Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 60 min. - Marek Bruna (Lucián FC A, 2A)
2. 60 min. - Petr Chalupa (Dvacítka, 3B)
3. 60 min. - Robert Hájek (Skleňák AC, 8J)
4. 60 min. - Tadeáš Diviš (Black Fellaz FC, 8K)
5. 60 min. - Jan Slavík (JZD Slivenec, 5C)
6. 60 min. - David Roub (Pendula Bona AC, 4D)
7. 60 min. - David Červený (Rito Pls, 5G)
8. 60 min. - Pavel Kudela (Fiasko, 8M)
9. 60 min. - Tadeáš Hejnic (FBC KFC, 8N)
10. 60 min. - Antonín Joska (Gladiators Beroun, 4E)
11. 60 min. - Roman Soukup (PH Servis, V1)
12. 60 min. - Michal Vojáček (Borussia Dortšpunt B, 6H)
13. 60 min. - Tomáš Rottenberg (D.G.Team, 7B)
14. 60 min. - Lukáš Havlíček (Sokol Suchdol TJ VET, V4E)
15. 60 min. - Vít Klupák (Demoliční četa, 4C)
16. 60 min. - Ondřej Horák (Barclays, 4B)
17. 60 min. - Karel Medek (Sever 1.FC, 7K)
18. 60 min. - Radim Fulík (Purple Team AFK, 5A)
19. 60 min. - Tomáš Pokorný (United clans, 4F)
20. 60 min. - Petr Havel (Old Mosquitos, 8M)
21. 60 min. - Jiří Lupoměch (Křídla Ďáblic VET A, V3A)
22. 60 min. - Petr Jambor (Sokol Vysočany C, 7L)
23. 60 min. - Miroslav Vaněk (Šnek FC B, 8K)
24. 60 min. - Martin Herbrych (Lazareth, 7G)
25. 60 min. - Václav Michovský (Raiffani, 4C)
26. 60 min. - Vlastimil Hošek (Yellow Dildos B, 7F)
27. 60 min. - Ondřej Bíro (Úterní hosté Ski FC A, 1)
28. 60 min. - Roman Dušek (Vošach gang-bang, 8A)
29. 60 min. - Tomáš Fryč (Velký klády FC, 6I)
30. 60 min. - Jan Pešek (Běchovice VET, V3D)
31. 60 min. - Vojtěch Hrneček (Terasy KFC A, 8N)
32. 60 min. - Dominik Švácha (Plameňák MFK, 8N)
33. 60 min. - Martin Valent (DHL Bad Diablos, 7F)
34. 60 min. - Pavel Svoboda (Výlov 0.FC, 6L)
35. 60 min. - Marek Fišer (Krabice, 7K)
36. 60 min. - Jan Dlask (Chrontodont ARV, 8I)
37. 60 min. - Bohumil Karafiát (Stará Garda SUP, S3C)
38. 60 min. - Michal Prášek (ONBLACK, 7F)
39. 60 min. - Tomáš Starý (Havri Havri, 5A)
40. 60 min. - Alexandr Zpěvák (Strahovská 10, 8J)
41. 60 min. - David Motl (Slamník I.USP, 7G)
42. 60 min. - Lukáš Fremut (Perros FC, 8A)
43. 60 min. - Pavel Knob (Sipral Stars, 7F)
44. 60 min. - Vladimír Olšovský (Houbařův Ráj, 7F)
45. 60 min. - Andrey Abroskin (Well Done, 4E)
46. 60 min. - Norman David (Poštmistři VET B, V4E)
47. 60 min. - Lukáš Bartoň (Athletico Spořilov, 8M)
48. 60 min. - Michal Hlavatý (Sebranka FC B, 8D)
49. 60 min. - Daniel Rosenheim (Herbal Fusion, 7L)
50. 60 min. - Jiří Landa (Super Naděje A, S1) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 10 gólů - Filip Krahulec (Lunochod 1.MFK B, 8J)
2. 6 gólů - Jakub Kastl (Marná snaha VET, V4E)
3. 6 gólů - Filip Babický (Tempo 01 HFC, 6K)
4. 5 gólů - Daniel Zelenka (Yakuza, 8J)
5. 5 gólů - Tomáš Obermajer (Orange Predators A, 4B)
