friends Prague, 6C
45. 3 góly - DP Xaverov SUP, S1
46. 3 góly - Karcinogenní, 5C
47. 3 góly - LDT Sopka, 8A
48. 3 góly - Torpédo Hulín FC, 6A
49. 3 góly - Notorlet Stodůlky, 8E
50. 3 góly - S nadhledem, 8I