Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 120 min. - Norman David (Poštmistři VET B, V4E)
2. 120 min. - Jan Chrbolka (SLPČ FK, 8F)
3. 120 min. - Vít Klupák (Demoliční četa, 4C)
4. 120 min. - Petr Havel (Old Mosquitos, 8M)
5. 120 min. - Robert Hájek (Skleňák AC, 8J)
6. 120 min. - Miroslav Vaněk (Šnek FC B, 8K)
7. 118 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 8M)
8. 115 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8D)
9. 106 min. - Bohumil Karafiát (Stará Garda SUP, S3C)
10. 106 min. - Jan Stejskal (The Hamptons, 8F)
11. 104 min. - Michal Žoha (Sváteční mančaft, 5D)
12. 103 min. - Jakub Jágl (Lipnice, 7B)
13. 103 min. - Ondřej Horák (Barclays, 4B)
14. 102 min. - Tadeáš Hejnic (FBC KFC, 8N)
15. 100 min. - Igor Ceban (Romania F.C., 6K)
16. 98 min. - Radim Fulík (Purple Team AFK, 5A)
17. 97 min. - Ivan Lach (Améby AFC B, 6K)
18. 97 min. - Ondřej Bíro (Úterní hosté Ski FC A, 1)
19. 95 min. - Lukáš Fremut (Perros FC, 8A)
20. 93 min. - Michael Puchar (Jižní Sheepy, 4B)
21. 92 min. - Jan Vágner (Power WCC, 5I)
22. 91 min. - Pavel Knob (Sipral Stars, 7F)
23. 90 min. - Petr Bráza (Hustá pěna FC, 7G)
24. 88 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5H)
25. 87 min. - Jiří Mrázek (Alvarez D.C., 7K)
26. 86 min. - Tomáš Coufal (Indus VET, V1)
27. 86 min. - Lubomír Brychta (Felix club super, S2A)
28. 82 min. - Tomáš Pokorný (United clans, 4F)
29. 82 min. - Tomáš Malina (Černý pumy, 7K)
30. 82 min. - Martin Pašek (Jabadabadoo Prosek, 7J)
31. 81 min. - Petr Chalupa (Dvacítka, 3B)
32. 81 min. - Martin Klouček (H.K. 12, 7D)
33. 81 min. - Vlastimil Hošek (Yellow Dildos B, 7F)
34. 80 min. - Jaromír Blín (Klamovská skvadra, 8I)
35. 80 min. - Jan Soušek (Botič FC, 4F)
36. 79 min. - Jiří Lupoměch (Křídla Ďáblic VET A, V3A)
37. 79 min. - Jan Kulendík (Gepard AFC, 4B)
38. 79 min. - Martin Klejna (Sturm JM, 5I)
39. 77 min. - Alexandru Gutuleac (Steaua FC, 2B)
40. 77 min. - Tomáš Vlček (s.Oliver A, 6L)
41. 77 min. - Jan Sklenář (Polnohospodár Praha, 8D)
42. 76 min. - Tomáš Kučera (Rokoska VET B, V1)
43. 76 min. - Pavel Tomášek (Petřiny 09 FC, 6D)
44. 75 min. - Vojtěch Štefan (Čanda bůráků, 6K)
45. 75 min. - David Kučera (Nova LFC B, 8F)
46. 75 min. - Lukáš Bartoň (Athletico Spořilov, 8M)
47. 75 min. - Martin Diviš (Sporting Luka, 7K)
48. 75 min. - Štěpán Čapla (Blue Debils, 8D)
49. 74 min. - Jan Doskočil (Gente VET, V3C)
50. 74 min. - Vojtěch Hrneček (Terasy KFC A, 8N) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 10 gólů - Filip Krahulec (Lunochod 1.MFK B, 8J)
2. 9 gólů - Vasil Boev (DP Xaverov SUP, S1)
3. 8 gólů - Tomáš Bečvář (Klapzubova jedenáctka, 7D)
4. 8 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2A)
5. 8 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 5B)
6. 7 gólů - Anatolie Rusu (Monolity Sarmat, 7K)
