Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 175 min. - Petr Kubín (Pražačka seniors A, S2A)
2. 151 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 7C)
3. 151 min. - Tomáš Zdeněk (Paradentol 1990, V4D)
4. 148 min. - Petr Beer (Demoliční četa, 5C)
5. 143 min. - Jan Markalous (Na zdraví p.Macháčka, 7K)
6. 138 min. - Jakub Kuchař (Proradost FK, 8C)
7. 132 min. - Štěpán Havel (Květák, 7L)
8. 127 min. - René Turecký (SS Hábula, V4E)
9. 127 min. - Tomáš Plevka (Sokol Picasso, 3C)
10. 126 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
11. 121 min. - Michal Srnec (Šejk Peterka, 7G)
12. 120 min. - Richard Lottring (Balabuška Old TJ, V4D)
13. 120 min. - Miloslav Špaček (Klika CFA, 8I)
14. 120 min. - Jakub Hrdlička (Praetorians FC A, 7F)
15. 120 min. - Josef Opluštil (Czech line, 8G)
16. 120 min. - Petr Kobrle (KáGéčko A, 6A)
17. 120 min. - Jakub Adam (Zmaštěný stroje SC, 8A)
18. 120 min. - Jakub Appelt (Válcovny plechu MS FC, 8E)
19. 120 min. - Arnošt Havrlant (J.R.Club B, 7D)
20. 119 min. - Jiří Hálek (Radouč FC B, S2A)
21. 117 min. - Karel Koschin (Senioři Praha B, 8C)
22. 117 min. - Petr Slíva (SportHES, 8B)
23. 117 min. - Martin Houdek (Kuřátka FC, V2B)
24. 115 min. - Tadeáš Herčík (1.FC Žižkov, 5A)
25. 114 min. - Martin Mráz (Úžas 1. FFS, 5I)
26. 113 min. - Daniel Mareš (Yellow Dildos A, 5F)
27. 113 min. - Miloš Hüttner (Černý koně TMK, 6B)
28. 112 min. - Dominik Hlaváček (Pražská Stoka, 8N)
29. 112 min. - Daniel Pecho (Světlušky, 4E)
30. 111 min. - Radek Juriš (Touš KK, V4A)
31. 110 min. - Filip Hurník (Speciál Bráník B, 4B)
32. 108 min. - Martin Bouška (Albuquerque tuplaks, 6H)
33. 108 min. - Martin Chládek (Stars beer, 5B)
34. 107 min. - Ondřej Machů (Blaženka spiders, 6C)
35. 106 min. - Petr Hanzl (Kehar club VET, V3B)
36. 106 min. - Erik Kahle (Prague St. Gentlemen, 7A)
37. 105 min. - Adam Přadka (Indiana Team, 7D)
38. 103 min. - Josef Viktorin (FC Střešovice, V4C)
39. 102 min. - Jakub Stehno (TJ Spoje Praha, 1)
40. 102 min. - Martin Vaňourek (Serval KPKS, 5C)
41. 101 min. - Vladimír Nedvídek (4 TD Ala Bundy B, 8E)
42. 101 min. - Lukáš Rob (Mamissero, 8N)
43. 101 min. - Tomáš Vlček (s.Oliver A, 6L)
44. 100 min. - Milan Půlkrábek (Druhá fáze, 8I)
45. 100 min. - Jakub Seifert (Pod parou, 8G)
46. 99 min. - Michal Trojan (Sculpturo FC, 7H)
47. 99 min. - Tomáš Bartoněk (Mamba club V, V3C)
48. 98 min. - Tomáš Coufal (Indus VET, V3C)
49. 98 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 8G)
50. 98 min. - Pavel Kohout (Rumové pralinky FC, 8N) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 11 gólů - Jaroslav Šamánek (Slawoj Břevnov, V3A)
2. 10 gólů - Roman Krsek (KTB B, 4E)
3. 10 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
4. 9 gólů - Lukáš Bartoš (A - klub 90, 8I)
