Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 180 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
2. 172 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 8A)
3. 143 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 6K)
4. 142 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 6C)
5. 133 min. - Matěj Kovář (Los Niňos M.B., 8M)
6. 132 min. - David Kubricht (Šachta UK VET, V3B)
7. 130 min. - Ondřej Koláček (Lokál United, 7C)
8. 123 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
9. 122 min. - Lumír Žák (VSK MFF UK Praha VET A, V2A)
10. 121 min. - Tomáš Plevka (Kapr tým 86 B, 5H)
11. 121 min. - Vratislav Hromádko (Tlakové galoše, 6B)
12. 120 min. - Jan Petřík (STS Chvojkovice - Brod, 5E)
13. 120 min. - Stanislav Kodet (Pogo Praha FC, 7J)
14. 120 min. - David Jiroušek (Alvarez D.C., 6K)
15. 120 min. - The Anh Nguyen (Parádníci, 6A)
16. 117 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 6F)
17. 116 min. - Vojtěch Hejma (Dropa FC B, 7I)
18. 115 min. - Jakub Hudík (Nevím FC, 5E)
19. 114 min. - Vladimír Kuna (Sokol V.-Notorax B, 8M)
20. 114 min. - Michal Petráš (Santa Tranta PC C, 3C)
21. 112 min. - Karel Suchan (Legends are back, 6A)
22. 111 min. - Antonín Buriánek (Houbaři, S3C)
23. 110 min. - Tomáš Axler (Nulová šance, 8L)
24. 110 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 6I)
25. 106 min. - Karel Petřina (Šrot FC, 5B)
26. 106 min. - Tomáš Minarovič (Libeň SK, 6C)
27. 106 min. - Daniel Steidler (Hell´s Old Boys, V3D)
28. 105 min. - Pavel Řeháček (Modrý Svině A, 5F)
29. 105 min. - Tomáš Libora (Ústavan 01 KK, 8B)
30. 104 min. - Michal Pinka (Lord Mayor Idiot, 3D)
31. 104 min. - Karel Erben (Vládci Prahy, 4A)
32. 103 min. - Martin Cicala (Squadra Azzurra, 7C)
33. 102 min. - Pavel Libecajt (Výtržník HFC, 5E)
34. 102 min. - Filip Šindelář (ONBLACK, 8G)
35. 102 min. - Slavomír Giertli (SAS fans, 6J)
36. 101 min. - Radek Dvořák (Spirit bar FC B, 5E)
37. 99 min. - Filip Balcárek (Jižní Sheepy, 4E)
38. 99 min. - Lukáš Havlíček (Sokol Suchdol TJ VET, V4E)
39. 96 min. - Alexandr Zpěvák (Strahovská 10, 8J)
40. 95 min. - Jakub Macháček (Fernet team Říčany, 5I)
41. 95 min. - Jiří Zazadzi (Plameňáci 1.FC VET, V4C)
42. 94 min. - Stanislav Tyšer (Atomový veverky B, 8M)
43. 94 min. - Patrik Cígler (Blesk VK VET B, V4A)
44. 93 min. - Jan Severa (Trops 1.SK SUP, S3C)
45. 93 min. - Jan Vorel (Kluci bez budoucnosti, 7F)
46. 93 min. - Josef Koštíř (PFC Kodymka, V3A)
47. 93 min. - Ondřej Soukup (GFC Regent A, 4C)
48. 92 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 7K)
49. 91 min. - Martin Ouředníček (Alténa ST, 8B)
50. 90 min. - Jakub Třešňák (Real Praha A, 6C) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 17 gólů - Martin Mikulský (Real Prd VET, V4E)
2. 14 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 8B)
3. 13 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8J)