7. 7 gólů - Jiří Böhm (Palouk SK, 4C)
8. 7 gólů - Miroslav Madej (Troll FC, 6J)
9. 7 gólů - Radek Šedivý (Vokra VV, 4B)
10. 7 gólů - Daniel Zelenka (Yakuza, 8J)
11. 7 gólů - Radek Škarda (Trops 1.SK SUP, S3C)
12. 7 gólů - Jan Turínek (Holosmetky FC B, 4D)
13. 7 gólů - Dominik Kostka (G.I.C La Plate de Cünde, 1)
14. 7 gólů - Stanislav Haluška (Holosmetky FC B, 4D)
15. 7 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 4D)
16. 7 gólů - Dominik Pechar (Hodkovičky United FC, 3D)
17. 7 gólů - Miloš Zrnić (Yugo FC, 6I)
18. 6 gólů - Michal Janeček (Exilová šatna, 7C)
19. 6 gólů - Štěpán Sedlář (Tempo 01 HFC, 6K)
20. 6 gólů - Jakub Kastl (Marná snaha VET, V4E)
21. 6 gólů - Jáchym Jalůvka (Tempo 01 HFC, 6K)
22. 6 gólů - Jiří Hošek (Merck stars, 7D)
23. 6 gólů - Zoran Jovanoski (DP Xaverov SUP, S1)
24. 6 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
25. 6 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 6I)
26. 6 gólů - Jan Dusil (Pěstební dělníci, 5B)
27. 6 gólů - František Bartůněk (Atomový veverky B, 8N)
28. 6 gólů - Miroslav Rajchart (Bílý lev CF VET, V3A)
29. 6 gólů - Jan Jelínek (Hoblina Jižák FC, 6D)
30. 6 gólů - Filip Babický (Tempo 01 HFC, 6K)
31. 6 gólů - Petr Pospíšil (Uličníci FC, 7E)
32. 6 gólů - Denis Fichtner (Sedm zbabělých B, 4E)
33. 6 gólů - David Snop (Měcholupská střeva, 8E)
34. 5 gólů - Tomáš Vejvoda (Vokra VV, 4B)
35. 5 gólů - Benjamin Tůma (Pivojs s.r.o.1.FC, 7E)
36. 5 gólů - Jakub Soóky (Exilová šatna, 7C)
37. 5 gólů - Ladislav Kříž (Athletico KMF, 7F)
38. 5 gólů - Ondřej Cafourek (Hajduk Hůrka A, 3D)
39. 5 gólů - Michal Stejskal (SG Malešice, S1)
40. 5 gólů - Petr Poláček (Normální Chlapi, 3D)
41. 5 gólů - Petr Pohorský (Dynamo R.U.M. A, 6B)
42. 5 gólů - Igor Tumbaš (Yugo FC, 6I)
43. 5 gólů - Lukáš Verner (Real Motion SG, 7G)
44. 5 gólů - Stanislav Krejčík (Veget FC SUP, S2A)
45. 5 gólů - Luboš Řeháček (Lucián FC SUP, S2A)
46. 5 gólů - Lukáš Kloubek (Dynamo R.U.M. B, 8C)
47. 5 gólů - Adam Vlasák (Milenium Praha FC, 4B)
48. 5 gólů - František Bečvář (Oblouci 81 AFC SUP, S1)
49. 5 gólů - Pavol Volkay (Hypochondři, 5H)
50. 5 gólů - Jan Doležal (4077 DUCKS, 2B) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 28 gólů - Lunochod 1.MFK B, 8J
2. 26 gólů - Tempo 01 HFC, 6K
3. 24 gólů - DP Xaverov SUP, S1
4. 24 gólů - Holosmetky FC B, 4D
5. 21 gólů - Blue Debils, 8D
6. 20 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
7. 19 gólů - G.I.C La Plate de Cünde, 1
8. 19 gólů - Vokra VV, 4B
9. 17 gólů - Palouk SK, 4C
10. 16 gólů - The Hamptons, 8F
11. 16 gólů - Marná snaha VET, V4E
12. 16 gólů - Klokan club Perón V, V1
13. 15 gólů - Pražský axiom, 8I
14. 15 gólů - Kliďas FC, 4D
15. 15 gólů - Bee Well Čelákovice, 8A
16. 15 gólů - Hoblina Jižák FC, 6D
17. 15 gólů - Klapzubova jedenáctka, 7D
