Všechny soutěže


Top 50 - brankáři

Top 50 - brankáři

1. 60 min. - Martin Zyka (Yakuza, 8A)
2. 60 min. - Petr Bánovčin (Celtic THK, 5A)
3. 60 min. - Michal Gráf (Gremio, 8K)
4. 60 min. - Alexandr Czapek (Rasta Velbloudi, 7K)
5. 60 min. - Jiří Hálek (Radouč FC B, S2A)
6. 60 min. - Patrik Balej (Pavilon 8 AHC, 4D)
7. 60 min. - Jakub Kuchař (Proradost FK, 8C)
8. 60 min. - Petr Kvasňovský (Protector 1320 FC, 6L)
9. 60 min. - Arnošt Barták (Ladronka, S2A)
10. 60 min. - Martin Kotaška (Kanálpucers PL, 5I)
11. 60 min. - František Hubr (Kumpáni VET, V3D)
12. 60 min. - Filip Hurník (Speciál Bráník B, 4B)
13. 60 min. - Tomáš Libora (Ústavan 01 KK, 8A)
14. 60 min. - Daniel Verner (Babočka Admirál FC, 8G)
15. 60 min. - Petr Valenta (Vocasuna CA, 8J)
16. 60 min. - Jakub Hrdlička (Praetorians FC A, 7F)
17. 60 min. - Petr Dvořák (La Famiglia, 4C)
18. 60 min. - Ondřej Švec (Greenhorns FC, 5B)
19. 60 min. - Filip Spišak (Homunculus, 6F)
20. 60 min. - Libor Freudenfeld (Dynamo R.U.M. B, 8F)
21. 60 min. - Vladimír Hnát (Nottoric Forest, 5B)
22. 60 min. - Jakub Liška (Rebel Circus, 7D)
23. 60 min. - Manuel Fernandez (M - Bubo A, 4D)
24. 60 min. - Lukáš Klema (Tatra Smíchov, 8N)
25. 60 min. - Tomáš Dobrý (Bílý lev CF VET, V3A)
26. 60 min. - Pavel Khandecký (Komety FC B, 6L)
27. 60 min. - Martin Mráz (Úžas 1. FFS, 5I)
28. 60 min. - Daniel Mareš (Yellow Dildos A, 5F)
29. 60 min. - Matěj Havlík (Puk PFC, 5A)
30. 60 min. - Pavel Drábik (Koberce Trend ARG, 2A)
31. 60 min. - Robert Martišek (Reka Group - Calvados, V3D)
32. 60 min. - Pavel Kohout (Rumové pralinky FC, 8N)
33. 60 min. - Petr Kubín (Pražačka seniors A, S2A)
34. 60 min. - Petr Kubát (Bohemia Roztyly, 5I)
35. 60 min. - Jan Ujka (Viktorčin smích, 7E)
36. 60 min. - Arnošt Havrlant (J.R.Club B, 7D)
37. 60 min. - Štěpán Pavlíček (Beerchester United, 8N)
38. 60 min. - Ota Ryneš (Novis Praha, S1)
39. 60 min. - Jiří Šebesta (4 TD Ala Bundy A, 5A)
40. 60 min. - Jan Vlach (Catchers SC, 7L)
41. 60 min. - Roman Soukup (Klokan Perón club SUP, S1)
42. 60 min. - Petr Štěpán (Deko, 2A)
43. 60 min. - Daniel Šindelář (Indus, 6G)
44. 60 min. - Václav Odrazil (RAF Jinonice, 7B)
45. 60 min. - Vladimír Brenner (Traktor Praha VET, V4D)
46. 60 min. - Tomáš Pilař (Pražský axiom, 8E)
47. 60 min. - Lukáš Rob (Mamissero, 8N)
48. 60 min. - Oldřich Knýř (Dynamit Vršovice, 8B)
49. 60 min. - Adrián Šalacha (K.K.K., 7D)
50. 60 min. - Radek Kohák (Green shock FC, 6B) 

