Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 312 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8F)
2. 294 min. - David Horníček (Champions FC, 7G)
3. 227 min. - Marek Cikhart (Zelení lenochodi FC, 8A)
4. 226 min. - Jaroslav Kostříž (Flamengo FC SUP, S2A)
5. 217 min. - Stanislav Kodet (Pogo Praha FC, 7J)
6. 213 min. - Jakub Kovář (One Team, One Dream, 6E)
7. 211 min. - Jaroslav Bellada (Holosmetky FC A, 1)
8. 198 min. - Zdeněk Turyna (Premiéra TV - Nowatron, V4A)
9. 197 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
10. 192 min. - Lukáš Ciprys (HeyMed, 8L)
11. 185 min. - Antonín Buriánek (Houbaři, S3C)
12. 181 min. - Karel Ochman (Real Spořilov, 8D)
13. 179 min. - Daniel Steidler (Hell´s Old Boys, V3D)
14. 176 min. - Patrik Kheml (Kickers 1990 ČFC, S3B)
15. 176 min. - Jakub Kovář (Indus, 5F)
16. 176 min. - Matěj Pokorný (Pivson a Pofel, 5C)
17. 176 min. - Karel Kulhánek (Veget FC SUP, S2B)
18. 175 min. - Lubomír Brychta (Felix club super, S1)
19. 174 min. - Jaroslav Janda (Crossed sausages FC, 6J)
20. 163 min. - Matěj Kovář (Los Niňos M.B., 8M)
21. 163 min. - Jaroslav Šmiták (Horsis heads, 8M)
22. 160 min. - Matěj Hejtmánek (Řepští sršni, 8C)
23. 158 min. - Miroslav Václavík (Kolotouš FC SUP, S2A)
24. 157 min. - Lukáš Běloušek (Friends Prague, 6C)
25. 152 min. - Jan Pešek (Běchovice VET, V4E)
26. 152 min. - Jan Mohapl (Jacobs, 5E)
27. 150 min. - Ladislav Rokyta (Kapr tým SUP, S3A)
28. 149 min. - Martin Bursík (Misch Masch, 8I)
29. 149 min. - Jiří Borovský (Torpédo Hulín FC, 6A)
30. 146 min. - Vojtěch Janků (FBC KFC, 8N)
31. 145 min. - Matyáš Vališ (Vožralý pandy, 8H)
32. 144 min. - Ondřej Dušek (OrangeBoom, 8I)
33. 144 min. - Tomáš Zach (Kings of Kent B.O., S2B)
34. 144 min. - Karel Diviš (Ekonom WT, 3A)
35. 143 min. - Ondřej Krejčí (Lesser Side FC, 6K)
36. 142 min. - Antonín Vydra (Real Hagrid CF, 6I)
37. 142 min. - David Jiroušek (Alvarez D.C., 6K)
38. 140 min. - Pavel Fiala (Tycho de Brahe VET, V3D)
39. 140 min. - Jan Severa (Trops 1.SK SUP, S3C)
40. 140 min. - Ján Bujdoš (Kříženeček, 5C)
41. 139 min. - Jan Korostenski (Defect Praha, 5G)
42. 138 min. - Michal Vrňák (Traktor Praha VET, V4B)
43. 138 min. - Petr Drozd (Sean team B, 8H)
44. 138 min. - Richard Zandt (Strážci Pomeranče, 5I)
45. 137 min. - Vojtěch Piatak (Callida CS, 5I)
46. 137 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 7K)
47. 136 min. - Pavel Heral (Tajfun AC, 7A)
48. 136 min. - Martin Holovský (Talent Praha FC, 6K)
49. 136 min. - Pavel Havlina (Plameňáci 1.FC B, 7J)
50. 135 min. - Daniel Schafferhans (WRP, 7H) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 34 gólů - Lukáš Kalous (Punisher FC, 8J)
2. 31 gólů - Jakub Panýrek (Admira 97, 4A)
3. 29 gólů - Antonín Vaníček (GRPD Battloš, 8D)
4. 25 gólů - Milan Cibík (FC Střešovice, V4D)