6. 5 gólů - Jan Dusil (Pěstební dělníci, 5B)
7. 5 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 4D)
8. 5 gólů - Martin Pytlíček (Tempo 01 HFC, 6K)
9. 5 gólů - Jan Beneš (Inter Lotyšák VET B, V2B)
10. 5 gólů - Radek Činovec (Vokra VV, 4B)
11. 5 gólů - Radek Škarda (Trops 1.SK SUP, S3C)
12. 5 gólů - Daniel Dostál (Blue Debils, 8D)
13. 5 gólů - Miloš Zrnić (Yugo FC, 6I)
14. 4 góly - Denis Fichtner (Sedm zbabělých B, 4E)
15. 4 góly - Jiří Böhm (Palouk SK, 4C)
16. 4 góly - Martin Žáček (Posílej FC, 7L)
17. 4 góly - Guillermo Sanchez Haye (Guaraní, 5H)
18. 4 góly - Petr Horák (s.Oliver A, 6L)
19. 4 góly - Marek Kóňa (Holosmetky FC B, 4D)
20. 4 góly - Jan Jelínek (Hoblina Jižák FC, 6D)
21. 4 góly - Michal Novák (Amfora restaurant, 3C)
22. 4 góly - Jan Turínek (Holosmetky FC B, 4D)
23. 4 góly - Roman Šinágl (Kliďas FC, 4D)
24. 4 góly - Jáchym Jalůvka (Tempo 01 HFC, 6K)
25. 4 góly - František Bartůněk (Atomový veverky B, 8N)
26. 4 góly - Michal Klouda (Amfora restaurant, 3C)
27. 4 góly - Patrik Ilušák (Blue Debils, 8D)
28. 4 góly - Radek Šedivý (Vokra VV, 4B)
29. 4 góly - Miroslav Rajchart (Bílý lev CF VET, V3A)
30. 4 góly - Jakub Klucký (Legendy FC, 7I)
31. 4 góly - Michal Kubrycht (Levá fuska, 6H)
32. 4 góly - Jan Kušta (Turbosršni CF, 5A)
33. 4 góly - Jiří Kotous (Sváteční mančaft, 5D)
34. 4 góly - Štěpán Švejnoha (Masokombinát, 8C)
35. 4 góly - Jan Doležal (4077 DUCKS, 2B)
36. 4 góly - Stanislav Haluška (Holosmetky FC B, 4D)
37. 4 góly - Ondřej Petrů (Pendula Bona AC, 4D)
38. 4 góly - Tomáš Bečvář (Klapzubova jedenáctka, 7D)
39. 4 góly - Vojtěch Šalanda (Pajzovna FC, 5D)
40. 4 góly - Lukáš Srb (Vysmátí zajíci B, 8A)
41. 4 góly - Miroslav Čanecký (Beerchester United, 6L)
42. 4 góly - Martin Křivánek (Hubertův Tuřín, 7B)
43. 4 góly - Jakub Wágner (Ducksicks, 6I)
44. 4 góly - Vasil Boev (DP Xaverov SUP, S1)
45. 4 góly - Luboš Horáček (MVS Vršovice A, 3B)
46. 3 góly - Tomáš Rothe (Pfefrs FC, 5I)
47. 3 góly - Jakub Panýrek (Admira 97, 5B)
48. 3 góly - Daniel Kelnar (Typos FC, 2A)
49. 3 góly - Filip Šindelář (ONBLACK, 7F)
50. 3 góly - Tomáš Jandečka (Nova LFC B, 8F) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 20 gólů - Tempo 01 HFC, 6K
2. 20 gólů - Lunochod 1.MFK B, 8J
3. 17 gólů - Blue Debils, 8D
4. 16 gólů - Holosmetky FC B, 4D
5. 13 gólů - Marná snaha VET, V4E
6. 12 gólů - Vokra VV, 4B
7. 12 gólů - Kliďas FC, 4D
8. 12 gólů - Botič FC, 4F
9. 11 gólů - ONBLACK, 7F
10. 11 gólů - Tajfun AC, 8J
11. 11 gólů - Indus VET, V1
12. 11 gólů - Hoblina Jižák FC, 6D
13. 10 gólů - Dynamo R.U.M. A, 6B
14. 10 gólů - Yugo FC, 6I
15. 10 gólů - Turbosršni CF, 5A
16. 10 gólů - Defect SUP, S1
17. 10 gólů - Klapzubova jedenáctka, 7D
18. 10 gólů - SportHES, 4B
19. 9 gólů - Saens 1.FC A, 2B