4. 11 gólů - Matěj Lang (Defect, V2B)
5. 10 gólů - Ivo Lehovec (Blesk VK VET A, V4C)
6. 10 gólů - Petr Voplatek (Lomíci, S2B)
7. 9 gólů - David Ronn (Klokan Perón club SUP, S1)
8. 9 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
9. 9 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 6J)
10. 9 gólů - Karel Pusch (Flyers Jinonice FC, 5F)
11. 9 gólů - Jakub Ács (Lipodur FC A, 8N)
12. 9 gólů - Daniel Joska (Vyprahlo FC VET, V4A)
13. 9 gólů - Jiří Kácovský (Reka Group - Calvados, V3D)
14. 9 gólů - Milan Cibík (FC Střešovice, V4D)
15. 8 gólů - Petr Stupka (Santa Tranta VET, V1)
16. 8 gólů - Ivan Včelička (Torzo AFZ, S2B)
17. 8 gólů - Jakub Bokri (Strašný kouře FC, 8O)
18. 8 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 5A)
19. 8 gólů - Jakub Svoboda (Flyers Jinonice FC, 5F)
20. 8 gólů - Antonín Vaníček (GRPD Battloš, 8D)
21. 8 gólů - Anatolie Rusu (MC Sarmat, 6K)
22. 8 gólů - Richard Kalod (Queen´s park club VET, V1)
23. 8 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
24. 8 gólů - Mykhailo Hordienko (Legion Aliena, 5G)
25. 8 gólů - Tomáš Frankl (Malostranský SK, V3B)
26. 8 gólů - Marcel Šlapák (Vlci samotáři, 7A)
27. 8 gólů - Tomáš Mandík (Alkmar, 8N)
28. 8 gólů - Arnošt Korecký (Dynamo R.U.M. A, 5B)
29. 8 gólů - Ondřej Brož (Úžas 1.FFS, 4F)
30. 8 gólů - Miroslav Malý (Gólostroje FC, 5B)
31. 8 gólů - Petr Lang (Fermé, 8G)
32. 7 gólů - Dominik Dlugoš (Šrot FC, 5B)
33. 7 gólů - Ivan Radošević (GE Team, 5D)
34. 7 gólů - Martin Bedrna (Lesser Side FC, 6K)
35. 7 gólů - David Kremlík (Xichties FC, 7K)
36. 7 gólů - Tomáš Pudil (DDR FC, 8O)
37. 7 gólů - Jaroslav Šamánek (Fugas CF A, 5F)
38. 7 gólů - Jaroslav Nováček (Purple Team AFK, 4A)
39. 7 gólů - Tomáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
40. 7 gólů - Martin Štancl (Alkohol Vršovice FC, 5B)
41. 7 gólů - Lukáš Kotrba (Trops 1.SK, 3A)
42. 7 gólů - David Česal (Skleňák AC, 8I)
43. 7 gólů - Jaroslav Kolanda (Partizan Praha VET, V3C)
44. 7 gólů - Tomáš Kunt (Barclays, 4C)
45. 7 gólů - Andrej Sovík (Old Mosquitos, 8N)
46. 7 gólů - Jakub Krebs (Sokol Suchdol TJ VET, V4E)
47. 7 gólů - Nicolai Cojocari (Bohemia Roztyly, 8O)
48. 7 gólů - Pavel Gold (Paraguay, 6L)
49. 7 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 6J)
50. 7 gólů - Luboš Pamánek (Viktoria Bítovská A, 8F) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 31 gólů - Real Prd VET, V4E
2. 30 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
3. 28 gólů - Úžas 1.FFS, 4F
4. 27 gólů - Blue Debils, 7C
5. 27 gólů - Defect, V2B
6. 27 gólů - Punisher FC, 8J
7. 26 gólů - VAR AC, 8B
8. 25 gólů - Inter Lotyšák VET B, V2B
9. 25 gólů - M - Bubo A, 8G
10. 25 gólů - TJ Spoje Praha, 1
11. 24 gólů - Vyprahlo FC VET, V4A
12. 24 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
13. 24 gólů - Liviroff SC, 8O
14. 24 gólů - DDR FC, 8O
15. 23 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