18. 15 gólů - MVS Vršovice A, 3B
19. 15 gólů - Yugo FC, 6I
20. 15 gólů - Stará dáma, 5B
21. 15 gólů - Indus VET, V1
22. 15 gólů - Smutný potapěči, 2A
23. 15 gólů - Indus SUP, S1
24. 14 gólů - Nalejto 1.FC, 4E
25. 14 gólů - Boží bojovníci, 8C
26. 14 gólů - GJS FK, 7A
27. 14 gólů - Saens 1.FC A, 2B
28. 14 gólů - Morová rána 1.FC, 3B
29. 14 gólů - Vo, 8D
30. 14 gólů - Inter Lotyšák VET B, V2B
31. 14 gólů - Gold La Plate, S3C
32. 14 gólů - Praetorians FC A, 8F
33. 14 gólů - Flyers Jinonice FC, 6H
34. 14 gólů - Žlutá křídla, 7I
35. 14 gólů - Botič FC, 4F
36. 14 gólů - Amfora restaurant, 3C
37. 14 gólů - Defect SUP, S1
38. 14 gólů - Typos FC, 2A
39. 13 gólů - Pfefrs FC, 5I
40. 13 gólů - Pajzovna FC, 5D
41. 13 gólů - Yakuza, 8J
42. 13 gólů - ONBLACK, 7F
43. 13 gólů - Turbosršni CF, 5A
44. 13 gólů - Bruins FC, 3D
45. 13 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
46. 13 gólů - Admira 97, 5B
47. 13 gólů - Sedm zbabělých A, 5B
48. 13 gólů - Sváteční mančaft, 5D
49. 13 gólů - Pivušky FC, 8C
50. 13 gólů - J.R.Club VET A, V2B 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - Medvědi A, 6C
2. žádný gól - Raiffani, 4C
3. žádný gól - Šnek FC B, 8K
4. žádný gól - Lobotomici, 8L
5. žádný gól - Orosený Paragraf, 6C
6. žádný gól - Taggart, 6J
7. žádný gól - Demoliční četa, 4C
8. žádný gól - FC Střešovice, V4D
9. žádný gól - Old Mosquitos, 8M
10. žádný gól - Kapr tým SUP, S3A
11. žádný gól - Speciál Bráník A, 3A
12. žádný gól - SLPČ FK, 8F
13. žádný gól - Cormoran FC SUP, S3A
14. žádný gól - Havri Havri, 5A
15. žádný gól - Poštmistři VET B, V4E
16. žádný gól - Partizan Praha, 6J
17. žádný gól - Champions FC, 8H
18. žádný gól - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
19. žádný gól - The Penguins 6:5 XXL, V3D
20. žádný gól - Chrontodont ARV, 8I
21. žádný gól - Praga Calcio CC, 8E
22. žádný gól - Víťazný február FK, 6C
23. žádný gól - Felix club, 5C
24. žádný gól - GE Team, 6G
25. žádný gól - Super Calvados, S3A
26. žádný gól - DHL Brohemians, 8H
27. žádný gól - ONBLACK, 7F
28. žádný gól - Traktor Praha VET, V4D
29. žádný gól - Výlov 0.FC, 6L
30. žádný gól - Krabice, 7K
31. žádný gól - Literpool United, 8E
32. žádný gól - Princ Praha FC, 5E
33. žádný gól - Skleňák AC, 8J
34. žádný gól - Hell´s Old Boys, V3D
35. žádný gól - Alej FK B, 6J
36. žádný gól - Babočka Admirál FC A, 6E
37. žádný gól - Samson Žižkov 1.FC, 8L
38. 1 gól - Red Leads, 7C
39. 1 gól - Ol´school Fellas BK, 7H
40. 1 gól - Deportivo Estudiantil FC B, 6C
41. 1 gól - Slamník I.USP, 7G
42. 1 gól - Yellow Dildos B, 7F
43. 1 gól - Lokál United, 7C
44. 1 gól - Čanda bůráků, 6K
45. 1 gól - Lemplíci FC, 8H
46. 1 gól - Pogo Praha FC, 8L
47. 1 gól - Lokomotiva DP, 8D
48. 1 gól - Viktoria Bítovská B, 8E
49. 1 gól - Tyran Saens 1.FC VET A, V2A
50. 1 gól - Primitivové, 8E