Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 239 min. - Lukáš Petrus (Pivson a Pofel, 5H)
2. 233 min. - Michal Hladík (Pětapůl TJ, 8G)
3. 224 min. - Jan Doležal (AC SK FC, 6F)
4. 209 min. - Jan Severa (Trops 1.SK SUP, S3C)
5. 201 min. - Zdeněk Burian (Praga Calcio CC, 8D)
6. 187 min. - Oleksandr Chimič (VŠSK MFF UK VET B, V4B)
7. 187 min. - Roman Dobiáš (Inter Lotyšák VET, V3C)
8. 186 min. - Jakub Adam (Zmaštěný stroje SC, 8A)
9. 185 min. - Vladimír Hora (Jawa-Suprtechno B, S3C)
10. 185 min. - Jan Vágner (Power WCC, 5I)
11. 180 min. - Jakub Appelt (Válcovny plechu MS FC, 8E)
12. 178 min. - Arnošt Havrlant (J.R.Club B, 7D)
13. 175 min. - Petr Kubín (Pražačka seniors A, S2A)
14. 173 min. - Radek Sojka (Zavináč FC, 6H)
15. 172 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 8G)
16. 171 min. - Václav Pechanec (Pavana AK A, 5C)
17. 171 min. - Jakub Hrdlička (Praetorians FC A, 7F)
18. 170 min. - Lukáš Krist (SG-II Butovice, 7I)
19. 170 min. - Jan Pradáč (Barclays, 5D)
20. 170 min. - Dominik Hlaváček (Pražská Stoka, 8N)
21. 168 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 7C)
22. 167 min. - Richard Lottring (Balabuška Old TJ, V4D)
23. 166 min. - Erik Kahle (Prague St. Gentlemen, 7A)
24. 165 min. - Michal Stezka (Jedna noha netleská, 8B)
25. 165 min. - Josef Opluštil (Czech line, 8G)
26. 164 min. - Petr Kobrle (KáGéčko A, 6A)
27. 163 min. - Jiří Maroušek (Plameňáci 1.FC A, 5H)
28. 162 min. - Daniel Šebela (Pivní pohoda AC, 8H)
29. 162 min. - Vladimír Nedvídek (4 TD Ala Bundy B, 8E)
30. 161 min. - Jan Dušek (M - Bubo A, 4D)
31. 160 min. - Leoš Melichar (Terron AC Bozi B, 8M)
32. 160 min. - Miloslav Špaček (Klika CFA, 8I)
33. 158 min. - Tomáš Kebísek (Sen Černý Most II PG, 5H)
34. 157 min. - Jan Krutský (Atlanta Žižkov FC, 6I)
35. 156 min. - Ondřej Zeman (Laxní přístup, 8M)
36. 156 min. - Tomáš Vlček (Brazzers Praha FC, 7I)
37. 154 min. - Petr Převrátil (Modrý balet A, 7K)
38. 154 min. - Zdeněk Vávra (Břewnow boys KMK, 2A)
39. 154 min. - Jan Soušek (Botič FC, 4E)
40. 153 min. - Ondřej Sladký (Bum bar VET, V3D)
41. 153 min. - Ondřej Matějka (Tatra 04, 2B)
42. 152 min. - Patrik Janda (El Barto, 7C)
43. 152 min. - Jiří Červený (Dromedarians Praha, 6H)
44. 152 min. - Petr Víšek (Klokan club Perón V, V1)
45. 151 min. - Tomáš Zdeněk (Paradentol 1990, V4D)
46. 151 min. - Štefan Huďagi (Orange Predators B, 8H)
47. 151 min. - Stanislav Broža (Žalud United 1.PC VET, V4B)
48. 150 min. - Radek Petřina (Rum Zahořany HT, 6H)
49. 150 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8K)
50. 150 min. - Petr Soukup (Celtic THK, 5A) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 51 gólů - Lukáš Kalenda (Bulánci, 6E)
2. 41 gólů - Peter Teniak (UTS Vršovice VET, V3A)
3. 31 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
4. 31 gólů - Vladyslav Yash (Huňáč PK, 7I)
5. 28 gólů - Jiří Feitl (Double United, V4B)