Top 50 - střelci

Top 50 - střelci

1. 9 gólů - Sergiu Miron (Rumové pralinky FC, 8N)
2. 7 gólů - Karel Novák (Věčná žízeň FC VET, V4A)
3. 6 gólů - Carlo Maria Maione (La Famiglia, 4C)
4. 6 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
5. 6 gólů - Jiří Tillman (Pod parou, 8G)
6. 6 gólů - David Král (Kelímci 3.FC, 7E)
7. 6 gólů - Roman Krsek (KTB B, 4E)
8. 6 gólů - Lubomír Kmoch (Elita národa TJ, 8J)
9. 6 gólů - Petr Girard (Blok D, 8G)
10. 5 gólů - Tomáš Jaroš (Juventus Pivus, 6H)
11. 5 gólů - Marek Beneš (Tak dort jo, 6D)
12. 5 gólů - Milan Cibík (FC Střešovice, V4C)
13. 5 gólů - Petr Hruška (Toyota FC, 7E)
14. 5 gólů - Lukáš Buček (Tatra Smíchov, 8N)
15. 5 gólů - Jiří Čermák (ZAHR 1.FC, 8M)
16. 5 gólů - Michal Hornok (Tvoje máma FC, 8K)
17. 5 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 7I)
18. 5 gólů - Vladimír Urban (Bum bar VET, V3D)
19. 4 góly - Miroslav Čanecký (Beerchester United, 8N)
20. 4 góly - Michal Furčák (Kojots United, 6C)
21. 4 góly - Jan Zavadil (Friends Prague, 5C)
22. 4 góly - Zdeněk Sokol (Valník, S2A)
23. 4 góly - Jan Regent (Budvarka B, 8G)
24. 4 góly - Jakub Hořák (Real Spořilov, 7D)
25. 4 góly - David Slaboch (Sanitka AS, 8D)
26. 4 góly - Rudolf Schiller (Pralinky F.C.K., V4B)
27. 4 góly - David Křivský (Prague City FC, 8B)
28. 4 góly - Pavel Janský (Tream Deam FC, 7B)
29. 4 góly - Nikola Sklenář (JUDr. Brouk Pytlík, 7D)
30. 4 góly - Jan Rudolf (SoClose United, 6J)
31. 4 góly - Vojtěch Drábek (Hajduk Hůrka A, 5G)
32. 4 góly - Josef Münzberger (Čanda bůráků, 5G)
33. 4 góly - Jan Fried (Yellow Dildos A, 5F)
34. 4 góly - Tadeáš Kubíček (F.C.K., 5C)
35. 4 góly - Jaromír Vydra (Úderka Žižkov SUP, S2B)
36. 4 góly - Vojtěch Plecitý (Serval KPKS, 5C)
37. 4 góly - Norbert Bartovič (Švárni šuhaji, 7G)
38. 4 góly - Martin Lančarič (Executors United, 7F)
39. 4 góly - Oleksandr Iatsenko (Barclays, 5D)
40. 4 góly - Pavel Štěpánek (Yellow Dildos A, 5F)
41. 4 góly - Petr Nepraš (Rum Zahořany HT, 6H)
42. 4 góly - Vladimír Semanco (Mamba club V, V3C)
43. 4 góly - Jakub Drábek (Tatra Smíchov, 8N)
44. 4 góly - Jiří Petr (Pneuservis-Bartoušek, 4D)
45. 4 góly - Daniel Klimek (Beach attack 90210, 5G)
46. 4 góly - Štěpán Brabec (Notorkros FK VET, V2B)
47. 4 góly - Libor Janásek (Poštmistři VET B, V4E)
48. 3 góly - Jakub Hejret (SportHES, 8B)
49. 3 góly - Vojtěch Krpata (Bylo nás pět plus jedna, 7H)
50. 3 góly - Petr Stupka (DP Xaverov SUP, S1) 

