Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 239 min. - Lukáš Petrus (Pivson a Pofel, 5H)
2. 233 min. - Michal Hladík (Pětapůl TJ, 8G)
3. 209 min. - Jan Severa (Trops 1.SK SUP, S3C)
4. 201 min. - Zdeněk Burian (Praga Calcio CC, 8D)
5. 187 min. - Oleksandr Chimič (VŠSK MFF UK VET B, V4B)
6. 187 min. - Roman Dobiáš (Inter Lotyšák VET, V3C)
7. 186 min. - Jakub Adam (Zmaštěný stroje SC, 8A)
8. 185 min. - Jan Vágner (Power WCC, 5I)
9. 185 min. - Vladimír Hora (Jawa-Suprtechno B, S3C)
10. 180 min. - Jakub Appelt (Válcovny plechu MS FC, 8E)
11. 178 min. - Arnošt Havrlant (J.R.Club B, 7D)
12. 175 min. - Petr Kubín (Pražačka seniors A, S2A)
13. 173 min. - Radek Sojka (Zavináč FC, 6H)
14. 172 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 8G)
15. 171 min. - Václav Pechanec (Pavana AK A, 5C)
16. 171 min. - Jakub Hrdlička (Praetorians FC A, 7F)
17. 170 min. - Dominik Hlaváček (Pražská Stoka, 8N)
18. 170 min. - Lukáš Krist (SG-II Butovice, 7I)
19. 170 min. - Jan Pradáč (Barclays, 5D)
20. 168 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 7C)
21. 167 min. - Richard Lottring (Balabuška Old TJ, V4D)
22. 166 min. - Erik Kahle (Prague St. Gentlemen, 7A)
23. 165 min. - Michal Stezka (Jedna noha netleská, 8B)
24. 165 min. - Josef Opluštil (Czech line, 8G)
25. 164 min. - Jan Doležal (AC SK FC, 6F)
26. 164 min. - Petr Kobrle (KáGéčko A, 6A)
27. 163 min. - Jiří Maroušek (Plameňáci 1.FC A, 5H)
28. 162 min. - Daniel Šebela (Pivní pohoda AC, 8H)
29. 162 min. - Vladimír Nedvídek (4 TD Ala Bundy B, 8E)
30. 161 min. - Jan Dušek (M - Bubo A, 4D)
31. 160 min. - Miloslav Špaček (Klika CFA, 8I)
32. 158 min. - Tomáš Kebísek (Sen Černý Most II PG, 5H)
33. 157 min. - Jan Krutský (Atlanta Žižkov FC, 6I)
34. 156 min. - Ondřej Zeman (Laxní přístup, 8M)
35. 154 min. - Petr Převrátil (Modrý balet A, 7K)
36. 154 min. - Zdeněk Vávra (Břewnow boys KMK, 2A)
37. 154 min. - Jan Soušek (Botič FC, 4E)
38. 153 min. - Ondřej Matějka (Tatra 04, 2B)
39. 153 min. - Ondřej Sladký (Bum bar VET, V3D)
40. 152 min. - Jiří Červený (Dromedarians Praha, 6H)
41. 152 min. - Patrik Janda (El Barto, 7C)
42. 152 min. - Petr Víšek (Klokan club Perón V, V1)
43. 151 min. - Štefan Huďagi (Orange Predators B, 8H)
44. 151 min. - Tomáš Zdeněk (Paradentol 1990, V4D)
45. 151 min. - Stanislav Broža (Žalud United 1.PC VET, V4B)
46. 150 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8K)
47. 150 min. - Radek Petřina (Rum Zahořany HT, 6H)
48. 150 min. - Petr Soukup (Celtic THK, 5A)
49. 149 min. - Jan Pekárek (Frankie, V3A)
50. 148 min. - Andrii Iakymenko (Well Done, 6J) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 44 gólů - Lukáš Kalenda (Bulánci, 6E)
2. 41 gólů - Peter Teniak (UTS Vršovice VET, V3A)
3. 30 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
4. 28 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 4C)
5. 27 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