16. 22 gólů - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
17. 22 gólů - Legion Aliena, 5G
18. 22 gólů - Hertha ZMZ, 2A
19. 21 gólů - Blesk VK VET A, V4C
20. 21 gólů - United clans, 4F
21. 21 gólů - Alvarez D.C., 6K
22. 20 gólů - GRPD Battloš, 8D
23. 20 gólů - Sean team A, 4A
24. 20 gólů - Gólostroje FC, 5B
25. 20 gólů - GE Team, 5D
26. 20 gólů - Gaučáci FC, V4D
27. 19 gólů - !nBev Tigers, 5F
28. 19 gólů - Well Done, 5H
29. 19 gólů - Spirit bar FC B, 5E
30. 19 gólů - Bro´s, 8H
31. 19 gólů - Ďáblická klička, V3A
32. 19 gólů - Santa Tranta VET, V1
33. 19 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
34. 19 gólů - Lipodur FC A, 8N
35. 18 gólů - Old Mosquitos, 8N
36. 18 gólů - Malostranský SK, V3B
37. 18 gólů - Audi United FC, 2B
38. 18 gólů - Defect SUP, S1
39. 18 gólů - Torzo AFZ, S2B
40. 18 gólů - Zmaštěný stroje SC, 7K
41. 18 gólů - Queen´s park club VET, V1
42. 18 gólů - Herbal Fusion, 6K
43. 18 gólů - Paraguay, 6L
44. 18 gólů - Inter Letná, 6G
45. 18 gólů - Prastará dáma, 6D
46. 18 gólů - Jen tak do kecky, 8N
47. 18 gólů - Crossed sausages FC, 6J
48. 18 gólů - Šrot FC, 5B
49. 18 gólů - Gold La Plate, S2B
50. 18 gólů - Postupická veterans TJ, 8K 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - Babočka Admirál FC B, 8C
2. žádný gól - Traktor Praha VET, V4B
3. žádný gól - Bílý lev CF SUP, S3A
4. žádný gól - Parta AC, 8E
5. žádný gól - Podolka FC SUP, S3C
6. žádný gól - Alvarez D.C., 6K
7. žádný gól - Kickers 1990 ČFC, S3B
8. žádný gól - Holosmetky FC A, 1
9. žádný gól - Real Motion SG, 6F
10. 1 gól - Lokomotiva DP, 8F
11. 1 gól - Medvědi B, 8E
12. 1 gól - Parádníci, 6A
13. 1 gól - Alténa ST, 8B
14. 1 gól - Friends Prague, 6C
15. 1 gól - Blok D, 6F
16. 1 gól - PFC Kodymka SUP A, S3C
17. 1 gól - Na zdraví p.Macháčka, 6I
18. 1 gól - Houbaři, S3C
19. 1 gól - Super Calvados, S3A
20. 1 gól - Vojenské lesy, 3A
21. 1 gól - Real Hagrid CF, 6I
22. 1 gól - Real Spořilov, 8D
23. 1 gól - Cormoran FC SUP, S2A
24. 1 gól - Sokol V.-Notorax B, 8M
25. 1 gól - GRPD Battloš, 8D
26. 1 gól - Los Niňos M.B., 8M
27. 1 gól - Torpédo Hulín FC, 6A
28. 1 gól - Fiasko, 7K
29. 1 gól - ONBLACK, 8G
30. 1 gól - Beach attack 90210, 5G
31. 1 gól - Nottoric Forest, 7B
32. 1 gól - Dehet Old 1.FC SUP, S3B
33. 1 gól - Tuscarora VET, V4C
34. 1 gól - Zelení lenochodi FC, 8A
35. 2 góly - Ústavan 01 KK, 8B
36. 2 góly - Klokan club Perón V, V1
37. 2 góly - Torpedo Ohrobec SKA, 3B
38. 2 góly - Cerveza 18.FC, 5D
39. 2 góly - Real Prd, 8K
40. 2 góly - Smíchov PSK, 5C
41. 2 góly - Prastará dáma, 6D
42. 2 góly - Gepard AFC, 3A
43. 2 góly - Credit Praha FC, 6H
44. 2 góly - DDR FC, 8O
45. 2 góly - Medvídkova tlapička, 4D
46. 2 góly - Primeira Equipe, 6A
47. 2 góly - The Penguins 6:5 B, 3C
48. 2 góly - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
49. 2 góly - Planners Prague FC A, 8D
50. 2 góly - Athletico KMF, 7F