Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 323 min. - David Horníček (Champions FC, 7G)
2. 312 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8F)
3. 227 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 8A)
4. 226 min. - Jaroslav Kostříž (Flamengo FC SUP, S2A)
5. 217 min. - Stanislav Kodet (Pogo Praha FC, 7J)
6. 213 min. - Jakub Kovář (One Team, One Dream, 6E)
7. 211 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
8. 198 min. - Zdeněk Turyna (Premiéra TV - Nowatron, V4A)
9. 197 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
10. 192 min. - Lukáš Ciprys (HeyMed, 8L)
11. 185 min. - Matěj Pokorný (Pivson a Pofel, 5C)
12. 185 min. - Antonín Buriánek (Houbaři, S3C)
13. 184 min. - Daniel Schafferhans (WRP, 7H)
14. 182 min. - Jiří Borovský (Torpédo Hulín FC, 6A)
15. 181 min. - Karel Ochman (Real Spořilov, 8D)
16. 180 min. - Robert Smutný (Opatovští kanonýři FC, 5D)
17. 179 min. - Daniel Steidler (Hell´s Old Boys, V3D)
18. 176 min. - Karel Kulhánek (Veget FC SUP, S2B)
19. 176 min. - Patrik Kheml (Kickers 1990 ČFC, S3B)
20. 176 min. - Jakub Kovář (Indus, 5F)
21. 175 min. - Lubomír Brychta (Felix club super, S1)
22. 174 min. - Jaroslav Janda (Crossed sausages FC, 6J)
23. 174 min. - Pavel Heral (Tajfun AC, 7A)
24. 163 min. - Matěj Kovář (Los Niňos M.B., 8M)
25. 163 min. - Jaroslav Šmiták (Horsis heads, 8M)
26. 160 min. - Matěj Hejtmánek (Řepští sršni, 8C)
27. 159 min. - Jan Mohapl (Jacobs, 5E)
28. 158 min. - Miroslav Václavík (Kolotouš FC SUP, S2A)
29. 157 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 6C)
30. 152 min. - Jan Pešek (Běchovice VET, V4E)
31. 150 min. - Ladislav Rokyta (Kapr tým SUP, S3A)
32. 149 min. - Martin Bursík (Misch Masch, 8I)
33. 146 min. - Marcel Schiffler (Bohemia Roztyly, 8O)
34. 146 min. - Vojtěch Janků (FBC KFC, 8N)
35. 145 min. - Matyáš Vališ (Vožralý pandy, 8H)
36. 144 min. - Tomáš Zach (Kings of Kent B.O., S2B)
37. 144 min. - Ondřej Dušek (OrangeBoom, 8I)
38. 144 min. - Karel Diviš (Ekonom WT, 3A)
39. 143 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 6K)
40. 143 min. - Petr Krákora (Tutto bene A, 6L)
41. 143 min. - Lukáš Salavec (Velmistři prokrastinace, 8C)
42. 142 min. - Jan Doskočil (Gente VET, V3B)
43. 142 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 6I)
44. 142 min. - David Jiroušek (Alvarez D.C., 6K)
45. 141 min. - Petr Havel (Old Mosquitos, 8N)
46. 140 min. - Ján Bujdoš (Kříženeček, 5C)
47. 140 min. - Pavel Fiala (Tycho de Brahe VET, V3D)
48. 140 min. - Jan Severa (Trops 1.SK SUP, S3C)
49. 139 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5I)
50. 139 min. - Jan Korostenski (Defect Praha, 5G) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 37 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8J)
2. 35 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 4A)
3. 31 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 7A)
4. 29 gólů - Filip Blecha (GRPD Battloš, 8D)
5. 29 gólů - Antonín Vaníček (GRPD Battloš, 8D)