6. 27 gólů - Vladyslav Yash (Huňáč PK, 7I)
7. 27 gólů - Jiří Feitl (Double United, V4B)
8. 26 gólů - Antero Eerik Joly (Vlci Praha, 8I)
9. 26 gólů - Bogdan-Gabriel Bruma (Concur 1.FC, 6G)
10. 23 gólů - Václav Socher (Defect, V1)
11. 23 gólů - Zdeněk Tichý (Indus VET, V3C)
12. 23 gólů - Jaroslav Šamánek (Slawoj Břevnov, V3A)
13. 22 gólů - Petr Maňas (Tučňáci SUP B, S2B)
14. 22 gólů - Tomáš Bruder (Deportivo Praga, 4E)
15. 22 gólů - Martin Puk (Městská policie, 3C)
16. 22 gólů - Štěpán Brabec (Notorkros FK VET, V2B)
17. 22 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 3B)
18. 21 gólů - Jakub Hejret (SportHES, 8B)
19. 21 gólů - Jiří Uchytil (Deportivo bez Coruna B, 7I)
20. 21 gólů - Jiří Samek (Kuřátka FC, V2B)
21. 20 gólů - Tomáš Vlček (Borussia Bubeneč, 4A)
22. 20 gólů - Martin Bláha (Rumpra Praha FC, 4A)
23. 20 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 7I)
24. 19 gólů - Karel Dombi (Medvídkova tlapička, 5E)
25. 19 gólů - Jiří Kácovský (Reka Group - Calvados, V3D)
26. 19 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 8B)
27. 19 gólů - Adam Ronovský (Sváteční mančaft, 6F)
28. 19 gólů - Petr Hlásný (Starci na chmelu A, V3A)
29. 19 gólů - Mark Litvinov (Komety FC B, 6L)
30. 19 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 8J)
31. 19 gólů - Stanislav Bejda (Úterní hosté Ski FC A, 1)
32. 19 gólů - Adam Rožánek (Jardovi Hřebíci, 6A)
33. 18 gólů - Pavel Šultes (Amfora restaurant, 2B)
34. 18 gólů - Sergiu Miron (Rumové pralinky FC, 8N)
35. 18 gólů - Filip Tvrzický (Prague St. Gentlemen, 7A)
36. 18 gólů - Jan Calta (Prohibice FKK SUP, S2A)
37. 18 gólů - Petr Ehmig (MVS Recycled, V4C)
38. 18 gólů - Filip Dlabola (Palmeiras Prosek, 7L)
39. 18 gólů - Michal Veverka (Traktor Praha A, 8A)
40. 18 gólů - Patrik Grygera (Bohnice 2016, 8K)
41. 18 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 4F)
42. 18 gólů - Martin Mikulský (Real Prd VET, V4E)
43. 18 gólů - Jan Šobr (Žalud United 1.PC VET, V4B)
44. 17 gólů - Jan Oplt (Tycho de Brahe VET, V4E)
45. 17 gólů - Marek Stockinger (Absinth, 5C)
46. 17 gólů - Jaroslav Novák (Notorkros FK, 6D)
47. 17 gólů - Ondřej Lang (Zavináč FC, 6H)
48. 17 gólů - Matěj Vaclík (Yellow Dildos B, 7E)
49. 17 gólů - Martin Žáček (Posílej FC, 7L)
50. 17 gólů - Tomáš Jůna (Malostranský SK, V2B) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 82 gólů - Bulánci, 6E
2. 73 gólů - AC SK FC, 6F
3. 70 gólů - Huňáč PK, 7I
4. 70 gólů - UTS Vršovice VET, V3A
5. 68 gólů - Deportivo bez Coruna B, 7I
6. 65 gólů - Double United, V4B
7. 65 gólů - Medvídkova tlapička, 5E
8. 65 gólů - Kuřátka FC, V2B
9. 65 gólů - Orange Predators A, 3A
10. 65 gólů - MVS Recycled, V4C
11. 64 gólů - Hajduk Hůrka A, 5G
12. 63 gólů - Defect, V1
13. 63 gólů - Planners Prague FC B, 8B
14. 63 gólů - Klokan club Perón V, V1
15. 62 gólů - Indus SUP, S1
