Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 239 min. - Lukáš Petrus (Pivson a Pofel, 5H)
2. 233 min. - Michal Hladík (Pětapůl TJ, 8G)
3. 209 min. - Jan Severa (Trops 1.SK SUP, S3C)
4. 187 min. - Roman Dobiáš (Inter Lotyšák VET, V3C)
5. 186 min. - Jakub Adam (Zmaštěný stroje SC, 8A)
6. 182 min. - Zdeněk Burian (Praga Calcio CC, 8D)
7. 180 min. - Jakub Appelt (Válcovny plechu MS FC, 8E)
8. 178 min. - Arnošt Havrlant (J.R.Club B, 7D)
9. 175 min. - Petr Kubín (Pražačka seniors A, S2A)
10. 173 min. - Radek Sojka (Zavináč FC, 6H)
11. 172 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 8G)
12. 171 min. - Jakub Hrdlička (Praetorians FC A, 7F)
13. 171 min. - Václav Pechanec (Pavana AK A, 5C)
14. 170 min. - Dominik Hlaváček (Pražská Stoka, 8N)
15. 170 min. - Jan Pradáč (Barclays, 5D)
16. 170 min. - Lukáš Krist (SG-II Butovice, 7I)
17. 168 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 7C)
18. 167 min. - Richard Lottring (Balabuška Old TJ, V4D)
19. 166 min. - Erik Kahle (Prague St. Gentlemen, 7A)
20. 165 min. - Michal Stezka (Jedna noha netleská, 8B)
21. 165 min. - Josef Opluštil (Czech line, 8G)
22. 164 min. - Vladimír Hora (Jawa-Suprtechno B, S3C)
23. 164 min. - Jan Doležal (AC SK FC, 6F)
24. 164 min. - Petr Kobrle (KáGéčko A, 6A)
25. 163 min. - Jiří Maroušek (Plameňáci 1.FC A, 5H)
26. 162 min. - Vladimír Nedvídek (4 TD Ala Bundy B, 8E)
27. 160 min. - Miloslav Špaček (Klika CFA, 8I)
28. 158 min. - Tomáš Kebísek (Sen Černý Most II PG, 5H)
29. 157 min. - Jan Krutský (Atlanta Žižkov FC, 6I)
30. 156 min. - Ondřej Zeman (Laxní přístup, 8M)
31. 155 min. - Jan Vágner (Power WCC, 5I)
32. 155 min. - Jan Dušek (M - Bubo A, 4D)
33. 154 min. - Jan Soušek (Botič FC, 4E)
34. 154 min. - Zdeněk Vávra (Břewnow boys KMK, 2A)
35. 154 min. - Petr Převrátil (Modrý balet A, 7K)
36. 153 min. - Ondřej Matějka (Tatra 04, 2B)
37. 153 min. - Ondřej Sladký (Bum bar VET, V3D)
38. 152 min. - Daniel Šebela (Pivní pohoda AC, 8H)
39. 152 min. - Jiří Červený (Dromedarians Praha, 6H)
40. 152 min. - Petr Víšek (Klokan club Perón V, V1)
41. 151 min. - Tomáš Zdeněk (Paradentol 1990, V4D)
42. 151 min. - Stanislav Broža (Žalud United 1.PC VET, V4B)
43. 151 min. - Štefan Huďagi (Orange Predators B, 8H)
44. 150 min. - Radek Petřina (Rum Zahořany HT, 6H)
45. 149 min. - Jan Pekárek (Frankie, V3A)
46. 148 min. - Petr Třešňák (Old Bayern Prag, V3B)
47. 148 min. - Petr Beer (Demoliční četa, 5C)
48. 147 min. - Maksym Dikusar (Restaurace U Pecků A, 1)
49. 146 min. - Martin Provazník (Praetorians FC B, 7A)
50. 145 min. - Martin Šimek (Kojots United, 6C) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 41 gólů - Lukáš Kalenda (Bulánci, 6E)
2. 36 gólů - Peter Teniak (UTS Vršovice VET, V3A)
3. 28 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 4C)
4. 26 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
5. 25 gólů - Antero Eerik Joly (Vlci Praha, 8I)