5. 25 gólů - Pavel Gold (Paraguay, 6L)
6. 23 gólů - Jan Kuchař (Los Bimbananos, 6I)
7. 23 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
8. 23 gólů - Jan Ondrůšek (Velký špatný, 7A)
9. 23 gólů - Jakub Ács (Lipodur FC A, 8N)
10. 22 gólů - Filip Blecha (GRPD Battloš, 8D)
11. 22 gólů - Lukáš Novák (FC 1869, 8J)
12. 22 gólů - Tomáš Kounovský (Smutný potapěči, 2B)
13. 21 gólů - Tomáš Rossmann (Flyers Jinonice FC, 5F)
14. 21 gólů - Valerio Celenza (VAR AC, 8B)
15. 21 gólů - Anatolie Rusu (MC Sarmat, 6K)
16. 21 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 6G)
17. 21 gólů - Štěpán Brabec (Notorkros FK VET, V2B)
18. 21 gólů - Petr Mácha (Kolotouš FC SUP, S2A)
19. 21 gólů - Richard Kalod (Queen´s park club VET, V1)
20. 21 gólů - Marián Prchlík (Misch Masch, 8I)
21. 21 gólů - Ondřej Brusch (Stará dáma, 4C)
22. 20 gólů - Matěj Slavíček (Rozmetadlo FC, 8K)
23. 20 gólů - Martin Mikulský (Real Prd VET, V4E)
24. 20 gólů - Antonín Kec (Athletico Spořilov, 8N)
25. 19 gólů - Stanislav Bejda (Úterní hosté Ski FC A, 1)
26. 19 gólů - Lukáš Kalenda (Klucy PFS, 7I)
27. 18 gólů - Michael Mácha (AC SK FC, 4D)
28. 18 gólů - Filip Vymyslický (Hubertův Tuřín, 7A)
29. 17 gólů - Matěj Lang (Defect, V2B)
30. 17 gólů - Ondřej Weczerek (Crossed sausages FC, 6J)
31. 17 gólů - Miroslav Madej (Troll FC, 5H)
32. 17 gólů - Tomáš Beneš (Atlético Cerveza, 8H)
33. 17 gólů - Jan Koller (Torzo AFZ, S2B)
34. 17 gólů - Tomáš Kudláček (Integrita Jinonice, 6B)
35. 17 gólů - Pavel Krištůfek (Deko VET, V3C)
36. 17 gólů - Marek Pont (Nalejto 1.FC, 4E)
37. 17 gólů - Vasil Boev (DP Xaverov SUP, S1)
38. 16 gólů - Martin Braný (Malostranský SK, V3B)
39. 16 gólů - Patrik Machytka (Blue Debils, 7C)
40. 16 gólů - Jan Toman (Defect SUP, S1)
41. 16 gólů - Ondřej Štefančik (Pozdní sběr II, 4C)
42. 16 gólů - Jakub Bokri (Strašný kouře FC, 8O)
43. 16 gólů - Ivan Včelička (Torzo AFZ, S2B)
44. 16 gólů - Vladimír Křížek (Typos - Garda FC, V4E)
45. 16 gólů - Radim Tichý (Prague United, 7J)
46. 16 gólů - Michal Batryn (GRPD Battloš, 8D)
47. 16 gólů - Adam Kubát (Kvantanámo, 3C)
48. 16 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 5A)
49. 16 gólů - Jiří Krob (Zmaštěný stroje SC, 7K)
50. 16 gólů - Tomáš Cavalieri (MVS Recycled, V3C) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 113 gólů - GRPD Battloš, 8D
2. 88 gólů - Flyers Jinonice FC, 5F
3. 74 gólů - Punisher FC, 8J
4. 71 gólů - Misch Masch, 8I
5. 70 gólů - Rozmetadlo FC, 8K
6. 66 gólů - Defect SUP, S1
7. 62 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
8. 62 gólů - Velký špatný, 7A
9. 61 gólů - Indus, 5F
10. 60 gólů - Bránický tank VET, V3C
11. 58 gólů - DDR FC, 8O
12. 58 gólů - Gold La Plate, S2B
13. 58 gólů - Stará dáma, 4C
14. 57 gólů - Defect, V2B
15. 57 gólů - Blue Debils, 7C
16. 56 gólů - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