Top 50 - útok

Top 50 - útok

1. 16 gólů - Blok D, 8G
2. 14 gólů - Tatra Smíchov, 8N
3. 13 gólů - Yellow Dildos A, 5F
4. 13 gólů - Deportivo bez Coruna B, 7I
5. 11 gólů - Prosím, nesmějte se, 8F
6. 10 gólů - Kelímci 3.FC, 7E
7. 10 gólů - Věčná žízeň FC VET, V4A
8. 10 gólů - Bylo nás pět plus jedna, 7H
9. 10 gólů - Orosený Paragraf, 7C
10. 10 gólů - La Famiglia, 4C
11. 10 gólů - Nádhera, 6J
12. 10 gólů - SoClose United, 6J
13. 10 gólů - Horoušany FC, 7C
14. 10 gólů - Partizan Praha, 7D
15. 9 gólů - Tvoje máma FC, 8K
16. 9 gólů - Rumové pralinky FC, 8N
17. 9 gólů - Rokoska VET A, V3A
18. 9 gólů - Pod parou, 8G
19. 9 gólů - Mamissero, 8N
20. 9 gólů - Úderka Žižkov SUP, S2B
21. 9 gólů - KTB B, 4E
22. 9 gólů - Líheň talentů 2015, 5E
23. 8 gólů - ZAHR 1.FC, 8M
24. 8 gólů - Bum bar VET, V3D
25. 8 gólů - Pneuservis-Bartoušek, 4D
26. 8 gólů - Tak dort jo, 6D
27. 8 gólů - Pralinky F.C.K., V4B
28. 8 gólů - Berlusconi SV, 6B
29. 8 gólů - Indus SUP, S1
30. 8 gólů - Městská policie, 3C
31. 8 gólů - Čanda bůráků, 5G
32. 8 gólů - Trops 1.SK, 3A
33. 8 gólů - Sebranka FC B, 8D
34. 8 gólů - Bába FC, 6F
35. 8 gólů - FC Střešovice, V4C
36. 8 gólů - Kings of Kent, V1
37. 8 gólů - Airborne Příbram, 7B
38. 8 gólů - Les Miserables, 1
39. 8 gólů - Tream Deam FC, 7B
40. 8 gólů - Určitě team Vršovice, 7E
41. 7 gólů - Celtic THK, 5A
42. 7 gólů - Toyota FC, 7E
43. 7 gólů - Lunochod 1.MFK, 8I
44. 7 gólů - England United FC, 8A
45. 7 gólů - Orange Predators A, 3A
46. 7 gólů - Běchovice VET, V4E
47. 7 gólů - Vyprahlo FC VET, V3A
48. 7 gólů - Juventus Pivus, 6H
49. 7 gólů - Dřeváci, V3A
50. 7 gólů - Komety FC B, 6L 

Top 50 - obrana

Top 50 - obrana

1. žádný gól - Vocasuna CA, 8J
2. žádný gól - Rasta Velbloudi, 7K
3. žádný gól - Deko, 2A
4. žádný gól - Senioři Praha A, 8A
5. žádný gól - Gepard AFC, 4D
6. žádný gól - Lucky team, 6K
7. žádný gól - Zmaštěný stroje SC, 8A
8. žádný gól - Pražský axiom, 8E
9. žádný gól - Tatra Smíchov, 8N
10. žádný gól - Viktoria Bítovská VET A, V3D
11. žádný gól - 1.FC Žižkov, 5A
12. žádný gól - K.K.K., 7D
13. žádný gól - Bruins FC, 4E
14. žádný gól - Endoprotéza, S2A
15. žádný gól - Ústavan 01 KK, 8A
16. žádný gól - Pralinky F.C.K., V4B
17. žádný gól - Autobazar Duo VET, V2B
18. žádný gól - Malvazinky 1.FC, 7L
19. žádný gól - Praetorians FC A, 7F
20. žádný gól - Premiéra TV - Nowatron, V3A
21. žádný gól - Nottoric Forest, 5B
22. žádný gól - Reka Group - Calvados, V3D
23. žádný gól - Yakuza, 8A
24. žádný gól - Ministerstvo obrany VET, V4B
25. žádný gól - Pavilon 8 AHC, 4D
26. žádný gól - 4 TD Ala Bundy A, 5A
27. žádný gól - Gremio, 8K
28. žádný gól - Bílý lev CF VET, V3A
29. žádný gól - RAF Jinonice, 7B
30. žádný gól - Viktorčin smích, 7E
31. žádný gól - S.N.F. A, 3D
32. žádný gól - Babočka Admirál FC, 8G
33. žádný gól - M - Bubo A, 4D
34. žádný gól - Berger club SUP, S2B
35. žádný gól - Rum Zahořany HT, 6H
36. žádný gól - Rumové pralinky FC, 8N
37. žádný gól - Petrohradská BFK A, 3B
38. žádný gól - Dynamit Vršovice, 8B
39. žádný gól - Bum bar VET, V3D
40. žádný gól - Věčná žízeň FC VET, V4A
41. žádný gól - Úžas 1. FFS, 5I
42. žádný gól - Komety FC B, 6L
43. žádný gól - Indus, 6G
44. žádný gól - Rebel Circus, 7D
45. žádný gól - England United FC, 8A
46. žádný gól - Ladronka, S2A
47. žádný gól - Druhá fáze, 8I
48. žádný gól - Klokan Perón club SUP, S1
49. žádný gól - Koberce Trend ARG, 2A
50. žádný gól - Yellow Dildos A, 5F