16. 60 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
17. 60 gólů - Partizan Praha, 7D
18. 59 gólů - Palmeiras Prosek, 7L
19. 59 gólů - Weekend Warriors FC, 7B
20. 58 gólů - Defect SUP, S1
21. 57 gólů - Damned CF, V1
22. 57 gólů - Domácí potřeby A, 3A
23. 56 gólů - Jacobs, 8B
24. 56 gólů - Yellow Dildos B, 7E
25. 56 gólů - Rumpra Praha FC, 4A
26. 56 gólů - Dřevosprint SC, V4A
27. 56 gólů - Celtic THK, 5A
28. 55 gólů - Věčná žízeň FC VET, V4A
29. 55 gólů - Executors United, 7F
30. 55 gólů - Inter 2011, V2A
31. 54 gólů - Bamboocha City, 4F
32. 53 gólů - Sváteční mančaft, 6F
33. 53 gólů - VŠSK MFF UK VET B, V4B
34. 53 gólů - Pivní pohoda AC, 8H
35. 53 gólů - Sparta Pankrác, 2B
36. 52 gólů - Suchá dáseň AC, 8C
37. 52 gólů - Concur 1.FC, 6G
38. 52 gólů - Slawoj Břevnov, V3A
39. 51 gólů - Praetorians FC A, 7F
40. 51 gólů - Městská policie, 3C
41. 50 gólů - Indus VET, V3C
42. 50 gólů - Indus, 6G
43. 50 gólů - Torpedo Ohrobec SKA, 3A
44. 50 gólů - Co je?, 5G
45. 50 gólů - Traktor Praha A, 8A
46. 50 gólů - Airborne Příbram, 7B
47. 50 gólů - SportHES, 8B
48. 50 gólů - KTB B, 4E
49. 49 gólů - Stará dáma, 4A
50. 49 gólů - Malostranský SK, V2B 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 7 gólů - Mamissero, 8N
2. 7 gólů - Estudiantes VET B, V4D
3. 8 gólů - Jabadabadoo Prosek, 8K
4. 8 gólů - Orosený Paragraf, 7C
5. 8 gólů - Plameňáci 1.FC A, 5H
6. 9 gólů - Ya Basta! A, 8C
7. 9 gólů - Trops 1.SK SUP, S3C
8. 9 gólů - Bum bar VET, V3D
9. 9 gólů - Praetorians FC B, 7A
10. 10 gólů - Prague St. Gentlemen, 7A
11. 10 gólů - Pavilon 8 AHC, 4D
12. 10 gólů - Modrá vopice TJ, 8D
13. 10 gólů - AC SK FC, 6F
14. 10 gólů - Válcovny plechu MS FC, 8E
15. 10 gólů - Pivson a Pofel, 5H
16. 11 gólů - Lucián FC SUP, S3B
17. 11 gólů - Orange Predators B, 8H
18. 11 gólů - Banana Chiquíta, 5F
19. 11 gólů - Pivojs s.r.o.1.FC, 8I
20. 11 gólů - The Hamptons, 8F
21. 11 gólů - Pražská Stoka, 8N
22. 11 gólů - Klokan club Perón V, V1
23. 12 gólů - Bylo nás pět plus jedna, 7H
24. 12 gólů - S.N.F. A, 3D
25. 12 gólů - Koliba F.C.V., S3B
26. 12 gólů - FELace FK, 8E
27. 12 gólů - Sen Černý Most II PG, 5H
28. 12 gólů - Paradentol 1990, V4D
29. 12 gólů - Rum Zahořany HT, 6H
30. 13 gólů - Sokol Picasso, 3C
31. 13 gólů - Blok D, 8G
32. 13 gólů - Lesser Side FC, 8L
33. 13 gólů - Torpedo Cannabis, 4C
34. 13 gólů - Deportivo Estudiantil FC A, 4D
35. 13 gólů - Prohibice FKK SUP, S2A
36. 13 gólů - J.R.Club B, 7D
37. 14 gólů - UTS Vršovice VET, V3A
38. 14 gólů - Omlékované Sojky, 8D
39. 14 gólů - OrangeBoom, 8E
40. 14 gólů - Kickers 1990 ČFC, S3B
41. 14 gólů - Inter Lotyšák VET, V3C
42. 14 gólů - 4 TD Ala Bundy B, 8E
43. 14 gólů - Suchá dáseň AC, 8C
44. 14 gólů - Vládci Prahy, 3C
45. 14 gólů - Real Prd SUP, S3C
46. 14 gólů - Jacobs, 8B
47. 14 gólů - 4 TD Ala Bundy A, 5A
48. 14 gólů - Sedm zbabělých B, 4C
49. 14 gólů - Traktor Humus SUP, S3A
50. 14 gólů - Queens Park Club, 3B