6. 25 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
7. 23 gólů - Jaroslav Šamánek (Slawoj Břevnov, V3A)
8. 23 gólů - Bogdan-Gabriel Bruma (Concur 1.FC, 6G)
9. 22 gólů - Jiří Feitl (Double United, V4B)
10. 22 gólů - Václav Socher (Defect, V1)
11. 22 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 3B)
12. 22 gólů - Vladyslav Yash (Huňáč PK, 7I)
13. 21 gólů - Petr Maňas (Tučňáci SUP B, S2B)
14. 20 gólů - Martin Puk (Městská policie, 3C)
15. 20 gólů - Štěpán Brabec (Notorkros FK VET, V2B)
16. 19 gólů - Mark Litvinov (Komety FC B, 6L)
17. 19 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 8J)
18. 19 gólů - Zdeněk Tichý (Indus VET, V3C)
19. 19 gólů - Jiří Uchytil (Deportivo bez Coruna B, 7I)
20. 19 gólů - Tomáš Bruder (Deportivo Praga, 4E)
21. 19 gólů - Petr Hlásný (Starci na chmelu A, V3A)
22. 18 gólů - Stanislav Bejda (Úterní hosté Ski FC A, 1)
23. 18 gólů - Patrik Grygera (Bohnice 2016, 8K)
24. 18 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 4F)
25. 18 gólů - Petr Ehmig (MVS Recycled, V4C)
26. 18 gólů - Jiří Samek (Kuřátka FC, V2B)
27. 18 gólů - Adam Rožánek (Jardovi Hřebíci, 6A)
28. 18 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 7I)
29. 17 gólů - Martin Žáček (Posílej FC, 7L)
30. 17 gólů - Tomáš Čelůstka (Shooters Morava FC, 6E)
31. 17 gólů - Adam Hrníčko (Hajduk Hůrka A, 5G)
32. 17 gólů - Adam Ronovský (Sváteční mančaft, 6F)
33. 17 gólů - Zdeněk Nosek (Partizan Praha, 7D)
34. 17 gólů - Jaroslav Novák (Notorkros FK, 6D)
35. 17 gólů - Filip Tvrzický (Prague St. Gentlemen, 7A)
36. 17 gólů - Martin Bláha (Rumpra Praha FC, 4A)
37. 17 gólů - Sergiu Miron (Rumové pralinky FC, 8N)
38. 16 gólů - Tomáš Vlček (Borussia Bubeneč, 4A)
39. 16 gólů - Marek Kóňa (Pražská legie 2000, 6A)
40. 16 gólů - Matěj Lang (Defect, V1)
41. 16 gólů - Tomáš Lisko (Hertha ZMZ VET, V3C)
42. 16 gólů - Tomáš Souček (Vládci Prahy, 3C)
43. 16 gólů - Ondřej Cafourek (Hajduk Hůrka A, 5G)
44. 16 gólů - Jan Calta (Prohibice FKK SUP, S2A)
45. 16 gólů - Daniel Smejtek (Orange Predators A, 3A)
46. 16 gólů - Petr Hoch (Dynamo R.U.M. A, 6B)
47. 16 gólů - Jiří Kácovský (Reka Group - Calvados, V3D)
48. 16 gólů - Michal Veverka (Traktor Praha A, 8A)
49. 16 gólů - Jiří Krob (Zmaštěný stroje SC, 8A)
50. 15 gólů - Filip Miškovský (Suchá dáseň AC, 8C) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 75 gólů - Bulánci, 6E
2. 64 gólů - UTS Vršovice VET, V3A
3. 64 gólů - AC SK FC, 6F
4. 64 gólů - Hajduk Hůrka A, 5G
5. 63 gólů - Huňáč PK, 7I
6. 63 gólů - MVS Recycled, V4C
7. 62 gólů - Defect, V1
8. 61 gólů - Deportivo bez Coruna B, 7I
9. 59 gólů - Orange Predators A, 3A
10. 57 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
11. 56 gólů - Kuřátka FC, V2B
12. 56 gólů - Defect SUP, S1
13. 56 gólů - Weekend Warriors FC, 7B
14. 55 gólů - Partizan Praha, 7D
15. 54 gólů - Indus SUP, S1
16. 54 gólů - Medvídkova tlapička, 5E