6. 28 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 4C)
7. 27 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
8. 26 gólů - Petr Maňas (Tučňáci SUP B, S2B)
9. 26 gólů - Antero Eerik Joly (Vlci Praha, 8I)
10. 26 gólů - Bogdan-Gabriel Bruma (Concur 1.FC, 6G)
11. 25 gólů - Zdeněk Tichý (Indus VET, V3C)
12. 24 gólů - Václav Socher (Defect, V1)
13. 23 gólů - Jiří Uchytil (Deportivo bez Coruna B, 7I)
14. 23 gólů - Jaroslav Šamánek (Slawoj Břevnov, V3A)
15. 23 gólů - Filip Tvrzický (Prague St. Gentlemen, 7A)
16. 23 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 7I)
17. 22 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 3B)
18. 22 gólů - Štěpán Brabec (Notorkros FK VET, V2B)
19. 22 gólů - Martin Puk (Městská policie, 3C)
20. 22 gólů - Tomáš Bruder (Deportivo Praga, 4E)
21. 21 gólů - Jakub Hejret (SportHES, 8B)
22. 21 gólů - Jiří Samek (Kuřátka FC, V2B)
23. 20 gólů - Jaroslav Novák (Notorkros FK, 6D)
24. 20 gólů - Ondřej Cafourek (Hajduk Hůrka A, 5G)
25. 20 gólů - Stanislav Bejda (Úterní hosté Ski FC A, 1)
26. 20 gólů - Tomáš Vlček (Borussia Bubeneč, 4A)
27. 20 gólů - David Balun (Na zdraví p.Macháčka, 7K)
28. 20 gólů - Jaroslav Cígler (Vyprahlo FC VET, V3A)
29. 20 gólů - Jan Šobr (Žalud United 1.PC VET, V4B)
30. 20 gólů - Martin Bláha (Rumpra Praha FC, 4A)
31. 20 gólů - Michal Veverka (Traktor Praha A, 8A)
32. 20 gólů - Tomáš Lisko (Hertha ZMZ VET, V3C)
33. 20 gólů - Martin Žáček (Posílej FC, 7L)
34. 20 gólů - Marek Stockinger (Absinth, 5C)
35. 20 gólů - Dalibor Slezák (DP Xaverov SUP, S1)
36. 19 gólů - Adam Rožánek (Jardovi Hřebíci, 6A)
37. 19 gólů - Jiří Kácovský (Reka Group - Calvados, V3D)
38. 19 gólů - Petr Smolka (Princ Praha FC, 7K)
39. 19 gólů - Adam Ronovský (Sváteční mančaft, 6F)
40. 19 gólů - Jan Oplt (Tycho de Brahe VET, V4E)
41. 19 gólů - Karel Dombi (Medvídkova tlapička, 5E)
42. 19 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 8J)
43. 19 gólů - Martin Mikulský (Real Prd VET, V4E)
44. 19 gólů - Petr Hlásný (Starci na chmelu A, V3A)
45. 19 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 8B)
46. 19 gólů - Tomáš Čelůstka (Shooters Morava FC, 6E)
47. 19 gólů - Mark Litvinov (Komety FC B, 6L)
48. 18 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 4F)
49. 18 gólů - Sergiu Miron (Rumové pralinky FC, 8N)
50. 18 gólů - Jan Calta (Prohibice FKK SUP, S2A) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 91 gólů - Bulánci, 6E
2. 84 gólů - AC SK FC, 6F
3. 81 gólů - Huňáč PK, 7I
4. 75 gólů - Deportivo bez Coruna B, 7I
5. 72 gólů - Double United, V4B
6. 70 gólů - UTS Vršovice VET, V3A
7. 68 gólů - Hajduk Hůrka A, 5G
8. 67 gólů - Defect, V1
9. 66 gólů - Klokan club Perón V, V1
10. 65 gólů - Kuřátka FC, V2B
11. 65 gólů - Medvídkova tlapička, 5E
12. 65 gólů - MVS Recycled, V4C
13. 65 gólů - Orange Predators A, 3A
14. 64 gólů - Indus SUP, S1
15. 63 gólů - Planners Prague FC B, 8B