6. 29 gólů - Pavel Gold (Paraguay, 6L)
7. 26 gólů - Petr Mácha (Kolotouš FC SUP, S2A)
8. 25 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2B)
9. 25 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
10. 25 gólů - Milan Cibík (FC Střešovice, V4D)
11. 24 gólů - Marián Prchlík (Misch Masch, 8I)
12. 24 gólů - Lukáš Novák (FC 1869, 8J)
13. 24 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
14. 23 gólů - Anatolie Rusu (MC Sarmat, 6K)
15. 23 gólů - Jakub Ács (Lipodur FC A, 8N)
16. 23 gólů - Lukáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
17. 22 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 8B)
18. 22 gólů - Matěj Slavíček (Rozmetadlo FC, 8K)
19. 22 gólů - Ondřej Brusch (Stará dáma, 4C)
20. 22 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 6J)
21. 22 gólů - Martin Mikulský (Real Prd VET, V4E)
22. 21 gólů - Vladimír Křížek (Typos - Garda FC, V4E)
23. 21 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 5F)
24. 21 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
25. 21 gólů - Antonín Kec (Athletico Spořilov, 8N)
26. 21 gólů - Štěpán Brabec (Notorkros FK VET, V2B)
27. 21 gólů - Richard Kalod (Queen´s park club VET, V1)
28. 20 gólů - Stanislav Bejda (Úterní hosté Ski FC A, 1)
29. 20 gólů - Jiří Krob (Zmaštěný stroje SC, 7K)
30. 19 gólů - Pavel Krištůfek (Deko VET, V3C)
31. 19 gólů - Petr Tichý (Bílá pohroma, 6G)
32. 19 gólů - Michael Mácha (AC SK FC, 4D)
33. 19 gólů - Přemysl Dušek (Tycho de Brahe FC A, 5B)
34. 19 gólů - Štefan Kurina (Klamovka Praha FK, 7E)
35. 19 gólů - Miroslav Madej (Troll FC, 5H)
36. 18 gólů - Tadeáš Janda (Blue Debils, 7C)
37. 18 gólů - Filip Vymyslický (Hubertův Tuřín, 7A)
38. 18 gólů - Vladimír Urban (Bum bar VET, V3D)
39. 18 gólů - Tomáš Bečvář (Klapzubova jedenáctka, 6B)
40. 18 gólů - Martin Bedrna (Lesser Side FC, 6K)
41. 18 gólů - Marek Vilánek (Punisher FC, 8J)
42. 18 gólů - Tomáš Beneš (Atlético Cerveza, 8H)
43. 17 gólů - Martin Císař (Dirty Bastards, 4D)
44. 17 gólů - Matěj Lang (Defect, V2B)
45. 17 gólů - Ondřej Štefančik (Pozdní sběr II, 4C)
46. 17 gólů - Marek Pont (Nalejto 1.FC, 4E)
47. 17 gólů - Adam Kubát (Kvantanámo, 3C)
48. 17 gólů - Martin Braný (Malostranský SK, V3B)
49. 17 gólů - Vasil Boev (DP Xaverov SUP, S1)
50. 17 gólů - Jan Toman (Defect SUP, S1) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 130 gólů - GRPD Battloš, 8D
2. 92 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
3. 83 gólů - Punisher FC, 8J
4. 80 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
5. 80 gólů - Velký špatný, 7A
6. 78 gólů - Misch Masch, 8I
7. 73 gólů - Blue Debils, 7C
8. 70 gólů - Bránický tank VET, V3C
9. 69 gólů - Defect SUP, S1
10. 65 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
11. 65 gólů - M - Bubo A, 8G
12. 65 gólů - Indus, 5F
13. 64 gólů - Stará dáma, 4C
14. 63 gólů - Typos - Garda FC, V4E
15. 62 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
16. 62 gólů - Úžas 1.FFS, 4F