5. 9 gólů - Štěpán Brabec (Notorkros FK VET, V2B)
6. 9 gólů - Carlo Maria Maione (La Famiglia, 4C)
7. 9 gólů - Sergiu Miron (Rumové pralinky FC, 8N)
8. 9 gólů - Lukáš Buček (Tatra Smíchov, 8N)
9. 9 gólů - Patrik Grygera (Bohnice 2016, 8K)
10. 8 gólů - Nikola Sklenář (JUDr. Brouk Pytlík, 7D)
11. 8 gólů - Jan Rudolf (SoClose United, 6J)
12. 8 gólů - Vítězslav Soukal (STG Milovice, V3D)
13. 8 gólů - Jiří Tillman (Pod parou, 8G)
14. 8 gólů - Jan Fried (Yellow Dildos A, 5F)
15. 8 gólů - Grigore Cercel (Zimbru Olymp A, 3D)
16. 8 gólů - David Helma (WRP, 8H)
17. 8 gólů - Pavel Gruda (Batalion 91 A, 4B)
18. 8 gólů - Jakub Drábek (Tatra Smíchov, 8N)
19. 8 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 4F)
20. 8 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
21. 7 gólů - Karel Novák (Věčná žízeň FC VET, V4A)
22. 7 gólů - Stanislav Mařík (Santa Dominica, 1)
23. 7 gólů - Marek Švehla (Queens Park Club, 3B)
24. 7 gólů - Jan Svoboda (Ferri FC, 4B)
25. 7 gólů - Jiří Feitl (Double United, V4B)
26. 7 gólů - Petr Karnas (Sean team A, 4B)
27. 7 gólů - Jiří Petr (Pneuservis-Bartoušek, 4D)
28. 7 gólů - Lubomír Kmoch (Elita národa TJ, 8J)
29. 7 gólů - Petr Hoch (Dynamo R.U.M. A, 6B)
30. 7 gólů - Martin Mrukwia (Old Bayern Prag, V3B)
31. 7 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 7I)
32. 7 gólů - Miroslav Kopecký (Spirit bar FC B, 3B)
33. 7 gólů - Petr Moučka (Kuřátka FC, V2B)
34. 7 gólů - Matěj Dlabola (Palmeiras Prosek, 7L)
35. 7 gólů - Jan Hammer (Defect Praha, 4F)
36. 7 gólů - Jakub Hořák (Real Spořilov, 7D)
37. 7 gólů - Vladimír Urban (Bum bar VET, V3D)
38. 7 gólů - Martin Lančarič (Executors United, 7F)
39. 7 gólů - Vojtěch Engelmann (Stará dáma, 4A)
40. 6 gólů - Petr Girard (Blok D, 8G)
41. 6 gólů - Dias Idrissov (Audi United FC, 2A)
42. 6 gólů - Dmytro Nahornyi (Huňáč PK, 7I)
43. 6 gólů - David Šimek (Sorry FC, 7C)
44. 6 gólů - Ondřej Cafourek (Hajduk Hůrka A, 5G)
45. 6 gólů - Antero Eerik Joly (Vlci Praha, 8I)
46. 6 gólů - Šimon Kulakowski (GFC, 8I)
47. 6 gólů - Filip Balcárek (Jižní Sheepy, 4F)
48. 6 gólů - Ondřej Bílý (United clans, 4E)
49. 6 gólů - Lukáš Srb (TJ Bohemia Chips 1980, 8J)
50. 6 gólů - Miroslav Čanecký (Beerchester United, 8N) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 29 gólů - Tatra Smíchov, 8N
2. 29 gólů - Defect SUP, S1
3. 25 gólů - Yellow Dildos A, 5F
4. 24 gólů - Blok D, 8G
5. 22 gólů - Tvoje máma FC, 8K
6. 21 gólů - STG Milovice, V3D
7. 20 gólů - Pod parou, 8G
8. 20 gólů - Orosený Paragraf, 7C
9. 20 gólů - Steaua FC, 3D
10. 20 gólů - Batalion 91 A, 4B
11. 19 gólů - MoKo VET, V4E
12. 19 gólů - AC Tylen, 8L
13. 19 gólů - Beerchester United, 8N
14. 19 gólů - Palmeiras Prosek, 7L
15. 19 gólů - KTB B, 4E
16. 19 gólů - Slawoj Břevnov, V3A
17. 19 gólů - Rokoska VET B, V1