16. 63 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
17. 62 gólů - Defect SUP, S1
18. 62 gólů - Demínka B, 8F
19. 61 gólů - Damned CF, V1
20. 61 gólů - Inter 2011, V2A
21. 60 gólů - Partizan Praha, 7D
22. 59 gólů - Weekend Warriors FC, 7B
23. 59 gólů - Palmeiras Prosek, 7L
24. 58 gólů - Los Bimbananos, 6I
25. 58 gólů - Indus, 6G
26. 58 gólů - Celtic THK, 5A
27. 58 gólů - Indus VET, V3C
28. 57 gólů - Domácí potřeby A, 3A
29. 56 gólů - Rumpra Praha FC, 4A
30. 56 gólů - Dřevosprint SC, V4A
31. 56 gólů - Jacobs, 8B
32. 56 gólů - Yellow Dildos B, 7E
33. 55 gólů - DP Xaverov SUP, S1
34. 55 gólů - Executors United, 7F
35. 55 gólů - Pivní pohoda AC, 8H
36. 55 gólů - Věčná žízeň FC VET, V4A
37. 55 gólů - Slawoj Břevnov, V3A
38. 54 gólů - Guláš FC, 8A
39. 54 gólů - Regio Team, 6I
40. 54 gólů - Bamboocha City, 4F
41. 54 gólů - Legion Aliena, 7J
42. 54 gólů - Traktor Praha A, 8A
43. 53 gólů - VŠSK MFF UK VET B, V4B
44. 53 gólů - Co je?, 5G
45. 53 gólů - Les Miserables, 1
46. 53 gólů - Sparta Pankrác, 2B
47. 52 gólů - Premiéra TV - Nowatron, V3A
48. 52 gólů - Sváteční mančaft, 6F
49. 52 gólů - Princ Praha FC, 7K
50. 52 gólů - Vyprahlo FC VET, V3A 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 7 gólů - Mamissero, 8N
2. 7 gólů - Estudiantes VET B, V4D
3. 9 gólů - Bum bar VET, V3D
4. 10 gólů - Ya Basta! A, 8C
5. 10 gólů - Pivson a Pofel, 5H
6. 10 gólů - Pavilon 8 AHC, 4D
7. 10 gólů - Válcovny plechu MS FC, 8E
8. 10 gólů - AC SK FC, 6F
9. 11 gólů - Pražská Stoka, 8N
10. 11 gólů - Orange Predators B, 8H
11. 11 gólů - Lucián FC SUP, S3B
12. 11 gólů - Trops 1.SK SUP, S3C
13. 11 gólů - Plameňáci 1.FC A, 5H
14. 11 gólů - Banana Chiquíta, 5F
15. 12 gólů - Prague St. Gentlemen, 7A
16. 12 gólů - FELace FK, 8E
17. 12 gólů - Orosený Paragraf, 7C
18. 12 gólů - Jabadabadoo Prosek, 8K
19. 12 gólů - Bylo nás pět plus jedna, 7H
20. 12 gólů - Rum Zahořany HT, 6H
21. 13 gólů - J.R.Club B, 7D
22. 13 gólů - Deportivo Estudiantil FC A, 4D
23. 13 gólů - Sen Černý Most II PG, 5H
24. 13 gólů - Blok D, 8G
25. 13 gólů - Lesser Side FC, 8L
26. 13 gólů - Torpedo Cannabis, 4C
27. 13 gólů - Paradentol 1990, V4D
28. 13 gólů - Koliba F.C.V., S3B
29. 13 gólů - Prohibice FKK SUP, S2A
30. 14 gólů - Klokan club Perón V, V1
31. 14 gólů - Suchá dáseň AC, 8C
32. 14 gólů - OrangeBoom, 8E
33. 14 gólů - 4 TD Ala Bundy B, 8E
34. 14 gólů - Sedm zbabělých B, 4C
35. 14 gólů - Vládci Prahy, 3C
36. 14 gólů - Real Prd SUP, S3C
37. 14 gólů - The Hamptons, 8F
38. 14 gólů - Modrá vopice TJ, 8D
39. 14 gólů - Jacobs, 8B
40. 14 gólů - Traktor Humus SUP, S3A
41. 14 gólů - UTS Vršovice VET, V3A
42. 15 gólů - Socra SUP, S3A
43. 15 gólů - Demínka B, 8F
44. 15 gólů - Rito Pls, 6I
45. 15 gólů - Zavináč FC, 6H
46. 15 gólů - Omlékované Sojky, 8D
47. 15 gólů - Traktor Praha VET, V4D
48. 15 gólů - Pražačka seniors A, S2A
49. 15 gólů - Pavana AK VET, V4A
50. 15 gólů - S.N.F. A, 3D