17. 61 gólů - DDR FC, 8O
18. 60 gólů - Defect, V2B
19. 60 gólů - Paraguay, 6L
20. 58 gólů - Klapzubova jedenáctka, 6B
21. 58 gólů - Gold La Plate, S2B
22. 58 gólů - Bílý lev CF SUP, S3A
23. 58 gólů - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
24. 58 gólů - SČZP, 8O
25. 57 gólů - Legion Aliena, 5G
26. 57 gólů - Admira 97, 4A
27. 55 gólů - Audi United FC, 2B
28. 55 gólů - Notorkros FK, 7D
29. 55 gólů - TJ Spoje Praha, 1
30. 54 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
31. 54 gólů - Klucy PFS, 7I
32. 54 gólů - Bílá pohroma, 6G
33. 54 gólů - HeyMed, 8L
34. 54 gólů - Smutný potapěči, 2B
35. 54 gólů - Inter Lotyšák VET B, V2B
36. 53 gólů - Herbal Fusion, 6K
37. 53 gólů - Prastará dáma, 6D
38. 53 gólů - Ďáblická klička, V3A
39. 53 gólů - Oratoř Kobylisy, 5B
40. 53 gólů - Primitivové, 7I
41. 53 gólů - Zmaštěný stroje SC, 7K
42. 52 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
43. 52 gólů - President FC, 4E
44. 52 gólů - Orange Predators A, 4A
45. 52 gólů - FC Střešovice, V4D
46. 51 gólů - Domácí potřeby A, 3A
47. 51 gólů - Pogo Praha FC, 7J
48. 51 gólů - Kolotouš FC SUP, S2A
49. 51 gólů - Homunculus, 4D
50. 51 gólů - VAR AC, 8B 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 6 gólů - Traktor Praha VET, V4B
2. 6 gólů - Kickers 1990 ČFC, S3B
3. 7 gólů - Premiéra TV - Nowatron, V4A
4. 8 gólů - Lokomotiva DP, 8F
5. 8 gólů - Pivní draci, 8L
6. 9 gólů - Erectico TBC, 6A
7. 9 gólů - Střílíme veverky FC, 8B
8. 9 gólů - Kolotouš FC SUP, S2A
9. 10 gólů - PFC Kodymka SUP A, S3C
10. 10 gólů - Torpédo Hulín FC, 6A
11. 10 gólů - CFG Suchdol, 8J
12. 10 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
13. 10 gólů - Houbaři, S3C
14. 10 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
15. 11 gólů - Stýbla Ďáblic VET, V4B
16. 11 gólů - GRPD Battloš, 8D
17. 11 gólů - Champions FC, 7G
18. 11 gólů - Holosmetky FC A, 1
19. 11 gólů - Indus, 5F
20. 11 gólů - Los Niňos M.B., 8M
21. 12 gólů - Holota FC, 7G
22. 12 gólů - Friends Prague, 6C
23. 12 gólů - Hvězda VAB F.C., V4D
24. 12 gólů - Tajfun AC, 7A
25. 12 gólů - Beerchester United, 7L
26. 12 gólů - Tycho de Brahe SUP, S3B
27. 12 gólů - Pivson a Pofel, 5C
28. 12 gólů - Indus SUP, S1
29. 12 gólů - Ústavan 01 KK, 8B
30. 12 gólů - Cerveza 18.FC, 5D
31. 13 gólů - Velký špatný, 7A
32. 13 gólů - Hell´s Old Boys, V3D
33. 13 gólů - Javorák plus, S2A
34. 13 gólů - Deportivo Estudiantil FC B, 5E
35. 13 gólů - Serval KPKS, 5D
36. 13 gólů - HeyMed, 8L
37. 13 gólů - Old Mosquitos, 8N
38. 13 gólů - Trops 1.SK SUP, S3C
39. 13 gólů - M - Bubo A, 8G
40. 13 gólů - Zelení lenochodi FC, 8A
41. 13 gólů - Řepští sršni, 8C
42. 13 gólů - Fiasko, 7K
43. 14 gólů - Díky čau Pirelli FC, 6A
44. 14 gólů - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
45. 14 gólů - Young Guns Prag, 7E
46. 14 gólů - SAS fans, 6J
47. 14 gólů - Dehet Old 1.FC SUP, S3B
48. 14 gólů - DP Xaverov SUP, S1
49. 14 gólů - Youngsters FC, 3D
50. 14 gólů - Parádníci, 6A