17. 53 gólů - Damned CF, V1
18. 53 gólů - Jacobs, 8B
19. 53 gólů - Klokan club Perón V, V1
20. 52 gólů - Slawoj Břevnov, V3A
21. 52 gólů - Palmeiras Prosek, 7L
22. 51 gólů - Pivní pohoda AC, 8H
23. 51 gólů - Inter 2011, V2A
24. 50 gólů - Co je?, 5G
25. 50 gólů - Sváteční mančaft, 6F
26. 48 gólů - Airborne Příbram, 7B
27. 48 gólů - Executors United, 7F
28. 48 gólů - KTB B, 4E
29. 48 gólů - Les Miserables, 1
30. 48 gólů - Domácí potřeby A, 3A
31. 47 gólů - Restaurace U Pecků A, 1
32. 47 gólů - Bamboocha City, 4F
33. 47 gólů - Tutto bene B, 7G
34. 46 gólů - Celtic THK, 5A
35. 46 gólů - Rumpra Praha FC, 4A
36. 46 gólů - Městská policie, 3C
37. 46 gólů - Traktor Praha A, 8A
38. 46 gólů - Concur 1.FC, 6G
39. 45 gólů - Yellow Dildos B, 7E
40. 45 gólů - Premiéra TV - Nowatron, V3A
41. 45 gólů - Legion Aliena, 7J
42. 45 gólů - Demínka B, 8F
43. 44 gólů - Sparta Pankrác, 2B
44. 44 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
45. 44 gólů - Shooters Morava FC, 6E
46. 44 gólů - Planners Prague FC B, 8B
47. 44 gólů - Mamissero, 8N
48. 44 gólů - Orange Predators B, 8H
49. 43 gólů - Guláš FC, 8A
50. 43 gólů - Torpedo Ohrobec SKA, 3A 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. 6 gólů - AC SK FC, 6F
2. 6 gólů - Mamissero, 8N
3. 6 gólů - Estudiantes VET B, V4D
4. 6 gólů - Válcovny plechu MS FC, 8E
5. 7 gólů - Ya Basta! A, 8C
6. 7 gólů - Trops 1.SK SUP, S3C
7. 8 gólů - Šnek FC A, 8J
8. 8 gólů - Jabadabadoo Prosek, 8K
9. 8 gólů - Orosený Paragraf, 7C
10. 8 gólů - Plameňáci 1.FC A, 5H
11. 8 gólů - Paradentol 1990, V4D
12. 8 gólů - Praetorians FC B, 7A
13. 8 gólů - Deportivo Estudiantil FC A, 4D
14. 9 gólů - Prohibice FKK SUP, S2A
15. 9 gólů - Prague St. Gentlemen, 7A
16. 9 gólů - Bum bar VET, V3D
17. 9 gólů - FELace FK, 8E
18. 9 gólů - Pivson a Pofel, 5H
19. 9 gólů - Pražská Stoka, 8N
20. 9 gólů - J.R.Club B, 7D
21. 10 gólů - Traktor Humus SUP, S3A
22. 10 gólů - Rum Zahořany HT, 6H
23. 10 gólů - Modrá vopice TJ, 8D
24. 10 gólů - Klokan club Perón V, V1
25. 10 gólů - 4 TD Ala Bundy B, 8E
26. 10 gólů - KáGéčko A, 6A
27. 10 gólů - Banana Chiquíta, 5F
28. 10 gólů - Koliba F.C.V., S3B
29. 10 gólů - Blok D, 8G
30. 10 gólů - Pavilon 8 AHC, 4D
31. 10 gólů - Lucián FC SUP, S3B
32. 10 gólů - Sokol Picasso, 3C
33. 10 gólů - M - Bubo A, 4D
34. 11 gólů - Orange Predators B, 8H
35. 11 gólů - Pivní pohoda AC, 8H
36. 11 gólů - S.N.F. A, 3D
37. 11 gólů - Bylo nás pět plus jedna, 7H
38. 11 gólů - Sananim Legends, V4C
39. 11 gólů - Pneuservis-Bartoušek, 4D
40. 11 gólů - The Hamptons, 8F
41. 11 gólů - Pivojs s.r.o.1.FC, 8I
42. 11 gólů - Suchá dáseň AC, 8C
43. 11 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
44. 11 gólů - Světlušky, 4E
45. 12 gólů - Indus SUP, S1
46. 12 gólů - Sen Černý Most II PG, 5H
47. 12 gólů - Restaurace U Pecků B, 4B
48. 12 gólů - Speciál Bráník B, 4B
49. 12 gólů - Tlakové galoše, 6A
50. 12 gólů - UTS Vršovice VET, V3A