18. 19 gólů - Rošambo, 7G
19. 19 gólů - SoClose United, 6J
20. 18 gólů - Kuřátka FC, V2B
21. 18 gólů - Zimbru Olymp A, 3D
22. 18 gólů - Bylo nás pět plus jedna, 7H
23. 18 gólů - Hajduk Hůrka A, 5G
24. 18 gólů - Indus SUP, S1
25. 18 gólů - Horoušany FC, 7C
26. 18 gólů - Pralinky F.C.K., V4B
27. 18 gólů - Blaženka spiders, 6C
28. 18 gólů - MVS Recycled, V4C
29. 18 gólů - FC Střešovice, V4C
30. 18 gólů - Vojenské lesy VET, V1
31. 18 gólů - Co je?, 5G
32. 17 gólů - Partizan Praha, 7D
33. 17 gólů - Green shock FC, 6B
34. 17 gólů - Santa Dominica, 1
35. 17 gólů - SS Hábula, V4E
36. 17 gólů - AC SK FC, 6F
37. 17 gólů - Věčná žízeň FC VET, V4A
38. 17 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
39. 17 gólů - Deportivo bez Coruna B, 7I
40. 17 gólů - Tutto bene B, 7G
41. 17 gólů - Nádhera, 6J
42. 17 gólů - La Famiglia, 4C
43. 16 gólů - Starci na chmelu A, V3A
44. 16 gólů - Nova LFC A, 4C
45. 16 gólů - United clans, 4E
46. 16 gólů - Bohnice 2016, 8K
47. 16 gólů - WRP, 8H
48. 16 gólů - Restaurace U Pecků A, 1
49. 16 gólů - Prohibice FKK SUP, S2A
50. 16 gólů - TJ Spoje Praha, 1 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - Puk PFC, 5A
2. žádný gól - Válcovny plechu MS FC, 8E
3. žádný gól - Bum bar VET, V3D
4. žádný gól - KáGéčko A, 6A
5. žádný gól - Tus Pelotas, 5H
6. žádný gól - Zmaštěný stroje SC, 8A
7. 1 gól - SportHES, 8B
8. 1 gól - Mamissero, 8N
9. 1 gól - Radouč FC B, S2A
10. 1 gól - England United FC, 8A
11. 1 gól - Pražačka seniors A, S2A
12. 1 gól - ALT 1.AK, 5E
13. 1 gól - Opatovští kanonýři FC, 5E
14. 1 gól - Dukla Praha FK, 7A
15. 1 gól - Speciál Bráník B, 4B
16. 1 gól - S.N.F. A, 3D
17. 1 gól - J.R.Club B, 7D
18. 1 gól - Social Members FC, 6I
19. 1 gól - Praetorians FC B, 7A
20. 1 gól - Sculpturo FC, 7H
21. 1 gól - Orosený Paragraf, 7C
22. 1 gól - The Hamptons, 8F
23. 1 gól - Atlético Cerveza, 6C
24. 1 gól - Berušky B, S3A
25. 1 gól - Nova LFC B, 7C
26. 1 gól - Na zdraví p.Macháčka, 7K
27. 1 gól - Amfora restaurant, 2B
28. 2 góly - Rasta Velbloudi, 7K
29. 2 góly - Restaurace U Pecků B, 4B
30. 2 góly - RAF Jinonice, 7B
31. 2 góly - Deportivo Estudiantil FC A, 4D
32. 2 góly - Senioři Praha B, 8C
33. 2 góly - FELace FK, 8E
34. 2 góly - Šnek FC A, 8J
35. 2 góly - Slamník I.USP, 6G
36. 2 góly - Samson Žižkov 1.FC, 8K
37. 2 góly - Paradentol 1990, V4D
38. 2 góly - Torpédo Hulín FC, 7A
39. 2 góly - UTS Vršovice VET, V3A
40. 2 góly - Samson Bonella A, 4A
41. 2 góly - Lucián FC A, 2B
42. 2 góly - Fugas CF B, 7A
43. 2 góly - Pražačka seniors B, S3C
44. 2 góly - Mystique Dynamo CF, 2B
45. 2 góly - Los Muchachos, 6D
46. 2 góly - Věčná žízeň FC VET, V4A
47. 2 góly - Hubertův Tuřín, 7A
48. 2 góly - Alej FK A, 3D
49. 2 góly - Břewnow boys KMK, 2A
50. 2 góly - 4 TD Ala Bundy B, 8E