17. 56 gólů - M - Bubo A, 8G
18. 55 gólů - SČZP, 8O
19. 55 gólů - Bílý lev CF SUP, S3A
20. 54 gólů - Legion Aliena, 5G
21. 54 gólů - Inter Lotyšák VET B, V2B
22. 54 gólů - Úžas 1.FFS, 4F
23. 53 gólů - Audi United FC, 2B
24. 52 gólů - HeyMed, 8L
25. 52 gólů - Klamovka Praha FK, 7E
26. 52 gólů - FC Střešovice, V4D
27. 52 gólů - TJ Spoje Praha, 1
28. 52 gólů - Admira 97, 4A
29. 51 gólů - Herbal Fusion, 6K
30. 51 gólů - Paraguay, 6L
31. 50 gólů - Typos - Garda FC, V4E
32. 49 gólů - DP Xaverov SUP, S1
33. 49 gólů - President FC, 4E
34. 49 gólů - Notorkros FK, 7D
35. 48 gólů - Klapzubova jedenáctka, 6B
36. 48 gólů - Integrita Jinonice, 6B
37. 48 gólů - MVS Recycled, V3C
38. 48 gólů - Klucy PFS, 7I
39. 48 gólů - Speciál Bráník A, 3A
40. 48 gólů - Torzo AFZ, S2B
41. 48 gólů - Ďáblická klička, V3A
42. 47 gólů - Smutný potapěči, 2B
43. 47 gólů - Oratoř Kobylisy, 5B
44. 47 gólů - VAR AC, 8B
45. 47 gólů - Bamboocha City, 4F
46. 47 gólů - Homunculus, 4D
47. 47 gólů - Prastará dáma, 6D
48. 47 gólů - Inter Letná, 6G
49. 46 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
50. 46 gólů - Šrot FC, 5B 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 6 gólů - Traktor Praha VET, V4B
2. 6 gólů - Kickers 1990 ČFC, S3B
3. 7 gólů - Řepští sršni, 8C
4. 7 gólů - Premiéra TV - Nowatron, V4A
5. 7 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
6. 7 gólů - Lokomotiva DP, 8F
7. 8 gólů - Kolotouš FC SUP, S2A
8. 8 gólů - Torpédo Hulín FC, 6A
9. 8 gólů - Pivní draci, 8L
10. 8 gólů - Kluci bez budoucnosti, 7F
11. 8 gólů - M - Bubo A, 8G
12. 8 gólů - Ekonom WT, 3A
13. 8 gólů - Ústavan 01 KK, 8B
14. 9 gólů - Indus, 5F
15. 9 gólů - Erectico TBC, 6A
16. 9 gólů - Holosmetky FC A, 1
17. 9 gólů - HeyMed, 8L
18. 9 gólů - Střílíme veverky FC, 8B
19. 9 gólů - Friends Prague, 6C
20. 9 gólů - CFG Suchdol, 8J
21. 10 gólů - PFC Kodymka SUP A, S3C
22. 10 gólů - GRPD Battloš, 8D
23. 10 gólů - Beerchester United, 7L
24. 10 gólů - Tajfun AC, 7A
25. 10 gólů - Champions FC, 7G
26. 10 gólů - Los Niňos M.B., 8M
27. 10 gólů - Pivson a Pofel, 5C
28. 10 gólů - Houbaři, S3C
29. 11 gólů - Super Calvados, S3A
30. 11 gólů - Stýbla Ďáblic VET, V4B
31. 11 gólů - SAS fans, 6J
32. 11 gólů - Kapr tým 86 B, 5H
33. 11 gólů - Frankie, V3B
34. 11 gólů - Indus SUP, S1
35. 11 gólů - Hell´s Old Boys, V3D
36. 11 gólů - Holota FC, 7G
37. 12 gólů - Hvězda VAB F.C., V4D
38. 12 gólů - Prastará dáma, 6D
39. 12 gólů - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
40. 12 gólů - Old Mosquitos, 8N
41. 12 gólů - Socra SUP, S3A
42. 12 gólů - Kříženeček, 5C
43. 12 gólů - Tycho de Brahe SUP, S3B
44. 12 gólů - Krabice, 7J
45. 12 gólů - Laxní přístup, 8M
46. 12 gólů - Pod parou, 8D
47. 12 gólů - Javorák plus, S2A
48. 12 gólů - Fiasko, 7K
49. 12 gólů - Nova LFC B, 8D
50. 12 gólů - Parádníci, 6A