20. 9 gólů - A.G.Č.V., 3B
21. 9 gólů - Inter Lotyšák VET B, V2B
22. 9 gólů - Hubertův Tuřín, 7B
23. 9 gólů - TBC Lachtan B, 5A
24. 9 gólů - Notorkros FK VET, V2B
25. 9 gólů - Terasy KFC A, 8N
26. 9 gólů - Praetorians FC A, 8F
27. 9 gólů - Pendula Bona AC, 4D
28. 9 gólů - Yakuza, 8J
29. 9 gólů - DP Xaverov SUP, S1
30. 9 gólů - Sedm zbabělých A, 5B
31. 9 gólů - G.I.C La Plate de Cünde, 1
32. 8 gólů - Dropa FC B, 8K
33. 8 gólů - MVS Vršovice A, 3B
34. 8 gólů - Alkohol Vršovice FC, 5C
35. 8 gólů - Nova LFC B, 8F
36. 8 gólů - Batalion 91 A, 5B
37. 8 gólů - Sporting GCL, 8M
38. 8 gólů - Masokombinát, 8C
39. 8 gólů - Typos FC, 2A
40. 8 gólů - Homogen 1.FC A, 5H
41. 8 gólů - Sokol V.-Notorax B, 8M
42. 8 gólů - Amfora restaurant, 3C
43. 7 gólů - Absinth, 4C
44. 7 gólů - Klokan Perón club SUP, S1
45. 7 gólů - 4077 DUCKS, 2B
46. 7 gólů - Posílej FC, 7L
47. 7 gólů - Bílý lev CF VET, V3A
48. 7 gólů - Orange Predators A, 4B
49. 7 gólů - Levá fuska, 6H
50. 7 gólů - Indus SUP, S1 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - Herbal Fusion, 7L
2. žádný gól - Běchovice VET, V3D
3. žádný gól - Slamník I.USP, 7G
4. žádný gól - Havri Havri, 5A
5. žádný gól - Vošach gang-bang, 8A
6. žádný gól - Borussia Dortšpunt B, 6H
7. žádný gól - DHL Bad Diablos, 7F
8. žádný gól - Botič FC, 4F
9. žádný gól - GP Rangers, 4F
10. žádný gól - Yellow Dildos B, 7F
11. žádný gól - Krabice, 7K
12. žádný gól - Barclays, 4B
13. žádný gól - Stará Garda SUP, S3C
14. žádný gól - Athletico Spořilov, 8M
15. žádný gól - Strahovská 10, 8J
16. žádný gól - Gold La Plate, S3C
17. žádný gól - Sipral Stars, 7F
18. žádný gól - PH Servis, V1
19. žádný gól - Lazareth, 7G
20. žádný gól - Old Mosquitos, 8M
21. žádný gól - Plameňák MFK, 8N
22. žádný gól - Sebranka FC B, 8D
23. žádný gól - Terasy KFC A, 8N
24. žádný gól - Výstavby KK, 8F
25. žádný gól - Kings of Kent B.O., S2A
26. žádný gól - Skleňák AC, 8J
27. žádný gól - Poštmistři VET B, V4E
28. žádný gól - Well Done, 4E
29. žádný gól - United clans, 4F
30. žádný gól - Šnek FC B, 8K
31. žádný gól - Křídla Ďáblic VET A, V3A
32. žádný gól - Gladiators Beroun, 4E
33. žádný gól - SLPČ FK, 8F
34. žádný gól - Rito Pls, 5G
35. žádný gól - Raiffani, 4C
36. žádný gól - Super Naděje A, S1
37. žádný gól - Blue Debils, 8D
38. žádný gól - Perros FC, 8A
39. žádný gól - Chrontodont ARV, 8I
40. žádný gól - Fiasko, 8M
41. žádný gól - Dvacítka, 3B
42. žádný gól - Sváteční mančaft, 5D
43. žádný gól - Výlov 0.FC, 6L
44. žádný gól - FBC KFC, 8N
45. žádný gól - Sokol Suchdol TJ VET, V4E
46. žádný gól - Pendula Bona AC, 4D
47. žádný gól - Sokol Vysočany C, 7L
48. žádný gól - Úterní hosté Ski FC A, 1
49. žádný gól - JZD Slivenec, 5C
50. žádný gól - Polnohospodár Praha, 8D